Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Μαγκες εχει κανενας το τηλ της βεσκας γιατι το εχασα;;;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Εχει παρει καποιος την Κατια ελληνιδα 32-33 χρ μελαχροινη εμφανιση καλη (ετσι μου φανηκε)
Κ εντυπωσεις?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Δεν ξερω κατι αλλο
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Χθες κατά τις 21:00 σε πέρασμα από την Γιαννιτσών ήτα αρκετες στον δρόμο, παρατήρησα όμως κοντά στο shell μια ξανθιά μπαμπάτσικι με ωραία μάτια, μου συστήθηκε ως Ευα 26ετών ευγενική με όχι καλά Ελληνικά αλλά τέλεια Αγγλικά στο 20αρικο. Προσωπικά την έβλεπα πρώτη φορά. Ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω;
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Εθεαθη γυρω στις 10:15 στην σταση γιαννιτσων πανω στην γιαννιτσων ξανθια με απιστευτο κορμι ψηλη!! Δεν προλαβα να ρωτησω γιατι την πηρε ο μπροστινος μου  :headbang: :headbang: παντως μου φανηκε πολυ καλη αν και νομιζω ηταν ο νταβας διπλα με το αμαξι και αλαρμ.. εκανα αλλες 2-3 γυρες αλλα δεν την ξανα πετυχα..ξερει καποιος κατι?? τελικα πηρα την μαρια που νομιζω ειναι αυτη η κατσαριδα που γραφετε..για 15 ευρω πιπα γαμησι ηταν αρκετα ικανοποιητικη!! :fuck2:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Εθεαθη γυρω στις 10:15 στην σταση γιαννιτσων πανω στην γιαννιτσων ξανθια με απιστευτο κορμι ψηλη!! Δεν προλαβα να ρωτησω γιατι την πηρε ο μπροστινος μου  :headbang: :headbang: παντως μου φανηκε πολυ καλη αν και νομιζω ηταν ο νταβας διπλα με το αμαξι και αλαρμ.. εκανα αλλες 2-3 γυρες αλλα δεν την ξανα πετυχα..ξερει καποιος κατι?? τελικα πηρα την μαρια που νομιζω ειναι αυτη η κατσαριδα που γραφετε..για 15 ευρω πιπα γαμησι ηταν αρκετα ικανοποιητικη!! :fuck2:
ρε και την εψαχνα 10φορες γυρισα στο τελος πηγα σπιτι
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Περασμα πριν καμια ωρα από την πιατσα,ΤΙΠΟΤΑ απολυτως..Μονο η κατσαριδα γωνια κωλετη και μια γυφτορουμανοβουλγαρα..Πολύ πικρα.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
περασμα απο την πιατσα μεταξυ 12 και 1 ειχε διαφορες γυφτοβουλγαρες και μη, την μαρια που εψαχνα δεν βρηκα και μπολικη τροχαια περιπολικα εμφανιζοντουσταν τακτικα αλλα οχι για τα κοριτσια
 

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Χθες στα 01:00 είχε μόνο τις κλασικές Βουλγάρες σε πηγαδάκι όπως συνήθως, ήταν λίγο ποιο κάτω και η Μαρία την οποία τίμησα με μια πίπα.

salonikios21  Είδα και εγώ πριν 2-3 μέρες την τύπισσα στο καζίνο (ξανθιά) ήταν με κάποιον δεν ξέρω αν ήταν ο νταβάς ή πελάτης πάντως έκανε μπαμ με το στυλάκι της.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Χθες κατά τις 22:00 φόρτωσα για πρώτη φορά μια η οποία μου συστήθηκε ως Ρια είναι  30αρα κοντούλα αρκετά αδύνατη με μαύρα μαλλιά και ωραία μπλε μάτια. Λέει τώρα ξεκίνησε (όπως οι περισσότερες). Στα 30 πίπα-σεξ, 20 μόνο πίπα. Ήταν αργή στην πίπα δεν βιαζόταν αλλά πολύ φλύαρη ενώ έπαιρνε πίπα σταματούσε και μιλούσε  δεν μπορώ να πω το διασκέδασα αρκετά :) την έχει πάρει κάνας άλλος από εδώ μέσα;

Είναι πολύ καλή η συγκεκριμένη φίλε,.
Το γλυψιμο που κάνει στα μπαλάκια ξεπερνάει και της Ριτας, στενό μουνι και πίσω τρυπα που σου λεει καλημερα.
Και καθόλου μα καθόλου βιαστικά, το αντίθετο μάλιστα.
Την έχω πάρει 5 φορές μες στο νέο έτος και πλέον είναι στα στανταρακια μου.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Επισης η αλλη η καυλοφατσα με τα γυαλια υπαρχει ακομα;στελλα νομιζω την ελεγαν η μαρια;μαγκες πειτε καμια καλη και αξιοπιστη ρε βρηκα μια και ζητησε 30 ευρω το νουμερο....καλα τι με περασαν;

Η Μαρία η κατσαρίδα υπάρχει και βγαίνει κάθε μέρα σχεδόν μετά κοντά στις 22:00
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.127
Πόντοι
6.835
Είναι πολύ καλή η συγκεκριμένη φίλε,.
Το γλυψιμο που κάνει στα μπαλάκια ξεπερνάει και της Ριτας, στενό μουνι και πίσω τρυπα που σου λεει καλημερα.
Και καθόλου μα καθόλου βιαστικά, το αντίθετο μάλιστα.
Την έχω πάρει 5 φορές μες στο νέο έτος και πλέον είναι στα στανταρακια μου.
Που ακριβως στηνεται αυτη η Ρια ;
 

MrFreedman

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα παιδια..σας εχει τυχει καμια που ν γλυφει και κωλο?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Αμπελόκηπους μένει
Ειχε μια Ρια που εμενε μοναστηριου και δεχοταν στο χωρο της με τα χαρακτηριστικά της αυτην δεν την εχω πετυχει στην πιατσα εχεις κανα τηλ της?
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0
Πριν καιρό είχα πάρει μια μελαχρινή σγουρομάλλα γύρω στα 22-23. Ωραίο κωλαράκι και μουτράκι. Είχε πει την Έλεγαν Χρύσα. Βγαίνει αυτή η σταμάτησε; Δεν την έχω δει ξανά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom