Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Geko2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
110
Like
228
Πόντοι
21
Δε νομίζω ότι έχω χαμηλά στάνταρ γιατί το ίδιο λέω κι εγώ για σας,όταν διαβάζω για κάποιες που και να με πλήρωναν δεν θα πήγαινα μαζί τους.
Π.χ. Ντανιέλα από τις γνωστές αλλά και πάμπολλες άλλες από την πιάτσα(εύσωμες,βρώμικες,άσχημες κλπ).
Επειδή μπορώ να πληρώσω κι έχω πάει με πολλές έσκορτ,γι αυτό λέω ότι η Σβέντα είναι NUMBER ONE.
Ρε φίλος ο καθένας έχει τα δικά του γούστα, εντάξει και εμείς αγαπήσαμε αλλά δεν κάναμε έτσι!
Όσο για το τελευταίο κομμάτι της δημοσίευσης σου,τι να πω απλώς περαστικά σου!
Είμαι σίγουρος ότι είσαι ο μοναδικός που μπορείς να πληρώσεις!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Δε νομίζω ότι έχω χαμηλά στάνταρ γιατί το ίδιο λέω κι εγώ για σας,όταν διαβάζω για κάποιες που και να με πλήρωναν δεν θα πήγαινα μαζί τους.
Π.χ. Ντανιέλα από τις γνωστές αλλά και πάμπολλες άλλες από την πιάτσα(εύσωμες,βρώμικες,άσχημες κλπ).
Επειδή μπορώ να πληρώσω κι έχω πάει με πολλές έσκορτ,γι αυτό λέω ότι η Σβέντα είναι NUMBER ONE.
Έχεις κ θράσος βλεπω
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Θα θεωρήσω την ερώτηση σου σαν αστείο,γιατί αν και δεν μου πέφτει κανένας λόγος για το τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του,ούτε και με ενοχλεί η προσωπική ευχαρίστηση του καθενός,δε νομίζω να έδωσα ποτέ δικαίωμα να αμφισβητούνται τα γούστα μου.
Οπότε προς το παρόν μόνο Σβέντα.
Καλά κάνεις και το θεωρείς έτσι γιατί απλά είναι αστείο .
Η Φιόνα είναι τρανς για αυτό κανω αυτή την ερώτηση όχι για να υπονοήσω κάτι για σένα .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Έχεις κ θράσος βλεπω
Ας τον illuzion είναι πονεμένο το παιδί .
Εγώ θα τον παροτρύνω να ανοίξει ένα νήμα Σβεντα for ever και να γράφει τα πάντα εκεί .εμείς θα τον διαβάζουμε .
Έτσι δεν είναι συνάδερφοι;

Τεό θες να σου δώσω το εφεδρικό ;πιάτσες fm;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Επειδη εσεις εδω παιζετε σκακι ας πω παλι. Ωρα 16:00 πανω κατω. Λογω δουλειας περνωντας Ιουλια με το τσιγαρακι της κοντα στο ερειπιο. Κ μια αλλη πιο μεγαλη ηλικιας που δεν την ειδα καλα. Σε ασχημη ομως κατασταση μου φανηκε. Παλι ο τιγρης μεσημερι!!!
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Επειδη εσεις εδω παιζετε σκακι ας πω παλι. Ωρα 16:00 πανω κατω. Λογω δουλειας περνωντας Ιουλια με το τσιγαρακι της κοντα στο ερειπιο. Κ μια αλλη πιο μεγαλη ηλικιας που δεν την ειδα καλα. Σε ασχημη ομως κατασταση μου φανηκε. Παλι ο τιγρης μεσημερι!!!
Πάλι το τιγρακι καθάρισε ρε σεις. Δώστε τόπο στα νιάτα!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.475
Εγώ θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ερώτηση, που σε αρκετούς θα φανεί τόσο γελοία, που μπορεί να δεχτώ χλεύη.

Πως μπορείτε και βλέπετε -οδηγώντας- τόσες λεπτομέρειες;;; Έχω περάσει βράδυ από Γιαννιτσών και έβλεπα μόνο σιλουέτες που περπατούσαν ή περιμένανε στο πεζοδρόμιο. Και πήγαινα με 40!!!
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Εγώ θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ερώτηση, που σε αρκετούς θα φανεί τόσο γελοία, που μπορεί να δεχτώ χλεύη.

Πως μπορείτε και βλέπετε -οδηγώντας- τόσες λεπτομέρειες;;; Έχω περάσει βράδυ από Γιαννιτσών και έβλεπα μόνο σιλουέτες που περπατούσαν ή περιμένανε στο πεζοδρόμιο. Και πήγαινα με 40!!!
Πώς νομίζεις ότι δημιουργείται το κυκλοφοριακό στην περιοχή? Όλοι πάνε με 20!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.475
Οκ... Απορούσα γιατί μερικοί πάνε τόσο αργά... Ευχαριστώ πολύ!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Εγώ θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ερώτηση, που σε αρκετούς θα φανεί τόσο γελοία, που μπορεί να δεχτώ χλεύη.

Πως μπορείτε και βλέπετε -οδηγώντας- τόσες λεπτομέρειες;;; Έχω περάσει βράδυ από Γιαννιτσών και έβλεπα μόνο σιλουέτες που περπατούσαν ή περιμένανε στο πεζοδρόμιο. Και πήγαινα με 40!!!
Δεν χρειάζεται να πηγαίνεις τόσο αργά φίλε μου σαν συνταξιούχος σαν μερικούς μαλακες που πάνε και στην μέση του δρόμου με 20 και ειδικά όταν βλέπω να πιατσαρουν με Ν στο πίσω τζάμι.
Μόλις δούνε μουνι απλά κοκαλωνουν το αμάξι χωρίς αλαρμ ή φλας τίποτα ,είναι ικανοί να βάλουν και όπισθεν. Μετά πάνε και στέκονται με αλαρμ στην διχάλα που στην ουσία είναι κάτι σαν διασταύρωση και γαμανε όλοι την κυκλοφορία μήπως και πάρουν σειρά στην Νταίζη ,είπαμε ας βάλει ένα καναπέ κάτω από την πινακίδα να κάθονται τουλάχιστον .
Πιάνεις την Γιαννιτσών από την αρχή βάζεις τρίτη και πας σταθερά ,αν δεις το φανάρι του τουντει να ανάβει κόκκινο χαμηλώνεις ταχύτητα και πας πιο αργά για να περάσεις κατευθείαν με πράσινο ,άμα σε πιάσει και σταματήσεις θα σε πρηξουν τα αρχιδια οι μαύρες ..
Ουγκ Ε ,πίπα έλα πάμε ..
Πίπα ,γκαμισι έλα ..μτς μτς ,έλα!
Ου ,Ε πάμε ;έλα φσσστ
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Νομίζω ότι μου κάνεις πλάκα.
Γιατι να σου κανω πλακα φιλε...ελευθερια καυλας δεν εχουμε?εσυ εδω μονο τη νικολουλη δεν εβαλες να βρει την δικια σου και παπα δε βρηκες να σας παντρεψει..εμενα τον ταπεινο λατρη των σπορ αυτοκινητων και βαρεων οχηματων φοβασαι μη σου κανει πλακα?
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Γράφε, όπως είπα είσαι ωραίος και απολαμβάνω να αε διαβάζω.

Μια ιδέα για να ξεπεράσεις την Σβέτα είναι όποτε σου έρχεται στο μυαλό να σκέφτεσαι όλες τις χιλιάδες ψωλές που την γαμούσανε από παντού, ενίοτε ακα, προφανώς αυτοί της κάνανε και ωραιότατα creampies.

Εμένα προσωπικά, όταν μου πρότεινε ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΕΦΤΑ (!!!) να την ξεμουνιάσω+ξεκωλιάσω ακα, μου είπε ότι δεν έχει θέμα υγείας γιατί πήγε στο νοσοκομείο(!). Ισχυρό επιχείρημα, δεν μπορώ να πω.
Εκλαψα ...μου θυμησες αυτο
 

Συνημμένα

  • IMG_20240305_234504.jpg
    IMG_20240305_234504.jpg
    333,5 KB · Εμφανίσεις: 30

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
21
Like
2.849
Πόντοι
1.436
Εγώ θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ερώτηση, που σε αρκετούς θα φανεί τόσο γελοία, που μπορεί να δεχτώ χλεύη.

Πως μπορείτε και βλέπετε -οδηγώντας- τόσες λεπτομέρειες;;; Έχω περάσει βράδυ από Γιαννιτσών και έβλεπα μόνο σιλουέτες που περπατούσαν ή περιμένανε στο πεζοδρόμιο. Και πήγαινα με 40!!!
Άμα είσαι μπάρμπας κάποιας ηλικίας λογικό είναι μα μην τα βλέπεις όλα καθαρά :glasses:
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.166
Πόντοι
201
Όσο για τον παπά έχω μιλήσει με τον εφημέριο στην εκκλησία των Αγίων Πάντων.
Όλα είναι κανονισμένα και απομένει να βρεθεί η Σβέντα.
Φυσικά θα είσαστε όλοι καλεσμένοι κι όσοι δοκίμασαν κι όσοι δεν πρόλαβαν ή δεν ήθελαν.
Bachelor θα κάνουμε;
Παρτουζίτσα;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom