Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Ενω αμα πας με εναν πρωην αντρα και χωσεις το πουτσο σου στο τεχνιτο μουνι που ηταν ο σακος των αρχιδιων πριν δεν εισαι ε ρε τη ακουμε ελεος
Χαχαχα άλλο λέω ρε τύπε είναι σιχαμερό να είναι ακόμα άντρας και πας μαζί του (αν δεν είσαι είσαι gay πάντα ) και αλλιώς είναι να έχει κάνει πλαστικές και να είναι αλλιώς ξ εικόνα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Χαχαχα άλλο λέω ρε τύπε είναι σιχαμερό να είναι ακόμα άντρας και πας μαζί του (αν δεν είσαι είσαι gay πάντα ) και αλλιώς είναι να έχει κάνει πλαστικές και να είναι αλλιώς ξ εικόνα
Τυπε γενικα ειναι αηδια οτν σου αρεσουν οι γυναικες να πηγαινεις με ενα πρωην αντρα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Απλα λεω για τις οδους αλλα μονο απο τη ντροπη του ο αλλος δε παιζει να πει οτι ηταν απο τανα 100% αλλα και στο θεμα εχεμυθειας που λες αντε και λεει πολλη εχεμυθεια υπαρχει να το λεει ο γιατρος στους νοσοκομους

οτι τα κουτσομπολευουν μεταξυ τους γιατροι με το νοσηλευτικό προσωπικο θεωρησε το δεδομενο, απλα δεν τα βγαζουν προς τα εξω σε απλους πολιτες γιατι μπορει να χασουν την αδεια τους αν μαθει καποιος ασθενης και τους κανει καταγγελια
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
μη γελας εισαι και εσυ στην γραμμη ο τεταρτος σε βλεπω πας ευθεια για παρασημοφορηση
Αφου υποτιθετε οτι εχουμε 34 περιπτωσεις πριν απο μενα πως θα ειμαι ο τεταρτος  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
οτι τα κουτσομπολευουν μεταξυ τους γιατροι με το νοσηλευτικό προσωπικο θεωρησε το δεδομενο, απλα δεν τα βγαζουν προς τα εξω σε απλους πολιτες γιατι μπορει να χασουν την αδεια τους αν μαθει καποιος ασθενης και τους κανει καταγγελια
Αυτο δεκτο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να πει ο αλλος οτι κολησε απο τανα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Τυπε γενικα ειναι αηδια οτν σου αρεσουν οι γυναικες να πηγαινεις με ενα πρωην αντρα

Εγω τυπε φοβαμαι αυριο μεθαυριο μην παω με πρωην αντρα και δεν το παρω χαμπαρι οπως το εχουν παθει πολλοι στο παρελθον και μολις το μαθαινουν δεν ξερουν απο που να φυγουν. ασε.... υπαρχουν καποιες τρανς που δεν καταλαβαινεις χριστο και αυτα που ακουω εδω μεσα οτι κανει μπαμ και τετοια δεν τα πολυ πιστευω.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Εγω τυπε φοβαμαι αυριο μεθαυριο μην παω με πρωην αντρα και δεν το παρω χαμπαρι οπως το εχουν παθει πολλοι στο παρελθον και μολις το μαθαινουν δεν ξερουν απο που να φυγουν. ασε.... υπαρχουν καποιες τρανς που δεν καταλαβαινεις χριστο και αυτα που ακουω εδω μεσα οτι κανει μπαμ και τετοια δεν τα πολυ πιστευω.
Μπαμ κάνει γιατί οι περισσότερες στην πιάτσα είναι άντρες δεν έχει κάποια με αλλαγή φύλλου για αυτές λέμε ότι αμέσως καταλαβαινονται.. Τώρα για αυτές που έχουν κάνει την αλλαγή εκεί ναι μπερδεύεσαι σε γενικές γραμμές
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Μπαμ κάνει γιατί οι περισσότερες στην πιάτσα είναι άντρες δεν έχει κάποια με αλλαγή φύλλου για αυτές λέμε ότι αμέσως καταλαβαινονται.. Τώρα για αυτές που έχουν κάνει την αλλαγή εκεί ναι μπερδεύεσαι σε γενικές γραμμές


δες εδω.
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Εγω τυπε φοβαμαι αυριο μεθαυριο μην παω με πρωην αντρα και δεν το παρω χαμπαρι οπως το εχουν παθει πολλοι στο παρελθον και μολις το μαθαινουν δεν ξερουν απο που να φυγουν. ασε.... υπαρχουν καποιες τρανς που δεν καταλαβαινεις χριστο και αυτα που ακουω εδω μεσα οτι κανει μπαμ και τετοια δεν τα πολυ πιστευω.

Πριν χρόνια, στην αρχή της 26ης Οκτωβρίου, ήταν μια που δύσκολα την καταλάβαινες, κυρίως γιατί ήταν ομορφούλα και η φωνή της ήταν καθαρά γυναικεία.οταν την είδα 1η φορά ήμουν στο αμαξι με φίλο,παθαίνω πλάκα στο αντίκρυσμα της, μου λέει έχω σπίτι και μπορούμε να παμε εκει,της απαντάω ότι πάω να αφήσω τον άλλο και έρχομαι να σε πάρω. Ξεκινάω κ μου λέει ο φίλος μου:πιστεύω να κατάλαβες ότι είναι τρανς..γυρνάω επί τόπου κ την ρωταω: έχεις πούτσο; και μου απαντάει καταφατικά..Θα την πατουσα...στην Γιαννιτσών όμως όντως κάνουν μπαμ πλέον 
 

Kula1988

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες, νεος στο φορουμ, δεν μπορω να στιλω πμ, οταν παταω νεο μυνημα γραφει οτι εγινε σφαλμα. Γνωριζει κανεις κατι;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Καλημερα συναγωνιστες, νεος στο φορουμ, δεν μπορω να στιλω πμ, οταν παταω νεο μυνημα γραφει οτι εγινε σφαλμα. Γνωριζει κανεις κατι;
πρεπει να εχεις στειλει πρωτα καμμια δεκαρια μηνυματα στα διαφορα υεματα του σαιτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom