Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Και η πλάκα είναι ότι καπάκι μετά από μια ώρα βλέπω πάλι τυχαία στον δρόμο και την Ελένη μιλφ την Ρωσίδα από Εβίτα. Αυτή μου μίλησε καλά :grin:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Και η πλάκα είναι ότι καπάκι μετά από μια ώρα βλέπω πάλι τυχαία στον δρόμο και την Ελένη μιλφ την Ρωσίδα από Εβίτα. Αυτή μου μίλησε καλά :grin:
Το οτι ολες οι πιατσοβιες σε βλεπουν στο δρομο και χαιρετιεστε με προβληματιζει...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Το οτι ολες οι πιατσοβιες σε βλεπουν στο δρομο και χαιρετιεστε με προβληματιζει...
Φίλε μου δεν χρειάζεται να είσαι τόσο καχύποπτος.
Απλά είναι λίγο αγαπουλης παραπάνω ο Γιάννης και οποία γαμαει τον πιάνουν οι γεροντοερωτες.
Άσε που τον τελευταίο καιρό μας πούλησε και πάει και τρώει με τους εσκορνταδες.
Όλα αυτά στα λέω μεταξύ σοβαρού και αστείου ,αλλά δεν υπάρχει κάτι σχετικά με αυτό που σκέφτεσαι.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Περασα χθες παλι από Γιαννιτσών και δυστυχως η εικόνα που παρουσιάζει ο δρόμος,μετά τη προσωρινή,θέλω να ελπίζω,απουσία της Σβεντα είναι απογοητευτικη.
Μοιαζει με χριστουγεννιατικο δέντρο χωρίς αστέρι και φωτάκια.
Ειλικρινα δε μου πάει η καρδιά να κοιτάξω καμμια άλλη γιατί καμμια δε μπορεί να συγκριθεί μαζί της φίλε Dew.
Το διαπίστωσες με την Ιουλία χθες αλλά και με πολλές άλλες στο πρόσφατο παρελθόν.
Ομορφια,ευγενια,καθαριότητα,
προθυμια,κοινωνικοτητα,πλήρες πακέτο.
Πολυ τυχερος αν την χαιρεται καποιος.
Εσυ τη Σβεντα εγω τη τσιμπουκοχειλου..πονεμενοι ειμαστε ολοι εδω μεσα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Περασα χθες παλι από Γιαννιτσών και δυστυχως η εικόνα που παρουσιάζει ο δρόμος,μετά τη προσωρινή,θέλω να ελπίζω,απουσία της Σβεντα είναι απογοητευτικη.
Μοιαζει με χριστουγεννιατικο δέντρο χωρίς αστέρι και φωτάκια.
Ειλικρινα δε μου πάει η καρδιά να κοιτάξω καμμια άλλη γιατί καμμια δε μπορεί να συγκριθεί μαζί της φίλε Dew.
Το διαπίστωσες με την Ιουλία χθες αλλά και με πολλές άλλες στο πρόσφατο παρελθόν.
Ομορφια,ευγενια,καθαριότητα,
προθυμια,κοινωνικοτητα,πλήρες πακέτο.
Πολυ τυχερος αν την χαιρεται καποιος.
Τεο μην στεναχωριέσαι αγόρι μου .
Άμα θες να κανονίσουμε κανένα σκ μια εκδρομή στο Τσουτσουλιγκοβο,έχει κάτι ξαδέρφες της που θα της μοιάζουν ,θα σε παρακαλάνε για προξενιό να κάνουν γαμπρό από το Σολουν.

Μην νομίζεις ότι σου λέω και μαλακίες ,έχει και ξενοδοχείο να κοιμηθείς
Polish_20240302_205545818.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Το οτι ολες οι πιατσοβιες σε βλεπουν στο δρομο και χαιρετιεστε με προβληματιζει...
Eγώ να δείς προβληματισμό αδελφάκι μου, δύο συναντήσεις με εργαζόμενα κορίτσια μέσα σε μία ημέρα να σου πώ την αλήθεια και εμένα με παραξένεψε. Το ξεπέρασα όμως!:D:
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Φίλε μου δεν χρειάζεται να είσαι τόσο καχύποπτος.
Απλά είναι λίγο αγαπουλης παραπάνω ο Γιάννης και οποία γαμαει τον πιάνουν οι γεροντοερωτες.
Άσε που τον τελευταίο καιρό μας πούλησε και πάει και τρώει με τους εσκορνταδες.
Όλα αυτά στα λέω μεταξύ σοβαρού και αστείου ,αλλά δεν υπάρχει κάτι σχετικά με αυτό που σκέφτεσαι.
Κοίτα να δείς έχω περίεργη ψυχοσύνθεση τον τελευταίο καιρό. Η αλήθεία είναι ότι μισό-ξεχειμώνιασα σε ανεξάρτητη και ο άλλος μισός χειμώνας με Νταίζη και κάτι ψιλά αριστερά δεξιά, ψιλοξενέρωσα στην πιάτσα για τον λόγο ότι η ποικιλία ήταν πολύ περιορισμένη. Έφτασα σε σημείο να κάνω βόλτα να μην βλέπω τίποτα γαμεύσιμο και να φεύγω άπραγος. Στα ρδέλα δεν πήγα ποτέ και σίγουρα δεν θα πάω επειδή δεν μου αρέσει να περιμένω στο σαλόνι την σειρά μου παρέα με άλλους. Σίγουρα σε καμμία περίπτωση δεν έφτυσα ποτέ την πιάτσα και το νήμα αυτό το θεωρώ και ¨δικό¨ μου νήμα, επειδή γνώρισα ψηφιακά και φυσικά, πραγματικά αξιόλογα άτομα.

Και για να ελαφρύνω λίγο την κατάθεση ψυχής, θεωρώ ότι το διάλειμμά μου απο τις βόλτες σε λίγο καιρό θα τελειώσει και θα βάλω και το δικό μου λιθαράκι στα reports, επίσης εάν σκάσει μύτη κανένα καινούργιο αξιόλογο με μεγάλα βυζιά στην πιάτσα να ξέρετε ότι θα δείξω χαρακτήρα και θα προσπαθήσω να μην το χαλάσω!

Με τους εσκορντάδες δεν τρώω ρε φίλε, εδώ μαζί τρώμε, στα άλλα νήματα κρατάω χαρακτήρα, και μένω στα τυπικά. Ενώ εδώ βλέπεις είμαι πιο άνετος επειδή αισθάνομαι ότι είμαι στο σπίτι μου!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Κοίτα να δείς έχω περίεργη ψυχοσύνθεση τον τελευταίο καιρό. Η αλήθεία είναι ότι μισό-ξεχειμώνιασα σε ανεξάρτητη και ο άλλος μισός χειμώνας με Νταίζη και κάτι ψιλά αριστερά δεξιά, ψιλοξενέρωσα στην πιάτσα για τον λόγο ότι η ποικιλία ήταν πολύ περιορισμένη. Έφτασα σε σημείο να κάνω βόλτα να μην βλέπω τίποτα γαμεύσιμο και να φεύγω άπραγος. Στα ρδέλα δεν πήγα ποτέ και σίγουρα δεν θα πάω επειδή δεν μου αρέσει να περιμένω στο σαλόνι την σειρά μου παρέα με άλλους. Σίγουρα σε καμμία περίπτωση δεν έφτυσα ποτέ την πιάτσα και το νήμα αυτό το θεωρώ και ¨δικό¨ μου νήμα, επειδή γνώρισα ψηφιακά και φυσικά, πραγματικά αξιόλογα άτομα.

Και για να ελαφρύνω λίγο την κατάθεση ψυχής, θεωρώ ότι το διάλειμμά μου απο τις βόλτες σε λίγο καιρό θα τελειώσει και θα βάλω και το δικό μου λιθαράκι στα reports, επίσης εάν σκάσει μύτη κανένα καινούργιο αξιόλογο με μεγάλα βυζιά στην πιάτσα να ξέρετε ότι θα δείξω χαρακτήρα και θα προσπαθήσω να μην το χαλάσω!

Με τους εσκορντάδες δεν τρώω ρε φίλε, εδώ μαζί τρώμε, στα άλλα νήματα κρατάω χαρακτήρα, και μένω στα τυπικά. Ενώ εδώ βλέπεις είμαι πιο άνετος επειδή αισθάνομαι ότι είμαι στο σπίτι μου!
Άσε ρε τα σεντόνια και τις δικαιολογίες.
Πες απλά όπου γαμαω αγαπάω και τελείωσε .
Έλα και εσύ στο Τσουτσουλιγκοβο θα μαζέψουμε ένα λεωφορείο θα ήμαστε πιο πολλοί από τους κατοίκους
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Ρε χαμένε αφού ξέρεις πολύ καλά ότι είμαι σταθερός. Όταν βρώ κάτι του γούστου μου θέλω να το ξεκοκαλίσω! Πάω Full Monty!
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Εγώ στα λέω Γιάννη αλλά δεν με ακους !
Καβάλησε και καλάμι ξαφνικά και πουλάει τρελιτσα..
Τώρα που πρέπει να ξανά βγει δρόμο και δεν πληρώνεις κρεβατάκι είδες τι ξηγηνενη σου είναι;
Ισχύει πάντα για όλες αυτό .
Aν θυμασαι dewars στο ειχα πει πριν κανα χρονο οτι δουλευει μαλακισμενα η νταιζη μιλφ και εμενα μου το εκανε εφαγε ακυρο απο τοτε..Πηγα να την μιλησω μου ελεγε αυτες τις μλκιες ελα σε μιση ωρα.. δεν μπορω τωρα.. παρε με τηλεφωνο.. ελα αυριο και λοιπες πιπες..Μου ειχες πει δουλευει με πελατολογιο και οποτε δεν εχει δουλεια κανει ξεπετες..Να παει να γαμηθει τις επιλογες της πληρωνει τα λαθη της ηταν πολυ απροσιτη και αναλογως τα κεφια συν τις μλκιες των αγαμητων που μαζευτηκανε τοτε ολοι και ξαφνικα την ειδε εσκορτ ..Παντως φιλε την εχω δει πρωι κα τρομαξα..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Φαγωθήκατε ρε μ@υνιά!!

Είδα σήμερα την Νταίζη στον δρόμο που είχα να την δώ περίπου ένα μήνα, και την λέω κάτσε να σε δώ. Και μου απαντάει έχω δουλειά τα λέμε στο τηλέφωνο!! :O
Εμεινα λίγο μαλάκας είναι η αλήθεια. :grin:
Μια ζωη εκενε αυτες τις μλκιες η συγκεκριμενη πως θα την πετυχεις ειναι απο κεφι και εαν δεν εχει δουλεια θα ερθει γαμιωντας να γαμηθει αν εχει αλλους θα σε γραψει στο νιμου της.. Κλασσικα πας την μιλας σου λεει με υφακι δεν μπορω τωρα εχω ραντεβου στεκεται δεν φευγει εκει μια ωρα γαμησε με με την φλομπα..Απλα πραματα ετσι δουλευει αυτη..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Εγω προσωπικα θα θελα ν παω τσουτσουλιγκ

Aν θυμασαι dewars στο ειχα πει πριν κανα χρονο οτι δουλευει μαλακισμενα η νταιζη μιλφ και εμενα μου το εκανε εφαγε ακυρο απο τοτε..Πηγα να την μιλησω μου ελεγε αυτες τις μλκιες ελα σε μιση ωρα.. δεν μπορω τωρα.. παρε με τηλεφωνο.. ελα αυριο και λοιπες πιπες..Μου ειχες πει δουλευει με πελατολογιο και οποτε δεν εχει δουλεια κανει ξεπετες..Να παει να γαμηθει τις επιλογες της πληρωνει τα λαθη της ηταν πολυ απροσιτη και αναλογως τα κεφια συν τις μλκιες των αγαμητων που μαζευτηκανε τοτε ολοι και ξαφνικα την ειδε εσκορτ ..Παντως φιλε την εχω δει πρωι κα τρομαξα..
Το ξέρω και εγώ πως δουλεύει ,έχω να την πάρω από το καλοκαίρι σχεδόν .
Καλή σε υπηρεσίες,αλλά μόνο όταν πέφτει πείνα ,άμα λαδωσει το εντερακι και βρει ζεστουλα στο Ρεξ ξαφνικά παίρνει υφακι
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Το ξέρω και εγώ πως δουλεύει ,έχω να την πάρω από το καλοκαίρι σχεδόν .
Καλή σε υπηρεσίες,αλλά μόνο όταν πέφτει πείνα ,άμα λαδωσει το εντερακι και βρει ζεστουλα στο Ρεξ ξαφνικά παίρνει υφακι
Ανα γεια σου το ειπες πολυ σωστα παιρνει υφακι 1000 καρδιναλιων η κιουσπα..Για αυτο και εγω δεν την ξανα γαμησα..Ειναι οντως καλη σε υπηρεσιες πιστετω σε ξενοδοχειο θα δωσει πονο..Αλλα τι να το κανεις αν εχει κωλοχαρακτηρα..Δουλευει αντιεπαγγελματικα ετσι που κανει χανει τον πελατη..Μην νομιζεις δεν εχει πολλα ψωμια ακομα στην πιατσα 45αρα plus ειναι θα σπασει εμφανισιακα και αλλο αρα αντιος αμιγκος..Θα βρεθει αντικαταστατρια παντα θα υπαρχει καλυτερη απο την προηγουμενη..
 

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
665
Πόντοι
81
Θέλω μπουρδελότσαρκα με @DEWARSS να πω την αλήθεια, με ψησατε. Τελικά μου φαίνεται ότι στούντιο και πιάτσα κρύβουν και διαμάντια και πολύ γέλιο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Θέλω μπουρδελότσαρκα με @DEWARSS να πω την αλήθεια, με ψησατε. Τελικά μου φαίνεται ότι στούντιο και πιάτσα κρύβουν και διαμάντια και πολύ γέλιο.
Φίλε αυτά δεν γίνονται,αν ήταν έτσι θα έπρεπε να πάρω και λεωφορείο για το πιατσαρισμα,σαν σχολική εκδρομή.
Μπορουμε ομως να σου δώσουμε τον τομέα του ΟΠΑΠ αν θέλεις για να διευκολύνεις την ενημέρωση.:cheesy:
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Με κάτι ωραία φιλοδώρηματα έκανε και πλαστική στην μύτη η Ντάιζη.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης η Έλενα συμπεθέρα ξεγέννησε και βγαίνει πιο συχνά τώρα....
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Περασα χθες παλι από Γιαννιτσών και δυστυχως η εικόνα που παρουσιάζει ο δρόμος,μετά τη προσωρινή,θέλω να ελπίζω,απουσία της Σβεντα είναι απογοητευτικη.
Μοιαζει με χριστουγεννιατικο δέντρο χωρίς αστέρι και φωτάκια.
Ειλικρινα δε μου πάει η καρδιά να κοιτάξω καμμια άλλη γιατί καμμια δε μπορεί να συγκριθεί μαζί της φίλε Dew.
Το διαπίστωσες με την Ιουλία χθες αλλά και με πολλές άλλες στο πρόσφατο παρελθόν.
Ομορφια,ευγενια,καθαριότητα,
προθυμια,κοινωνικοτητα,πλήρες πακέτο.
Πολυ τυχερος αν την χαιρεται καποιος.
Μας τα έκανες τσουρέκια συνέχεια για την Ζβεζα... πολλοί την έχουμε ξεσκίσει εδώ μέσα και δεν λέμε κουβέντα και εσύ συνέχεια πεταγεσαι να την επαινευεις μόνο... Έτσι κι αλλιώς έχει αλλοιωθεί η εικόνα της τελευταία...δεν σκέφτομαι να την ξαναπάρω... έχει και άλλες επιλογές
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Μας τα έκανες τσουρέκια συνέχεια για την Ζβεζα... πολλοί την έχουμε ξεσκίσει εδώ μέσα και δεν λέμε κουβέντα και εσύ συνέχεια πεταγεσαι να την επαινευεις μόνο... Έτσι κι αλλιώς έχει αλλοιωθεί η εικόνα της τελευταία...δεν σκέφτομαι να την ξαναπάρω... έχει και άλλες επιλογές
Oντως μας κουρασε γραφει λες και ειναι ερωτευμενος με την τυπισσα δλδ ελεος αιντε και να εισαι κρατα το για την παρτυ σου..Δεν ειμαστε σαιτ γνωριμιων ουτε γραφειο υποστηριξης..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Αφήστε τον να γράφει .
Όσο δίνετε σημασία πιο μεγάλο γίνεται το πρόβλημα με το σπαμαρισμα.
Εξάλλου μιλάει για την Σβεντα η οποία δεν κυκλοφορεί εδώ και αρκετό καιρό και δεν ξέρουμε και αν θα ξανά βγει σύντομα .
Πρόβλημα του ,μια δυο θα το καταλάβει ..αφού έφυγε το αστέρι ας στολίσει τώρα κανένα καράβι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom