Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα  Πριν 2 ,3 χρόνια είχε κάποιες που κάνανε πιατσα και το μεσημέρι. Έχει πέσει στην αντίληψη κανενός αυτό?
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα  Πριν 2 ,3 χρόνια είχε κάποιες που κάνανε πιατσα και το μεσημέρι. Έχει πέσει στην αντίληψη κανενός αυτό?
εκείνη την εποχή είχε ένα απέναντι από το φιβερ εμφανισιακά αρκετά καλό,μάλλον βουλγαρακι, δεν είχα εμπειρία γιατί γυρνούσα με το εταιρικό αυτοκίνητο...οι άλλες που είχα δει μεσημέρι-απόγευμα πάλι την ίδια περίοδο ήταν σάπιες
 

Kalikantzaros48

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
279
Like
186
Πόντοι
1
Θα είμαι Θεσσαλονίκη τις επόμενες μέρες. Πιάτσες μόνο βράδυ η και πρωινά βρίσκεις κατι;
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Θα είμαι Θεσσαλονίκη τις επόμενες μέρες. Πιάτσες μόνο βράδυ η και πρωινά βρίσκεις κατι;
Μέχρι το ξημέρωμα κάθονται μερικές μαυρουλες, στο todaylicius κ μέχρι τις 7μιση το πρωί έχω δει τραβελια να πίνουν καφέ αφού σχόλασαν...Για πιο μετά πρέπει να έχεις μια Α εμπειρία, να κόβει το ματι σου από Γιαννιτσών, εκτός κ αν δεν έχεις θέμα να Ρωτάς άσχετες μέρα μεσημέρι Πόσο πάει..σπανίως λοιπόν κ σάπιες όπως έχω ηδη αναφέρει 
 

Kalikantzaros48

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
279
Like
186
Πόντοι
1
Μέχρι το ξημέρωμα κάθονται μερικές μαυρουλες, στο todaylicius κ μέχρι τις 7μιση το πρωί έχω δει τραβελια να πίνουν καφέ αφού σχόλασαν...Για πιο μετά πρέπει να έχεις μια Α εμπειρία, να κόβει το ματι σου από Γιαννιτσών, εκτός κ αν δεν έχεις θέμα να Ρωτάς άσχετες μέρα μεσημέρι Πόσο πάει..σπανίως λοιπόν κ σάπιες όπως έχω ηδη αναφέρει  Ευχαριστώ φίλε. Χάσιμο χρόνου δηλαδή οπόταν θα ψάξω κάτι άλλο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Κι εκει στη γωνια Γιαννιτσων με Χαλκιδος εχει και απο νωρις το απογευμα που κανουν πιατσα και τις καθημερινες ακομα...και οχι μονο τωρα που νυχτωνει νωρις,και το καλοκαιρι τις εβλεπα αλλα γυφτοφατσες συνηθως
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Η περιοχή είναι πολύ εμπορική γενικά...αν βρεθεί καμία να κάνει πιάτσα πρωινά εκεί η πριν βραδιάσει ή πρρζονι είναι η σαπακι...οπότε δεν αξίζει όπως και να έχει...
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πρίν χρόνια έκανα το λάθος να δώσω πίπα χωρις προφυλακτικό σε μία Βουλγάρα από Γιαννιτσών. Αποτέλεσμα μετά από κάποιες μέρες να παρουσιάσω μια ήπια γονόρροια χωρίς όμως συμπτώματα με τσούξιμο κ.ά.
Το σοβαρότερο είναι ότι αυτό με ταλαιπώρησε 3 χρόνια αφού ο Ουρολόγος δεν μπορούσε να βρει το συγκεκριμένο μικρόβιο!  Εν τω μεταξύ αντιβιώσεις στο φουλ αλλά δεν πιάναν.  Να μην πολυλογώ κάποια στιγμή μετά από επαναλαμβανόμενες καλλιέργειες του εκκρίματος βρέθηκα με EColi.  Ευτυχώς εξοντώθηκε και όλα καλά!  Μάγκες προσοχή και η πίπα ακόμα μπορεί να βλάψει την υγεία!
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Σωστοσ ο φιλοσ καλα εκανεσ και το γραψεσ ισωσ σωσεισ μ αυτο πολλα παιδια...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αυτην την ηλιθια νοοτροπια να πατε με γυφτισα ή πρεζου ή μαυρη για να πατε με ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗ χωρις το ανετο κρεβατι του μπουρδελου για 10 ευρω λιγοτερα δεν μπορω να το καταλαβω.

εχω δίπλα μπιφτέκια και μπριζολες και θα παω να φαω καλαμποκι από το βρωμικο χερι του γυφτου.

δως τε ρε 10 ευρω παραπανω και διαλεξτε εσεις μια ψηλοτερη, ομορφοτερη, αντι τις σκουρες με τον καταλογο από σμν.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
αυτην την ηλιθια νοοτροπια να πατε με γυφτισα ή πρεζου ή μαυρη για να πατε με ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗ χωρις το ανετο κρεβατι του μπουρδελου για 10 ευρω λιγοτερα δεν μπορω να το καταλαβω.

εχω δίπλα μπιφτέκια και μπριζολες και θα παω να φαω καλαμποκι από το βρωμικο χερι του γυφτου.

δως τε ρε 10 ευρω παραπανω και διαλεξτε εσεις μια ψηλοτερη, ομορφοτερη, αντι τις σκουρες με τον καταλογο από σμν.
Είναι αυτο το fast food που αρέσει σε όλους πιστεύω δεν είναι θέμα φραγκων.. Διαλέγεις οποία θες και τσακ μπαμ κάνεις την δουλειά σου.. Ένω σε στούντιο πρέπει να μπαίνεις συνέχεια σε σπιτάκια να ξεντυθεις μετά μετά ξαναμανα να ντυθείς κλπ  .το βαριέσαι κάποια στιγμή συνέχεια αυτο μετά από δεκάδες φορές
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Είναι αυτο το fast food που αρέσει σε όλους πιστεύω δεν είναι θέμα φραγκων.. Διαλέγεις οποία θες και τσακ μπαμ κάνεις την δουλειά σου.. Ένω σε στούντιο πρέπει να μπαίνεις συνέχεια σε σπιτάκια να ξεντυθεις μετά μετά ξαναμανα να ντυθείς κλπ  .το βαριέσαι κάποια στιγμή συνέχεια αυτο μετά από δεκάδες φορές
έτσι ακριβώς είναι κατεβάζει παντελόνι στρινγκ κ σκύβει αυτό πολλούς τους φτιάχνει

Ασε πού σε στούντιο μπορεί να σε πάρει κανένα μάτι

Οσο για γύφτισσες μαύρες κλπ έχει κ πολύ καλά μωρά Νίνα Ελληνίδα 21 μαρίνα Ρουμάνα 22 κα
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
έτσι ακριβώς είναι κατεβάζει παντελόνι στρινγκ κ σκύβει αυτό πολλούς τους φτιάχνει

Ασε πού σε στούντιο μπορεί να σε πάρει κανένα μάτι

Οσο για γύφτισσες μαύρες κλπ έχει κ πολύ καλά μωρά Νίνα Ελληνίδα 21 μαρίνα Ρουμάνα 22 κα
Τη Νινα την ξερω αυτη τη μαρινα τη ρουμανα που τη βρισκουμε?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τη Νινα την ξερω αυτη τη μαρινα τη ρουμανα που τη βρισκουμε?
πεσόντων με Χαλκίδος ανάμεσα πάνω στην Γιαννιτσών

Δε πάει κάθε μέρα κ τώρα έχω μέρες να την δω

Στα 30 ευρώ είναι όμως
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Εχθές το βράδυ είδα έξω από το ξενοδοχείο ροτόντα ενα πολύ δυνατό μουνετο, τη ρώτησα ποσά θέλει και μου είπε 3000 €. Μαυρομαλλα κοντά στα 24 αδύνατη μέτριο ύψος. Ξέρεις κάνεις τίποτα για αυτήν; Η στελλιτσα ζει; Έχω πολύ καιρό να την δω
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εχθές το βράδυ είδα έξω από το ξενοδοχείο ροτόντα ενα πολύ δυνατό μουνετο, τη ρώτησα ποσά θέλει και μου είπε 3000 €. Μαυρομαλλα κοντά στα 24 αδύνατη μέτριο ύψος. Ξέρεις κάνεις τίποτα για αυτήν; Η στελλιτσα ζει; Έχω πολύ καιρό να την δω
Για να σου πε τετοια παπαρια κατα πασα πιθανοτητα δεν ηταν πουτανα και στο ειπε για να σε διωξει
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Εχθές το βράδυ είδα έξω από το ξενοδοχείο ροτόντα ενα πολύ δυνατό μουνετο, τη ρώτησα ποσά θέλει και μου είπε 3000 €. Μαυρομαλλα κοντά στα 24 αδύνατη μέτριο ύψος. Ξέρεις κάνεις τίποτα για αυτήν; Η στελλιτσα ζει; Έχω πολύ καιρό να την δω
Επρεπε να πεις:

"Ψαχνω κατι ποιοτικοτερο γιατι προσφερω 5.000"
 
  • Like
Αντιδράσεις: maldi

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
έτσι ακριβώς είναι κατεβάζει παντελόνι στρινγκ κ σκύβει αυτό πολλούς τους φτιάχνει

Ασε πού σε στούντιο μπορεί να σε πάρει κανένα μάτι

Οσο για γύφτισσες μαύρες κλπ έχει κ πολύ καλά μωρά Νίνα Ελληνίδα 21 μαρίνα Ρουμάνα 22 κα

Νίνα τι ώρες πάει εκεί? Αυτή που κάνει μπούκια δυνατά?
Πως είναι εμφανησιακά?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Για να σου πε τετοια παπαρια κατα πασα πιθανοτητα δεν ηταν πουτανα και στο ειπε για να σε διωξει
αυτό νομίζω και εγώ αλλά ήταν εκεί μες το κρύο για πάνω από μισή ώρα και ελαφρά ντυμένη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom