Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα να ρωτήσω μια ξανθιά Γιαννιτσών με πεσόντων πυροσβεστων αξίζει κ μια μελαχρινή μοναστηριού με κωλετη στην εθνική
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τα ίδια έκανε κ ο ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ πανευοταν ότι έβρισκε τα καλύτερα μωρά κ δεν έδινε σε κανέναν Πληροφορίες
Δε βάζω κ το χέρι μου στη φωτιά αλλά έχω την εντύπωσή πως είναι ο ίδιος κ έλεγε στο τέλος κ το όνομά του Νίκος κ εκείνος
Οπότε μη περιμένετε κ πολλά από τον τύπο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Τελικα αλανια γνωριζει καποιος το μερος που εχει συνηθως τρανς;Κ αν υπαρχει καποια καλη περιπτωση;
Πιο συγκεκριμένα για να μη μπερδεύεσαι...
Γιαννιτσών με Βουτυρα έχει πάντα 4-5 γυφτοκροσακια στη γωνία ...

Λίγο παραπάνω στο ύψος του shell έχει κι εκεί συνήθως κρος μεγάλης ηλικίας όμως

Στο τετράγωνο του οπαπ που λέμε δηλαδή δίπλα από το city gate και πιο συγκεκριμένα στις οδούς Κωλέτη, Μαζαρακη και στα δύο κάθετα στενά τους θα βρεις τις περισσότερες μάλλον... Κάτω από τη Γιαννιτσών εννοώ

Στην οδό σταθμού στο ρεύμα που φεύγουμε από Θεσσαλονίκη, στο ύψος της μπουγατσας θα βρεις τη Νίνα το ομορφοκοριτσο και πολύ καλό παιδί

Στην 26ης Οκτωβρίου στο ξεκίνημα που ήταν η πιο μόνιμη πιάτσα πλέον δε βγαίνουν αλλά κάνε μια βόλτα και από κει

Ε και φυσικά όλη τη Γιαννιτσών αν την ανεβοκατεβεις 2-3 φορές όλο και καμιά ξεμπαρκη θα βρεις αλλά τα πιο συγκεκριμένα σημεία είναι αυτά που σου γράφω
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Πιο συγκεκριμένα για να μη μπερδεύεσαι...
Γιαννιτσών με Βουτυρα έχει πάντα 4-5 γυφτοκροσακια στη γωνία ...

Λίγο παραπάνω στο ύψος του shell έχει κι εκεί συνήθως κρος μεγάλης ηλικίας όμως

Στο τετράγωνο του οπαπ που λέμε δηλαδή δίπλα από το city gate και πιο συγκεκριμένα στις οδούς Κωλέτη, Μαζαρακη και στα δύο κάθετα στενά τους θα βρεις τις περισσότερες μάλλον... Κάτω από τη Γιαννιτσών εννοώ

Στην οδό σταθμού στο ρεύμα που φεύγουμε από Θεσσαλονίκη, στο ύψος της μπουγατσας θα βρεις τη Νίνα το ομορφοκοριτσο και πολύ καλό παιδί

Στην 26ης Οκτωβρίου στο ξεκίνημα που ήταν η πιο μόνιμη πιάτσα πλέον δε βγαίνουν αλλά κάνε μια βόλτα και από κει

Ε και φυσικά όλη τη Γιαννιτσών αν την ανεβοκατεβεις 2-3 φορές όλο και καμιά ξεμπαρκη θα βρεις αλλά τα πιο συγκεκριμένα σημεία είναι αυτά που σου γράφω
Φιλος ευχαριστω πολυ.Πιο λεπτομερης ενημερωση δεν γινοταν. Την καλημερα μου.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Τα ίδια έκανε κ ο ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ πανευοταν ότι έβρισκε τα καλύτερα μωρά κ δεν έδινε σε κανέναν Πληροφορίες
Δε βάζω κ το χέρι μου στη φωτιά αλλά έχω την εντύπωσή πως είναι ο ίδιος κ έλεγε στο τέλος κ το όνομά του Νίκος κ εκείνος
Οπότε μη περιμένετε κ πολλά από τον τύπο
Δεν νομίζω ότι είναι ο ίδιος. Μόνο στο τρόπο επικοινωνίας  :uglystupid: και διάδοσης των πληροφοριών  :idiot: μοιάζουν.
 

Ierosilos

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Μάγκες όταν πάτε να ψωνίσετε τίποτα και δεν ψάχνετε τρανς, πως σιγουρευεστε ότι είναι και ήταν γυναίκα αυτό που φορτώνετε? Ρωτάτε? Γιατί αποτι βλέπω εδώ είναι σκόρπια τα τρανς δεν κάθονται απαραίτητα κάπου συγκεκριμενα
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Εγώ φίλε από τα 50 μέτρα καταλαβαίνω αν είναι "άντρας ή γυναίκα " κάποιες τρανς ξεγελάνε εμφανισιακα αλλά το καλούπι και το ενεργειακό πεδίο του ανθρώπου δεν αλλάζει.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μάγκες όταν πάτε να ψωνίσετε τίποτα και δεν ψάχνετε τρανς, πως σιγουρευεστε ότι είναι και ήταν γυναίκα αυτό που φορτώνετε? Ρωτάτε? Γιατί αποτι βλέπω εδώ είναι σκόρπια τα τρανς δεν κάθονται απαραίτητα κάπου συγκεκριμενα
Τυπε σοβαρα τωρα τα τραβελια κανουν μπαμ ειναι δυνατον να μη καταλαβεις καποιο
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Μάγκες όταν πάτε να ψωνίσετε τίποτα και δεν ψάχνετε τρανς, πως σιγουρευεστε ότι είναι και ήταν γυναίκα αυτό που φορτώνετε? Ρωτάτε? Γιατί αποτι βλέπω εδώ είναι σκόρπια τα τρανς δεν κάθονται απαραίτητα κάπου συγκεκριμενα
Εισαγγελέας είσαι;
 

Ierosilos

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Εισαγγελέας είσαι;
όχι αδερφέ αλλά έχω φορτώσει μόνο μια φορά αλλά νομίζοντας ότι τα τραβελια δεν κάθονται στην Γιαννιτσών μόνο πιο κατω. Και τώρα εδώ διαβάζω αλλα οπότε σκεφτομε να κρεμαστω. Αν και η κοπελα αμφιβάλλω να ήταν άντρας γιατί πασπατεψα μουνι και είχε στο μπούτι αυτό το χνούδι που έχουν οι γυναίκες. Τώρα αν ήταν άντρας καλύτερα να μη το μάθω ποτέ. Πάντος τόσο κακό είναι να ρωτήσεις?
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
όχι αδερφέ αλλά έχω φορτώσει μόνο μια φορά αλλά νομίζοντας ότι τα τραβελια δεν κάθονται στην Γιαννιτσών μόνο πιο κατω. Και τώρα εδώ διαβάζω αλλα οπότε σκεφτομε να κρεμαστω. Αν και η κοπελα αμφιβάλλω να ήταν άντρας γιατί πασπατεψα μουνι και είχε στο μπούτι αυτό το χνούδι που έχουν οι γυναίκες. Τώρα αν ήταν άντρας καλύτερα να μη το μάθω ποτέ. Πάντος τόσο κακό είναι να ρωτήσεις?
Αν αρχίσεις τις βόλτες συστηματικά κ με κλειστά τα μάτια θα τις καταλαβαίνεις,μόνο το όνομα που θα ακούς θα ξέρεις
 

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Θα πω και εγώ ένα σκηνικό.
Έχω πάει με κάποιες τρανς.
Οι πιο πολλές να λέμε την αλήθεια θέλουν να σε κάνουν να τελειώσεις γρήγορα και να τελειώνουν.
Τα λεφτά που παίρνουν και την ώρα που σε λένε είναι για να έχουμε να λέμε.
Πριν λίγο καιρό πέρασα από την οδό Μαζαράκη
Ήταν μια μέσα στο αμάξι της όχι νεαρή σε ηλικία. Ψηλή δεν θυμάμαι το όνομα της.
Πήγα μαζί της. Το καλό είναι ότι εμένε και εκεί οπότε δεν κάναμε μεγάλη απόσταση.
Φτάνουμε πάνω την έδωσα 50€ και αρχίζουμε.
Παιδιά δεν βιαζόταν καθόλου.
Το εργαλείο της μεγάλο και ωραίο.
3 καποτες άλλαξε.
Παίξαμε αρκετή ώρα.
Αυτή η τρανς ναι.
Για εμένα αξίζει.
Μην κολλάτε μόνο στης νεαρές.

 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Θα πω και εγώ ένα σκηνικό.
Έχω πάει με κάποιες τρανς.
Οι πιο πολλές να λέμε την αλήθεια θέλουν να σε κάνουν να τελειώσεις γρήγορα και να τελειώνουν.
Τα λεφτά που παίρνουν και την ώρα που σε λένε είναι για να έχουμε να λέμε.
Πριν λίγο καιρό πέρασα από την οδό Μαζαράκη
Ήταν μια μέσα στο αμάξι της όχι νεαρή σε ηλικία. Ψηλή δεν θυμάμαι το όνομα της.
Πήγα μαζί της. Το καλό είναι ότι εμένε και εκεί οπότε δεν κάναμε μεγάλη απόσταση.
Φτάνουμε πάνω την έδωσα 50€ και αρχίζουμε.
Παιδιά δεν βιαζόταν καθόλου.
Το εργαλείο της μεγάλο και ωραίο.
3 καποτες άλλαξε.
Παίξαμε αρκετή ώρα.
Αυτή η τρανς ναι.
Για εμένα αξίζει.
Μην κολλάτε μόνο στης νεαρές.
εννοείς αυτήν στο κόκκινο το φιατ;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Θα πω και εγώ ένα σκηνικό.
Έχω πάει με κάποιες τρανς.
Οι πιο πολλές να λέμε την αλήθεια θέλουν να σε κάνουν να τελειώσεις γρήγορα και να τελειώνουν.
Τα λεφτά που παίρνουν και την ώρα που σε λένε είναι για να έχουμε να λέμε.
Πριν λίγο καιρό πέρασα από την οδό Μαζαράκη
Ήταν μια μέσα στο αμάξι της όχι νεαρή σε ηλικία. Ψηλή δεν θυμάμαι το όνομα της.
Πήγα μαζί της. Το καλό είναι ότι εμένε και εκεί οπότε δεν κάναμε μεγάλη απόσταση.
Φτάνουμε πάνω την έδωσα 50€ και αρχίζουμε.
Παιδιά δεν βιαζόταν καθόλου.
Το εργαλείο της μεγάλο και ωραίο.
3 καποτες άλλαξε.
Παίξαμε αρκετή ώρα.
Αυτή η τρανς ναι.
Για εμένα αξίζει.
Μην κολλάτε μόνο στης νεαρές.
ρε παιδια μια απορια  :think: :think:

στις τρανς πατε να το καρφωσετε η να σας τον καρφωσουν

το μεγαλο κ ωραιο παντως δε παραπεμπει στη πρωτο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
ρε παιδια μια απορια  :think: :think:

στις τρανς πατε να το καρφωσετε η να σας τον καρφωσουν

το μεγαλο κ ωραιο παντως δε παραπεμπει στη πρωτο

Οπως την βρισκει ο καθε ενας.

Προσωπικα δεν προκειται να παω ποτε με τρανς. αν και στο παρελθον μου ειχε περασει απο το μυαλο να δοκιμασω την ΝΙΝΑ αλλα ΔΕΝ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom