Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056

Το καλύτερο θα είναι να μπαίνει και ο Σ. στο site και να διαβάζει την ιστορία!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Black adder fan's Καλημέρα.

Το ηθικό έμεινε ακμαίο για πανω από 3 ώρες.

Για να τα πάρουμε από την αρχή.
Πήγα και την πήρα το πρωί και την πήγα σπίτι μου για να πιούν καφέ με την γυναίκα μου, εγώ έκατσα διπλα στο γραφείο μου και καλά να κάνω δουλειά.
Εβαλα την αφύπνιση με τον ήχο κλείσης να νομίζει η γυναίκα μου ότι με καλουν και έκανα μετά πως μιλαω και καλά για μια δουλειά που ήταν πολύ έκτακτη στην Ηγουμενίτσα, και της είπα μετά ότι θα πρέπει να διανυκτέρευσω εκεί.
Αφού εξασφάλισα λοιπον ότι δεν με περιμένει να γυρίσω σπίτι, πήρα την άλλη να την πάω σπίτι της.
Σταμάτησα σε μια ερημιά και την αρχισα πάλι στο δαχτυλιασμα πυ κατάληξε σε έξαλλη αιδοιολειχεια.
Δεν ήθελε να συνεχίσουμε στο αμάξι και μου ζήτησε να την πάω σπτι.
Πήγα έκλεισα ξενοδοχείο, τακτοποιήθηκα και πήγα μια βόλτα από του Φακίρη.
Κατά τις 21:30 πήγα την πήρα και πήγαμε για κρασάκι.
Κατά της 00:00 μου λέει -Πάμε στο ξενοδοχείο.
Το μουνι της ήταν είδη μούσκεμα που έβαλα το χέρι στο αμάξι.
Έκανε ενα ντουζακι και ήρθε στο κρεβάτι, εκεί τη είδα πλέον και γυμνή.
Αν και 1,60 έχει πολύ ωραίο σώμα χωρίς περιττά παχύ και με μικρές καμπύλες στα σωστά σημεία. Στήθος 3αρι με ρόγα που έβγαζε μάτι.
Ξάπλωσε και ξεκίνησα να την φιλάω λαιμό κοιλιά πόδια και μετά προχώρησα στήθος όπου άρχισε να βογκάει.
Κατέβηκα και άρχισα να την γλύφω ξέφρενα στο μουνι και να την γαμαω με την γλώσσα. Την άκουγα και την ένιωθα να τελειώνει.
Με ξάπλωσε και άρχισε να μου κάνει ένα ξέφρενο τσιμπουκι κατεβαίνοντας τακτικά στα μπαλάκια και ξανα πανω.
Ανέβηκε πανω μου και το έβαλε μέσα της και με καβαλισε όπως η Ωναση το άλογο της, μέχρι που τελειωσε τρέμοντας.
Ξανακατέβηκε κάτω και άρχισε πάλι να με γλυφή και ξανα πανω να κάθεται και να χοροπηδει μέχρι να ξανατελειωσει.
Την γύρισα και άρχισα πάλι να την γλυφω και μετά ανέβηκα εγώ πανω της.
Ετσι απο πανω της μια της άνοιγα βεντάλια τα πόδια, μια της τα έκλεινα ψαλιδάκι, την τρελανε οταν της τα έφερα σε στάση γιόγκα και τα είχα δίπλωση πανω στο στήθος της. Μολις ξανατελειωσε, συκωθηκε και άρχισε πάλι να με γλυφή.
Ετσι πήγαμε για περίπου μια ώρα.
Έχοντας τον στο στόμα της, της λέω ότι τελειώνω και αυτη κλείδωσε τα χείλη και τα πήρε όλα στο στόμα. Δεν άφησε σταγόνα να πάει χαμένη. Εκεί μέσα στο στόμα της συνέχισε να με ρουφάει μέχρι που με έκανε κάγκελο πάλι.
Κατέβηκα κια άρχισα να την γλυφω ξανά, της πέρασα τα πόδια πανω από τους ώμους μου και την συκωσα στον τοίχο. Ήρθε το μουνι της και με έπνιγε από την πίεση αλλά την τρελενε.
Την κατέβασα και την πήρα στα 4.
Άρχισα να της χώνω και τον αντίχειρα μαζί μια στο μουνι και μια στον κωλο.
Την τελειωσα πάλι ετσι και αμέσως γύρισε και άρχισε να με ξαναγλυφει.
Με ξάπλωσε και ξανα από πανω μου.
Όλο αυτό, αυτη από πανω μου, να τελειωνει και μετά να με γλυφη, εγώ να την γλύφω και μετά να ανεβαίνω πανω της επαναλήφθηκε και εγώ δεν θυμάμαι πόσες φορές μέχρι που τελείωσα για δεύτερη φορά πανω στην πλάτη και τα κωλομερια της.
Ξαπλώσαμε αγκαλιά και χαϊδευόμαστανγια κανα δεκάλεπτο, οσπου της λέω -Ήρθε η ώρα για το ένα τσιγάρο μετά.
Σηκώθηκα να πάρω τσιγάρο και βλέπω την ώρα. Είχε πάει 04:40.
Πηδιόμασταν πανω από τρεισήμισι ώρες.
Μολις της είπα την ώρα πετάχτηκε πανω και μου λέει την γαμισαμε ο Σ. σηκώνεται 5:15 για δουλειά, θα δει ότι δεν γύρισα και θα γίνει χαμός.
Ουτε καν ντυθήκαμε, έβαλα μόνο το παντελόνι και το μπουφάν, και αυτή το ίδιο, και τρεξαμε στο αμάξι να προλάβω να την παω σπίτι.
Τα υπόλοιπα τα φόρεσε στον δρόμο.
05:05 την άφησα έξω από το σπίτι της και ευτυχώς ο άλλος δεν την πήρε χαμπάρι από οτι μου είπε το πρωί.

Συμπερασματικά.
Η γυναίκα είναι φωτιά, και είναι στερημένη απο το σεξ στο σπίτι της.
Είναι πολυοργασμικια. Δεν κουράζεται να τελειώνει.
Μου είπε ότι πέρασε υπέροχα, αλλά αυτό αν θα επαναληφθεί θα γίνει μόνο οταν το θέλει αυτή και σίγουρα όχι σύντομα.
Αυτά λοιπον αν και ειμαι εκτός θεματολογίας του θρεντ.

Σου βγαζω το καπελο !!Αξιος!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Ξεζουμισμενος ο ΜΠΛΑΚ..
Τον ξεπατωσε η παντρεμενη..

ΑΞΙΟΣ!!!!!

:rockon: :rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Μλκ μου η παντρεμενη μοιαζει την αγαπημενη σου Κατσαριδα???  :rockon: :grin:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Black adder fan's Καλημέρα.

Το ηθικό έμεινε ακμαίο για πανω από 3 ώρες.

Για να τα πάρουμε από την αρχή.
Πήγα και την πήρα το πρωί και την πήγα σπίτι μου για να πιούν καφέ με την γυναίκα μου, εγώ έκατσα διπλα στο γραφείο μου και καλά να κάνω δουλειά.
Εβαλα την αφύπνιση με τον ήχο κλείσης να νομίζει η γυναίκα μου ότι με καλουν και έκανα μετά πως μιλαω και καλά για μια δουλειά που ήταν πολύ έκτακτη στην Ηγουμενίτσα, και της είπα μετά ότι θα πρέπει να διανυκτέρευσω εκεί.
Αφού εξασφάλισα λοιπον ότι δεν με περιμένει να γυρίσω σπίτι, πήρα την άλλη να την πάω σπίτι της.
Σταμάτησα σε μια ερημιά και την αρχισα πάλι στο δαχτυλιασμα πυ κατάληξε σε έξαλλη αιδοιολειχεια.
Δεν ήθελε να συνεχίσουμε στο αμάξι και μου ζήτησε να την πάω σπτι.
Πήγα έκλεισα ξενοδοχείο, τακτοποιήθηκα και πήγα μια βόλτα από του Φακίρη.
Κατά τις 21:30 πήγα την πήρα και πήγαμε για κρασάκι.
Κατά της 00:00 μου λέει -Πάμε στο ξενοδοχείο.
Το μουνι της ήταν είδη μούσκεμα που έβαλα το χέρι στο αμάξι.
Έκανε ενα ντουζακι και ήρθε στο κρεβάτι, εκεί τη είδα πλέον και γυμνή.
Αν και 1,60 έχει πολύ ωραίο σώμα χωρίς περιττά παχύ και με μικρές καμπύλες στα σωστά σημεία. Στήθος 3αρι με ρόγα που έβγαζε μάτι.
Ξάπλωσε και ξεκίνησα να την φιλάω λαιμό κοιλιά πόδια και μετά προχώρησα στήθος όπου άρχισε να βογκάει.
Κατέβηκα και άρχισα να την γλύφω ξέφρενα στο μουνι και να την γαμαω με την γλώσσα. Την άκουγα και την ένιωθα να τελειώνει.
Με ξάπλωσε και άρχισε να μου κάνει ένα ξέφρενο τσιμπουκι κατεβαίνοντας τακτικά στα μπαλάκια και ξανα πανω.
Ανέβηκε πανω μου και το έβαλε μέσα της και με καβαλισε όπως η Ωναση το άλογο της, μέχρι που τελειωσε τρέμοντας.
Ξανακατέβηκε κάτω και άρχισε πάλι να με γλυφή και ξανα πανω να κάθεται και να χοροπηδει μέχρι να ξανατελειωσει.
Την γύρισα και άρχισα πάλι να την γλυφω και μετά ανέβηκα εγώ πανω της.
Ετσι απο πανω της μια της άνοιγα βεντάλια τα πόδια, μια της τα έκλεινα ψαλιδάκι, την τρελανε οταν της τα έφερα σε στάση γιόγκα και τα είχα δίπλωση πανω στο στήθος της. Μολις ξανατελειωσε, συκωθηκε και άρχισε πάλι να με γλυφή.
Ετσι πήγαμε για περίπου μια ώρα.
Έχοντας τον στο στόμα της, της λέω ότι τελειώνω και αυτη κλείδωσε τα χείλη και τα πήρε όλα στο στόμα. Δεν άφησε σταγόνα να πάει χαμένη. Εκεί μέσα στο στόμα της συνέχισε να με ρουφάει μέχρι που με έκανε κάγκελο πάλι.
Κατέβηκα κια άρχισα να την γλυφω ξανά, της πέρασα τα πόδια πανω από τους ώμους μου και την συκωσα στον τοίχο. Ήρθε το μουνι της και με έπνιγε από την πίεση αλλά την τρελενε.
Την κατέβασα και την πήρα στα 4.
Άρχισα να της χώνω και τον αντίχειρα μαζί μια στο μουνι και μια στον κωλο.
Την τελειωσα πάλι ετσι και αμέσως γύρισε και άρχισε να με ξαναγλυφει.
Με ξάπλωσε και ξανα από πανω μου.
Όλο αυτό, αυτη από πανω μου, να τελειωνει και μετά να με γλυφη, εγώ να την γλύφω και μετά να ανεβαίνω πανω της επαναλήφθηκε και εγώ δεν θυμάμαι πόσες φορές μέχρι που τελείωσα για δεύτερη φορά πανω στην πλάτη και τα κωλομερια της.
Ξαπλώσαμε αγκαλιά και χαϊδευόμαστανγια κανα δεκάλεπτο, οσπου της λέω -Ήρθε η ώρα για το ένα τσιγάρο μετά.
Σηκώθηκα να πάρω τσιγάρο και βλέπω την ώρα. Είχε πάει 04:40.
Πηδιόμασταν πανω από τρεισήμισι ώρες.
Μολις της είπα την ώρα πετάχτηκε πανω και μου λέει την γαμισαμε ο Σ. σηκώνεται 5:15 για δουλειά, θα δει ότι δεν γύρισα και θα γίνει χαμός.
Ουτε καν ντυθήκαμε, έβαλα μόνο το παντελόνι και το μπουφάν, και αυτή το ίδιο, και τρεξαμε στο αμάξι να προλάβω να την παω σπίτι.
Τα υπόλοιπα τα φόρεσε στον δρόμο.
05:05 την άφησα έξω από το σπίτι της και ευτυχώς ο άλλος δεν την πήρε χαμπάρι από οτι μου είπε το πρωί.

Συμπερασματικά.
Η γυναίκα είναι φωτιά, και είναι στερημένη απο το σεξ στο σπίτι της.
Είναι πολυοργασμικια. Δεν κουράζεται να τελειώνει.
Μου είπε ότι πέρασε υπέροχα, αλλά αυτό αν θα επαναληφθεί θα γίνει μόνο οταν το θέλει αυτή και σίγουρα όχι σύντομα.
Αυτά λοιπον αν και ειμαι εκτός θεματολογίας του θρεντ.
Eνταξει εισαι μεγαλη μορφη μαλακα μου δεν υπαρχεις
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
βρε παναθεμασε μπλακ τι μας γραφεις???

λοιπον βρηκα τροπο να την γαμησω και εγω.........

θελω το ονομα επωνυμο του αντρα της ΤΩΡΑ!!!!!!! :grin: :grin: :grin:

 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
βρε παναθεμασε μπλακ τι μας γραφεις???

λοιπον βρηκα τροπο να την γαμησω και εγω.........

θελω το ονομα επωνυμο του αντρα της ΤΩΡΑ!!!!!!! :grin: :grin: :grin:

Βλέπε την φωτο μλκα να την παίζεις και μην έχεις άλλες απαιτήσεις.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
παραδεξου ρε παλιοπαιδο οτι φοβασε τον ανταγωνισμο!!!

θελω σε παρακαλω να στειλεις μια δικια μου φωτογραφια ΤΩΡΑ!!!

 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ!!!!!

Σε αυτην ετσι................ :2funny: :2funny: :2funny:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Έστειλα
 

Συνημμένα

  • wp_ss_20170305_0002.png
    wp_ss_20170305_0002.png
    506,6 KB · Εμφανίσεις: 43

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
κατα τα αλλα το παιζει και κυρια η τυπισσα. αναφερομαι στο οτι σου ειπε οτι αυτο θα ξαναγινει μονο οταν θελησει αυτη και οχι συντομα. μουχαχαχα πλακα εχουν ρε. ολες πουτανες ειναι οι ρουφιανες. αξιος παντως!! της εδωσες και καταλαβε γαμιση απο μπουρδελιαρη.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
κατα τα αλλα το παιζει και κυρια η τυπισσα. αναφερομαι στο οτι σου ειπε οτι αυτο θα ξαναγινει μονο οταν θελησει αυτη και οχι συντομα. μουχαχαχα πλακα εχουν ρε. ολες πουτανες ειναι οι ρουφιανες. αξιος παντως!! της εδωσες και καταλαβε γαμιση απο μπουρδελιαρη.

Μην το ψάχνεις ακόμα ευχαριστώ για την βραδια μου λέει.
Μάλλον θα παγιωθεί η κατάσταση.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Να Barbara αυτά πρην δέκα λεπτα
 

Συνημμένα

  • wp_ss_20170305_0004.png
    wp_ss_20170305_0004.png
    240,5 KB · Εμφανίσεις: 36

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
απο οτι βλεπω σε λιγο ολοι θα τον παιζουμε εδω μεσα ομαδικα..... :2funny: :2funny:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
black τα πεδια και τα ματια σου προσεχε μλκ θα σκουριασουν.........

θα κολλησουν τα ρελε........ :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom