Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Μάλλον δεν κατάλαβες τίποτα αλλά δεν πειράζει,δεν έβρισα εγώ ,την δική μου μάνα έβρισαν .
Κάνε το παιχνίδι σου και όλα καλά το θέμα έχει λήξει.
Δεν απείλησα κανέναν εξηγώ ότι σπαμαρουν και πρέπει να σταματήσουν ,αν σε ενοχλεί που έχει αρθεί το Μπαν μου τοσο πολύ κάνε μου αναφορα να με κλείσουν .
Τόσες μέρες εξαφανισμένοι και μπήκατε τώρα να διαμαρτυρηθείτε γιατί έβαλα χέρι τα τρολακια .
Δεν κάνω κανένα παιχνίδι ούτε είμαι εξαφανισμένος... απλά δεν είχα τίποτα να γράψω.
Σε ρωτάω λοιπόν γιατί έφαγες μπαν γιατί τόσες μέρες δεν κατάλαβα... εγώ θυμόμουν ότι ο illuzion είχε μια κόντρα με κάποιον...
Αν σου έβρισαν τη μάνα, τους έκανες εσύ αναφορά ή ο illuzion??
Αν τους κάνατε αναφορά και δεν είχαν συνέπειες και τελικά την έφαγες μόνο εσύ τότε προφανώς είναι μαλακία των διαχειριστών...
Αυτό προσπαθώ να καταλάβω και σε ρωτάω αλλά μου λες ότι κάνω το παιχνίδι μου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Δεν κάνω κανένα παιχνίδι ούτε είμαι εξαφανισμένος... απλά δεν είχα τίποτα να γράψω.
Σε ρωτάω λοιπόν γιατί έφαγες μπαν γιατί τόσες μέρες δεν κατάλαβα... εγώ θυμόμουν ότι ο illuzion είχε μια κόντρα με κάποιον...
Αν σου έβρισαν τη μάνα, τους έκανες εσύ αναφορά ή ο illuzion??
Αν τους κάνατε αναφορά και δεν είχαν συνέπειες και τελικά την έφαγες μόνο εσύ τότε προφανώς είναι μαλακία των διαχειριστών...
Αυτό προσπαθώ να καταλάβω και σε ρωτάω αλλά μου λες ότι κάνω το παιχνίδι μου
Αυτό ακριβώς που έγραψες έγινε .
Αν δεν το είχες καταλάβει τώρα το κατάλαβες .
Και αναφορά ρίξαμε και μας γράψανε εκεί που ξέρεις και την έφαγα εγώ χωρίς να φταίω. ..και μετά γύρισε μπούμερανγκ στο τρολακι των εσκορτ.
Μπήκε εδώ μας είπε βρωμιάρηδες,μας έβρισε προσωπικά και μάνες και με ρίξανε αναφορά μαζική από τα εσκορτ ....τα καλοπαιδα όπως λες .
Από κει και πέρα πέρασε όλο αυτό και δεν θέλω άλλο να αναφέρομαι στο περιστατικό.
Όπως και αυτός που του είπες σήμερα για το ξερό μου το κεφάλι και ξαφνικά κάηκε γιατί ξεμπαναριστηκα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Δεν κάνω κανένα παιχνίδι ούτε είμαι εξαφανισμένος... απλά δεν είχα τίποτα να γράψω.
Σε ρωτάω λοιπόν γιατί έφαγες μπαν γιατί τόσες μέρες δεν κατάλαβα... εγώ θυμόμουν ότι ο illuzion είχε μια κόντρα με κάποιον...
Αν σου έβρισαν τη μάνα, τους έκανες εσύ αναφορά ή ο illuzion??
Αν τους κάνατε αναφορά και δεν είχαν συνέπειες και τελικά την έφαγες μόνο εσύ τότε προφανώς είναι μαλακία των διαχειριστών...
Αυτό προσπαθώ να καταλάβω και σε ρωτάω αλλά μου λες ότι κάνω το παιχνίδι μου
Έβρισε την δικιά μου μάνα και γενικά πουλούσε τρελά. Αναφορά έκανα εγώ κ ο Ντιου. Αλλα μάλλον υπάρχουν συμπάθειες και οργανωμένα κοπροσκυλα που οργάνωσαν όλο αυτό το θέμα με τον Ντιου. Επισης ο συγκεκριμένος 3 προφίλ είχε. Εγω θα μπορούσα να τιναξω το νήμα στον αέρα αλλά απάντησα πολύ σοφτ. Και έκανα αναφορά. Ξανα λεω επειδή κάποια μέλη παλιά, την έχουν δει λίγο βασσιλαιαδες, και γνωρίζονται προσωπικά μεταξη τους οργάνωσαν το μπαν στον Ντιου
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Έβρισε την δικιά μου μάνα και γενικά πουλούσε τρελά. Αναφορά έκανα εγώ κ ο Ντιου. Αλλα μάλλον υπάρχουν συμπάθειες και οργανωμένα κοπροσκυλα που οργάνωσαν όλο αυτό το θέμα με τον Ντιου. Επισης ο συγκεκριμένος 3 προφίλ είχε. Εγω θα μπορούσα να τιναξω το νήμα στον αέρα αλλά απάντησα πολύ σοφτ. Και έκανα αναφορά. Ξανα λεω επειδή κάποια μέλη παλιά, την έχουν δει λίγο βασσιλαιαδες, και γνωρίζονται προσωπικά μεταξη τους οργάνωσαν το μπαν στον Ντιου
Δε γίνεται να φας μπαν αδερφέ αν δεν έχεις ξεπεράσει κι εσύ κάποια όρια... Αν κάνατε αναφορά και πέρασε στο ντουκου τότε μαλακία των διαχειριστών.
Δεν ξέρω για ποιο λόγο όλοι αυτοί που ξέρουν τα πάντα για τα εσκορτς έχουν αυτή την ειδική μεταχείριση στο σάιτ...κι εγώ απορώ.

Αν ξέρεις ότι κάποιος έχει κλώνους και καθοδηγεί την συζήτηση, κάνεις αναφορά να ελέγξει ο αντμιν αν συμπίπτουν οι διευθύνσεις ip.
Έτσι έκανα κι εγώ με γνωστό νταβατζη του σάιτ που είχε 15 προφίλ και έγραφε ψεύτικες κριτικές για εσκορτς και για μπουρδέλα .
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Δε γίνεται να φας μπαν αδερφέ αν δεν έχεις ξεπεράσει κι εσύ κάποια όρια... Αν κάνατε αναφορά και πέρασε στο ντουκου τότε μαλακία των διαχειριστών.
Δεν ξέρω για ποιο λόγο όλοι αυτοί που ξέρουν τα πάντα για τα εσκορτς έχουν αυτή την ειδική μεταχείριση στο σάιτ...κι εγώ απορώ.

Αν ξέρεις ότι κάποιος έχει κλώνους και καθοδηγεί την συζήτηση, κάνεις αναφορά να ελέγξει ο αντμιν αν συμπίπτουν οι διευθύνσεις ip.
Έτσι έκανα κι εγώ με γνωστό νταβατζη του σάιτ που είχε 15 προφίλ και έγραφε ψεύτικες κριτικές για εσκορτς και για μπουρδέλα .
Έτσι ακριβώς. Σαν να μην έγινε τπτα. Η αναφορές μας πέρασαν από την έξω πορτα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Έτσι ακριβώς. Σαν να μην έγινε τπτα. Η αναφορές μας πέρασαν από την έξω πορτα
Άρα επιβεβαιώνεται αυτό που γράφω παραπάνω...
Το ίδιο ακριβώς έγινε και πέρυσι με άλλο μέλος που του κάναμε αναφορά με τον Dewars και κάνα δυο ακόμα και δεν είχε καμία ποινή ενώ μας έβριζε...
Πρέπει απλά να του έγινε μια σύσταση γιατί για λίγες μέρες εξαφανίστηκε από τη μπουρδέλο κατάσταση Θεσσαλονίκης
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Άρα επιβεβαιώνεται αυτό που γράφω παραπάνω...
Το ίδιο ακριβώς έγινε και πέρυσι με άλλο μέλος που του κάναμε αναφορά με τον Dewars και κάνα δυο ακόμα και δεν είχε καμία ποινή ενώ μας έβριζε...
Πρέπει απλά να του έγινε μια σύσταση γιατί για λίγες μέρες εξαφανίστηκε από τη μπουρδέλο κατάσταση Θεσσαλονίκης
Στα εσκορτ το δέχομαι το μιουτ.
Αλλά να μπαίνουν να μας βρίζουν στο νήμα μας ,να απαντάμε και να τρώμε αναφορά από τους εσκορνταδες και Μπαν σε εμένα όχι .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Polish_20240220_233358929.png
Polish_20240220_233714803.png
Polish_20240220_234054133.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Το google maps σου δεν ειναι καλο!!! Στην τελευταια φωτο οταν βγαινεις απο την καβατζα χωματοδρομο απεναντι εχει δρομο που ανεβαινει για Μοναστηριου και οχι κτηρια!!!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Δεν ξέρω για ποιο λόγο όλοι αυτοί που ξέρουν τα πάντα για τα εσκορτς έχουν αυτή την ειδική μεταχείριση στο σάιτ...κι εγώ απορώ.
Τα μπουρδέλα και τα έσκορτς, μπορούν να φέρουν διαφημίσεις και μπανεράκια στο πλάι. Ακόμα και τα μασατζίδικα.
Οι πιατσόβιες όχι.

Στα εξηγώ ωραία?
Μάθε μπαλίτσα από τον άρχοντα.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Άλλο το σταφύλι και άλλο ο μούστος ..
Μην μπερδευεσαι
Μια φορα για την αλλαγη..οι καυλες ειναι καυλες..εγω εχω δωσει τσιμπουκι και στη χοντρη απεναντι απο την Ιουλια..βεβαια εγω ειμαι και πιπάκιας.....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Μια φορα για την αλλαγη..οι καυλες ειναι καυλες..εγω εχω δωσει τσιμπουκι και στη χοντρη απεναντι απο την Ιουλια..βεβαια εγω ειμαι και πιπάκιας.....
Για κάνε μια δοκιμή στο σεβρολετ να δουμε σου σηκώνεται;:cheesy::cheesy::cheesy:αμα βγάλει και την μασέλα δίπλα στο χειρόφρενο θα κάνεις να κυκλοφορήσεις κανένα μήνα
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Για κάνε μια δοκιμή στο σεβρολετ να δουμε σου σηκώνεται;:cheesy::cheesy::cheesy:αμα βγάλει και την μασέλα δίπλα στο χειρόφρενο θα κάνεις να κυκλοφορήσεις κανένα μήνα
Σεβρολετ πανε αλλοι συναδελφοι και γκαμαθ...αυτα ειναι αβατα...εχει επιλεγμενα τραβεστι που πας αλλα σεβρολετ και Γκαμαθ ξεπερναει τα πλαισια της λογικης...αλλα ολα ειναι περι καυλας ο λογος
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Σεβρολετ πανε αλλοι συναδελφοι και γκαμαθ...αυτα ειναι αβατα...εχει επιλεγμενα τραβεστι που πας αλλα σεβρολετ και Γκαμαθ ξεπερναει τα πλαισια της λογικης...αλλα ολα ειναι περι καυλας ο λογος
Το σεβρολετ δεν είναι τραβεστί.
Την κυρία στο στενό της Πειραιώς λέω που θέλουν να πάω ..πιο εύκολα παλεύεται η Μαρία Φίατ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Dimis

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Το σεβρολετ δεν είναι τραβεστί.
Την κυρία στο στενό της Πειραιώς λέω που θέλουν να πάω ..πιο εύκολα παλεύεται η Μαρία Φίατ
Ναι ναι καταλαβα καταλαβα αντιπαρεθεσα απλα....την τσιμπουκοχειλου τη μπανισατε πλακα πλακα η ακομα κραταν τα χιονια στο Μπανσκο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom