Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Τώρα που το ρώτησε ο φίλος...πριν μιλούσε με έναν τύπο με μηχανή και μόλις έφευγε τον έβριζε ακούστηκε στα 100 μέτρα... μάλλον κανένα τέτοιο θα την είπε και νευρίασε... ποτέ στην Αλβανίδα δεν ρωτάνε κάτι τέτοιο, νόμος.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.289
Like
8.877
Πόντοι
2.356
Πήρα γερμανοβουλγαρακι, είναι σταθερή αξία το άτιμο, ευδιάθετη με την ωραία πίπα της και γαμησακι μέσα στο αμάξι. Δεν είπε ούτε ένα όχι ή μη. Δεν λέω τι της έκανα επειδή θα με κράζει ο @DEWARSS. :wink:
Την ρώτησές τι κ πως για hotel ????:think::think::think:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
363
Like
1.552
Πόντοι
201
Λοιπόν μόλις τελείωσε μια βόλτα στην οδό. Πρώτες βόλτες στις 19:00 στάση για καφέ και οι επόμενες στις 20:15. Δεν υπάρχει η ποικιλία και η ένταση που υπήρχε παλιότερα.
Πρώτος ο οικοδόμος τρανς, η Αλβα με λευκό σορτζ την οποία και πέτυχα μόνο μια φορά, ήταν συνεχώς φορτωμένη.

Πριν το πόστο της Σιας 2 τυπαδες έξω από το μίνι μάρκετ μάλωναν, τους είδα σε 3 βόλτες με ανεβασμένο τον τόνο της φωνής τους χωρίς να πέσουν ψιλες. Η Σία άφαντη, έχουμε κανένα νέο της?

Ιουλία στα μαύρα με κολάν, το οποίο δεν έδειχνε και ωραίο πάνω της.

Χλόης άδεια εντελώς, πιο κάτω στο κινέζικο dahai η μία χοντρή μόνη της.

Απέναντι πριν το στενό της Πειραιώς η ξανθιά η μεγάλη ( Ιωάννα νομίζω το όνομα της) και η Σόνια και μια Μαρία ξανθιά Βουλγάρα που ζητούσε ένα 20ρικο.

Ντανιελα την οποία πέτυχα μια φορά μόνο και πάμε στην αγαπημένη μου διχάλα.....

Ένα πρεζόνια μελαχρινό και σε μία μου μόνο βόλτα είδα ποια??

Την Νταίζη μιλφ που μιλούσε σε ένα αμάξι και απέναντι ένας μόλις την είδε έβγαλε αλαρμ και περίμενε, στις υπόλοιπες βόλτες έβλεπα συνεχώς 2 και τρία αμάξια να περιμένουν.

Μοναστηριού απέναντι από τα 4all πλέον αμέσως μετά το φανάρι με κατεύθυνση προς κέντρο το γερμανοβουλγαρακι και μια ακόμα. Σε όλες μου τις βόλτες εκεί στημένες, τόσο στο φτύσιμο τις έχετε?

Δεν είδα Σύλβια και τις συμπεθέρες.

Πήρα γερμανοβουλγαρακι, είναι σταθερή αξία το άτιμο, ευδιάθετη με την ωραία πίπα της και γαμησακι μέσα στο αμάξι. Δεν είπε ούτε ένα όχι ή μη. Δεν λέω τι της έκανα επειδή θα με κράζει ο @DEWARSS. :wink:
Να πεις τι της εκανες εγω θελω να ακουσω..και δεν θα σχολιασω την Νταιζη αληθεια γιατι πειναω
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Dimis

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Λοιπόν μόλις τελείωσε μια βόλτα στην οδό. Πρώτες βόλτες στις 19:00 στάση για καφέ και οι επόμενες στις 20:15. Δεν υπάρχει η ποικιλία και η ένταση που υπήρχε παλιότερα.
Πρώτος ο οικοδόμος τρανς, η Αλβα με λευκό σορτζ την οποία και πέτυχα μόνο μια φορά, ήταν συνεχώς φορτωμένη.

Πριν το πόστο της Σιας 2 τυπαδες έξω από το μίνι μάρκετ μάλωναν, τους είδα σε 3 βόλτες με ανεβασμένο τον τόνο της φωνής τους χωρίς να πέσουν ψιλες. Η Σία άφαντη, έχουμε κανένα νέο της?

Ιουλία στα μαύρα με κολάν, το οποίο δεν έδειχνε και ωραίο πάνω της.

Χλόης άδεια εντελώς, πιο κάτω στο κινέζικο dahai η μία χοντρή μόνη της.

Απέναντι πριν το στενό της Πειραιώς η ξανθιά η μεγάλη ( Ιωάννα νομίζω το όνομα της) και η Σόνια και μια Μαρία ξανθιά Βουλγάρα που ζητούσε ένα 20ρικο.

Ντανιελα την οποία πέτυχα μια φορά μόνο και πάμε στην αγαπημένη μου διχάλα.....

Ένα πρεζόνια μελαχρινό και σε μία μου μόνο βόλτα είδα ποια??

Την Νταίζη μιλφ που μιλούσε σε ένα αμάξι και απέναντι ένας μόλις την είδε έβγαλε αλαρμ και περίμενε, στις υπόλοιπες βόλτες έβλεπα συνεχώς 2 και τρία αμάξια να περιμένουν.

Μοναστηριού απέναντι από τα 4all πλέον αμέσως μετά το φανάρι με κατεύθυνση προς κέντρο το γερμανοβουλγαρακι και μια ακόμα. Σε όλες μου τις βόλτες εκεί στημένες, τόσο στο φτύσιμο τις έχετε?

Δεν είδα Σύλβια και τις συμπεθέρες.

Πήρα γερμανοβουλγαρακι, είναι σταθερή αξία το άτιμο, ευδιάθετη με την ωραία πίπα της και γαμησακι μέσα στο αμάξι. Δεν είπε ούτε ένα όχι ή μη. Δεν λέω τι της έκανα επειδή θα με κράζει ο @DEWARSS. :wink:
Έλα πμ για να μην φας καντήλια δημόσια .
Κανόνισε να της έβγαλες και εισιτήριο για Ντίσελντορφ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Η Αλβα πανω απο το κωλο εχει τατουαζ που λεει Only Exit
Καλά κάνει και δεν δίνει .η Φιόνα δίπλα της τι θα κάνει ,θα βάλει ξεπούλημα;
Άμα δώσει την κωλαρα της θα την ρημάξουν οι μπινεδες
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
891
Κριτικές
10
Like
5.730
Πόντοι
1.336
Χόρτασα κωλαρα Έλενας απόψε…
Ντυμενη στα μαύρα με φόρμα απαλου υφάσματος για έντονη αίσθηση χουφτώματος και ξεχαρμανα στην μπαζωμένη πιάτσα των τρανς.
Πιπαρα και αμάξια να περνανε.

Αίσθηση ελευθερίας

Γαμησι στο όρθιο και πουτσα να μην πέφτει με τίποτα.

Σταθερή επιλογή η Έλενα όταν είναι στις καλές της. Μαζί της και με την περούκα οι καλύτερες ξαλαφρες.
Άντε και με Σια
Άντε και με κατσαρίδα κάποτε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Χόρτασα κωλαρα Έλενας απόψε…
Ντυμενη στα μαύρα με φόρμα απαλου υφάσματος για έντονη αίσθηση χουφτώματος και ξεχαρμανα στην μπαζωμένη πιάτσα των τρανς.
Πιπαρα και αμάξια να περνανε.

Αίσθηση ελευθερίας

Γαμησι στο όρθιο και πουτσα να μην πέφτει με τίποτα.

Σταθερή επιλογή η Έλενα όταν είναι στις καλές της. Μαζί της και με την περούκα οι καλύτερες ξαλαφρες.
Άντε και με Σια
Άντε και με κατσαρίδα κάποτε
Φίλε μου Almanaco ο @Illuzion έγραψε ότι γέννησε πρόσφατα τελικά η Έλενα ,πως ήταν ;
Μπήκαν και τα αρχιδια μέσα ή έχασες καμία βέρα;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Ο @Todorisk σε αναζήτηση στο Δέντροποταμο και στο Τσουτσουλιγκοβο.
psithiroi-kardias-2.jpg
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Νύχτα Σαββάτου είδα μια ξανθιά μιλφ με κοντό καρέ , καλοστεκουμενη φαινόταν να έρχεται πεζή την Γιαννιτσών από πάνω προς Κωλέτη και τελικά στήθηκε απέναντι από την Ιουλία σε εκείνο το κομμάτι όπου έμεινε για ώρα.
Δε θυμάμαι να την είχα ξαναδεί, περιποιημένη σαν στυλ αλλά στο πρόσωπο φαινόταν και λίγο σαν χαμένη.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Καλά κάνει και δεν δίνει .η Φιόνα δίπλα της τι θα κάνει ,θα βάλει ξεπούλημα;
Άμα δώσει την κωλαρα της θα την ρημάξουν οι μπινεδες
Και τι πειραζει αν της τον ξεχαρβαλωσουμε;
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Και τι πειραζει αν της τον ξεχαρβαλωσουμε;
Εάν καμμία μερα έχεις όρεξη για μπινελικια, πάνε και πες της " σου δίνω 20€ για το κωλαρακι σου" μην αναφέρεις τι θα σου πει , είμαι σίγουρος ότι εάν είμαι στο μπαλκόνι μου ( άσχετα που μένω ανατολικά) ότι θα ακουστεί μέχρι εδώ!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Εάν καμμία μερα έχεις όρεξη για μπινελικια, πάνε και πες της " σου δίνω 20€ για το κωλαρακι σου" μην αναφέρεις τι θα σου πει , είμαι σίγουρος ότι εάν είμαι στο μπαλκόνι μου ( άσχετα που μένω ανατολικά) ότι θα ακουστεί μέχρι εδώ!
15
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
302
Like
1.160
Πόντοι
201
Πιθανώς είμαι λίγο ερωτευμένος και δεν μπορώ να την ξεπεράσω εύκολα,γιατί η εικόνα της δεν είναι σαν των άλλων κοριτσιών.

Αλλιώς αφήστε με να γράφω που και που τον καημό μου,μέχρι να μπορέσω να συνέλθω λίγο.
Γράφε, όπως είπα είσαι ωραίος και απολαμβάνω να αε διαβάζω.

Μια ιδέα για να ξεπεράσεις την Σβέτα είναι όποτε σου έρχεται στο μυαλό να σκέφτεσαι όλες τις χιλιάδες ψωλές που την γαμούσανε από παντού, ενίοτε ακα, προφανώς αυτοί της κάνανε και ωραιότατα creampies.

Εμένα προσωπικά, όταν μου πρότεινε ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΦΤΑ (!!!) να την ξεμουνιάσω+ξεκωλιάσω ακα, μου είπε ότι δεν έχει θέμα υγείας γιατί πήγε στο νοσοκομείο(!). Ισχυρό επιχείρημα, δεν μπορώ να πω.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.289
Like
8.877
Πόντοι
2.356
Συγνώμη αν σας έχω κουράσει,αλλά είμαι σε δύσκολη φάση.
Μη με παρεξηγείς,θα μου περάσει.
Αλλά σαν τη Σβέντα δεν υπάρχει άλλη στην πιάτσα.
Καλά το ξεκίνησες
Μετά το Αλλά μας τα χάλασες
Αν δεις το Γερμανόπουτανακι ίσως αλλάξεις γνώμη
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Σ ευχαριστώ που με κάνεις να γελάω λίγο και να το διασκεδάζω.
Μόνο που εγώ είμαι πιο άσχημος απ αυτόν και η Σβέντα πιο όμορφη απ αυτήν.
Τεό συγνώμη αλλά δεδομένης της κατάστασης σου καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε .
Δεν ακούς και δεν βοηθάς τον εαυτό σου ,θα σου πρότεινα να πας σε κανένα στούντιο ,αλλά με τα χαμηλά στάνταρ που έχεις ,άμα δεις καμιά σε στούντιο θα πουλήσεις και τα χρυσαφικά της μαμάς σου απ' το συρτάρι .οπότε πνιξε τον πόνο σου με κανένα ουίσκι κάνε κάνα δυο βόλτες στην πιάτσα ή σε καμία λαϊκή αγορά και ο χρόνος θα σε γιατρέψει.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
302
Like
1.160
Πόντοι
201
Τεό συγνώμη αλλά δεδομένης της κατάστασης σου καταλαβαίνεις ότι δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε .
Δεν ακούς και δεν βοηθάς τον εαυτό σου ,θα σου πρότεινα να πας σε κανένα στούντιο ,αλλά με τα χαμηλά στάνταρ που έχεις ,άμα δεις καμιά σε στούντιο θα πουλήσεις και τα χρυσαφικά της μαμάς σου απ' το συρτάρι .οπότε πνιξε τον πόνο σου με κανένα ουίσκι κάνε κάνα δυο βόλτες στην πιάτσα ή σε καμία λαϊκή αγορά και ο χρόνος θα σε γιατρέψει.
Μήπως να έπαιρνε τη Φιόνα;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom