Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
412
Πόντοι
21
Βόλτα με αρκετές γύρες από 8+ έως 10.
Αλβα κλασικά εντυπωσιακή και προσεγμένη στο πόστο της
Πιο εκει δίπλα στο 4all αυτή η χοντροκωλα μελαχρινή Μαρία.
Απέναντι έλειπε η Σια
Στο μέρος τησ η ίου φορώντας λευκό σορτς με άλλη μια χοντρή με μπούτια έξω αμφοτερες.

Έναντι παιδικής χαράς το ξανθό κρος, περιποιημένο με μπούτια μέσα σε διχτυωτό καλσόν.

ΓυφτοΣφακιανη μόνη της στο μέρος της και μέσα στο στενό η κυρια Dewarss 25αρι ωρίμανσης. Την είδα να φεύγει προς την καβάτζα της με ακολουθία ένα μαύρο Μερσεντές κουρσα. Μερακλής
Αυτά να τα βλέπουν κάποιοι που λακίζουν! :grin::D: If he knows what i mean

Διχαλα τίποτα
Έλενα άφαντη
Όντως το ερείπιο χλοης doesn’t exist anymore.

Αυτή η κυρα 50-60αρα με υφος τρελης και φυσιογνωμία γειτονισσας τι φάση ρε μλκες; Κάστανο μαλλί κοντό και μαύρο μπουφάν πάντα που γυρνάει από το απροοπτο μέχρι τη παιδική χαρά! Την έχει φορτω κανεις; Χαχαχαχα! Απορία


Κάποτε υπήρχε (2013,14 με 2016 περίπου)μια μερακλου θεία 60αρα με κόκκινο κάστανο μαλλί και πολύ χαλαρή ομιλία, εκει στη γωνία της σιας έναντι fever με σπίτι εκει στο στενό μέσα! Ποτε δεν είχα ανεβεί αλλά πολλές φορές μου το ρούφηξε κτλ
Άσχετο απλά συνειρμός

Χθες φόρτωσα καβλιαρα Ντανιελα με μπουταρες όξω και βυζια ή μάλλον ΒΥΖΙΑ, όξω, μπελωρια και με ρώγα τασάκι.

Τα ίδια και τα ίδια
Πράγματι το καλύτερο ζεύγος μπούτια της Ντανιελας …
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Τι μαλακας είσαι! :grin::grin::grin::grin: Κλαίω!!!!
Αδελφέ έχω να την επισκεφτώ 2 εβδομάδες που την έδωσα πίπα. Καλά ρε άτιμε δεν θα δείξεις ευαισθησία κάπου? θα σε ξεβρακωσω. :grin:
Πας για κατάσχεση διπλώματος τουλάχιστον ένα 3μηνο ,αφού φουσκωσες τα μυαλά από κάποιες κοπέλες στην πιάτσα ,αλλά και τις τσέπες ..τις παρατησες πλέον κατεστραμμένες στην γωνία τους να πίνουν καφέ και απαρνήθηκες την πιάτσα για μερικά σεντόνια στα εσκορτ .
Αυτές πήραν το μάθημα τους ,εσύ όμως Γιάννη μια μέρα θα φας γερό δάγκωμα από πουτανα και δεν θα μπορείς να το μαζέψεις ..:cheesy::cheesy::cheesy:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Βόλτα με αρκετές γύρες από 8+ έως 10.
Αλβα κλασικά εντυπωσιακή και προσεγμένη στο πόστο της
Πιο εκει δίπλα στο 4all αυτή η χοντροκωλα μελαχρινή Μαρία.
Απέναντι έλειπε η Σια
Στο μέρος τησ η ίου φορώντας λευκό σορτς με άλλη μια χοντρή με μπούτια έξω αμφοτερες.

Έναντι παιδικής χαράς το ξανθό κρος, περιποιημένο με μπούτια μέσα σε διχτυωτό καλσόν.

ΓυφτοΣφακιανη μόνη της στο μέρος της και μέσα στο στενό η κυρια Dewarss 25αρι ωρίμανσης. Την είδα να φεύγει προς την καβάτζα της με ακολουθία ένα μαύρο Μερσεντές κουρσα. Μερακλής
Αυτά να τα βλέπουν κάποιοι που λακίζουν! :grin::D: If he knows what i mean

Διχαλα τίποτα
Έλενα άφαντη
Όντως το ερείπιο χλοης doesn’t exist anymore.

Αυτή η κυρα 50-60αρα με υφος τρελης και φυσιογνωμία γειτονισσας τι φάση ρε μλκες; Κάστανο μαλλί κοντό και μαύρο μπουφάν πάντα που γυρνάει από το απροοπτο μέχρι τη παιδική χαρά! Την έχει φορτω κανεις; Χαχαχαχα! Απορία


Κάποτε υπήρχε (2013,14 με 2016 περίπου)μια μερακλου θεία 60αρα με κόκκινο κάστανο μαλλί και πολύ χαλαρή ομιλία, εκει στη γωνία της σιας έναντι fever με σπίτι εκει στο στενό μέσα! Ποτε δεν είχα ανεβεί αλλά πολλές φορές μου το ρούφηξε κτλ
Άσχετο απλά συνειρμός

Χθες φόρτωσα καβλιαρα Ντανιελα με μπουταρες όξω και βυζια ή μάλλον ΒΥΖΙΑ, όξω, μπελωρια και με ρώγα τασάκι.

Τα ίδια και τα ίδια
Σταμάτα να συνδυάζεις την κυρία στο στενό με εμένα .
Όντως έχει πολλούς μερακλήδες και όχι μόνο έναν που την φορτώνουν δεν ξέρω τι γούστα είναι αυτά ,αλλά εγώ και μόνο από σεβασμό δεν μπορώ να την πάρω. Σταμάτησα τότε που είχα την πρόκληση και μόνο που την είδα με το σακάκι και το περμανάντ λες και κατέβαινε για δημοτική σύμβουλος δεν ...
Η άλλη η θειτσα που γυρνάει και μοναστηριού είναι πιο καλοστεκουμενη αλλά στα ίδια ηλικιακά πλαίσια .
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Πας για κατάσχεση διπλώματος τουλάχιστον ένα 3μηνο ,αφού φουσκωσες τα μυαλά από κάποιες κοπέλες στην πιάτσα ,αλλά και τις τσέπες ..τις παρατησες πλέον κατεστραμμένες στην γωνία τους να πίνουν καφέ και απαρνήθηκες την πιάτσα για μερικά σεντόνια στα εσκορτ .
Αυτές πήραν το μάθημα τους ,εσύ όμως Γιάννη μια μέρα θα φας γερό δάγκωμα από πουτανα και δεν θα μπορείς να το μαζέψεις ..:cheesy::cheesy::cheesy:
Καλημέρα αδελφέ,
Η αλήθεια είναι ότι όντως τον τελευταίο καιρό αραιωσα αρκετά απο την Γιαννιτσών για μερικά καθαρά σεντόνια, και ο λόγος είναι ότι από ανατολικά για δυτικά με την κίνηση που έχει για απόλαυση 10-15 λεπτών δεν με γέμιζε όπως παλιά, σε καμμία περίπτωση δεν σνομπαρω ή θεωρώ μπας κλας την φάση, ίσα ίσα έχει την γοητεία της η αλητεία της καβατζας και την αγαπώ.
Το φούσκωμα στα μυαλά το είχαν πάντα μερικές, τώρα εάν τις έδωσα κάποια 60αρια για ξενοδοχειο και την είδαν κάπως σίγουρα είναι δικό τους πρόβλημα.

Το ξέρω πολύ καλά ότι αναφέρεις από ενδιαφέρον το δάγκωμα και το εκτιμώ, πλέον πιστεύω ότι έχω αναπτύξει όχι ανοσία αλλά αμυντικούς μηχανισμούς για αποφυγή περσινών περιστατικών.

Σχετικά με την ανάκληση τριμήνου της άδειας επισκέψης δημόσιας χρήσεως κορασίδων, παρακαλώ να επανεξεταστεί η περίπτωση μου λόγω πρότερου έντιμου βίου και καλοπροαιρεσης στο να επανέλθω στα καθήκοντά μου ASAP. :grin:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Καλημέρα αδελφέ,
Η αλήθεια είναι ότι όντως τον τελευταίο καιρό αραιωσα αρκετά απο την Γιαννιτσών για μερικά καθαρά σεντόνια, και ο λόγος είναι ότι από ανατολικά για δυτικά με την κίνηση που έχει για απόλαυση 10-15 λεπτών δεν με γέμιζε όπως παλιά, σε καμμία περίπτωση δεν σνομπαρω ή θεωρώ μπας κλας την φάση, ίσα ίσα έχει την γοητεία της η αλητεία της καβατζας και την αγαπώ.
Το φούσκωμα στα μυαλά το είχαν πάντα μερικές, τώρα εάν τις έδωσα κάποια 60αρια για ξενοδοχειο και την είδαν κάπως σίγουρα είναι δικό τους πρόβλημα.

Το ξέρω πολύ καλά ότι αναφέρεις από ενδιαφέρον το δάγκωμα και το εκτιμώ, πλέον πιστεύω ότι έχω αναπτύξει όχι ανοσία αλλά αμυντικούς μηχανισμούς για αποφυγή περσινών περιστατικών.

Σχετικά με την ανάκληση τριμήνου της άδειας επισκέψης δημόσιας χρήσεως κορασίδων, παρακαλώ να επανεξεταστεί η περίπτωση μου λόγω πρότερου έντιμου βίου και καλοπροαιρεσης στο να επανέλθω στα καθήκοντά μου ASAP. :grin:
Μόνο αν μάθεις να γαμας επιτέλους στα όρθια και να δίνεις 20ρικο !
Πέρα από την πλάκα ,αναφέρθηκα για κάποιες κοπέλες γιατί έτσι είναι .
Πρέπει να υπάρχει η ισορροπία πάντα.για την Νταίζη Μιλφ που όντως φταις εσύ ,χωρίς να το θέλεις βέβαια ,πιστεύω απλά από ενθουσιασμό το έκανες,είχε μια ισορροπημένη πελατεία τόσα χρόνια .μετά από τις ενθουσιώδεις αναφορές σου που προκλήθηκε το κυκλοφοριακό στη διχάλα από αγαμητους με αλαρμ ,απλα έχασε τους παλιότερους πελάτες και τώρα πάει με όποιον της κάτσει φάση .
Πολλοί εδώ όπως και εγώ προσπερνάμε χωρίς να κοιτάξουμε .
Η συγκεκριμένη ας πούμε είχε την εξυπνάδα και δούλευε διακριτικά με δικούς της πελάτες στην πιάτσα ,από τότε που έγινε ντόρος φούσκωσε το μυαλό της γιατί έβλεπε να κάνουν σειρά οι κομήτες που εμφανίστηκαν και τώρα περνάς και την βλέπεις να στέκεται μια ώρα χωρίς πελάτη και να περιμένει να χτυπήσει κανένα τηλέφωνο.
Αυτοί όλοι οι καραγκιοζηδες με τα αλαρμ θα πάνε μια φορά έτσι από την μίζερη ζωή τους να ζήσουν την εμπειρία σου και δεν θα ξανά εμφανιστούν.
Για αυτό πρέπει να κρατάμε ισορροπία και σε τιμές και στις βόλτες .
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
Το επίπεδο εδώ μέσα έχει ανέβει πολύ...
Κριτικές εμπεριστατωμένες, οικονομικές αναλύσεις.
Σε λίγο θα έχουμε και σκούφους michelin.

Άσχετο, αφού κάνουμε ιστορικές αναδρομές, γύρω στο 2010-13 είχε εμφανιστεί μια "Αθηναία" με τεράστια ΒΥΖΓΙΑ , η οποία τότε το τόνιζε ότι ήταν Ελληνίδα. Ξανθό κοντό μαλλί, γυαλιά και το εντυπωσιακό ήταν πως τότε ζητούσε 30 ακατέβατα. Θυμάται κανείς όνομα? Όπως επίσης και μια Ρουμμάνα (γυφτορουμάνα) Ισαβέλλα επίσης με βυζάρες.
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Μόνο αν μάθεις να γαμας επιτέλους στα όρθια και να δίνεις 20ρικο !
Πέρα από την πλάκα ,αναφέρθηκα για κάποιες κοπέλες γιατί έτσι είναι .
Πρέπει να υπάρχει η ισορροπία πάντα.για την Νταίζη Μιλφ που όντως φταις εσύ ,χωρίς να το θέλεις βέβαια ,πιστεύω απλά από ενθουσιασμό το έκανες,είχε μια ισορροπημένη πελατεία τόσα χρόνια .μετά από τις ενθουσιώδεις αναφορές σου που προκλήθηκε το κυκλοφοριακό στη διχάλα από αγαμητους με αλαρμ ,απλα έχασε τους παλιότερους πελάτες και τώρα πάει με όποιον της κάτσει φάση .
Πολλοί εδώ όπως και εγώ προσπερνάμε χωρίς να κοιτάξουμε .
Η συγκεκριμένη ας πούμε είχε την εξυπνάδα και δούλευε διακριτικά με δικούς της πελάτες στην πιάτσα ,από τότε που έγινε ντόρος φούσκωσε το μυαλό της γιατί έβλεπε να κάνουν σειρά οι κομήτες που εμφανίστηκαν και τώρα περνάς και την βλέπεις να στέκεται μια ώρα χωρίς πελάτη και να περιμένει να χτυπήσει κανένα τηλέφωνο.
Αυτοί όλοι οι καραγκιοζηδες με τα αλαρμ θα πάνε μια φορά έτσι από την μίζερη ζωή τους να ζήσουν την εμπειρία σου και δεν θα ξανά εμφανιστούν.
Για αυτό πρέπει να κρατάμε ισορροπία και σε τιμές και στις βόλτες .
Δεν τα είχα για τόσο τραγικά τα πράγματα με το την Νταιζη. Ναι σίγουρα μετά κάποια ρεπορτ που είχα δώσει για τις υπηρεσίες της, θυμάμαι που είχε δημιουργηθεί κυκλοφοριακό εκεί, αλλά εγώ δούλευα με τηλεφώνο τις ώρες προτού βγει στην πιάτσα ή στο τελείωμα τηςκαι ήμουν καλά, δεν είχα αντιμετωπισει πρόβλημα. Σχετικά με την πελατεία της όντως γνωρίζω ότι είχε τον δικό της κόσμο και δούλευε off the radar, αλλά επίσης λένε " όπως στρώσεις έτσι θα κοιμηθείς" και σίγουρα δεν έκανε καλό risk management!

Τεσπά ο καθένας τραβάει τον δρόμο του και τον σταυρό του. Από εμένα σε όλες θα κάνω παζάρι εκτός από μια η οποία είναι η πραγματική μου αδυναμία και θα σκάω 30αρι χαμογελαστα όπως και πολλοί εδώ μέσα παρόλο που δεν το παραδέχονται.
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Το επίπεδο εδώ μέσα έχει ανέβει πολύ...
Κριτικές εμπεριστατωμένες, οικονομικές αναλύσεις.
Σε λίγο θα έχουμε και σκούφους michelin.

Άσχετο, αφού κάνουμε ιστορικές αναδρομές, γύρω στο 2010-13 είχε εμφανιστεί μια "Αθηναία" με τεράστια ΒΥΖΓΙΑ , η οποία τότε το τόνιζε ότι ήταν Ελληνίδα. Ξανθό κοντό μαλλί, γυαλιά και το εντυπωσιακό ήταν πως τότε ζητούσε 30 ακατέβατα. Θυμάται κανείς όνομα? Όπως επίσης και μια Ρουμμάνα (γυφτορουμάνα) Ισαβέλλα επίσης με βυζάρες.
Έχει επίπεδο το νήμα μας φίλος. Τι μας πέρασες? :D:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Το επίπεδο εδώ μέσα έχει ανέβει πολύ...
Κριτικές εμπεριστατωμένες, οικονομικές αναλύσεις.
Σε λίγο θα έχουμε και σκούφους michelin.

Άσχετο, αφού κάνουμε ιστορικές αναδρομές, γύρω στο 2010-13 είχε εμφανιστεί μια "Αθηναία" με τεράστια ΒΥΖΓΙΑ , η οποία τότε το τόνιζε ότι ήταν Ελληνίδα. Ξανθό κοντό μαλλί, γυαλιά και το εντυπωσιακό ήταν πως τότε ζητούσε 30 ακατέβατα. Θυμάται κανείς όνομα? Όπως επίσης και μια Ρουμμάνα (γυφτορουμάνα) Ισαβέλλα επίσης με βυζάρες.
Πολλές ζητούσαν ακατεβατα στην αρχή της καριέρας τους .
Αν θυμάσαι όταν πρωτοεμφανίστηκε η Χρύσα ,όντως πολύ καλή για την πιάτσα τότε μικρή και χωρίς ουσίες ,ζητούσε και 50ρικα .είδες όμως την κατάληξη,εκτός ότι προσγειώθηκε στα κανονικά τώρα πλέον και τα 20 που ζητάει δεν της τα δίνουν .
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Δεν τα είχα για τόσο τραγικά τα πράγματα με το την Νταιζη. Ναι σίγουρα μετά κάποια ρεπορτ που είχα δώσει για τις υπηρεσίες της, θυμάμαι που είχε δημιουργηθεί κυκλοφοριακό εκεί, αλλά εγώ δούλευα με τηλεφώνο τις ώρες προτού βγει στην πιάτσα ή στο τελείωμα τηςκαι ήμουν καλά, δεν είχα αντιμετωπισει πρόβλημα. Σχετικά με την πελατεία της όντως γνωρίζω ότι είχε τον δικό της κόσμο και δούλευε off the radar, αλλά επίσης λένε " όπως στρώσεις έτσι θα κοιμηθείς" και σίγουρα δεν έκανε καλό risk management!

Τεσπά ο καθένας τραβάει τον δρόμο του και τον σταυρό του. Από εμένα σε όλες θα κάνω παζάρι εκτός από μια η οποία είναι η πραγματική μου αδυναμία και θα σκάω 30αρι χαμογελαστα όπως και πολλοί εδώ μέσα παρόλο που δεν το παραδέχονται.
Αντε παλι μ αυτα τα ξενα. risk misk κ δεν ξερω γω τι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Αντε παλι μ αυτα τα ξενα. risk misk κ δεν ξερω γω τι.
Πρώτα της υποσχέθηκε λαγούς και πετραχήλια και τώρα κάνει τον Άγγλο!
Ποιος ξέρει τι παραμύθια την έλεγε για να του κάνει τα χατίρια και κανένα πιροσκί και τώρα λέει κάτι για τραγικότητες και εγγλέζικα.
"Μωρό μου εσύ είσαι για μεγαλεία,δεν κάνεις για την διχάλα ","τι Ρεξ σε πάνε και σε κοροϊδεύουν,εσύ είσαι μόνο για Μακεδονία Παλλάς και Γκραντ χοτελ" και κάτι τέτοιες μαλακίες..:cheesy::cheesy::cheesy:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Χαχχαχα εδω ξεβρακωθηκα μονος που ειπα για τη χοντρη και πως ειμαι γιαγιογαμιολης..τι αλλο να κανω ο μαυρος ..καρτα βγηκα...
Τι μαλακας είσαι! :grin::grin::grin::grin: Κλαίω!!!!
Αδελφέ έχω να την επισκεφτώ 2 εβδομάδες που την έδωσα πίπα. Καλά ρε άτιμε δεν θα δείξεις ευαισθησία κάπου? θα σε ξεβρακωσω. :grin:
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Πρώτα της υποσχέθηκε λαγούς και πετραχήλια και τώρα κάνει τον Άγγλο!
Ποιος ξέρει τι παραμύθια την έλεγε για να του κάνει τα χατίρια και κανένα πιροσκί και τώρα λέει κάτι για τραγικότητες και εγγλέζικα.
"Μωρό μου εσύ είσαι για μεγαλεία,δεν κάνεις για την διχάλα ","τι Ρεξ σε πάνε και σε κοροϊδεύουν,εσύ είσαι μόνο για Μακεδονία Παλλάς και Γκραντ χοτελ" και κάτι τέτοιες μαλακίες..:cheesy::cheesy::cheesy:
Καλά όλοι λέμε μλκς αλλά ποτέ δεν θα τολμούσα να πω έτσι. Αφήνω την φαντασία να οργιάσει!
Έναν καημό είχα και έμεινε ανεκπλήρωτος. Δεν πειράζει πάμε για άλλα,:D:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χαχχαχα εδω ξεβρακωθηκα μονος που ειπα για τη χοντρη και πως ειμαι γιαγιογαμιολης..τι αλλο να κανω ο μαυρος ..καρτα βγηκα...
Είσαι πολύ φίλος!! :grin::grin:
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Πρώτα της υποσχέθηκε λαγούς και πετραχήλια και τώρα κάνει τον Άγγλο!
Ποιος ξέρει τι παραμύθια την έλεγε για να του κάνει τα χατίρια και κανένα πιροσκί και τώρα λέει κάτι για τραγικότητες και εγγλέζικα.
"Μωρό μου εσύ είσαι για μεγαλεία,δεν κάνεις για την διχάλα ","τι Ρεξ σε πάνε και σε κοροϊδεύουν,εσύ είσαι μόνο για Μακεδονία Παλλάς και Γκραντ χοτελ" και κάτι τέτοιες μαλακίες..:cheesy::cheesy::cheesy:
Ναι ρε τον Δον Ζουαν...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
Πέρασμα 9.30-11
Κλασικά η Αλβανίδα ήταν η πιο καύλα.
Η Νταίζη μιλφ, ηταν το πιο vfm, αν δεν σκεφτομουν το "εμπαργκο" θα κατεθετα.

Αλλά ρε γαμώτο, πρώτη φορά σιχάθηκα τόσο τα ναρκωτικά.
Δυο κοριτσάκια...ειδικά το ένα μπουμπούκι, μάλλον αυτό θα λέτε...γιατί ρε γαμώτο.

Ονόματα δε λέω, καθώς διάφοροι απαράδεκτοι, θα τις ψάχνουν.

Πρώτη φορά μου έκλεισε τόσο η ψυχή.
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
412
Πόντοι
21
Επιστροφή πριν από λίγο από το πεδίο της μάχης…Περίεργη βραδυα αν και με ωραίο καιρό …Αλβα πέτυχα μόνο στην τελευταία μου γύρα κατά τις 11,κάτι γυγτοκρος και μια μαυρουλα μέχρι το εμπορικό ..Από κει και πέρα Στιλο αγέρωχο ανελλιπώς στο πόστο της,στην Χλοης η παρέα της Βασιας μάλλον,ήταν καμία 5-6 νοματαιες…Καγιέν,Άννα ,Ιουλια στις λαμαρίνες κανονικά…Η φίλη της Ντανιελας μαζί με γυφτοσυντεκνη…Δεν πέτυχα καθόλου Νταίζη Μιλφ και Ντανιελα…Σύλβια στον Δαβανοπουλο και ΓερμανοΒουλγαρακι απέναντι από το σύνηθες σημείο όπου και εκφορτώθη για πρώτη φορά…Τίμιο αλλά δεν βγάζεις άκρη αν δεν είσαι οπαδός της Φορτουνα Ντισελντορφ…
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Προχθές νύχτα Τετάρτης το stilo ήταν εκεί μέχρι τις 2,30 το πρωί ρε το σκυλί το μαύρο :cheesy:...
Την παραδέχτηκα, μόνο αυτή και η Φιόνα είχαν μείνει εκείνη την ώρα

Νωρίτερα μίλησα τη Σύλβια στη eurobank και μόνο που άκουσα την αλβανική προφορά της καύλωσα και την συμπάθησα... και επειδή έχω βγάλει ωραία γούστα με αλβανικές κωλοτρυπίδες αλλά και στο fever όταν είχε αλβανίδες σκέφτομαι να την πάρω από τον κώλο μια νύχτα που θα είμαι κεφατος...50 ευρώ μου είπε για τη σουφρα της

Μασκότ της πιάτσας πλέον ο 'μπαμπάς' της Σόνιας που με το ηλεκτρικό του πατίνι σαρώνει όλη την πιάτσα μέσα σε δύο λεπτά και επιστρέφει στη βάση του απέναντι από το ερείπιο.
Καλή σκέψη πλάκα πλάκα...

Επίσης εκεί κατά τις 2,30 πριν φύγω στη γωνία απέναντι από τη Χλόης εμφανίστηκαν δύο πρεζόνια η μία μεγάλη και καμμένη τελείως...η άλλη πιο μικρή μελαχρινή και αδύνατη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom