Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.132
Κριτικές
166
Like
26.952
Πόντοι
34.538
Πρόβλημα των εσκορνταδων ,όχι δικό μας .
Εδώ έδινε μόνο ενημέρωση .
Μπορείς να απευθυνθείς στους ενδιαφερόμενους.
Αδελφε,δεν υπαρχουν εσκορταδες,πιατσοβιοι,μασαζοβιοι κλπ κλπ
Ολοι μια παρεα ειμαστε..
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Μόνο βρισιδια έριχνε ο πιτσιρικάς... Μία και δύο θα τον έκαναν πολλοί ριπορτ...Μια μέρα και εγώ του είχα βάλει χέρι αλλά μπα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Εγώ θα άλλαζα νικ νεϊμ και θα έγραφα Banderas.
Δεν θυμάμαι τον el greco εδώ να γαμαει το νήμα . Ας με ενημερώσει κάποιος αν κάνω λαθος
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Εγώ θα άλλαζα νικ νεϊμ και θα έγραφα Banderas.
Δεν θυμάμαι τον el greco εδώ να γαμαει το νήμα . Ας με ενημερώσει κάποιος αν κάνω λαθος
Προσπαθούν πάλι να φέρουν αναταραχή στο νήμα ,ας τους να το λύσουν στα νήματα που έχει άμεση σχέση .
Εδώ εμάς δεν μας πέφτει λόγος .
Εξάλλου μέχρι χθες εμείς ήμασταν οι βρωμιαρηδες,φθηνιαρηδες,
Γαμαμε μόνο γυφτισσες και πρεζουδες και ότι άλλο απαξιωτικό υπάρχει ,τώρα γίναμε όλοι ξαφνικά μια παρέα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Προσπαθούν πάλι να φέρουν αναταραχή στο νήμα ,ας τους να το λύσουν στα νήματα που έχει άμεση σχέση .
Εδώ εμάς δεν μας πέφτει λόγος .
Εξάλλου μέχρι χθες εμείς ήμασταν οι βρωμιαρηδες,φθηνιαρηδες,
Γαμαμε μόνο γυφτισσες και πρεζουδες και ότι άλλο απαξιωτικό υπάρχει ,τώρα γίναμε όλοι ξαφνικά μια παρέα.
Για τον Φακίρη να ξέρεις δεν ισχύει αυτό μην του κάνεις επίθεση γιατί εκτός ότι δεν έθιξε ποτέ πιατσοβιους και ο ίδιος έχει ασχοληθεί με την πιάτσα πάραυτα... Και πολύ παλαιότερα από εμάς έγραφε και στο νήμα...μην κολλάτε σε ονομασίες όλοι έναν κοινό σκοπό έχουμε και λέγεται ιερόδουλες σε όποιο πόστο και αν βρίσκονται
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Προσπαθούν πάλι να φέρουν αναταραχή στο νήμα ,ας τους να το λύσουν στα νήματα που έχει άμεση σχέση .
Εδώ εμάς δεν μας πέφτει λόγος .
Εξάλλου μέχρι χθες εμείς ήμασταν οι βρωμιαρηδες,φθηνιαρηδες,
Γαμαμε μόνο γυφτισσες και πρεζουδες και ότι άλλο απαξιωτικό υπάρχει ,τώρα γίναμε όλοι ξαφνικά μια παρέα.
Το θέμα είναι ότι γαμαμε πιο συχνά σε μπουρδελα πάρα πιατσα. Πιατσα πιο πολυ βόλτα και ενημερώσει. και δελα μόνο στα στανταρακι, αφου πλέον με όλες τις ανύπαρκτες δεν κάνεις καν τον κόπο να μπεις. Τεσπα ας κάνουν ότι θέλουν. Δε μας αφορα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Για τον Φακίρη να ξέρεις δεν ισχύει αυτό μην του κάνεις επίθεση γιατί εκτός ότι δεν έθιξε ποτέ πιατσοβιους και ο ίδιος έχει ασχοληθεί με την πιάτσα πάραυτα... Και πολύ παλαιότερα από εμάς έγραφε και στο νήμα...μην κολλάτε σε ονομασίες όλοι έναν κοινό σκοπό έχουμε και λέγεται ιερόδουλες σε όποιο πόστο και αν βρίσκονται
Φίλε όποιος κατάλαβε κατάλαβε ,δεν κάνω σε κανέναν επίθεση .
Λέω τα πράγματα όπως είναι .
Που ήταν ο φακίρης να σε ενημερώσει τόσο καιρό και τώρα ασχολούμαστε εδώ με αυτό που έγινε στο νήμα των εσκορτ με τον Ελ Γκρέκο;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.132
Κριτικές
166
Like
26.952
Πόντοι
34.538
Για τον Φακίρη να ξέρεις δεν ισχύει αυτό μην του κάνεις επίθεση γιατί εκτός ότι δεν έθιξε ποτέ πιατσοβιους και ο ίδιος έχει ασχοληθεί με την πιάτσα πάραυτα... Και πολύ παλαιότερα από εμάς έγραφε και στο νήμα...μην κολλάτε σε ονομασίες όλοι έναν κοινό σκοπό έχουμε και λέγεται ιερόδουλες σε όποιο πόστο και αν βρίσκονται
Οταν γυρνουσαμε με τον περιφερειαρχη Γιαννιτσων black adder και
αλλα επιλεκτα μελη καποιοι δεν ξερανε ουτε το σαιτ.
Τελος παντων ολα καλα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Οταν γυρνουσαμε με τον περιφερειαρχη Γιαννιτσων black adder και
αλλα επιλεκτα μελη καποιοι δεν ξερανε ουτε το σαιτ.
Τελος παντων ολα καλα.
Δεν χρειάζεται να κάτσουμε τώρα να σκαλονουμε σε βλακειες. Ουτε να βγάλουμε τα κοντέρ και τα πουτσο-μέτρα. Και άλλοι ξέραν τα μπουρδελα τα εσκορτ και τις πιατσες και δεν ξέραν το σαϊτ γτ απλά ήταν αδιάφορο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Οταν γυρνουσαμε με τον περιφερειαρχη Γιαννιτσων black adder και
αλλα επιλεκτα μελη καποιοι δεν ξερανε ουτε το σαιτ.
Τελος παντων ολα καλα.
Μια χαρά το ξεραμε και το σάιτ και τις πιάτσες και γράφαμε και εδώ .
Ο black adder γαμουσε και έδινε αναφορά και ενημέρωση όπως και άλλοι,δεν ήταν συνοδηγός.
Όπως το είπες ,τέλος πάντων όλα καλά .
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Οταν γυρνουσαμε με τον περιφερειαρχη Γιαννιτσων black adder και
αλλα επιλεκτα μελη καποιοι δεν ξερανε ουτε το σαιτ.
Τελος παντων ολα καλα.
Εγώ τα ξέρω.. απλά τώρα ο φίλος ο Dew έφαγε ένα σκάλωμα..άντε να πεις με την γνωστή παρέα από τις αναζητήσεις εσκορτς να τα βάλει αν δεν τους γουστάρει αλλά με τον Φακίρη είναι πολύ λάθος το λέω επιβεβαιωμένα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Εγώ τα ξέρω.. απλά τώρα ο φίλος ο Dew έφαγε ένα σκάλωμα..άντε να πεις με την γνωστή παρέα από τις αναζητήσεις εσκορτς να τα βάλει αν δεν τους γουστάρει αλλά με τον Φακίρη είναι πολύ λάθος το λέω επιβεβαιωμένα
Εσύ πάλι το βιολί σου.
Δεν μαλώνω με τον φακίρη απλά δεν μας ενδιαφέρει τι έγινε στο άλλο νήμα ούτε χρειάζεται να μεταφέρεται εδώ .ο Ελ Γκρέκο εδώ δεν έδωσε δικαιώματα.
Ξαφνικά τους πήρε όλους ο πόνος με τις πιάτσες ,ενώ μέχρι χθες σε χλεύαζαν.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Εσύ πάλι το βιολί σου.
Δεν μαλώνω με τον φακίρη απλά δεν μας ενδιαφέρει τι έγινε στο άλλο νήμα ούτε χρειάζεται να μεταφέρεται εδώ .ο Ελ Γκρέκο εδώ δεν έδωσε δικαιώματα.
Ξαφνικά τους πήρε όλους ο πόνος με τις πιάτσες ,ενώ μέχρι χθες σε χλεύαζαν.
Σβήστηκαν όλα μηνύματα του να σου έδειχνα τι είχε πει και μετά του απάντησα..για αυτό το νήμα μόνο..στα αλλά εντάξει απλά τραγικός νόμιζε ήταν Στην καφετέρια με τους φίλους και έγραφε ότι ήθελε...ας φτιάξει αλλά πενήντα προφίλ δεν με νοιάζει αλλά κουράζει αυτό το πράγμα συνέχεια...και κάποιοι θα του κάνανε ριπορτ
 

Mistis29

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
39
Like
320
Πόντοι
20
Καλησπέρα στους κυρίους! Σαλονικιος πλέον, λέω να κάνω καποια στιγμή εξόρμηση στην Γιαννιτσων να δω τι παίζει. Ποιες κοπέλες θεωρείτε πως θα έπρεπε να έχω κατά νου για προσέγγιση και ποιες να αποφύγω;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα στους κυρίους! Σαλονικιος πλέον, λέω να κάνω καποια στιγμή εξόρμηση στην Γιαννιτσων να δω τι παίζει. Ποιες κοπέλες θεωρείτε πως θα έπρεπε να έχω κατά νου για προσέγγιση και ποιες να αποφύγω;
Καλησπέρα,πριν 2 ημέρες ανέβασα χάρτες με τα σημεία των κοριτσιών,κινούνται μοναστηριού και Γιαννιτσών,στην ουσία ένας κύκλος είναι με το αυτοκίνητο.
Η κοπέλες διαφέρουν ανάλογα με τα γούστα του καθενός.κανε μια βόλτα και ότι απορία έχεις ή σου άρεσε κάποια και θες πληροφορίες γράψε εδώ να σε βοηθήσει οποίος μπορεί .
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Καλησπέρα στους κυρίους! Σαλονικιος πλέον, λέω να κάνω καποια στιγμή εξόρμηση στην Γιαννιτσων να δω τι παίζει. Ποιες κοπέλες θεωρείτε πως θα έπρεπε να έχω κατά νου για προσέγγιση και ποιες να αποφύγω;
Μυστη εάν δεις απαντήσεις από τους φίλους και συναδέλφους @Tiger Ver. & @Monadikosss προσπέρασε τες......θα σου προτείνουν μαρία stilo!!! :grin::grin::grin:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Μυστη εάν δεις απαντήσεις από τους φίλους και συναδέλφους @Tiger Ver. & @Monadikosss προσπέρασε τες......θα σου προτείνουν μαρία stilo!!! :grin::grin::grin:
Εγώ θεωρώ ότι οι νέοι στην πιάτσα πρέπει να ξεκινούν από Μαρία αλβανίδα ή Σία για αρχή ,στα 4all στην Γιαννιτσών (σας πρόλαβα πριν πέσει ερώτηση ) .
Δεν πρέπει να βουτάνε κατευθείαν στα βαθιά ,μετά σιγά σιγά θα διευρύνουν τους ορίζοντες τους .
Με τον καιρό γίνεται η εξοικείωση.. κατεβαίνει το λεβελ εμφάνισης και ανεβαίνει το λεβελ υπηρεσίας.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
21
Like
2.871
Πόντοι
1.436
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Dimis

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Καλησπέρα,πριν 2 ημέρες ανέβασα χάρτες με τα σημεία των κοριτσιών,κινούνται μοναστηριού και Γιαννιτσών,στην ουσία ένας κύκλος είναι με το αυτοκίνητο.
Η κοπέλες διαφέρουν ανάλογα με τα γούστα του καθενός.κανε μια βόλτα και ότι απορία έχεις ή σου άρεσε κάποια και θες πληροφορίες γράψε εδώ να σε βοηθήσει οποίος μπορεί .
Εαυ δεν ανεβασες χαρτες φιλε μου..εσυ ανεβασες φωτογραφιες για το αλμπουμ γαμου μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom