Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
:jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2:

Αυτές που είναι extra skiny κοκαλιάρες γιανιτσών είναι πολλύ λίγες.
Τώρα το ποιές έχουν AIDS είναι γνωστό.
Δεν αναφαίρομαι σε αδύνατες.

>:( >:( >:( >:( >:( >:(
Nαι οκ αλλα δε πετας τετοιες μαλακιες ετσι στο ξεκαρφωτο αναφερεις ποιες ειναι και τελος ειναι καποια μελη τα οποια δε τις ξερουν γιατι δε παιζουν μπαλα στην πιατσα και οποια αδυνατη δουνε θα νομιζουν οτι εχει aids ετσι δημιουργουντε οι παρεξηγησεις και τα σκηνικα δεν εισαι νιουφης ρε μαν τα ξερεις δε χρειαζετε να στα πω εγω
 

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Nαι οκ αλλα δε πετας τετοιες μαλακιες ετσι στο ξεκαρφωτο αναφερεις ποιες ειναι και τελος ειναι καποια μελη τα οποια δε τις ξερουν γιατι δε παιζουν μπαλα στην πιατσα και οποια αδυνατη δουνε θα νομιζουν οτι εχει aids ετσι δημιουργουντε οι παρεξηγησεις και τα σκηνικα δεν εισαι νιουφης ρε μαν τα ξερεις δε χρειαζετε να στα πω εγω
εμένα γιατί με γράφετε ρε μάγκες? Μια γνώμη ζήτησα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
εμένα γιατί με γράφετε ρε μάγκες? Μια γνώμη ζήτησα
Τυπε εχεις γινει κουραστικος την παιρνεις και τη δοκιμαζεις αμα σου αρεσει την ξαναπαιρνεις δε σου αρεσει δε την ξαναπαιρνεις δε σε κοβει να καταλαβεις το οτι κανει καλη πιπα η οχι ειναι αναλογα στα γουστα του καθενος ελεος υποτιθετε εχετε και ενα μυαλο βαλτε το λιγο να δουλεψει εσεις οι νεοι ολα στο πιατο τα θελετε και εκτος αυτου δε σκεφτεστε κιολας
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Τα κάνω όλα και πηδιέμαι, όπου γουστάρετε. Σε αμάξι, σε παραλία, σε δημόσιες τουαλέτες, σε πάρκα... περιμένω! Θέλω πούτσους!!! Όσο πιο πολλούς γίνεται και να με χύνουν!!!! Αυτό που με ανάβει είναι ψηλοί γαμιάδες και χοντρή ψωλή και τρίχες στη κορμάρα τους!!!
Θελω να με! γαμάνε σαν σκυλιά και να εχουν μεγάλα καυλιά!
Εδώ είναι ο πάτος μου!
Μωρη πουστρα τη να σε κανουμε εσενα
 

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Τυπε εχεις γινει κουραστικος την παιρνεις και τη δοκιμαζεις αμα σου αρεσει την ξαναπαιρνεις δε σου αρεσει δε την ξαναπαιρνεις δε σε κοβει να καταλαβεις το οτι κανει καλη πιπα η οχι ειναι αναλογα στα γουστα του καθενος ελεος υποτιθετε εχετε και ενα μυαλο βαλτε το λιγο να δουλεψει εσεις οι νεοι ολα στο πιατο τα θελετε και εκτος αυτου δε σκεφτεστε κιολας
συγνώμη αδερφέ απλά είμαι καινούριος και δεν θέλω να πάω στα χειρότερα της πιάτσας :/
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δοκίμασα Βεσκα πριν λιγο... Δηλώνει 27... Βγαίνει νωρίς, μπορεί και πριν τις 9... Γιαννιτσων με Αγίων Πάντων... Κλασική τσιγγανοβουλγαρα, όμως όμορφη για τσιγγανοβουλγαρα... Απο τις λίγες που δίνουν κωλο στην πιάτσα και απο τις πιο φιλότιμες... Με ενα 30αρι το δίνει άνετα... Καλούτσικη πίπα τηρουμένων των αναλογιών, όμως το κυριότερο ειναι οτι δίνει καλα τον κωλο της, σαν να ειναι η γκομενα σου και καλύτερα ίσως, χωρίς μη και μη, την ξεκωλιασα και δεν είπε ουτε ενα μη ή όχι... Σε σημείο που αναρωτήθηκα και την ρώτησα αν την πονάω, αφου ήξερα οτι την έχω κανει σαν το αρνί στη σούβλα, κοκορέτσι αληθινό και μου λέει "δεν πειράζει, κάρφωσε με κι αλλο"... Δεν μπορώ παρά να της πω μπράβο γι'αυτο... Βέβαια, δεν είναι τίποτα σπουδαίο, καμιά μουνάρα η καμιά πουτανάρα να σε τρελάνει ο… Αλλά αν μη τι άλλο, ήταν πάρα πολύ φιλότιμη…
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
συγνώμη αδερφέ απλά είμαι καινούριος και δεν θέλω να πάω στα χειρότερα της πιάτσας :/
Ok δε διαφωνω αλλα εκτος οτι βαλτε λιγο το μυαλο σας να δουλεψει γυριστε και καποιες σελιδες ποιο πισω και αρχιστε το διαβασμα για την εν λογο κατσαριδα(Μαρια) εχουν γραφτει αρκετα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δοκίμασα Βεσκα πριν λιγο... Δηλώνει 27... Βγαίνει νωρίς, μπορεί και πριν τις 9... Γιαννιτσων με Αγίων Πάντων... Κλασική τσιγγανοβουλγαρα, όμως όμορφη για τσιγγανοβουλγαρα... Απο τις λίγες που δίνουν κωλο στην πιάτσα και απο τις πιο φιλότιμες... Με ενα 30αρι το δίνει άνετα... Καλούτσικη πίπα τηρουμένων των αναλογιών, όμως το κυριότερο ειναι οτι δίνει καλα τον κωλο της, σαν να ειναι η γκομενα σου και καλύτερα ίσως, χωρίς μη και μη, την ξεκωλιασα και δεν είπε ουτε ενα μη ή όχι... Σε σημείο που αναρωτήθηκα και την ρώτησα αν την πονάω, αφου ήξερα οτι την έχω κανει σαν το αρνί στη σούβλα, κοκορέτσι αληθινό και μου λέει "δεν πειράζει, κάρφωσε με κι αλλο"... Δεν μπορώ παρά να της πω μπράβο γι'αυτο... Βέβαια, δεν είναι τίποτα σπουδαίο, καμιά μουνάρα η καμιά πουτανάρα να σε τρελάνει ο… Αλλά αν μη τι άλλο, ήταν πάρα πολύ φιλότιμη…
Οντος δεν ειναι τιποτα σπουδαιο αλλα σχετικα καλη στο σπιτι της σε πηγε να φανταστω
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Όχι φίλε, στο αμάξι, κανονικά... Με ρώτησε που θελω, σπίτι, ξενοδοχείο, αμάξι...
 

Blackkillah

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2017
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Ok δε διαφωνω αλλα εκτος οτι βαλτε λιγο το μυαλο σας να δουλεψει γυριστε και καποιες σελιδες ποιο πισω και αρχιστε το διαβασμα για την εν λογο κατσαριδα(Μαρια) εχουν γραφτει αρκετα
οκ θα ψαχτω λίγο. Μια ακόμα ερώτηση,με πόδια άμα πάω μπορώ να δώσω κάνα τσιμπουκι η μόνο σε αμαξι/σπιτι/ξενοδοχείο?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Επειδή διαβάζω άααπειρες φορές το «κατσαρίδα» μήπως εννοείτε την Μαρία με τα πολλά piercing ?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Επειδή διαβάζω άααπειρες φορές το «κατσαρίδα» μήπως εννοείτε την Μαρία με τα πολλά piercing ?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Επειδή διαβάζω άααπειρες φορές το «κατσαρίδα» μήπως εννοείτε την Μαρία με τα πολλά piercing ?
 

peterman569

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
0
Περασμα απο πιατσα σημερα γυρω στις 9.30.. τα ιδια χαλια με την τελευταια φορα που κατεβηκα και μαλλον θα κανω καιρο να ξαναβολταρω... Ελενη ψιλη αδυνατη και μελαχροινη πλεον γνωστο κομοδηνο αλλα κορμαρα. Φορουσε ενα κολαν κολαση. Λιγο πιο κατω Μαρια κατσαριδα με τζην σορτσακι και τις μπουταρες απεξω. Καλα κωλετη με γιαννιτσων ειχαν φωλια οι γνωστες και μη εξαιρετεες Βουλγαρες.. απουσα η Βεσκα και το αλλο το τουμπανο με το γκομενονταβα που ακολουθει στην καβατζα.. οποτε εκανα αναστροφη και σπιτι για survivor. Ειχα καιρο να κατεβω και θα κανω αρκετο να ξανακατεβω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom