Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Παιδες καλησπερα. Μενω σε γειτονικη πολη κ θα θελα να επισκεφτω την περιοχη που τοσα χρονια ακουω.....Θελω να μου πειτε σε ποια οδο συνηθως εχει τρανς κ ποιες κατα την γνωμη σας ειναι ενταξει παιδια; Ευχαριστω!!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Παιδες καλησπερα. Μενω σε γειτονικη πολη κ θα θελα να επισκεφτω την περιοχη που τοσα χρονια ακουω.....Θελω να μου πειτε σε ποια οδο συνηθως εχει τρανς κ ποιες κατα την γνωμη σας ειναι ενταξει παιδια; Ευχαριστω!!!
Ρε μεγαλε ακους την περιοχη λες χρονια και δεν την επισκευτηκες οταν ειχε πραμα τωρα που δεν εχει τιποτα αποφασισες να την επισκευτεις
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Ρε μεγαλε ακους την περιοχη λες χρονια και δεν την επισκευτηκες οταν ειχε πραμα τωρα που δεν εχει τιποτα αποφασισες να την επισκευτεις
Εχεις δικιο φιλε αλλα τι να κανουμε; Καλιο αργα παρα ποτε.... γι αυτο κανω κ την ερωτηση για τρανς αν υπαρχουν.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Την πέτυχα ακριβώς στην γωνία Γιαννιτσών και Μαζαράκη. Είναι κοντούλα γύρω στο 1,65 λεπτή με σγουρό μαλλί ηλικία γύρω στα 30. Δεν έδωσε ούτε τηλ. και δεν πήγαμε ξενοδοχείο γιατί δεν ήμουν διατεθιμένος να δώσω 70 + 30 (Hotel) = 100 €. Τελικά ξαναέκανα βόλτα την επόμeνη βραδιά όταν και πέτυχα άλλο ένα jackpot. Ελληνίδα χωρισμένη κοριτσάκι από Συκιές 25 χρ. μικροκαμωμένη. Μου ζήτησε μόνον 10€ για πίπα ακαπό και δώρο το χαμούρεμα. Την έχυσα στο στόμα και τα έφτυσε. Αυτή μου έδωσε τηλ. και μου είπε ότι κάνει ραντεβού σε ξενοδοχεία με 50€ / hr !

Τελικά πήρα την Ελένη (Ελληνίδα χωρισμένη κοριτσάκι από Συκιές 34 χρ.) στο ξενοδοχείο. Τίποτα ιδιαίτερο στο sex μάλλον προς ξεπέτα θα έλεγα. Σοβαρή δικαιολογία βέβαια αποτελεί το ότι είχε αφήσει στο σπίτι της την θεία της με το παιδί της και ήταν αγχωμένη. Anyway διατίθεται και φωτογραφία της να κρίνετε ! Συμπερασματικά το 10€ για πίπα τελειωτική στο αμάξι είναι VFM, το sex σε hotel με 50+25 € είναι το αντίθετο του VFM !
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Τελικά πήρα την Ελένη (Ελληνίδα χωρισμένη κοριτσάκι από Συκιές 34 χρ.) στο ξενοδοχείο. Τίποτα ιδιαίτερο στο sex μάλλον προς ξεπέτα θα έλεγα. Σοβαρή δικαιολογία βέβαια αποτελεί το ότι είχε αφήσει στο σπίτι της την θεία της με το παιδί της και ήταν αγχωμένη. Anyway διατίθεται και φωτογραφία της να κρίνετε ! Συμπερασματικά το 10€ για πίπα τελειωτική στο αμάξι είναι VFM, το sex σε hotel με 50+25 € είναι το αντίθετο του VFM !
Apo 25 εγινε 34 τωρα τυπε η γκομενα πολλη μεγαλωσε μεσα σε λιγες μερες
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Τελικά πήρα την Ελένη (Ελληνίδα χωρισμένη κοριτσάκι από Συκιές 34 χρ.) στο ξενοδοχείο. Τίποτα ιδιαίτερο στο sex μάλλον προς ξεπέτα θα έλεγα. Σοβαρή δικαιολογία βέβαια αποτελεί το ότι είχε αφήσει στο σπίτι της την θεία της με το παιδί της και ήταν αγχωμένη. Anyway διατίθεται και φωτογραφία της να κρίνετε ! Συμπερασματικά το 10€ για πίπα τελειωτική στο αμάξι είναι VFM, το sex σε hotel με 50+25 € είναι το αντίθετο του VFM !
Μπορείς να στείλεις φώτο pm?
σε ευχαριστώ



 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Τελικα αλανια γνωριζει καποιος το μερος που εχει συνηθως τρανς;Κ αν υπαρχει καποια καλη περιπτωση;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Τελικα αλανια γνωριζει καποιος το μερος που εχει συνηθως τρανς;Κ αν υπαρχει καποια καλη περιπτωση;
Εκεί που είναι το shell το βενζινάδικο παρτο όλο καμιά 50 μέτρα προς δυτικά μέχρι το επόμενο στενό θα βρεις πάνω από 5
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Ευ
Εκεί που είναι το shell το βενζινάδικο παρτο όλο καμιά 50 μέτρα προς δυτικά μέχρι το επόμενο στενό θα βρεις πάνω από 5
Ευχαριστω πολυ φιλος αλλα επειδη δεν ειμαι απο Θεσ/νικη...ποια οδο αναφερεσαι;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Γιαννιτσών ο κάτω δρόμος που είναι ο σταθμός του Οσε
 

Ierosilos

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Τελικά πήρα την Ελένη (Ελληνίδα χωρισμένη κοριτσάκι από Συκιές 34 χρ.) στο ξενοδοχείο. Τίποτα ιδιαίτερο στο sex μάλλον προς ξεπέτα θα έλεγα. Σοβαρή δικαιολογία βέβαια αποτελεί το ότι είχε αφήσει στο σπίτι της την θεία της με το παιδί της και ήταν αγχωμένη. Anyway διατίθεται και φωτογραφία της να κρίνετε ! Συμπερασματικά το 10€ για πίπα τελειωτική στο αμάξι είναι VFM, το sex σε hotel με 50+25 € είναι το αντίθετο του VFM !
Στείλε αν μπορείς ένα πμ την φοτο
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Βασικά έπρεπε να την κόψεις μόνο λόγω ονόματος "Ελενη" ? 
 

cuckold

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Παιδιά με 40€ να περάσω καλά που λέτε να πάω; Δεν Είμαι από Θεσσαλονίκη...
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Παιδιά με 40€ να περάσω καλά που λέτε να πάω; Δεν Είμαι από Θεσσαλονίκη...
Φίλε με 40€ πάρε και άλλους 5 φίλους σου μαζί και πάτε στο καρβουνιάρικο στους Αμπελόκηπους.Εγγυημένα θα περάσετε καλά και το κυριότερο θα φύγετε σκασμένοι από φαγητό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom