Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Μια με κατσαρό μαλλί,βυζιά που είναι στη Κωλέττη απέναντι από το Όνειρο,ξέρουμε τίποτα γι αυτήν;
 

tetnik9

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
28
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
πήρα πριν 2 βδομάδες τη ρίτα από τη γωνία στο χοτελ που καθετε πανω στη μοναστηριου. πρώτη φορά. ανέβηκε δύσκολα και μου έλεγε κατι κουλα οτι με θυμοταν και καλα απο πολυ παλια και δεν ξεχναει φατσες και τετοια. λεω ενταξει τυχερος ημουν θα εμοιαζα με καποιον. πολυ καλη αργη πιπα. στο σεξ ετσι κ ετσι.
μου ειπε διαφορα οτι δεν δεχετε παζαρια οτι δεν βγαινει τοσο συχνα οπως παλια και αλλα. της λεω στο τελος δωσε το τηλ σου να σε παιρνω οταν βολτάρω μου το δινει ολα καλα μου λεει επισης οτι θα με θυμαται και θα μπαινει.
ε μετα από 7-8 μερες ξαναπαω την πετυχαινω σταματαω δεν μπαινει. φευγω. την παιρνω τηλ της λεω ειμαι ο ταδε που ημασταν την προηγουμενη βδομάδα ειμαι με το ταδε αμαξι. μου λεει ναι σορρυ που δεν μπηκα δεν καταλαβα ξανα ελα. ε ξαναπαω και με εβρισε! οτι ναναι τελειως. αν την φορτωσει παντως καποιος αξιζει πιστευω η πιπα της
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
πήρα πριν 2 βδομάδες τη ρίτα από τη γωνία στο χοτελ που καθετε πανω στη μοναστηριου. πρώτη φορά. ανέβηκε δύσκολα και μου έλεγε κατι κουλα οτι με θυμοταν και καλα απο πολυ παλια και δεν ξεχναει φατσες και τετοια. λεω ενταξει τυχερος ημουν θα εμοιαζα με καποιον. πολυ καλη αργη πιπα. στο σεξ ετσι κ ετσι.
μου ειπε διαφορα οτι δεν δεχετε παζαρια οτι δεν βγαινει τοσο συχνα οπως παλια και αλλα. της λεω στο τελος δωσε το τηλ σου να σε παιρνω οταν βολτάρω μου το δινει ολα καλα μου λεει επισης οτι θα με θυμαται και θα μπαινει.
ε μετα από 7-8 μερες ξαναπαω την πετυχαινω σταματαω δεν μπαινει. φευγω. την παιρνω τηλ της λεω ειμαι ο ταδε που ημασταν την προηγουμενη βδομάδα ειμαι με το ταδε αμαξι. μου λεει ναι σορρυ που δεν μπηκα δεν καταλαβα ξανα ελα. ε ξαναπαω και με εβρισε! οτι ναναι τελειως. αν την φορτωσει παντως καποιος αξιζει πιστευω η πιπα της
Αστο φιλε η τυπισσα ειναι ειναι εντελως ηλιθια και μενα κατι τετοια χαζα με εκανε τη δουλεψα και φορτωσα και μετα μου δωσε τηλ και αποθηκευσε το δικο μου και οταν την πηρα τηλα να ξαναβρεθουμε φωναζε και μου λεγε να μη την ενοχλησω ξανα ε την ειπα και εγω αντε και γαμησου και αντε γεια μην ασχοληθεις ξανα
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Μόνο στον λορδο έρχεται με ελαφρά πηδηματάκια :rockon: :rockon: :rockon:
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Τον τελευταίο καιρό νομίζω πως έχει πέσει υπερβολικά η ποιότητα. Πριν από 2 χρόνια έβρισκες ακόμα και το μεσημέρι καλά μουνιά. Για την ποσότητα αυτή μπορώ να πω πως κατά καιρούς είχε και έχει σκαμπανεβάσματα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86

Αύριο τρώω την καλύτερη φίλη της γυναίκας μου, την κολλητή της.
Τελειωμένη υπόθεση.
Προχθές την δαχτυλιαζα στο αμάξι, αύριο θα έρθει το πρωί να πιει καφέ με την γυναίκα μου και μετά θα την πάω και καλά σπίτι.

Πόσο έχω ανέβει level ο πουστης...
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
Αύριο τρώω την καλύτερη φίλη της γυναίκας μου, την κολλητή της.
Τελειωμένη υπόθεση.
Προχθές την δαχτυλιαζα στο αμάξι, αύριο θα έρθει το πρωί να πιει καφέ με την γυναίκα μου και μετά θα την πάω και καλά σπίτι.

Πόσο έχω ανέβει level ο πουστης...

φιλε αν δε τρολλαρεις και ισχυει εισαι μεγαλος ηγετης!! :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom