Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
ρε παιδια μια απορια  :think: :think:

στις τρανς πατε να το καρφωσετε η να σας τον καρφωσουν

το μεγαλο κ ωραιο παντως δε παραπεμπει στη πρωτο
Βασικά από οτι ξέρω η Νινα στη Shell όπου πιατσάρει βάζει και βενζίνη. Για αυτό πάμε!
 

nuni

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, πηγα προχθες Γιαννιτσων πρωτη φορα, ειμαι απο Αθηνα...Πηρα μια Ελενα(34χρ, έτσι ειπε), μελαχρινη, καρε μαλλι, σκουλαρικι σταυρουδακι...€15 πιπα και χουφτωμα παντου ελευθερα, σχεδον γδυθηκε...χυσιμο στομα..πολυυυ καλη για γρηγορο...

Γενικα παντως ψιλομπαζακια ειχε...Στο τελος της Γιαννιτσων, ηταν 3 βουλγαρακια μαζεμενα, κοντουλικα, ωραια φαινοντουσαν, λεω να παρω την επομενη, εχει κανει αποψη;; Το ενα ειδικα, αφρο μαλλι, μαυριδερο ωραιο...
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Πήρα τις προάλλες αυτή τη Νίνα επί της Γιαννιτσών μετά την Κωλέττη. 20 ευρώ για πίπα έχει ωραίο σώμα κ κάνει καλή πίπα ξεπετα βέβαια. Τη ρώτησα για hotel και μου λέει 150 μια ώρα. Καλά ρε ποιος πάει μαζί της για 150? Χαζα είναι ρε συ όλα στην πιάτσα;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Πήρα τις προάλλες αυτή τη Νίνα επί της Γιαννιτσών μετά την Κωλέττη. 20 ευρώ για πίπα έχει ωραίο σώμα κ κάνει καλή πίπα ξεπετα βέβαια. Τη ρώτησα για hotel και μου λέει 150 μια ώρα. Καλά ρε ποιος πάει μαζί της για 150? Χαζα είναι ρε συ όλα στην πιάτσα;
Eρωτηση κρισεως ηταν αυτη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους, πηγα προχθες Γιαννιτσων πρωτη φορα, ειμαι απο Αθηνα...Πηρα μια Ελενα(34χρ, έτσι ειπε), μελαχρινη, καρε μαλλι, σκουλαρικι σταυρουδακι...€15 πιπα και χουφτωμα παντου ελευθερα, σχεδον γδυθηκε...χυσιμο στομα..πολυυυ καλη για γρηγορο...

Γενικα παντως ψιλομπαζακια ειχε...Στο τελος της Γιαννιτσων, ηταν 3 βουλγαρακια μαζεμενα, κοντουλικα, ωραια φαινοντουσαν, λεω να παρω την επομενη, εχει κανει αποψη;; Το ενα ειδικα, αφρο μαλλι, μαυριδερο ωραιο...
εξετασεις για ηπατιτιδα Β και C,
λοιμωδη μονοπυρηνωση(ασθενεια του φιλιου),
κυτταρομεγαλοϊο,
ερπη,
γονοροια,
συφιλη,
μια ασφαλεια ζωης και μια εκπτωτικη προπληρωμή στον οικο τελετων και μνημόσυνων μπαμπούλας και ιοι,

...και εισαι σενιος
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
εξετασεις για ηπατιτιδα Β και C,
λοιμωδη μονοπυρηνωση(ασθενεια του φιλιου),
κυτταρομεγαλοϊο,
ερπη,
γονοροια,
συφιλη,
μια ασφαλεια ζωης και μια εκπτωτικη προπληρωμή στον οικο τελετων και μνημόσυνων μπαμπούλας και ιοι,

...και εισαι σενιος
Το γαμησες το θεμα εσυ τυπε αλλα ενταξει αν δεν υπαρχει και καποιος να το γαμαει να σπαει τη μονοτονια το bou θα καταληξει βαρετο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
εξετασεις για ηπατιτιδα Β και C,
λοιμωδη μονοπυρηνωση(ασθενεια του φιλιου),
κυτταρομεγαλοϊο,
ερπη,
γονοροια,
συφιλη,
μια ασφαλεια ζωης και μια εκπτωτικη προπληρωμή στον οικο τελετων και μνημόσυνων μπαμπούλας και ιοι,

...και εισαι σενιος

εδώ ρε τύπε υπάρχουν μύστες που τον χώνουν χωρίς καπότα στις κοπέλες από τις πιάτσες που ζεις εσύ σε άλλη πόλη? :dunno:

ως τώρα υπάρχουν 3 κοπέλες της πιάτσας που γκαστρώθηκαν από πελάτες.  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και 33 πελατες των κοπελων που παρασημοφορηθηκαν με ηπατιτιδα, ουρεοπλασμα, χλαμυδια και τον μεγαλοσταυρο του ταγματος του σωτηρα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
και 33 πελατες των κοπελων που παρασημοφορηθηκαν με ηπατιτιδα, ουρεοπλασμα, χλαμυδια και τον μεγαλοσταυρο του ταγματος του σωτηρα

ποιος τους φταίει Νικόλα?  :dunno: ας πρόσεχαν  :grin: αν θέλουν ακάποτο σεξ να ψάξουν αλλού και όχι στις σαπιομούνες της Γιαννιτσών  :S :S :S

το μόνο θετικό από όλη αυτή την ιστορία είναι ότι 3 κοπέλες της πιάτσας γνώρισαν την μητρότητα, απουσιάζοντας όμως το πατρικό χάδι και η στοργή λόγο αγνώστου ταυτότητας των μυστών ή του μύστη διότι μπορεί να είναι και ένας τελικά ο πατέρας και των τριών τέκνων.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Οπως την βρισκει ο καθε ενας.

Προσωπικα δεν προκειται να παω ποτε με τρανς. αν και στο παρελθον μου ειχε περασει απο το μυαλο να δοκιμασω την ΝΙΝΑ αλλα ΔΕΝ.

προσωπικά πήγα μια φορά με την Ηλέκτρα αν θυμάμαι καλά το όνομα της...γνωστο τρανς το οποίο εμφανισιακά δεν καταλάβαινες ο,τι ηταν αντρας...πήγα στο διαμέρισμα που είχε λιγο πιο κατω απο το μακεδονια παλάς στην παραλία.....
Προσωπικά μόλις είδα την μικρή ψωλή της και την γαμούσα πισωκολλητά και την ένιωσα την ψωλή της.....Ενιωσα μια αηδία.....της είπα να μου κάνει πίπα ....ξενέρωσα μου έπεσε και δεν μπορούσα να χύσω.....
Γούστα είναι,θεωρώ πως αν είσαι straight θα ξενερώσεις....αν παλι γουστάρεις να τον φας...μπορεί και να περάσεις καλά....
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
και 33 πελατες των κοπελων που παρασημοφορηθηκαν με ηπατιτιδα, ουρεοπλασμα, χλαμυδια και τον μεγαλοσταυρο του ταγματος του σωτηρα
και 33 πελατες των κοπελων που παρασημοφορηθηκαν με ηπατιτιδα, ουρεοπλασμα, χλαμυδια και τον μεγαλοσταυρο του ταγματος του σωτηρα
Κρατας βιβλιο τυπε και ξερεις ε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Το λοιμωδων τυπε ειναι στη Λαμπρακη και εχει κλεισει και δε πας για τα αφροδίσια νοσηματα εκει

αυτό στη Μπότσαρη εννοούσα το αφροδίσιων νοσημάτων. Αυτό που είναι κοντά στη γειτονιά σου  ;)
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Με τρανς αξίζει να πας μία φορά στην ζωή σου αλλά με κανονικά εγχειρισμενη με ψεύτικο μ@$@νι δηλαδή όσοι πάνε με τρανς που είναι άντρες ακόμα είμαι ανώμαλοι.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
το αφροδίσιων ειναι δελφων και δεν υπαρχει περιπτωση να παει για κατι ο αλλος και να πει οτι το κολησα απο πιατσα η απο τανα αστο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
το αφροδίσιων ειναι δελφων και δεν υπαρχει περιπτωση να παει για κατι ο αλλος και να πει οτι το κολησα απο πιατσα η απο τανα αστο

κολλάς σε λεπτομέρειες ράποτορα Δελφών με Μπότσαρη γωνία είναι αλλά μικρή σημασία έχει αυτό.

καταρχήν όταν πάει κάποιος στον γιατρό υπάρχει εχεμύθεια και όλοι θέλοντας και μη λένε την αλήθεια στον γιατρό από που κόλλησαν το παράσημο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μολις με ειδοποιησαν ότι εγιναν 34 προσεχτε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Με τρανς αξίζει να πας μία φορά στην ζωή σου αλλά με κανονικά εγχειρισμενη με ψεύτικο μ@$@νι δηλαδή όσοι πάνε με τρανς που είναι άντρες ακόμα είμαι ανώμαλοι.
Ενω αμα πας με εναν πρωην αντρα και χωσεις το πουτσο σου στο τεχνιτο μουνι που ηταν ο σακος των αρχιδιων πριν δεν εισαι ε ρε τη ακουμε ελεος
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
κολλάς σε λεπτομέρειες ράποτορα Δελφών με Μπότσαρη γωνία είναι αλλά μικρή σημασία έχει αυτό.

καταρχήν όταν πάει κάποιος στον γιατρό υπάρχει εχεμύθεια και όλοι θέλοντας και μη λένε την αλήθεια στον γιατρό από που κόλλησαν το παράσημο.
Απλα λεω για τις οδους αλλα μονο απο τη ντροπη του ο αλλος δε παιζει να πει οτι ηταν απο τανα 100% αλλα και στο θεμα εχεμυθειας που λες αντε και λεει πολλη εχεμυθεια υπαρχει να το λεει ο γιατρος στους νοσοκομους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom