Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
πολυ ασχημα πραγματα ρε γμτ!!
και μπροστα στα μικρα παιδια του?? μα τι σοι καφροι ειναι ρε πουστη?
Είναι σκληρόπετσοι αυτοί οι τύποι στρατηγέ...δεν χαμπαριάζουν από μερικές ψιλές!Έχουν διαλέξει τον δρόμο τους...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΖΕΛΙΑ...............
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Είναι σκληρόπετσοι αυτοί οι τύποι στρατηγέ...δεν χαμπαριάζουν από μερικές ψιλές!Έχουν διαλέξει τον δρόμο τους...
τι "ψιλες" ρε? εδω λεει πηγαν να τον "τελειωσουν" τον ανθρωπο...
 

megadeath1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
πολυ ασχημα πραγματα ρε γμτ!!
και μπροστα στα μικρα παιδια του?? μα τι σοι καφροι ειναι ρε πουστη?
η αληθεια για τον γκοντζο ειναι αυτη
ο γκοντος ειναι οπαδος της ΑΕΛ, ειναι απο Λαρισα και στον παναθηναικο ειναι επειδη ο εργοδοτης του αυτη τη στιγμη ειναι ο βαρδινογιαννης. Σημειωνω οτι ο τζιγγερ δεν ηρθε στο τελικο του fiNal 4, στο Volley

o γκονζιλα δεν ειναι παναθηναικος, οποιοι ξερουν προσπωπα και πραγματα θα καταλαβουν
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
τι "ψιλες" ρε? εδω λεει πηγαν να τον "τελειωσουν" τον ανθρωπο...
Όταν παίζει αυτά τα "παιχνιδάκια" το ξέρει ότι υπάρχουν και αρρωστάκια που δεν έχουν όρια!Ας κάνουν σοβαρά την δουλειά τους όλοι οι δημοσιοκάφροι χωρίς να κοροιδεύουν και χωρίς να γίνονται τσάτσοι κανενός...αλλιώς υπάρχουν και αυτοί οι κίνδυνοι!
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
τι "ψιλες" ρε? εδω λεει πηγαν να τον "τελειωσουν" τον ανθρωπο...
Δεν υπάρχει αξιοπρέπεια ρε. Στιγματίσανε τα παιδάκια για μια ζωή. Τα καταδικάσανε να βλέπουν στον ύπνο τους να σαπίζουν στο ξύλο τον πατέρα τους. Ότι σκατά να'ναι αυτός, τι σου φταίνε τα παιδάκια ρε πούστη μου;
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Όταν παίζει αυτά τα "παιχνιδάκια" το ξέρει ότι υπάρχουν και αρρωστάκια που δεν έχουν όρια!Ας κάνουν σοβαρά την δουλειά τους όλοι οι δημοσιοκάφροι χωρίς να κοροιδεύουν και χωρίς να γίνονται τσάτσοι κανενός...αλλιώς υπάρχουν και αυτοί οι κίνδυνοι!
Τι λες ρε συ γάτε; Ότι σκατά και να έκανε, τα παιδιά του τι φταίνε;
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
η αληθεια για τον γκοντζο ειναι αυτη
ο γκοντος ειναι οπαδος της ΑΕΛ, ειναι απο Λαρισα και στον παναθηναικο ειναι επειδη ο εργοδοτης του αυτη τη στιγμη ειναι ο βαρδινογιαννης. Σημειωνω οτι ο τζιγγερ δεν ηρθε στο τελικο του fiNal 4, στο Volley

o γκονζιλα δεν ειναι παναθηναικος, οποιοι ξερουν προσπωπα και πραγματα θα καταλαβουν
και τι να λεει ρε φιλε πλακα κανεις και εσυ τωρα?
δλδ επικροτεις αυτες τις μαλακιες????
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τι να επικροτήσω ρε φίλε?Αν ήταν θα το έκανα κι εγώ..έχουμε μπόλικους Γκότζους και ακόμα χειρότερους στην ΑΕΚ!Μόνοι τους απαξιώνουν τον εαυτό τους αυτοί οι άνθρωποι...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Τι να επικροτήσω ρε φίλε?Αν ήταν θα το έκανα κι εγώ..έχουμε μπόλικους Γκότζους και ακόμα χειρότερους στην ΑΕΚ!Μόνοι τους απαξιώνουν τον εαυτό τους αυτοί οι άνθρωποι...
δεν πηγαινε σε εσενα ρε
στον αλλον που ελεγε οτι ειναι λαρισσα και λοιπα
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Χτύπησε κανείς τα παιδιά?
Θα με τρελάνεις πρωί πρωί. Ο ψυχολογικός βιασμός που υπέστησαν είναι χειρότερος. Είναι ανάγκη να σε ρωτήσω πως θα ένοιωθες αν μπροστά σου σάπιζαν τον πατέρα σου και τον έβλεπες αιμόφυρτο;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ρε είναι σκληρόπετσοι αυτοί οι άνθρωποι...χαλαρώστε! :tooth:
Και το Νικολακόπουλο είχανε δείρει!Τι έγινε?Έβαλε μυαλό ή δεν τον αγαπάνε πια τα παιδάκια του?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ρε είναι σκληρόπετσοι αυτοί οι άνθρωποι...χαλαρώστε! :tooth:
Και το Νικολακόπουλο είχανε δείρει!Τι έγινε?Έβαλε μυαλό ή δεν τον αγαπάνε πια τα παιδάκια του?
Δεν βγάζω άκρη με την πάρτη σου πρωί πρωί και χαλάω τζάμπα το μανικιούρ μου. Είμαι και πρησμένος απ'τη σκορδαλιά  :grin:
 

megadeath1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
δεν πηγαινε σε εσενα ρε
στον αλλον που ελεγε οτι ειναι λαρισσα και λοιπα
γιατι ψεματα ειναι? οτι ειναι π. χ ΑΕΛ και το δεξι χερι του ΤΖΙΓΓΕΡ ?
την αληθεια δεν θελατε να μαθετε για τον γκοντζο το δεξι χερι της προπαγανδας του τζιγγερ?

σου ειπε κανεις  επικροτω ΤΟ ξυλο που εφαγε στο παρκινκ απο την 13?


 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν βγάζω άκρη με την πάρτη σου πρωί πρωί και χαλάω τζάμπα το μανικιούρ μου. Είμαι και πρησμένος απ'τη σκορδαλιά  :grin:
Θα σου ξαναστείλω τον Ταράτσα για να αφήσεις τις ηθικολογίες πρωινιάτικα! :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
γιατι ψεματα ειναι? οτι ειναι π. χ ΑΕΛ και το δεξι χερι του ΤΖΙΓΓΕΡ ?
την αληθεια δεν θελατε να μαθετε για τον γκοντζο το δεξι χερι της προπαγανδας του τζιγγερ?

σου ειπε κανεις  επικροτω ΤΟ ξυλο που εφαγε στο παρκινκ απο την 13?
πολλα ξερεις εσυ...
μπας και τον σαπισες εσυ?? :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
1. καλά ο περσόνας δεν κάνει αποχή από τα αθλητικά θρεντ; είπα κι εγώ πως θα μιλάω μόνος μου ρε γμτ...
2. γενικά όταν διάγεις βίο δημόσιο και ακριβώς επειδή κυκλοφορούν ψυχανώμαλοι παντού, πρεπει να είσαι προσεκτικός με το τι λες. Τώρα, ολοι αυτοί έχουν επιλέξει ένα δρόμο (είναι και γκαγκάουγκας στο κεφάλι ο Γκότζος, δεν αντέχεται), οπότε κανονικά θα έπρεπε να είναι και προετοιμασμένοι για τέτοιες συμπεριφορές.
3. Το οτι είναι αναμενόμενες οι συμπεριφορές αυτές δεν σημαίνει πως πρέπει να επικροτούνται φυσικά, το αντίθετο.
4. Το οτι είδαν τα παιδιά τον ξυλοδαρμό του πατέρα είναι πολύ κακό, αλλά δεν σημαίνει πως θα τα ωθήσει στη βία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom