Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Συμφωνώ με πολλούς για ότι γράφουν. Αλλά να βγαίνουν και οι πιό μίζεροι της Ευρώπης να μιλάνε ε όχι ρε πούστη μου.
Ημαρτον που λέει και ο Γεωργίου, Ημαρτον.
Τέτοια χολή ρε παιδί μου?
Δεν κάνει, για να κάνεις κριτική σε άλλους κάνεις πρώτα αυτοκριτική και εάν μπορείς να είσαι καλύτερος τότε μιλάς. 
Τί ψάχνεις να βρεις...Εδώ κάποτε έκαναν κριτική στον Ολυμπιακό που δεν είχε κάνει διπλό στο Τσάμπιονς Λιγκ ,οι ΑΕΚτζήδες οι οποίοι δεν είχαν ούτε εντός έδρας νίκη. Και φέτος τον ειρωνεύτηκαν για τις ήττες από τη Σεντ Ετιέν , όταν οι ίδιοι είχαν αποκλειστεί 2-3 γύρους πιο πίσω από κάποια Ομόνοια...
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Το Υποβρύχιο ......βύθισε το κοτεράκι .................Μπουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυμ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πλατς, πλατς πλατς......
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
πριν λιγο ψηφισα στο γκαλοπ οτι μπορει να περασει στην επομενη φαση
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Να είδες συναγωνιστή πουτανγαμών τι μας λέει ο ζωγράφος βανγκογκ .
Δεν καταλαβαίνουν τίποτα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Καυτή λάβα ...... και το ΟΑΚΑ να θυμίζει .....λάκο με φάβα

Bανκοκ το γράφει και το αβατάρ σου

Aν δεν το πληρώσεις δεν το φχαριστιέσαι  :2funny: :2funny: :2funny:
Πληρώνεις για να γαμάς, πληρώνεις για τα πρωταθλήματα...

Άντε ρεζίλια της Eλλάδας
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ποδόσφαιρο τσου λου:
Κανόνας Νο1:
Στους 8 ΔΕΝ πας με ακραία μπακ πολωνούς και σουηδούς..... οι πρώτοι δεν έχουν μυρωδιά τεχνικής κατάρτισης και οι δεύτεροι έρχονται από ερασιτεχνικά πρωταθλήματα να πάρουν μισθό.....
τα μπακ πρέπει να ξέρουν πολλά κιλα μπάλλα για να βγάζουν τη μπάλλα όξω όταν πρεσσάρει ο αντίπαλος
Κανόνας Νο2:
τα σέντερ μπακ κάτω από 1.85 πάνε για καφέ και όχι σε 18άδες
Κανόνας Νο3:
με γιώμες πιστοποιείς απλά την ανωτερότητα του αντιπάλου.
Κανόνας Νο4:
στους ομίλους μπορεί να έχεις τύχη με Βύντρες και Γκούμες. σε διπλά παίγνια ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΤΥΧΗ.....
όποτε ο βάζελος πήγε να κάνει την υπέρβαση στους 8 πάντα κόλλαγε.....
κοινώς στα διπλά παίγνια.
0-1 με Αγιαξ, 0-3 στο 25 στο ΟΑΚΑ.
1-0 με Μπάρτσα, 3-1 στο Καμπ Νου.
Οταν ο αντίπαλος έχει και 2η ευκαιρία ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ σου ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΤΥΧΗ.
Οταν ακόμα και η Λυών του Περναμπουκάνο του Εσσιέν και των άλλων δεν μπόρεσε να πάει ούτε μέχρι τα ημιτελικά τα πράγματα είναι απλά.......

Πολύ μου αρέσουν τα posts τέτοιου τύπου και ιδιαίτερα όταν είναι ολόσωστα. :thumbsup:

Στο αθλητισμό όλα είναι θέμα μπάτζετ γι' αυτό και εμείς σας Έλληνες πανηγυρίζουμε τις εκτός έδρας ισοπαλίες και τα εντός έδρας μισο-μηδέν. Κακά τα ψέματα, το ταβάνι για τις ελληνικές ομάδες είναι η συμμετοχή στους ομίλους, άντε και η πρόκριση στην επόμενη φάση. Δε γίνεται, για παράδειγμα να μην έχουμε πετύχει μία διάκριση της προκοπής ούτε στο UEFA και να έχουμε προσδοκίες στο CL. Η Ευρώπη έχει καταντήσει για τους Έλληνες φιλάθλους αφορμή για καζούρα και κράξιμο μεταξύ τους, του τύπου ποιος θα φάει τα πιο πολλά γκολ, ποιος έχει τις περισσότερες εκτός έδρας νίκες (με τραγικά ποσοστά στο σύνολο %), τι δηλώσεις έκανε ο εκάστοτε προπονητής για την ομάδα του (τύπου Φέργιουσον για Ολυμπιακό) κλπ ενώ επικεντρωνόμαστε στο πόσο λαό έχουμε, τι κάναμε στην εξέδρα και βιντεάκια του youtube. :jerking: Δε λέω, αστεία είναι όλα αυτά, έχουν χαβαλέ, αλλά δε μπορώ να εξηγήσω την απογοήτευση που υπάρχει μετά από κάθε αποκλεισμό. Ρε μάγκες, επόμενο δεν ήταν? Εγώ μιλάω σαν Ολυμπιακός, που φέτος πήρα τον πούλο στην Ευρώπη από μία ομάδα κάτω του Μ.Ο. ανταγωνιστικότητας στη διοργάνωσή μου, και ο ΠΑΟ έπαθε το ίδιο (σε σαφώς καλύτερη διοργάνωση και με σαφέστατα ανώτερο αντίπαλο του αλλά και πάλι κάτω του Μ.Ο. του υπολοίπων του CL). Άμα κάθεστε και λέτε για πορείες και που έχω ταξιδέψει εγώ κλπ., τι πρέπει να πει ο φίλαθλος της Porto, της Galatasaray, της PSV, της CSKA (και όλων αυτών που έχουν τίτλο/ους) κλπ? Αυτούς τους θεωρείτε πιο Ευρωπαίους από εσάς (γιατί προφανώς και είναι)? Αν ναι, τότε ο χαρακτηρισμός Ευρωπαίος έχει ξεφτυλιστεί τελείως.
Έχουμε ένα πρωτάθλημα σκατά, συμμετέχουμε στο CL με την ελπίδα να μην μας ξεκωλιάσει κανα μεγαθήριο, το ελληνικό κύπελλο δεν το αναφέρω καθόλου γιατί είναι ο τίτλος της παρηγοριάς, άρα μας μένει τίποτα αξιόλογο να ασχοληθούμε? Γαμήσέ τα είναι όλα, κάθε χρόνο και χειρότερα.
Τέλος, σχετικά για τη διαφορά στο μπάτζετ και πως πιστεύω ότι φαίνεται σε κάθε ομάδα.
Εκεί που φαίνεται περισσότερο είναι στην ανοχή που δείχνει η κάθε ομάδα στον κάθε προβληματικό/εκτός κλίματος/με μειωμένη απόδοση παίχτη ανεξαρτήτως του μισθού που έχει. Εδώ εμείς (σαν μικρές ομάδες) ανεχόμαστε συμπεριφορές τύπου Castillo, Leto, Zahovic, Eki Gonzalez, Biscan και όλων αυτών, που για διάφορους λόγους, δεν είχαν θέση στην ομάδα. Η Villarreal για παράδειγμα, στις πρώτες μαλακίες του Riquelme, τον έστειλε subito στην Αργεντινή. Στα παπάρια της και παρέμεινε ανταγωνιστικότατη. Ποια ελληνική ομάδα θα το έκανε αυτό, έστω και με παίχτη μίας κλάσης κάτω? Εγώ δε ξέρω καμία. Στις πραγματικά μεγάλες ευρωπαϊκές ομάδες, το μεγάλο μπάτζετ δίνει τη δυνατότητα να παρατάσσουν την πιο ανταγωνιστική τους εντεκάδα & πάγκο, με αποτέλεσμα σε knock-out φάσεις να περνάει κατα 80% ο ισχυρότερος. Θαύματα δε γίνονται σε τέτοιο επίπεδο, πρέπει ή να είσαι η καλύτερη ομάδα ή μία ομάδα που ήρθε από το πουθενά (που δε σε ξέρει ο αντίπαλος και μπορεί να γίνει η έκπληξη). Οι υπόλοιπες ομάδες είναι για να βγάλουν κανα φράγκο από τη διοργάνωση έχοντας την ελπίδα να μην είναι παθητικοί πρωταγωνιστές στα highlights της season. :jerking:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Bανκοκ το γράφει και το αβατάρ σου

Aν δεν το πληρώσεις δεν το φχαριστιέσαι  :2funny: :2funny: :2funny:
Πληρώνεις για να γαμάς, πληρώνεις για τα πρωταθλήματα...

Άντε ρεζίλια της Eλλάδας

χαχαχχααααα ......που να καταλάβεις τι σημαίνει το αβαταρ μου
αλλα αστο μεγαλε .....που να την παλαίψεις αυτές τις ώρες
Πουτάνες στην Ευρώπη, πουτάνες και στην Ελλάδα

αντε να σκουπίσετε κανενα δάκρυ γιατι την κλαψομουνιαση σας μέχρι τον Αυγουστο δεν την αντέχει ούτε ο πιο σαδιστής γάβρος !!!
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
χαχαχχααααα ......που να καταλάβεις τι σημαίνει το αβαταρ μου
αλλα αστο μεγαλε .....που να την παλαίψεις αυτές τις ώρες
Πουτάνες στην Ευρώπη, πουτάνες και στην Ελλάδα
αντε να σκουπίσετε κανενα δάκρυ γιατι την κλαψομουνιαση σας μέχρι τον Αυγουστο δεν την αντέχει ούτε ο πιο σαδιστής γάβρος !!!

Μην ασχολείσαι.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
A ρε πόσες πουτάνες σαν και εσάς μου ανοίγουν τις πόρτες, μου παρκάρουν το αμάξι και μου γλύφουν τα αρχίδια στην αληθινή κοινωνία... Eδώ στην μικροκοινωνία του bourdela.tv πουλάτε μαγκιά και φιγούρα... κουνηθείτε άφοβα μάγκες της οθόνης...
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Έλα άκου τι σου λέει ο μπαμπάς σου...! μην ασχολείσαι!

Εσυ όμως ακόμα ασχολείσαι
Μήπως δεν τελειωσε ακόμα το πρωτάθλημα ?
Μήπως δεν χορτασες Σερραια ? ......
Μήπως δεν σε βούλιαξε η Γιελοουσαμπμαρίνα χτες ?

Μήπως σ' αρεσει τελικά και ξύνεσαι στη γλίτσα του Τσοπάνη ?

Πάντως φίλε ο δαφνοστεφανωμένος σε έχει πονέσει τόσο μα τόσο πολύ που ακόμα και 100 χρονων να φτασεις εσυ θα ασχολείσαι...

Αλλα και στην αληθινή κοινωνία φαντάζομαι ότι όλοι γελάνε μαζί σου σήμερα ....όχι για κάτι άλλο .....αλλα επειδή διάλεξες να είσαι παναθηναικός ..... ακόμα και ο παρκαδόρος σου γελάει σήμερα μαζί σου ..... μπορει να σου γλύφει τα αρχίδια (μάλλον για λεφτα μιλας) .....αλλα μαζι σου γελάει .... ξέρεις γιατί ?
Γιατι ειναι από τας Σέρρας !!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
623
Πόντοι
96
Εσυ όμως ακόμα ασχολείσαι
Μήπως δεν τελειωσε ακόμα το πρωτάθλημα ?
Μήπως δεν χορτασες Σερραια ? ......
Μήπως δεν σε βούλιαξε η Γιελοουσαμπμαρίνα χτες ?

Μήπως σ' αρεσει τελικά και ξύνεσαι στη γλίτσα του Τσοπάνη ?

Πάντως φίλε ο δαφνοστεφανωμένος σε έχει πονέσει τόσο μα τόσο πολύ που ακόμα και 100 χρονων να φτασεις εσυ θα ασχολείσαι...

Αλλα και στην αληθινή κοινωνία φαντάζομαι ότι όλοι γελάνε μαζί σου σήμερα ....όχι για κάτι άλλο .....αλλα επειδή διάλεξες να είσαι παναθηναικός ..... ακόμα και ο παρκαδόρος σου γελάει σήμερα μαζί σου ..... μπορει να σου γλύφει τα αρχίδια (μάλλον για λεφτα μιλας) .....αλλα μαζι σου γελάει .... ξέρεις γιατί ?
Γιατι ειναι από τας Σέρρας !!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τελικα τι ωρα παιζετε με την μιλαν σημερα? :think: ο πρωτος αγωνας ειναι η ο επαναληπτικος?  :think: :think:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
A ρε πόσες πουτάνες σαν και εσάς μου ανοίγουν τις πόρτες, μου παρκάρουν το αμάξι και μου γλύφουν τα αρχίδια στην αληθινή κοινωνία... Eδώ στην μικροκοινωνία του bourdela.tv πουλάτε μαγκιά και φιγούρα... κουνηθείτε άφοβα μάγκες της οθόνης...
Ωπα ρε μαγκα ενω εσυ δεν βριζεις και δεν πουλας μαγκια ε?
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
A ρε πόσες πουτάνες σαν και εσάς μου ανοίγουν τις πόρτες, μου παρκάρουν το αμάξι και μου γλύφουν τα αρχίδια στην αληθινή κοινωνία... Eδώ στην μικροκοινωνία του bourdela.tv πουλάτε μαγκιά και φιγούρα... κουνηθείτε άφοβα μάγκες της οθόνης...
μαλλον το γκροβερ σου ανοιγουν
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ ''φιλε'' βανγκογκ δεν θα βρίσω γιατι δεν υπάρχει λόγος.
Θα σου θυμίσω μόνο δύο γαλλακια τον gamis και τον dernis.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom