Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
:ban:
αυτό νομίζω και εγώ αλλά ήταν εκεί μες το κρύο για πάνω από μισή ώρα και ελαφρά ντυμένη.
Ε τότε της πιάτσας θα ήταν αλλά θα έπεσες σε καμία ιδιοτροπη,μπορεί να περίμενε πελάτη,κατάλαβες από την προφορά αν είναι ελληνίδα η όχι;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Της πιάτσας διαλέγουν κιόλας μπορεί να μην της άρεσε και ήθελε να τον αποφύγει.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Εγώ ρε παιδιά κατέβηκα Τετάρτη και Πέμπτη στην περιοχή, Γιαννιτσών - Κωλεττη - Αναγεννησεως, και απογοητευτηκα πλήρως. Κατά τις 12-1 και το μόνο που είχε δύο σερί μέρες ήταν trans, 2-3 γυφτο-βουλγαρες. Μαύρο χάλι. Και, προφανώς, μετά από βόλτες μισής μιας ώρας έφυγα...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Καλά ελληνικά μιλούσε. Αν ήταν Ελληνίδα δεν ξέρω. Αλλά πολύ δυνατό για πιάτσα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Εγώ ρε παιδιά κατέβηκα Τετάρτη και Πέμπτη στην περιοχή, Γιαννιτσών - Κωλεττη - Αναγεννησεως, και απογοητευτηκα πλήρως. Κατά τις 12-1 και το μόνο που είχε δύο σερί μέρες ήταν trans, 2-3 γυφτο-βουλγαρες. Μαύρο χάλι. Και, προφανώς, μετά από βόλτες μισής μιας ώρας έφυγα...
Αν πας κατά τις 10 πιο νωρίς υπάρχουν κάποια αξιόλογα κομμάτια
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Αν πας κατά τις 10 πιο νωρίς υπάρχουν κάποια αξιόλογα κομμάτια
Τώρα που νυχτώνει νωρίς και από τις 6 βρίσκεις.Πριν λίγες μέρες που έκανα πέρασμα από τις 6.30 μέχρι τις 7 και είδα πολλές πάνω από 15 καινούργιες και μη αλλα πολύ σαβούρα.Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός για να πετύχεις καλό πράμα.Πάνε οι καλές εποχές πριν από 2-3 χρόνια που με μία γύρα τις πετύχαινες όλες μαζί
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Εχθές το βράδυ είδα έξω από το ξενοδοχείο ροτόντα ενα πολύ δυνατό μουνετο, τη ρώτησα ποσά θέλει και μου είπε 3000 €. Μαυρομαλλα κοντά στα 24 αδύνατη μέτριο ύψος. Ξέρεις κάνεις τίποτα για αυτήν; Η στελλιτσα ζει; Έχω πολύ καιρό να την δω
Τη Στελλίτσα την είδα μία μέρα σε γνωστό μαγαζί που πουλάει πίτσα με το κομμάτι στους Αμπελόκηπους κοντά στο σπίτι της.Ετρωγε καθισμένη στα σίδερα που έχει στο πεζοδρόμιο.Από μακρυά δεν την κατάλαβα.Λέω από μέσα μου ωραίο μουνί.Αλλά μόλις πήγα κοντά και κατάλαβα ποια είναι και πως έγινε τρόμαξα κι έφυγα τρέχοντας.Να με γνωρίσει δεν υπάρχει περίπτωση γιατί ήταν φουλ μαστούρα.Το πρόσωπό της ήταν τόσο πολύ πρησμένο σαν να την τσίμπησαν πολλές μέλισσες.Στενοχωρέθηκα λίγο για την κατάντια της.Σημειωτέον ότι την ξέρω από τότε που πήγαινε σχολείο όταν ήταν στην πιάτσα μόνο η μαμά της.Τώρα ότι βγάζει το ξοδεύει στα ναρκωτικά και δεν έχει να πάρει ούτε μια μποτίλια να βάλει στη σόμπα υγραερίου να ζεσταθούν με τη μάνα της.Καθαρισμένη κατάσταση πλέον η Στελλίτσα.Κρίμα.....
 

desmo33

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
80
Like
28
Πόντοι
0
Τη Στελλίτσα την είδα μία μέρα σε γνωστό μαγαζί που πουλάει πίτσα με το κομμάτι στους Αμπελόκηπους κοντά στο σπίτι της.Ετρωγε καθισμένη στα σίδερα που έχει στο πεζοδρόμιο.Από μακρυά δεν την κατάλαβα.Λέω από μέσα μου ωραίο μουνί.Αλλά μόλις πήγα κοντά και κατάλαβα ποια είναι και πως έγινε τρόμαξα κι έφυγα τρέχοντας.Να με γνωρίσει δεν υπάρχει περίπτωση γιατί ήταν φουλ μαστούρα.Το πρόσωπό της ήταν τόσο πολύ πρησμένο σαν να την τσίμπησαν πολλές μέλισσες.Στενοχωρέθηκα λίγο για την κατάντια της.Σημειωτέον ότι την ξέρω από τότε που πήγαινε σχολείο όταν ήταν στην πιάτσα μόνο η μαμά της.Τώρα ότι βγάζει το ξοδεύει στα ναρκωτικά και δεν έχει να πάρει ούτε μια μποτίλια να βάλει στη σόμπα υγραερίου να ζεσταθούν με τη μάνα της.Καθαρισμένη κατάσταση πλέον η Στελλίτσα.Κρίμα.....
Στελλιτσα δεν έχω πάρει ποτέ,αλλά έχω φορτώσει την μανα της από την οποία εμένα ευχαριστημένος, τις προάλλες της τηλεφώνησα αλλά μου είπε δεν δουλεύει κ μου το κλείσε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Νίνα τι ώρες πάει εκεί? Αυτή που κάνει μπούκια δυνατά?
Πως είναι εμφανησιακά?
γύρω στις 7/8 πάει κ στέκεται ακριβώς στην στάση πάνω στην Γιαννιτσών πίσω από την nissan απέναντί της κάθονται 2/3 Βουλγάρακια συνήθως είναι γύρω στα 22 καλό μωρό καλό σώμα αλλά αν περάσει ο χρόνος της σε παρατάει κ φεύγει 20 με 30 το κοστούμι ανάλογα την Δουλειά
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Είδα την στελλιτσα εχθές. Όντως η κοπέλα είναι όπως τα είπε ο φίλος.
 

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
Η στελιτσα αδέρφια με είπε ότι δεν έχει πολύ καιρό και άρχισε να κλαίει
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
ποιά είναι αυτή η στελιτσα ρε μάγκες και γιατί λέτε όλοι για αυτήν?
 

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
Είναι γαμάτο παιδί φίλε!!! Τώρα δε ξέρω αν η μάνα της συνεχίζει ακόμα. Την έχω χάσει!!!
 

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Δυστιχώς η Στελλίτσα πήρε άσχημο κατηφορο με τους βρω αλβανούς φίλους της μάνας της!Κάηκε απο την κόκα...τσουλίτστικε στην πορνεία!Κρίμα ειναι καλό παιδί η Στελλιτσα!
Πάντως ακόμα είναι καψούρα μ αυτόν τον Βαγγέλη που τα είχε και την παράτησε κι έφυγε στην Αλβανία
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Απέναντι από το φιβερ σήμερα πεφταν πολλά γαμησια και η Μαρία η αλβανίδα όπως κάθε φορά ξεκωλα ντυμένη
 

Mansar

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Σήμερα κατά τις 5 στη στροφή για ΚΤΕΛ καθόταν ένα 35-40 ξανθό αλλά του την είχαν πέσει γκαντεμια
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Εννοείται αυτό φίλε... Άσε μη κολλήσουμε και τίποτα ....
Μήπως γνωρίζει κάποιος αν η Μαρία η αλβανίδα που ηταν ξανθιά κ έγινε μελαχρινή δίνει κώλο ή δέχεται να τη χύσεις στο στόμα?παλαιότερα που τη ρώτησα δεν τα έκανε αυτά.
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Μήπως γνωρίζει κάποιος αν η Μαρία η αλβανίδα που ηταν ξανθιά κ έγινε μελαχρινή δίνει κώλο ή δέχεται να τη χύσεις στο στόμα?παλαιότερα που τη ρώτησα δεν τα έκανε αυτά.
Για την εν λόγω κυρία η μόνη θρησκεία είναι το χρήμα.
Ρώτα την πόσο θέλεις για κώλο και να χύσιμο στο στόμα αν σε συμφέρει όρμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom