Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
876
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Γερμανό βουλγαρακι καθεται απεναντι απο το κόκκινο. Είναι σκινι μαυρομαλα μικρή σε ηλικία βουλγαρα.
Κ ρωτώ τωρα
Πως την λενε ξέρει κανείς;
Μόνη της βγαίνει δεν βλέπω άλλη μαζί της εδω κ πολυ καιρό.
Ποια είπε ότι είναι η αδερφές και ποια δεν μιλάει ελληνικά καθολου;; όπως αναφέρθηκε πριν μέρες.
Αναφερανε οτι κανει μαζι της και η αδερφη της Συλβιας. Και γω δεν καταλαβα καλα....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
876
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Χαχα... όλα καλά..Δεν έχω πρόθεση να μπερδέψω ... Αυτό το περιβόητο Γερμανοβουλγαρακι θέλω να καταλάβω ποια είναι.. Καλό ξημέρωμα από εμένα
Αλλη Συλβια αλλο Γερμανο - βουλγαρακι
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
876
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Μικρά είναι αυτά και τα δύο αποκλείεται να είναι πάνω 25-26 εκτιμώ
Το γερμανοβουλγαρακι τοσο πρεπει να ειναι. Οταν ηταν 18 πρωτοβγηκε εκει που ειναι οι κάδοι γωνια. Πριν την Μαρια αλβανιδα. Στο ροτοντα απο κάτω. Εχει και ενα κεντρο διασκεδασης εκει.... μιλαμε για το 2016 - 2017...απο τοτε καπως την θυμαμαι...
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Απάντηση από @dewarrs

πριν 29 λεπτά
Προσθήκη σελιδοδείκτη
#120
Έχετε γαμησει όλο το άλλο νήμα και έχετε μπερδέψει όλες τις πουτανες τις Γιαννιτσών! Και ακόμα δεν μπορώ να μπω ! Κάντε κάτι να αρθεί ο περιορισμός!
Ο @Illuzion πολύ σωστά παρέθεσε τις φωτό ,η πρώτη είναι η Νταίζη η Βουλγάρα και η δεύτερη η Σύλβια η αλβανίδα .
Το γερμανοβουλγαρακι λέγεται και αυτό Νταίζη .
Επίσης έχουμε και την Νταίζη Μιλφ στην διχάλα .
Αυτή που μίλησε ο φίλος προχθές και μπέρδεψε όλο το νήμα ,είναι αυτή που κυνηγούσα σε όλη την μοναστηριού στην προχθεσινή μου βόλτα και πήγαινε ζικ Ζακ σαν τον λαγό .
Άμα προσέχετε στο μάθημα και στην ενημέρωση δεν θα γίνονται αυτά τα μπερδέματα.
Η περιβόητη Σύλβια λοιπόν που έγινε 3 σελίδες ιστορία ,είναι η πετιτ Βουλγάρα που από μακριά μοιάζει μικρή αλλά δεν είναι .
Είναι αυτή που συνήθως στέκεται με την Ντανιέλα τελευταία αλλα επειδή λείπει το γερμανοβουλγαρακι,η μικρή Νταίζη βρήκε ευκαιρία και ανέβηκε στο πόστο της .
Τις έχω ξανά δει και μαζί εκεί .
Επίσης κάποιες φορές σταματάει και μιλάει και με την παρέα της Βάσιας στην χλόης .
Η μεσαία Νταίζη με το τατού στο μπούτι και σκινι είναι από τις συμπεθερες και βγαίνει μόνο στον δαβανο .
Η μιλφ είπαμε μόνο διχάλα .
Ελπίζω να λύθηκε το θέμα .
Παρακαλώ πολύ τον φίλο @Illuzion να κατέβουν οι φωτογραφίες γιατί έχουμε και πολλούς μαλακες που παρακολουθούν το νήμα και πάνε και τα δείχνουν και απευθείας στις πουτανες για να το παίξουν αγαπητικοι.
Επίσης παρακαλώ πολύ να αντιγραφεί και να παρατεθεί το μύνημα μου στο άλλο νήμα για να το δουν όλοι και να μην έχουμε άλλες πέντε σελίδες
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Απάντηση από @dewarrs

πριν 29 λεπτά
Προσθήκη σελιδοδείκτη
#120
Έχετε γαμησει όλο το άλλο νήμα και έχετε μπερδέψει όλες τις πουτανες τις Γιαννιτσών! Και ακόμα δεν μπορώ να μπω ! Κάντε κάτι να αρθεί ο περιορισμός!
Ο @Illuzion πολύ σωστά παρέθεσε τις φωτό ,η πρώτη είναι η Νταίζη η Βουλγάρα και η δεύτερη η Σύλβια η αλβανίδα .
Το γερμανοβουλγαρακι λέγεται και αυτό Νταίζη .
Επίσης έχουμε και την Νταίζη Μιλφ στην διχάλα .
Αυτή που μίλησε ο φίλος προχθές και μπέρδεψε όλο το νήμα ,είναι αυτή που κυνηγούσα σε όλη την μοναστηριού στην προχθεσινή μου βόλτα και πήγαινε ζικ Ζακ σαν τον λαγό .
Άμα προσέχετε στο μάθημα και στην ενημέρωση δεν θα γίνονται αυτά τα μπερδέματα.
Η περιβόητη Σύλβια λοιπόν που έγινε 3 σελίδες ιστορία ,είναι η πετιτ Βουλγάρα που από μακριά μοιάζει μικρή αλλά δεν είναι .
Είναι αυτή που συνήθως στέκεται με την Ντανιέλα τελευταία αλλα επειδή λείπει το γερμανοβουλγαρακι,η μικρή Νταίζη βρήκε ευκαιρία και ανέβηκε στο πόστο της .
Τις έχω ξανά δει και μαζί εκεί .
Επίσης κάποιες φορές σταματάει και μιλάει και με την παρέα της Βάσιας στην χλόης .
Η μεσαία Νταίζη με το τατού στο μπούτι και σκινι είναι από τις συμπεθερες και βγαίνει μόνο στον δαβανο .
Η μιλφ είπαμε μόνο διχάλα .
Ελπίζω να λύθηκε το θέμα .
Παρακαλώ πολύ τον φίλο @Illuzion να κατέβουν οι φωτογραφίες γιατί έχουμε και πολλούς μαλακες που παρακολουθούν το νήμα και πάνε και τα δείχνουν και απευθείας στις πουτανες για να το παίξουν αγαπητικοι.
Επίσης παρακαλώ πολύ να αντιγραφεί και να παρατεθεί το μύνημα μου στο άλλο νήμα για να το δουν όλοι και να μην έχουμε άλλες πέντε σελίδες
Ναι ρε Ντιου άρα καλά μου είπε η Σύλβια η Βουλγάρα εννοώ ότι το Γερμανοβουλγαρακι είναι η αδελφή τής....Οκ έγινε ένα μπέρδεμα δεν τρέχει τίποτα όλα κομπλέ.... Λευτεριά στον Ντιου λαϊκή απαίτηση
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
302
Like
1.160
Πόντοι
201
Να προσθέσω κ τον άντρα της Έλενας σύμφωνα φυσικά με τα λεγόμενά της κ οι 3 έχουν 3 αδέρφια με λίγα λόγια Βούλγαροι καλά παιδιά κάθονται κ περιμένον από της γυναίκες τους το προς το ζειν
Τρεις πουτάνες παντρεμένες με τρία αδέλφια; Ή αλλιώς ειπομένο, τρία αδέλφια που βρήκαν και παντρεύτηκαν και οι τρεις πουτάνες;;;
Ή μήπως λέτε να ήταν όλοι καλά παιδιά και να γίνανε νταβατζήδες και πουτάνες επειδή παντρεύτηκαν;;;

Μύλος. Πάντως, βρωμάει η υπόθεση, δύσκολο μου φαίνεται.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.106
Like
4.802
Πόντοι
456
Απάντηση από @dewarrs

πριν 29 λεπτά
Προσθήκη σελιδοδείκτη
#120
Έχετε γαμησει όλο το άλλο νήμα και έχετε μπερδέψει όλες τις πουτανες τις Γιαννιτσών! Και ακόμα δεν μπορώ να μπω ! Κάντε κάτι να αρθεί ο περιορισμός!
Ο @Illuzion πολύ σωστά παρέθεσε τις φωτό ,η πρώτη είναι η Νταίζη η Βουλγάρα και η δεύτερη η Σύλβια η αλβανίδα .
Το γερμανοβουλγαρακι λέγεται και αυτό Νταίζη .
Επίσης έχουμε και την Νταίζη Μιλφ στην διχάλα .
Αυτή που μίλησε ο φίλος προχθές και μπέρδεψε όλο το νήμα ,είναι αυτή που κυνηγούσα σε όλη την μοναστηριού στην προχθεσινή μου βόλτα και πήγαινε ζικ Ζακ σαν τον λαγό .
Άμα προσέχετε στο μάθημα και στην ενημέρωση δεν θα γίνονται αυτά τα μπερδέματα.
Η περιβόητη Σύλβια λοιπόν που έγινε 3 σελίδες ιστορία ,είναι η πετιτ Βουλγάρα που από μακριά μοιάζει μικρή αλλά δεν είναι .
Είναι αυτή που συνήθως στέκεται με την Ντανιέλα τελευταία αλλα επειδή λείπει το γερμανοβουλγαρακι,η μικρή Νταίζη βρήκε ευκαιρία και ανέβηκε στο πόστο της .
Τις έχω ξανά δει και μαζί εκεί .
Επίσης κάποιες φορές σταματάει και μιλάει και με την παρέα της Βάσιας στην χλόης .
Η μεσαία Νταίζη με το τατού στο μπούτι και σκινι είναι από τις συμπεθερες και βγαίνει μόνο στον δαβανο .
Η μιλφ είπαμε μόνο διχάλα .
Ελπίζω να λύθηκε το θέμα .
Παρακαλώ πολύ τον φίλο @Illuzion να κατέβουν οι φωτογραφίες γιατί έχουμε και πολλούς μαλακες που παρακολουθούν το νήμα και πάνε και τα δείχνουν και απευθείας στις πουτανες για να το παίξουν αγαπητικοι.
Επίσης παρακαλώ πολύ να αντιγραφεί και να παρατεθεί το μύνημα μου στο άλλο νήμα για να το δουν όλοι και να μην έχουμε άλλες πέντε σελίδες
Δεν μπορώ να τις σβησω
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
@antisthenis free Dewarss από το νήμα "Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)" , έχουμε χάσει τον καλύτερο συντονιστή!!! Pls...
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Προχτές πέτυχα όπως βγαίνεις απο την Γιαννιτσών στην Μοναστηρίου φεύγοντας για Σίνδο μεταξύ της στάσης των αστικών και του ξενοδοχείου μια μελαχροινή ωραία γκόμενα που πήγαινε με αργό βήμα, αλλά δύστασα να ρωτήσω. Είναι καμιά της πιάτσας?
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
302
Like
1.160
Πόντοι
201
Προχτές πέτυχα όπως βγαίνεις απο την Γιαννιτσών στην Μοναστηρίου φεύγοντας για Σίνδο μεταξύ της στάσης των αστικών και του ξενοδοχείου μια μελαχροινή ωραία γκόμενα που πήγαινε με αργό βήμα, αλλά δύστασα να ρωτήσω. Είναι καμιά της πιάτσας?
Μπορεί να ήραν Νταίζη μιλφ, μέτριο ανάστημα, ντυμένη ωραία και φυσιολογικά, συνήθως μαλλί κοτσίδα
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
172
Like
411
Πόντοι
21
Μπορεί να ήραν Νταίζη μιλφ, μέτριο ανάστημα, ντυμένη ωραία και φυσιολογικά, συνήθως μαλλί κοτσίδα
Λογικά η Νταίζη ήταν αλλά το σημείο που είπε με γαμησε τον εγκέφαλο …Google maps ο τύπος #FREEDEWARS#FREEDEWARS
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
ΝΙΚΉΣΑΜΕ ΑΔΈΡΦΙΑ!
ΌΛΟΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!
ytruy.JPG
εκλογες1.jpg
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Ευχαριστώ που άκουσες το αίτημα μας @antisthenis
Δεν θα χρειαστεί μανουρες ,πλέον θα αναφέρεται οποίος πάει να κάνει ζημιά χωρίς συζητήσεις .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom