Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Περασμα εχθες απο την πιατσα με τον Φακιρη:grin: ο οποιος ελεγε... "εχει καλα τσουβαλακια" :2funny: :2funny:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Πως μπορείτε και τον βάζετε σε τέτοιες σαύρες ρε μάγγες. Οι γκόμενες είναι απόλυτα ακατάλληλες ακόμα και για να κυκλοφορούν επάνω στον πλανήτη.. Όλες. Καμία εξαίρεση. Αν υπήρχε εξαίρεση, τότε αυτή θα είχε το μυαλό να μη γαμιέται στην πιάτσα..

Τέσπα αφού έκανα τη μαλακία ας κάνω και μια ενημέρωση τουλάχιστον. Κάτι μαύρες από την Οικονόμου μέχρι Χαλκίδος. Μέσα σε αυτές πρέπει να ήταν και η μαύρη που γάμησα την πρώτη φορά που πήρα από πιάτσα (σήμερα ήταν η δεύτερη). Ήταν καμιά 2 μέτρα με σφιχτό σώμα και ζήτησε 20 αν θυμάμαι.
Μετά στα φανάρια τα βουλγαράκια και επιπλέον μαύρες στην Κωλέττη. Η κατσαρίδα αυτή τη φορά ήταν στο περίπτερο. Όταν έκανα έναν δεύτερο γύρω είχε μείνει μόνο μια βουλγάρα κοντή γεματούλα αλλά με γλυκό προσωπάκι σαν φρέσκο ζουμερό κερασάκι. Οπότε έκανα τη μαλακία και της είπα πάμε. Λέει εδώ δίπλα... Λέω δε μ' αρέσει πάμε κάπου αλλού. Μου απαντάει δεν ξέρω άλλο μέρος, δεν πάω αλλού.

Οπότε πάω τελικά εκεί δίπλα που το μέρος είναι πραγματικά για τον πέο καβάλα και όλοι εκεί πάνε. Δεν υπάρχει ησυχία και είσαι συνεχώς σε κοινή θέα... Τι το ήθελα. Η τύπισσα αν και έχει γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου και κατάλευκη επιδερμίδα, είναι εντελώς σάπια και στον κόσμο της. Αφήνει να αγγίξεις παντού αλλά τπτ άλλο. Εγώ ως γνωστόν σιχαίνομαι το σκέτο σεξ, χωρίς συναίσθημα και όταν αντιμετωπίζω τέτοιες καταστάσεις το ρίχνω στο χούφτωμα και αφήνω τη φαντασία μου να δουλέψει. Ευτυχώς δεν βιαζόταν η μικρή και είχα το χρόνο να εργαστώ ως προς αυτή την κατεύθυνση. Συνέχεια με ΤΡΑΓΙΚΗ πίπα ίσως η χειρότερη στη ζωή μου. Πολύ γρήγορη και χωρίς τεχνική, της είπα 2 φορές να σταματήσει και μετά ένιωσε. Στο σεξ απίστευτα άθλιο στήσιμο μέσα στο αμάξι και βρωμούσε... Μου είπε τη λένε Μαρία.
Κρίμα η μικρή που αντί για κερασάκι τελικά ήταν θλιβερό σαπιοκέρασο.


Όπως όλες εκεί κάτω.
 

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Πήγα τελικά με αμάξι ενώς φίλου και πέτυχα αυτξν με τα γυαλιά . 20 ευρώ πιπα γαμησι 10 πιπα. Ε την κέρασα το διπλό.
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Πως μπορείτε και τον βάζετε σε τέτοιες σαύρες ρε μάγγες. Οι γκόμενες είναι απόλυτα ακατάλληλες ακόμα και για να κυκλοφορούν επάνω στον πλανήτη.. Όλες. Καμία εξαίρεση. Αν υπήρχε εξαίρεση, τότε αυτή θα είχε το μυαλό να μη γαμιέται στην πιάτσα..

Τέσπα αφού έκανα τη μαλακία ας κάνω και μια ενημέρωση τουλάχιστον. Κάτι μαύρες από την Οικονόμου μέχρι Χαλκίδος. Μέσα σε αυτές πρέπει να ήταν και η μαύρη που γάμησα την πρώτη φορά που πήρα από πιάτσα (σήμερα ήταν η δεύτερη). Ήταν καμιά 2 μέτρα με σφιχτό σώμα και ζήτησε 20 αν θυμάμαι.
Μετά στα φανάρια τα βουλγαράκια και επιπλέον μαύρες στην Κωλέττη. Η κατσαρίδα αυτή τη φορά ήταν στο περίπτερο. Όταν έκανα έναν δεύτερο γύρω είχε μείνει μόνο μια βουλγάρα κοντή γεματούλα αλλά με γλυκό προσωπάκι σαν φρέσκο ζουμερό κερασάκι. Οπότε έκανα τη μαλακία και της είπα πάμε. Λέει εδώ δίπλα... Λέω δε μ' αρέσει πάμε κάπου αλλού. Μου απαντάει δεν ξέρω άλλο μέρος, δεν πάω αλλού.

Οπότε πάω τελικά εκεί δίπλα που το μέρος είναι πραγματικά για τον πέο καβάλα και όλοι εκεί πάνε. Δεν υπάρχει ησυχία και είσαι συνεχώς σε κοινή θέα... Τι το ήθελα. Η τύπισσα αν και έχει γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου και κατάλευκη επιδερμίδα, είναι εντελώς σάπια και στον κόσμο της. Αφήνει να αγγίξεις παντού αλλά τπτ άλλο. Εγώ ως γνωστόν σιχαίνομαι το σκέτο σεξ, χωρίς συναίσθημα και όταν αντιμετωπίζω τέτοιες καταστάσεις το ρίχνω στο χούφτωμα και αφήνω τη φαντασία μου να δουλέψει. Ευτυχώς δεν βιαζόταν η μικρή και είχα το χρόνο να εργαστώ ως προς αυτή την κατεύθυνση. Συνέχεια με ΤΡΑΓΙΚΗ πίπα ίσως η χειρότερη στη ζωή μου. Πολύ γρήγορη και χωρίς τεχνική, της είπα 2 φορές να σταματήσει και μετά ένιωσε. Στο σεξ απίστευτα άθλιο στήσιμο μέσα στο αμάξι και βρωμούσε... Μου είπε τη λένε Μαρία.
Κρίμα η μικρή που αντί για κερασάκι τελικά ήταν θλιβερό σαπιοκέρασο.


Όπως όλες εκεί κάτω.

Αυτην την μαρια την εχω παρει και εγω! Οντως γλυκο προσωπακι αλλα μεχρι εκει!και σε εμενα τα ιδια ειπε για αλλο μερος! Πιστευω οτι εαν πηγαινε σε χοτελι να ητανε καλυτερα! Βεβαια με αναλογο προγραμμα! Οχι τιποτα extreme, αλα οχι και την ξεπετα της πιατσας... normal πραγματα!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
στ


η ΒΕΣΚΑ  ειναι οτι καλύτερο και καθαρο κυκλοφορει στην πιατσα!
Kαλη ειναι η Βεσκα τυπε αλλα δεν ειναι και κατι το τρομερο να σε τραβηξει ξανα και ξανα μια φορα την πηρα σπιτι της καλα περασα δε λεω αλλα δε με ξανατραβηξε απο τοτε να την παρω ξανα
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
το προβλημα ειναι να πετυχεις την Βεσκα. και να την ξερεις πως ειναι εμφανισιακα.. για μενα που δν την ξερω, πως να την βρω. αν θελετε δωστε περιγραφη προσφατη..!
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
την εχεις δει τελευταια? ειχα δει πριν μια βδομαδα και σχετικα νωρις μια βουλγαρα με σορτσακι και σκυλε προσωπο στην γωνια αγ. παντων με γιαννιτσων αλλα οσες φορες προσπαθησα να ρωτησω εκανε πως μιλουσε στο κινητο. ηταν σχετικα νωρις, 9,30-10.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
παιχτη βγαινει νωρις χτες την πήρα 40 ευρω όλα φουλ και κωλο εχω τηλεφωνο της το οποιο ανταλλασω με τηλ πιατσοβιας
40 ευρω σωπα ρε 30 επαιρνε μαγκεψε και αυτη εγω με 25 την πηρα σπιτι της μαζι με κωλο οταν ηταν ακομα μελαχρινη και ενταξει δε τη λες και μουναρα ουτε κορμαρα εχει απλα ειναι αρκετα καλη για τα δεδομενα της πιατσας
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
επιστροφή προ ολίγον απο την πιάτσα ετοιμήθει η ΒΕΣΚΑ η οποια με 20 ευρώ μου έδωσε το κωλί της,αναφέρω οτι μόλις είχε βγει και ητανε πεντακάθαρη!ΒΕΣΚΑ μου σε ευχαριστώ!!!

μπορεις να κανεις μια αναφορα εμφανισιακη φιλε γιατι δε εχω μπορεσει να τη βρω ακομα?
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
φίλε με δουλεύεις?περπάτα και θα την δεις!ΕΛΕΟΣΣΣΣ!

φιλε δε μπορεις να πεις αν ειναι ψηλη ή μαυρομάλλα?
για να σε ρωτησα σημαινει οτι εχω περασει απειρες φορες και δε τη εχω πετυχει ποτε.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
φιλε δε μπορεις να πεις αν ειναι ψηλη ή μαυρομάλλα?
για να σε ρωτησα σημαινει οτι εχω περασει απειρες φορες και δε τη εχω πετυχει ποτε.
Στη προηγουμενη σελιδα στα επανω ποστ,κατι γραφει για
το παρουσιαστικο της..
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
φίλε φακίρη ας παει ο μαλάκας να ψάξει όπως έψαξα και εγω!

βρε μαλακηστηρι κομπλεξικε τι βριζεις πισω απο ενα pc?σε ρωτησα κατι αν μπορεις να βοηθησεις και εσυ κανεις λες και θα σου φαμε τη γκομενα.
γραφεις κιολας ανταλλαζω το κινητο της με αλλης πιατσοβιας.
αι στο διαλο με αυτες τις μαλακιες και τις ζηλοφθωνιες σας χαλασε η πιατσα εδω και χρονια
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
επιστροφή προ ολίγον απο την πιάτσα ετοιμήθει η ΒΕΣΚΑ η οποια με 20 ευρώ μου έδωσε το κωλί της,αναφέρω οτι μόλις είχε βγει και ητανε πεντακάθαρη!ΒΕΣΚΑ μου σε ευχαριστώ!!!
Aπο τα 40 επεσε στα 20 αρχισαν κιολας οι εκπτωσεις????????????
 

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Κάποιοι που κρατάνε τα νούμερα λες και είναι χρυσός είναι για πολλά κλοτσομπουνια. Σοβαρευτειτε παρταλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom