Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
0
χθές βράδυ ενα ωραίο πιπινάκι, τζέσυ τζένη κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι καλά.
φοβερό κολαράκι
αλλά....  έρχετε στην αλάνα με εναν τυπά που κάθεται στο αμάξι και περιμένει
δεν έβγαλε καν μπουφαν, μη και μη σε όλα
για τον πούτσο τελείως η φάση
αλλα πολύ ωραίο σωματάκι και κολαράκι...


δεν εχω σταματησει ποτε να μιλησω στη συγκεκριμενη.. οντως απο κωλο ειναι τρελα αλλα εκεινος ο τυπος που εχει μαζι της με το κορσακι με την ασπρη πορτα ειναι αντιτουριστικος τελειως
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
0
που αραζει ρε παιδια αυτη η βεσκα? περασα και γω απο τριτη, ειδα κανα 2 καινουριες μουρες, αλλα δν σταματησα..! 11 η ωρα σκασανε  οι πιο πολλες.. πιο πριν τιποτα


Η Βεσκα αραζει Αγ Παντων αναμεσα μοναστηριου και Γιαννιτσων αλλα οσες φορες την πετυχα ηταν γυρω στις 8.30 και μετα..
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Κατσαρίδα παντός καιρού… Εθεάθη μόλις τώρα να πλατσουρίζει μέσα στη βροχή…
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Εξαφανίστηκε όμως γρήγορα, προφανώς κάποιος θα την φόρτωσε…
Αρκετά αργά, κατά τις τρεις, Κωλέττη με Γιαννιτσών, ήταν μια ξανθιά μάλλον Βουλγάρα, μόνη της, που έδινε και κώλο με 40…
Αυτη όμως που μου έκανε εντύπωση, ήταν μια κοπελίτσα που περπατούσε πάνω κάτω όλη την ώρα, όποιο αμάξι σταματούσε το έδιωχνε, ενίοτε το ψιλομπινελίκιαζε κιόλας,  Φαινόταν μικρούλα, σκούρα μαλλιά, κοντούλα σχετικά, με ένα κολάν, για τα δεδομένα της πιάτσας ήταν ομορφούλα, με ωραια μάτια… Σταμάτησα και της μίλησα, μιλούσε σπαστά,  Φαινόταν να είναι στον κόσμο της, έλεγε κάτι βλακείες, κάτι ασυναρτησίες, με ρωτούσε αν εδώ είναι η πιάτσα κι αν κάνουν όλα τα κορίτσια που περπατούν σε αυτό το δρόμο πιάτσα η αν υπάρχουν και κανονικές… Προσφέρθηκα να της ξεβουλώσω όλες τις αντλίες, να κανω μια αγαθοεργία, να προσφέρω κοινωνικό έργο, αλλα η πρόσκληση έμεινε αναπάντητη...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Περασμα απο πιατσα κατα τις δεκα παρα δεκα μεχρι εντεκα παρα εικοσι τιποτα το αξιολογο οι ιδιες πατσαβουρες το μονο καλο στη χαλκιδος η Ελενη /Ρια που απο ξανθια εγινε καστανη κατα τ αλλα χαλι μαυρο
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Μια γρήγορη βόλτα αργά, μεταξύ 2,3… Γιαννιτσών με Κωλέττη η κατσαρίδα και τρεις – τέσσερις Βούλγαρο μπάζα... Τέσσερις – πέντε σκόρπιες ξαδέρφες του γουόλτερ Μπέρι και τέλος, αυτό είναι όλο…
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
χθές βράδυ ενα ωραίο πιπινάκι, τζέσυ τζένη κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι καλά.
φοβερό κολαράκι
αλλά....  έρχετε στην αλάνα με εναν τυπά που κάθεται στο αμάξι και περιμένει
δεν έβγαλε καν μπουφαν, μη και μη σε όλα
για τον πούτσο τελείως η φάση
αλλα πολύ ωραίο σωματάκι και κωλαράκι...

κρίμα

Jenny το πιπινακι. Ωραίο όντως. Φοβερό κωλαρακι αλλά τ φόρτωσα μόνο για πίπα. Αν ο τύπος καθόταν λίγο πιο μακριά ίσως το γαμουσα κιολας. Προσφέρθηκε με το τέλος κατευθείαν να δώσει τηλ. Και ο περίεργος τύπος το ίδιο. Το έχει πάρει κανείς άλλος; Δώστε τα φώτα σας. Εγώ προσωπικά θα το ξαναδοκιμαζα
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Γύρα Σάββατο βράδυ κατα τις 12... Στους δρόμους τουλάχιστον 15 κορασίδες, χώρια οι μαυρούλες...  By the way, μια καλή ιδέα θα ηταν να παρει ο Ολυμπιακός κανα δυο απο τις μαυρουλες για μπακ χάφ, οταν τις κυνηγούν οι κατα οι τρέχουν σίγουρα πιο γρήγορα απο τον Σισοκό και τον Φιγκέιρας... :P
Η πιάτσα εχει μετακινηθεί ενα κλικ πιο πέρα, 2-3 μονο ηταν πριν την Κωλλετη, οι περισσότερες ηταν στην Κωλλετη και δώθε, προς τα ΚΤΕΛ...
Το κακο ηταν οτι το ποσοστό ηταν συντριπτικό, περίπου 100% ή κάπου εκει, 15 στα 15 μπάζα ή το πολυ 14 στα 15... Πάνε οι παλιές καλές εποχές...
Η κατσαρίδα βεβαια στη θέση της, οι βουλγαρογιούφτες το ιδιο, η Στελιτσα μονο λείπει συστηματικά τώρα τελευταία, οπως και η Βεσκα... Αν τις δείτε, πείτε τους οτι τις ψάχνω να τους σουβλισω τα κωλαρακια...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Αλλη μια βόλτα σήμερα, μεταξύ 10.30 και 11.00... Ακόμα περισσότερες "τήμιες λαηκές κοπαίλες", οπως και χθες Εκτος απο 2-3, όλες απο Κωλετη και πέρα... Η κατσαρίδα πηρε απουσία, δυο καλούτσικα βουλγαρακια ηταν επι της κωλετη, ψηλά, μελαχροινή, καλούτσικα εμφανισιακά, σίγουρα ομως μαπα απο υπηρεσίες, δεν έχω παρει ποτε βουλγαρα και να κανει καλή δουλειά... Τιμές 20€ πιπα και 30€ "Σεχ και χαντάκια"...
Σήμερα ειδα και αυτη την Τζέμη νομιζω, δυο στενά μετα την κωλετη προς τα ΚΤΕΛ, μαζι με τον γραφικό τύπο που κάθεται δίπλα της στα 4-5 μέτρα και σε κοιτάει λες και ετοιμάζεσαι να του γαμησεις τη μάνα... Δεν προσπαθεί καν να το παίζει λίγο διακριτικός ή αδιάφορος, ειναι έτοιμος να δώσει τιμή και για το δικό του κωλαρακι... By the way, το κορασιο εχει διαστημική κωλαρα και καλούτσικα προσωπάκι και ζήτησε 10€ (!!!) για πιπα και 20 για σεξ...
Κωλαρακι δεν έδινε καμια δυστυχώς, Οποτε έφυγα @γ@μητος... :(
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Για δώσε ρε φίλε καμιά πληροφορία για αυτή την Τζένη. Όπως πάμε για ΚΤΕΛ από Κωλέττη αριστερά η δεξιά;
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Έπαιζε μπάλα και στα δυο πεζοδρόμια, συνήθως αριστερά την έβλεπα τις φορές που πέρασα... Αδύνατη, σχετικά ομορφούλα, κορμάρα, κωλαρα, με ενα κολάν νομιζω μωβ... Βασικά όλους αυτούς τους μήνες, όσες φορές την έχω πετύχει, πάντα φορούσε κολάν, αθλητικά παπούτσια και μπουφάν και πάντα πάει σετάκι με το νταβατζογκόμενο...
 

goustaro

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
10
Like
45
Πόντοι
10
Για δώσε ρε φίλε καμιά πληροφορία για αυτή την Τζένη. Όπως πάμε για ΚΤΕΛ από Κωλέττη αριστερά η δεξιά;

Εγώ την έχω πετύχει αριστερά από Κωλέττη εκεί π κάνει δεξιά ένα τρίγωνο ο δρόμος..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Γύρα Σάββατο βράδυ κατα τις 12... Στους δρόμους τουλάχιστον 15 κορασίδες, χώρια οι μαυρούλες...  By the way, μια καλή ιδέα θα ηταν να παρει ο Ολυμπιακός κανα δυο απο τις μαυρουλες για μπακ χάφ, οταν τις κυνηγούν οι κατα οι τρέχουν σίγουρα πιο γρήγορα απο τον Σισοκό και τον Φιγκέιρας... :P
Η πιάτσα εχει μετακινηθεί ενα κλικ πιο πέρα, 2-3 μονο ηταν πριν την Κωλλετη, οι περισσότερες ηταν στην Κωλλετη και δώθε, προς τα ΚΤΕΛ...
Το κακο ηταν οτι το ποσοστό ηταν συντριπτικό, περίπου 100% ή κάπου εκει, 15 στα 15 μπάζα ή το πολυ 14 στα 15... Πάνε οι παλιές καλές εποχές...
Η κατσαρίδα βεβαια στη θέση της, οι βουλγαρογιούφτες το ιδιο, η Στελιτσα μονο λείπει συστηματικά τώρα τελευταία, οπως και η Βεσκα... Αν τις δείτε, πείτε τους οτι τις ψάχνω να τους σουβλισω τα κωλαρακια...
Το μαλακισμενο η Στελλα δινει και κωλο?
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.127
Πόντοι
6.835
Περασμα χτες κατα τις οχτω. Γιαννιτσων μμε Αγ. Παντων ηταν μια καλη εμφανισιακα ψηλη μελαχρινη. Μεχρι να κανω τη γυρα ειχε φορτωθει. Επειδη δεν ειχα χρονο πηρα απο γωνια Κωλλετη γυφτοβουλγαρα Μαρια ειπε τη λενε, για πιπα να φυγουν τα χοντρα , αθλια φυσικα αλλα το περιμενα. Επειδη ρουφουσε τη μυτη της τη ρωταω κρυωμενη εισαι οχι, οχι μου λεει. Μετα απο λιγο παλι τη ρουφουσε την ξαναρωταω και τι μου λεει; "κλαιω, εχω αρρωστο το μωρο στο νοσοκομειο". Αφου εχυσα ειμαι ηρωας.
Οταν την πηρα στη γωνια της Κωλεττη, πισω της ηταν μια κοπελιτσα οχι της πιατσας η οποια με κοιτουσε καλα ,καλα.
Αν ημουνα ο Μπλακ θα της ελεγα: μην κοιτας μονο ελα μεσα να παρεις ματι που θα την πηδηξω να γουσταρεις. Αλλα εγω ο βλακας ντραπηκα
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0
Μόλις έκανα μια περασιά... Τα νεκροταφεία έχουν περισσότερη φασαρία...
Περνάω εδώ και καιρό να βρω μια Χρύσα. Την πήρα πριν πολύ καιρό αλλά... Απο τότε τίποτα. Μελαχρινή με ωραίο κωλο και σπαστο μαλλί. γύρο στα 25. Ξέρετε κάτι;
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Το μαλακισμενο η Στελλα δινει και κωλο?
Οχι φίλε, με τιποτα... Το παλεύω καιρό, αλλα προς το παρόν δεν... Εδινε στον Αλβανό γκομενο της, αλλα στη δουλειά οχι... Αν πάρεις λέει ξυλοκαΐνη και την πασαλειψεις, το συζητάμε...
Αλλα γενικα κανει πολλές βρωμιες, οτι μαλακια της ζητάει ο καθενας... Αλλα ειναι πραγματικά υπερχαζη...
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Μόλις έκανα μια περασιά... Τα νεκροταφεία έχουν περισσότερη φασαρία...
Περνάω εδώ και καιρό να βρω μια Χρύσα. Την πήρα πριν πολύ καιρό αλλά... Απο τότε τίποτα. Μελαχρινή με ωραίο κωλο και σπαστο μαλλί. γύρο στα 25. Ξέρετε κάτι;
Εξαφανισμένη. Είχα τηλεφωνακι αλλα δεν απάντησε ποτέ!
Ωραίο μωρό παντως.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Φόρτωσα τη Μαρία την κατσαρίδα δε ξέρω αν άλλαξε εμφανισιακά ή αν τυφλώθηκα απ τις κατσαρίδε μποταρες της αλλά μάπα το καρπούζι ξεπετατζου όσο δε παει και στην πιπα και το σεξ όχι κάτι ιδιαίτερο απορώ πως καθιερώθηκε πραγματικα
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
λογικο ειναι,κανει καλη πιπα αν δεν ειναι βιαστικη και εχει μια σχετικα προσεγμενη εμφανιση για πιατσα ,ξεχωριζει αναμεσα σε αλλες εντελως σαπιες που αν δεν εψαχνε ο ανδρας να χωσει το πουλι του απεγνωσμενα σε μια τρυπα θα μεναν αγαμητες μια ζωη .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom