Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Οχι φίλε, με τιποτα... Το παλεύω καιρό, αλλα προς το παρόν δεν... Εδινε στον Αλβανό γκομενο της, αλλα στη δουλειά οχι... Αν πάρεις λέει ξυλοκαΐνη και την πασαλειψεις, το συζητάμε...
Αλλα γενικα κανει πολλές βρωμιες, οτι μαλακια της ζητάει ο καθενας... Αλλα ειναι πραγματικά υπερχαζη...
Δεν εχει τυχει να την παρω ποτε κατι με αποτρεπει δε ξερω πολλη βρωμιαρα μου φαινετε θα μου πεις τωρα οι αλλες τη σκατα ειναι αλλα δε ξερω η εν λογο εχει και τη χαζομαρα στον εγκεφαλο και με ξεκαυλωνει αληθεια απο καθαθαριοτητα τη παιζει μ αυτην μπας και τη δοκιμασω?
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δεν εχει τυχει να την παρω ποτε κατι με αποτρεπει δε ξερω πολλη βρωμιαρα μου φαινετε θα μου πεις τωρα οι αλλες τη σκατα ειναι αλλα δε ξερω η εν λογο εχει και τη χαζομαρα στον εγκεφαλο και με ξεκαυλωνει αληθεια απο καθαθαριοτητα τη παιζει μ αυτην μπας και τη δοκιμασω?
Δεν νομιζω οτι ειναι βρωμιαρα τύπου να το νιώσεις, δηλαδή πχ να μυρίζει, να σε ταΐσει μερεντα και ούτω καθεξής...
Οτι ειναι βρωμιαρα σε αλλα θέματα, σίγουρα ειναι, αφου κανει ακαποτη πιπα, γλύφει κωλους, πινει χύσια, κτλπ, ομως αντίστοιχα βρωμιαρες ειναι σχεδόν όλες...
Απο εκει και πέρα, ειναι πιτσιρικα και εχει φρέσκο κορμάκι αφενός, αφετέρου πρέπει να της βαζεις "πάγο", γιατι αλλιώς μπορει ενω την γαμας να σου πιάνει συζήτηση... Εγω τη μόνη συζήτηση που δέχομαι, ειναι ποτε θα της σκίσω τον κωλο... Πάντως ειναι ξεπέτα μεν, δεκτική δε...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δεν νομιζω οτι ειναι βρωμιαρα τύπου να το νιώσεις, δηλαδή πχ να μυρίζει, να σε ταΐσει μερεντα και ούτω καθεξής...
Οτι ειναι βρωμιαρα σε αλλα θέματα, σίγουρα ειναι, αφου κανει ακαποτη πιπα, γλύφει κωλους, πινει χύσια, κτλπ, ομως αντίστοιχα βρωμιαρες ειναι σχεδόν όλες...
Απο εκει και πέρα, ειναι πιτσιρικα και εχει φρέσκο κορμάκι αφενός, αφετέρου πρέπει να της βαζεις "πάγο", γιατι αλλιώς μπορει ενω την γαμας να σου πιάνει συζήτηση... Εγω τη μόνη συζήτηση που δέχομαι, ειναι ποτε θα της σκίσω τον κωλο... Πάντως ειναι ξεπέτα μεν, δεκτική δε...
Aμα τη σκασεις κανα ευρω παραπανω να δεις πως θα κατσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: DrHex

tetnik9

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
28
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Έχει κανείς τηλέφωνο της βέσκας? εχώ και εγώ 2 να δώσω από άλλες αν θέλει κάποιος.
 

ianosmark

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και εμένα , νέος στην ωραία παρέα σας, έχω μία ερώτηση μετά απο όλες τις πολύ διαφωτιστικές σας ιστορίες, όταν είναι να φορτώσουμε μία απο πιάτσα, την δουλειά την κάνουμε στο αμάξι (ρωτάω λόγω επικινδυνότητας) ή πάμε σε ξενοδοχείο (εάν πάμε ξενοδοχείο ποιό προτείνεται και με τι κόστος?)

Σας ευχαριστώ
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα και εμένα , νέος στην ωραία παρέα σας, έχω μία ερώτηση μετά απο όλες τις πολύ διαφωτιστικές σας ιστορίες, όταν είναι να φορτώσουμε μία απο πιάτσα, την δουλειά την κάνουμε στο αμάξι (ρωτάω λόγω επικινδυνότητας) ή πάμε σε ξενοδοχείο (εάν πάμε ξενοδοχείο ποιό προτείνεται και με τι κόστος?)

Σας ευχαριστώ
Αν και δεν κατάλαβα τι εννοεις επικινδυνοτητα.Απο πιατσα οταν παιρνεις,υπαρχουν καποια μερη στην πιατσα οπου στην ουσια ειναι μονο για να γαμας ειτε μεσα στο αμαξι ειτε εξω(ξερουν αυτες).Αν φοβασαι το οτι ισως ειναι καποιος διπλα σου και γαμαει ειναι αλλο θεμα.Γενικα νομιζω οτι επικινδυνοτητα δεν υπαρχει για σενα ουτε απο αποψη αστυνομιας.Ειναι και καποιες που θα σου προτεινουν απο μονες τους ξενοδοχειο η αλλιως ειναι και στη δικη σου θεληση και ποσο θες να το χαρεις.Κατα τη γνωμη μου αυτες της πιατσας δεν αξιζουν ξενοδοχειο και προσωπικα δεν εχω αποψη για ξενοδοχεια.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Και εγώ δε θα πρότεινα ξενοδοχείο. Όντως είναι ξεπέτα οι περισσότερες. Εκτός αν θέλεις την κατσαρίδα την οποία θα σου προτείνει στο δικό της χώρο. Αλλά και αυτή ξεπέτα είναι.
 

ianosmark

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν και δεν κατάλαβα τι εννοεις επικινδυνοτητα.Απο πιατσα οταν παιρνεις,υπαρχουν καποια μερη στην πιατσα οπου στην ουσια ειναι μονο για να γαμας ειτε μεσα στο αμαξι ειτε εξω(ξερουν αυτες).Αν φοβασαι το οτι ισως ειναι καποιος διπλα σου και γαμαει ειναι αλλο θεμα.Γενικα νομιζω οτι επικινδυνοτητα δεν υπαρχει για σενα ουτε απο αποψη αστυνομιας.Ειναι και καποιες που θα σου προτεινουν απο μονες τους ξενοδοχειο η αλλιως ειναι και στη δικη σου θεληση και ποσο θες να το χαρεις.Κατα τη γνωμη μου αυτες της πιατσας δεν αξιζουν ξενοδοχειο και προσωπικα δεν εχω αποψη για ξενοδοχεια.
Φίλε Analiari πρώτα απο όλα να σε ευχαριστήσω για την απάντηση σου, επικινδυνότητα εννοούσα για πέσιμο στο να με κλέψουν, τώρα εάν πηδάει κανένας Χριστιανός δίπλα πρόβλημα δεν έχω κανένα :), και θα δεχτώ την συμβουλή για τα κορίτσι της πιάτσας ότι δεν αξίζουν ξενοδοχείο λόγω απειρίας επειδή δεν γνωρίζω. Δηλαδή απο ότι καταλάβα στην πιάτσα παίρνεις την κοπέλλα αφου έχει συμφωνηθεί το ποσό, το τι θα κάνει, σε οδηγάει σε μέρος που γνωρίζει, πηδάω (κανά τέταρτο να φανταστώ?) , την πληρώνω και την οδηγάω πίσω. Εάν έχω κάπου λάθος ενημέρωσε με σε παρακαλώ.
Ευχαριστώ
 

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Η κατσαρίδα βγαίνει καθόλου απογευμα/πρωί η μόνο βράδυ?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
παιδια εχει κανενας απο σας το τηλ. της Τζέση που βγαινει στο παρκινγκ πριν την διχαλα;;

να μου γραψει pm

εχω και γω να του δωσω...
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
Οταν λετε διχαλα, που ακριβως εννοειτε??
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
οπως παμε απο γιανιτσών για κτελ συναντας μια διχαλα.

Εκεί που αριστερά πάει κτελ και δεξιά συνεχίζει για μοναστηρίου φαντάζομαι.
Σωστά; δεν είμαι απο θεσσαλονίκη και γι αυτο ρωτάω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: asx554

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανείς άμα η κατσαριδα βγαίνει πρωι/μεσημέρι και πόσο παίρνει για πιπα?
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Επειδη με ρώτησε φίλος για το αν ειναι η Στέλλα ειναι καθαρή και περιποιημένη, ειχα λίγο καιρό να την πάρω, την πήρα τις προάλλες ξαι αναθεώρησα... Καταρχήν την έδιωξα στο πεντάλεπτο... Αφου πρώτα κόντεψα να κανω εμετό απο την μπόχα... Μουνιλα, σκατιλα, ιδρωτίλα, να αναδύεται απο παντου... Και μάλιστα μολις είχε βγει οπως η ίδια ειπε... Να δούλευε για ώρες, να το καταλάβω... Αλλα να έρχεται άπλυτη απο το σπίτι... ΜΑΥΡΟ...
Ειλικρινά την έδιωξα γιατι ήμουν έτοιμος να ξεράσω... Επισης ηταν και εμφανως άρρωστη και με κόλλησε γρίπη και ειμαι μια βδομάδα τέζα με 40 πυρετό και οτι σχετικό σύμπτωμα μπορει να φανταστεί κανεις... Τελος, δεν ξερω τι κανει, αν εχει γίνει απο τη δουλειά ή οτιδήποτε άλλο, ομως εχει χάσει εκείνη τη φρεσκάδα που είχε οταν βγήκε στο κλαρί, που σου έδινε την αίσθηση της πιτσιρικάς, τώρα πλεον πραγματικά δεν ειναι ουτε για ενα 5€...

Τελος, οταν σας ζητάει κανένας καλός συμπαίκτης κανα τηλέφωνο, μην κάνετε γυφτιες, δεν πιάσατε τον παπά απο τα αρχιδια, ενα τηλέφωνο απο πουτανα έχετε, χαλαρώστε, ξεκαβαληστε...
Και πριν προλάβει να πει κανένας μαλακια, αν οποισδηποτε μου ζήτησε ποτε οτιδήποτε και του αρνήθηκα, ας με βγάλει στη σέντρα...
Πάντα φιλικά...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Παιδιά ξέρει κανείς άμα η κατσαριδα βγαίνει πρωι/μεσημέρι και πόσο παίρνει για πιπα?
Δεν την εχω δει πρωι και μεσημερι εξω, βράδυ ομως ανελλιπώς, ετσι βγήκε και το κατσαρίδα, οτι και να γίνει, αυτη ειναι πάντα εκει, ανθεκτική σε όλα, μπάτσους, σεισμούς, λιμούς, καταποντισμούς, τα πάντα...
Νομιζω για πιπα παίρνει 15-20€...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Επειδη με ρώτησε φίλος για το αν ειναι η Στέλλα ειναι καθαρή και περιποιημένη, ειχα λίγο καιρό να την πάρω, την πήρα τις προάλλες ξαι αναθεώρησα... Καταρχήν την έδιωξα στο πεντάλεπτο... Αφου πρώτα κόντεψα να κανω εμετό απο την μπόχα... Μουνιλα, σκατιλα, ιδρωτίλα, να αναδύεται απο παντου... Και μάλιστα μολις είχε βγει οπως η ίδια ειπε... Να δούλευε για ώρες, να το καταλάβω... Αλλα να έρχεται άπλυτη απο το σπίτι... ΜΑΥΡΟ...
Ειλικρινά την έδιωξα γιατι ήμουν έτοιμος να ξεράσω... Επισης ηταν και εμφανως άρρωστη και με κόλλησε γρίπη και ειμαι μια βδομάδα τέζα με 40 πυρετό και οτι σχετικό σύμπτωμα μπορει να φανταστεί κανεις... Τελος, δεν ξερω τι κανει, αν εχει γίνει απο τη δουλειά ή οτιδήποτε άλλο, ομως εχει χάσει εκείνη τη φρεσκάδα που είχε οταν βγήκε στο κλαρί, που σου έδινε την αίσθηση της πιτσιρικάς, τώρα πλεον πραγματικά δεν ειναι ουτε για ενα 5€...

Τελος, οταν σας ζητάει κανένας καλός συμπαίκτης κανα τηλέφωνο, μην κάνετε γυφτιες, δεν πιάσατε τον παπά απο τα αρχιδια, ενα τηλέφωνο απο πουτανα έχετε, χαλαρώστε, ξεκαβαληστε...
Και πριν προλάβει να πει κανένας μαλακια, αν οποισδηποτε μου ζήτησε ποτε οτιδήποτε και του αρνήθηκα, ας με βγάλει στη σέντρα...
Πάντα φιλικά...
Μαν δε την εχω παρει ποτε αλλα την εκοβα οτι ειναι πολλη βρωμιαρα και αυτο με απετρεπε να την παρω εφαγες μεγαλη ητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom