Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε πλάκα με κάνεις; βλέπεις γαλλικό ή εκεί στα ξένα θυμάσαι τα παλιά μεγαλεία;
Η παρί βολόδερνε 2 χρόνια να μη χάσει κατηγορία....
Που είναι ρε όλλλλλλλεεεεεεεεεεεεεεεςς οι γαλλικές στην Ευρώπη πλην της Λυών ΟΕΟ:;;;;

Εγώ έχω πάθει κάτι ή θες να μας πείσεις ότι το λογικό ήταν και ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ να αποκλειστήτε απ την Σεντετιέν;
Και ποιοί μαλάκες μικραίνουν, ή μεγαλώνουν τις ομάδες κατά το δοκούν;
μην είσαι αστείος...
Οταν κληρωθήκατε ήδη παίρνατε εισιτήρια για Μιλάνο...
Τώρα το πρωτάθλημα της Γαλλίας είναι εφάμιλλο του Ισπανικού....

Α ...... η Βιγιαρεάλ μάθαμε σήμερα ότι είναι ο Πανιώνιος της Ισπανίας......

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
πρώτον, το ποιος έπαιρνε εισητήρια και ποιος όχι ποσώς με ενδιαφέρει , μιλάς με εμένα και όχι με όλους τους Ολυμπιακού και μιλάω με εσένα και όχι με όλους τους Πναθηναϊκούς.
δεύτερον, αν νομίζεις πως επειδή η Παρί βολόδερνε μην πέσει κατηγορία στο σαμπιονά έγινε ΑΕΚ, τότε λάθος έχεις καταλάβει τα πρωταθλήματα. Και η Μαρσέιγ έπεσε κατηγορία και έπαιζε με της δεύτερης κατηγορίας ποδοσφαιριστές αλλά πηδούσε κι έδερνε.
Τρίτον, δεν είπα πουθενά πως το ισπανικό είναι εφάμιλλο του γαλλικού ή τούμπαλιν. Όμως και τα δύο είναι παρασάγγας καλύτερα από το ελληνικό.

Ο χρησμός του φαβορί σύμφωνα με το ποστάρισμά μου δεν έχει καμία σχέση ούτε καν με το πρωτάθλημα όπως είδες, γιατί το ίδιο το πρωτάθλημα και το τι κάνει εκεί μια ομάδα είναι ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικό από την Ευρώπη.
Και σε αυτό προσπαθώ να καταλήξω, για να σταματήσετε επιτέλους να νομίζετε πως επειδή βρέθηκε διπλανός σας που έβαλε προφυλακτικό και πήρε βαζελίνη, θα γαμήσετε εσείς!!! και να κοιτάξετε λιγάκι τα χάλια σας μπας και μπορέσουμε κάποια στιγμή να δούμε λίγο σοβαρό πρωτάθλημα!

Τώρα που ούτε στην Ευρώπη δεν κάνατε τίποτα, τώρα ΠΑΛΙ θα χρυσώσετε τις μαλακίες σας και θα πάτε για....πρώτοι στα πλέυ οφφ μήπως;;πρωταθλητές πλέυ οφφ πάλι;;;
καλά...τώρα έρχεται η ΑΕΚ του Μπάγεβιτς ....και όσο και να μην τον θεωρώ προπονητή για μεγάλα πράγματα, οφείλω να παραδεχτώ πως αυτά τα ματσάκια μάλλον τα έχει για πλάκα....
 

Επισκέπτης
μ' αρεσει να με ταπεινωνεις αντρακλα μου .... / ναι τα καταπινω  ....

Eίμαστε και οι 2 πουτάνες της Eυρώπης... Eσείς ίσως λίγο πιο ξεκωλιάρες... αλλά έχετε την Eλληνική αγορά να παρηγορείστε ενώ εμείς τώρα θα κάνουμε σχέδια για του χρόνου...  :jerking:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
μα τι εχω παθει / θελω ενα αντρακλα βαζελο να με γαμησει !!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πρώτον, το ποιος έπαιρνε εισητήρια και ποιος όχι ποσώς με ενδιαφέρει , μιλάς με εμένα και όχι με όλους τους Ολυμπιακού και μιλάω με εσένα και όχι με όλους τους Πναθηναϊκούς.
δεύτερον, αν νομίζεις πως επειδή η Παρί βολόδερνε μην πέσει κατηγορία στο σαμπιονά έγινε ΑΕΚ, τότε λάθος έχεις καταλάβει τα πρωταθλήματα. Και η Μαρσέιγ έπεσε κατηγορία και έπαιζε με της δεύτερης κατηγορίας ποδοσφαιριστές αλλά πηδούσε κι έδερνε.
Τρίτον, δεν είπα πουθενά πως το ισπανικό είναι εφάμιλλο του γαλλικού ή τούμπαλιν. Όμως και τα δύο είναι παρασάγγας καλύτερα από το ελληνικό.

Ο χρησμός του φαβορί σύμφωνα με το ποστάρισμά μου δεν έχει καμία σχέση ούτε καν με το πρωτάθλημα όπως είδες, γιατί το ίδιο το πρωτάθλημα και το τι κάνει εκεί μια ομάδα είναι ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικό από την Ευρώπη.
Και σε αυτό προσπαθώ να καταλήξω, για να σταματήσετε επιτέλους να νομίζετε πως επειδή βρέθηκε διπλανός σας που έβαλε προφυλακτικό και πήρε βαζελίνη, θα γαμήσετε εσείς!!! και να κοιτάξετε λιγάκι τα χάλια σας μπας και μπορέσουμε κάποια στιγμή να δούμε λίγο σοβαρό πρωτάθλημα!

Τώρα που ούτε στην Ευρώπη δεν κάνατε τίποτα, τώρα ΠΑΛΙ θα χρυσώσετε τις μαλακίες σας και θα πάτε για....πρώτοι στα πλέυ οφφ μήπως;;πρωταθλητές πλέυ οφφ πάλι;;;
καλά...τώρα έρχεται η ΑΕΚ του Μπάγεβιτς ....και όσο και να μην τον θεωρώ προπονητή για μεγάλα πράγματα, οφείλω να παραδεχτώ πως αυτά τα ματσάκια μάλλον τα έχει για πλάκα....

μήπως να ξεκινήσεις την αυτοκριτική σου από τον έφηβο;
μήπως να μας πεις ποιός ευθύνεται γι αυτό το χάλι του πρωταθλήματος;
πάααααααααααααλι με το βάζελο ασχολείστε;
εγώ θα παρακάλγα να περάσει ομίλους για να μην ξαναχάσω τα 15 μύρια του τσου λου....
Κόψε την πρέζα σε πειράζει.
 

Επισκέπτης
Πάντως δεν το πολέμησαν όσο έπρεπε και ο Tεν Kάτες δεν ανοίχτηκε αρκετά. Eίναι τρομερό πάντως να βλέπεις με ψύχραιμα μάτια τη διαφορά δυναμικότητας των ομάδων μας με τις ξένες ομάδες... πατάνε στα πόδια τους οι ανθρωποι ρε...
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Εγώ πάντως νομίζω πως ο Παναθηναϊκός δεν ήταν και πολύ χειρότερος της Βιγιαρεάλ,συνολικά στα 2 ματς.Απλά δεν έκανε σωστή προσέγγιση του αγώνα απόψε,ίσως φοβήθηκε περισσότερο απ'όσο έπρεπε με αποτέλεσμα να δώσει πολύ χώρο στους Ισπανούς,πράγμα που εκμεταλλεύτηκαν στο έπακρο.
Είδατε ότι μόλις πίεσε μετά το 1ο γκολ τους,η άμυνά τους δεν ήταν και τίποτα φοβερό και τρομερό.
Μετά το 2ο γκολ,νομίζω πως έπρεπε να γίνουν αμέσως οι αλλαγές,μέσα οι Ίβανσιτς και Πετρόπουλος και έξω οι Σίλβα και Σάλπι.
Αυτά.
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
Τελος το πρωταθλημα.
Παντως ρε Παναθηναικοι αμα αποκλειστειτε champions league και χασετε και κυπελλο να δω τι θα γραψει παλι η ιστορια σας γιατι αυτα που μενουν ειναι οι τιτλοι :)
Φιλικα παντα στα πλαισια της καζουρας.

Ρε πουστη μου προφητης επρεπε να γινω.. :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και για αυτόν που είπε για την Μπορντώ...νομίζω μέχρι φέτος στο τσού λού ήτανε...σωστά;
γιαυτό είπα πως το τσού λου είναι θέμα φόρμας τη συγκεκριμένη στιγμή και κατά δεύτερον θέμα "δύναμης" στο ευρωπαϊκό στερέωμα όπως είπε ένας συμπαθής πιο πριν

αν δεν το καταλάβατε...μήπως να κάνω και κακά μου;

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγώ πάντως νομίζω πως ο Παναθηναϊκός δεν ήταν και πολύ χειρότερος της Βιγιαρεάλ,συνολικά στα 2 ματς.Απλά δεν έκανε σωστή προσέγγιση του αγώνα απόψε,ίσως φοβήθηκε περισσότερο απ'όσο έπρεπε με αποτέλεσμα να δώσει πολύ χώρο στους Ισπανούς,πράγμα που εκμεταλλεύτηκαν στο έπακρο.
Είδατε ότι μόλις πίεσε μετά το 1ο γκολ τους,η άμυνά τους δεν ήταν και τίποτα φοβερό και τρομερό.
Μετά το 2ο γκολ,νομίζω πως έπρεπε να γίνουν αμέσως οι αλλαγές,μέσα οι Ίβανσιτς και Πετρόπουλος και έξω οι Σίλβα και Σάλπι.
Αυτά.

μόλις άκουσα στη νόβα ότι ο Πανιώνιος της Ισπανίας έχει 5πλάσιο μπάτζετ από τον βάζελο....
όλα τα άλλα είναι για να γελάμε αναμεταξύ μας και να περνά η ώρα....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και για αυτόν που είπε για την Μπορντώ...νομίζω μέχρι φέτος στο τσού λού ήτανε...σωστά;
γιαυτό είπα πως το τσού λου είναι θέμα φόρμας τη συγκεκριμένη στιγμή και κατά δεύτερον θέμα "δύναμης" στο ευρωπαϊκό στερέωμα όπως είπε ένας συμπαθής πιο πριν

αν δεν το καταλάβατε...μήπως να κάνω και κακά μου;

ποιά μπορντώ ρε....
μετά τον τελικό της μονακό μόνο η Λυών υπάρχει στην Ευρώπη........
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Πολλοί φίλοι μου βάζελοι διαφωνούν, για πείτε μου και εσείς...
Ο Καραγκούνης δείχνει όντως να είναι ο καλύτερός σας παίκτης.
ΑΛΛΑ θέλετε μισή ώρα να περάσετε το κέντρο με αυτόν, τα ίδια σκατά παθαίναμε και εμείς με το Ριβάλντο!!
Όποτε βάζει μέσα τον Ίβανσιτς, βλέπετε μπαλίτσα.
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
μόλις άκουσα στη νόβα ότι ο Πανιώνιος της Ισπανίας έχει 5πλάσιο μπάτζετ από τον βάζελο....
όλα τα άλλα είναι για να γελάμε αναμεταξύ μας και να περνά η ώρα....

Γιατί,έχεις την εντύπωση ότι υπάρχει ισπανική ομάδα με μικρότερο μπάτζετ από κάποια ελληνική;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μήπως να ξεκινήσεις την αυτοκριτική σου από τον έφηβο;
μήπως να μας πεις ποιός ευθύνεται γι αυτό το χάλι του πρωταθλήματος;
πάααααααααααααλι με το βάζελο ασχολείστε;
εγώ θα παρακάλγα να περάσει ομίλους για να μην ξαναχάσω τα 15 μύρια του τσου λου....
Κόψε την πρέζα σε πειράζει.
και σε αυτό σου έχω απάντηση...και την έχω γράψει ήδη δύο φορές οπότε παρτο και μια τρίτη να το εμπεδώσεις:

είμαστε οι μοναδικοί φίλαθλοι ομάδας στην Ελλάδα που ΚΑΘΕ χρόνο τα σέρνουνε στον Πρόεδρο για μεταγραφές, για προπονητή, για καλύτερη μπάλα ΑΣΧΕΤΩΣ με το τι αποτελέσματα πήραμε και επιτομή για αυτό ήταν οι δύο φορές που πήραμε ντάμπλ και πήγαμε καλά Ευ΄ρώπη (98 και πέρσι).
και επίσης το έγραψα ΚΑΙ αυτό: πως προσωπικά σας ευχήθηκα καλή επιτυχία. Αλλά όταν κάθεστε και μιλάτε για Ευρώπη να μην το γυρνάτε στο σορολό όταν κάποιος σας μιλάει με επιχειρήματα. Μιλάμε για Ευρώπη και πως ΔΕΝ έχετε ομάδα (και αναφέρομαι σε αυτό ορμώμενος από την Ευρώπη γιατί εκεί λέγατε πως αποδεικνύετε πόσο μεγάλη ομάδα είστε - και να το πέος ΚΑΙ εκεί)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom