Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Φίλε αυτά δεν γίνονται,αν ήταν έτσι θα έπρεπε να πάρω και λεωφορείο για το πιατσαρισμα,σαν σχολική εκδρομή.
Μπορουμε ομως να σου δώσουμε τον τομέα του ΟΠΑΠ αν θέλεις για να διευκολύνεις την ενημέρωση.:cheesy:
Εγώ θα ήθελα τον τομέα της διχάλας ή απέναντι από τα 4all παρακαλώ :grin:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Εγώ θα ήθελα τον τομέα της διχάλας ή απέναντι από τα 4all παρακαλώ :grin:
Εσένα θα σου δώσουμε τον τομέα του ερωτικού στην Σταυρούπολη να πηγαίνεις τα κορίτσια για κανένα μαρτίνι .
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Φίλε αυτά δεν γίνονται,αν ήταν έτσι θα έπρεπε να πάρω και λεωφορείο για το πιατσαρισμα,σαν σχολική εκδρομή.
Μπορουμε ομως να σου δώσουμε τον τομέα του ΟΠΑΠ αν θέλεις για να διευκολύνεις την ενημέρωση.:cheesy:
Ο τομεας του οπαπ ειναι εξαιρετικος..ειμαστε ρμεις με φουστα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Dimis

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Εσένα θα σου δώσουμε τον τομέα του ερωτικού στην Σταυρούπολη να πηγαίνεις τα κορίτσια για κανένα μαρτίνι .
Ηταν καλο το ομολογω...το πιο πιθανο ειναι να τον δουμε σε μαγειρικη εκπομπη με καμια πιατσοβια...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Dimis

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Ρε χαμένε αφού ξέρεις πολύ καλά ότι είμαι σταθερός. Όταν βρώ κάτι του γούστου μου θέλω να το ξεκοκαλίσω! Πάω Full Monty!
Full Monty? Αντε παλι να τρεχουμε να βρουμε τι ειναι...
 

JohnGiak

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
80
Πόντοι
0
Καλημέρα!
Πέρασμα χτες βράδυ στις 11.30-12 από κέντρο προς δυτικά μέχρι το 4αλλ γεμάτο γυφτους τρανς,μετά μια συμπαθητική μαύρη για εμένα η πιο όμορφη αν και φαίνεται αρκετά κρύα όταν σου μιλήσει είναι ευγενική.Λιγο πιο κάτω οι δύο γνωστές μαύρες που πάντα τις βλέπω ντουέτο,μετά τα τουντει μια τρανς μεγάλης ηλικίας με μια μαύρη είχαν πιάσει συζήτηση. Λίγο πιο κάτω αυτή η βουλγαριτσα στις λαμαρίνες πιο εκεί μια ξανθιά τρανς απέναντι η Μαρία με το κόκκινο. Λίγο πιο κάτω αυτός με την στραβή περούκα,μετά σονια ντυμένη πολύ ωραία απόψε η αλήθεια και η μαμά της δίπλα στην προσπάθεια και αυτή. Διχάλα η μικρή τρανς η ομορφη που μεταφέρθηκε από μοναστηρίου πιο πολύ από όλους αυτή φορτώθηκε όσο περνούσα,γύρω γύρω αλλά 5 πρεζόνια κοπέλες πάρε τη μια και χτυπά την άλλη η φάση και μοναστηρίου Λίγο μετά τα 4all δύο βουλγαρογυφτισες και λίγο πιο κάτω η ξανθιά η αλβανιδα με κολάν αν την δεις από πίσω μοιάζει σαν κοριτσάκι μικρό όταν γυρνάει σβήνει όλη η,φαντασία
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Ρε χαμένε αφού ξέρεις πολύ καλά ότι είμαι σταθερός. Όταν βρώ κάτι του γούστου μου θέλω να το ξεκοκαλίσω! Πάω Full Monty!
Αφού σου αρέσουν οι τσουπωτές...πως θα το ξεκοκαλίσεις?
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.350
Πόντοι
25.036
Και το σεξ μαζί της είναι το ομορφότερο ποίημα που έχω ακούσει στη ζωή μου.
Σαν θάλασσα φουρτουνιασμενη, που τα κύματα της σου ανεβάζουν την αδρεναλίνη και ψαχνεις σωτηρία και επιβεβαίωση, ότι είσαι ζωντανος ακομη,μέχρι ο ορμητικος καταρρακτης να ξεφύγει, στο πιο στενό πηγαδι ,ψάχνοντας διέξοδο αλλά και ανακούφιση που επιτέλους έφτασε στην Ιθάκη του.
Σε συναισθάνομαι φίλε, ο έρωτας είναι τόσο σπουδαίο συναίσθημα που είναι ικανό να σε ωθήσει σε ακραίες καταστάσεις, όπως πχ να γράφεις ποιήματα για μια πουτάνα σε ένα site γεμάτο trolls.
Σου εύχομαι να την βρεις και να φύγετε μαζί ακολουθώντας το ηλιοβασίλεμα σιγοτραγουδώντας το "τράβα μπρος και μη σε νοιάζει..."
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Ηταν καλο το ομολογω...το πιο πιθανο ειναι να τον δουμε σε μαγειρικη εκπομπη με καμια πιατσοβια...
Ναι ρε συ εννοείται, επίσης ξέχασες να πεις ότι θα έχουμε κοινό προφίλ σε fb & IG με φώτο προφίλ μια κόκκινη καρδιά, η υπογραφή μου θα αλλάξει σε Yisnnis888+:kiss-mark:= Love 4 ever ( μετάφραση για @Tiger Ver. Αγάπη για πάντα) .

Εννοείται θα φτιάξουμε online cookbook ( @Tiger Ver. Βλ. Βιβλία μαγειρικής αναρτημένα σε ιστότοπο) , και ξέχασα να αναφέρω ότι ο @Todorisk είναι μαθητευόμενος μου και ομολογουμένως έχει ξεπεράσει τις προσδοκίες μου στο μάθημα μου πώς θα την πατήσεις με μια τανα!
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Ναι ρε συ εννοείται, επίσης ξέχασες να πεις ότι θα έχουμε κοινό προφίλ σε fb & IG με φώτο προφίλ μια κόκκινη καρδιά, η υπογραφή μου θα αλλάξει σε Yisnnis888+:kiss-mark:= Love 4 ever ( μετάφραση για @Tiger Ver. Αγάπη για πάντα) .

Εννοείται θα φτιάξουμε online cookbook ( @Tiger Ver. Βλ. Βιβλία μαγειρικής αναρτημένα σε ιστότοπο) , και ξέχασα να αναφέρω ότι ο @Todorisk είναι μαθητευόμενος μου και ομολογουμένως έχει ξεπεράσει τις προσδοκίες μου στο μάθημα μου πώς θα την πατήσεις με μια τανα!
Τωρα μαλιστα...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Dimis

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.166
Πόντοι
201
Συγνωμη αν σε κούρασα,δεν είναι στις προθέσεις μου,ούτε χρησιμοποιώ τον δικό σου απότομο τόνο.
Ξερω πολυ καλα ότι οι περισσότεροι η σχεδόν όλοι την εχετε πάρει στο παρελθόν.
Γι αυτο ρωτάω γιατί μπορεί κάποιος να εχει πιο προσωπική σχέση μαζί της και να ξέρει η να έχει τρόπο να μάθει, γιατί έχει χαθεί σχεδόν 20 μέρες τωρα από την πιάτσα.
Οσο για την εικόνα της,δεν ξέρω πως ήταν στο παρελθόν και έχει αλλοιωθεί τώρα,όπως λες,αλλά δε νομίζω να ήταν ομορφότερη από ότι είναι τώρα,γιατί απλά είναι και κουκλαρα και μουναρα και καβλιαρα.
Και το σεξ μαζί της είναι το ομορφότερο ποίημα που έχω ακούσει στη ζωή μου.
Σαν θάλασσα φουρτουνιασμενη, που τα κύματα της σου ανεβάζουν την αδρεναλίνη και ψαχνεις σωτηρία και επιβεβαίωση, ότι είσαι ζωντανος ακομη,μέχρι ο ορμητικος καταρρακτης να ξεφύγει, στο πιο στενό πηγαδι ,ψάχνοντας διέξοδο αλλά και ανακούφιση που επιτέλους έφτασε στην Ιθάκη του.
Φίλε, ωραία γράφεις και καλά τα λες και καλό παιδί φαίνεσαι, αλλά παραδέξου σε παρακαλώ ότι μας τρολάρεις και το διασκεδάζεις με το ρομάντζο με την πουτάνα.

Εγώ σε απολαμβάνω πάντως, δεν με χαλάνε αυτά που λες και γελάω. Δεν είναι ποτέ δυνατόν να τα εννοείς!
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Ναι ρε συ εννοείται, επίσης ξέχασες να πεις ότι θα έχουμε κοινό προφίλ σε fb & IG με φώτο προφίλ μια κόκκινη καρδιά, η υπογραφή μου θα αλλάξει σε Yisnnis888+:kiss-mark:= Love 4 ever ( μετάφραση για @Tiger Ver. Αγάπη για πάντα) .

Εννοείται θα φτιάξουμε online cookbook ( @Tiger Ver. Βλ. Βιβλία μαγειρικής αναρτημένα σε ιστότοπο) , και ξέχασα να αναφέρω ότι ο @Todorisk είναι μαθητευόμενος μου και ομολογουμένως έχει ξεπεράσει τις προσδοκίες μου στο μάθημα μου πώς θα την πατήσεις με μια τανα!
Φιλε συμφωνω σε ολα αλλα cookbook ποτε...μονο για cockbook σε κοβω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Συγνωμη αν σε κούρασα,δεν είναι στις προθέσεις μου,ούτε χρησιμοποιώ τον δικό σου απότομο τόνο.
Ξερω πολυ καλα ότι οι περισσότεροι η σχεδόν όλοι την εχετε πάρει στο παρελθόν.
Γι αυτο ρωτάω γιατί μπορεί κάποιος να εχει πιο προσωπική σχέση μαζί της και να ξέρει η να έχει τρόπο να μάθει, γιατί έχει χαθεί σχεδόν 20 μέρες τωρα από την πιάτσα.
Οσο για την εικόνα της,δεν ξέρω πως ήταν στο παρελθόν και έχει αλλοιωθεί τώρα,όπως λες,αλλά δε νομίζω να ήταν ομορφότερη από ότι είναι τώρα,γιατί απλά είναι και κουκλαρα και μουναρα και καβλιαρα.
Και το σεξ μαζί της είναι το ομορφότερο ποίημα που έχω ακούσει στη ζωή μου.
Σαν θάλασσα φουρτουνιασμενη, που τα κύματα της σου ανεβάζουν την αδρεναλίνη και ψαχνεις σωτηρία και επιβεβαίωση, ότι είσαι ζωντανος ακομη,μέχρι ο ορμητικος καταρρακτης να ξεφύγει, στο πιο στενό πηγαδι ,ψάχνοντας διέξοδο αλλά και ανακούφιση που επιτέλους έφτασε στην Ιθάκη του.
Φιλε εγω μαζι σου...μου θυμιζεις το Γιωργο Σακελλαροπουλο που πριν απο χρονια ειχε αντιστοιχο φλογερο ερωτα ..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Φιλε και αρχηγέ Dew σ ευχαριστώ για τη συμπαράσταση,αλλά κοπέλα σαν τη Σβεντα είναι δύσκολο να ξαναβρεθεί.
θα μου πάρει καιρό μάλλον για να συνέλθω.
She s one and only.
Τεό όσο δεν παρεκτρέπεσαι βλέπεις ότι όλοι κάνουν τον χαβαλε τους .
Ελπίζω ότι πέρα από την πλάκα καταλαβαίνεις ότι πολλοί κουράζονται να βλέπουν αυτά αντί για ενημέρωση.
Τρολαρεις ή περνάς αληθινά τον πόνο σου μόνο εσύ το ξέρεις , αλλά πάρε ένα άλλο γυφτάκι και θα δεις το ίδιο είναι ,ευτυχώς υπάρχει ποικιλία σε αυτά ..
Όσο για τον ποιητικό ειρμό σου ,κοίτα να γίνεις λίγο πιο αληθοφανείς ,τι ήταν αυτό στο τέλος .."...στενό πηγάδι.." άμα δεις τις τρύπες της σαν την Σκύλλα και την Χάρυβδη έχουν γίνει ,τι μουνι τι κώλο δεν καταλαβαίνεις που το χώνεις .
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Μπορει και να είμαι ερωτευμένος όπως λες,αλλά είμαστε σε ένα δημόσιο χώρο που ο καθένας μπορεί να πει τις σκέψεις του και να ανταλλάξει απόψεις γλιτώνοντας την ψυχοθεραπεία.
Ok ειμαστε σε δημοσιο φορουμ που εχει εως θεμα τις πουτανες τις γυρες μας που κανουμε συζηταμε τι γινεται για να μοιραστουμε τις αποψεις μας περι του θεματος και πως θα αποφυγουμε τις φωλες η πως θα βρουμε μια κοπελα η πως θα προφυλαχτουμε απο καποιες..Αν θελεις ψυχοθεραπεια πηγαινε σε ενα γιατρο δεν ειμαστε αρμοδιοι..Αυτη η απαντηση ειναι αν μιλας σοβαρα αν και νομιζω μας τρολαρεις δεν μπορει να ειναι αληθεια αυτα που λες η που μιλας ποιητικα για την σβετνα..Φιλε βουλγαρα ειναι ελεος και οι πουτανες μονο για το χρημα ειναι μολις γυρισεις την πλατη σου σε κοροιδευουν το εχω παρατηρησει τι καριολες ειναι οταν ειναι να της πηδηξεις με το χρονομετρο μονο αν πεσει χρημα σου μιλανε καλα αν δεν την παρεις τρως κανα μπινελικι..Ας σταματησουμε να μιλαμε πλεον για αυτην βρες καμια αλλη μοιρασου μαζι μας το νταλαβερι σου.Αν τυχον κανεις χαβα και μας τρολαρεις σταματα το δεν τραβαει η αν εισαι οτιδηποτε αλλο η διαφημιζεις την συγκεκριμενη σταματα..
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Ok ειμαστε σε δημοσιο φορουμ που εχει εως θεμα τις πουτανες τις γυρες μας που κανουμε συζηταμε τι γινεται για να μοιραστουμε τις αποψεις μας περι του θεματος και πως θα αποφυγουμε τις φωλες η πως θα βρουμε μια κοπελα η πως θα προφυλαχτουμε απο καποιες..Αν θελεις ψυχοθεραπεια πηγαινε σε ενα γιατρο δεν ειμαστε αρμοδιοι..Αυτη η απαντηση ειναι αν μιλας σοβαρα αν και νομιζω μας τρολαρεις δεν μπορει να ειναι αληθεια αυτα που λες η που μιλας ποιητικα για την σβετνα..Φιλε βουλγαρα ειναι ελεος και οι πουτανες μονο για το χρημα ειναι μολις γυρισεις την πλατη σου σε κοροιδευουν το εχω παρατηρησει τι καριολες ειναι οταν ειναι να της πηδηξεις με το χρονομετρο μονο αν πεσει χρημα σου μιλανε καλα αν δεν την παρεις τρως κανα μπινελικι..Ας σταματησουμε να μιλαμε πλεον για αυτην βρες καμια αλλη μοιρασου μαζι μας το νταλαβερι σου.Αν τυχον κανεις χαβα και μας τρολαρεις σταματα το δεν τραβαει αλλο η αν εισαι οτιδηποτε η διαφημιζεις την συγκεκριμενη σταματα..
Φιλε μετα απο ολο αυτο ετσι οπως το εθεσες δε θα μπυ φανει επριεργο συντομα να εμφανιστει ξανα με νεο τιμοκαταλογο και ουρα αλαρμ να επριμενουν...σλεφτομαι εντονα στο αδιεξοδο στην εισοδο να στησω καντινα για να βγαλω και κανα φραγκο με τοσους που θα φορτωνει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom