Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Mistis29

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
39
Like
320
Πόντοι
20
Καλησπέρα,πριν 2 ημέρες ανέβασα χάρτες με τα σημεία των κοριτσιών,κινούνται μοναστηριού και Γιαννιτσών,στην ουσία ένας κύκλος είναι με το αυτοκίνητο.
Η κοπέλες διαφέρουν ανάλογα με τα γούστα του καθενός.κανε μια βόλτα και ότι απορία έχεις ή σου άρεσε κάποια και θες πληροφορίες γράψε εδώ να σε βοηθήσει οποίος μπορεί .
Ωραία φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ!! Μόλις βρω χρονο θα ξεψαχνίσω το νήμα να διαβάσω πολλά! Την καλημέρα μου.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Λογω δουλειας μολις τωρα...Ιουλια λιγο πριν το ερειπιο κ ειπε κατι σ εναν μπαρμπα που περνουσε απο μπροστα της. Για να δειτε οτι ο Τιγρης ενημερωνει κ μερα μεσημερι!!!!!!!!!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Την ώρα πο
Εδωσε φωτο ο Illuzion εχει φακελωμενες ολες τους...παντως εχω να δωσω και σημειο στο φιλο μου τον Γιαννη που λεει στους νεους να με αποφευγουν...ο οποιος χτιζει τη νεα πτερυγα του Ρεξ με το Νταιζακη...πριν λιγες μερες επαιξε σκηνικο με ταληρακι....ναι καλα ακουσες
Και σας φακελωμενους σας εχω χαχαχαχα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Το πιστεύω φίλε μου ,διχάλα;
Άνετα σε έκαναν και τσιμπούκι.
Ποια πήρες;

Άσε τον Γιάννη ,το έχει ξεφτιλισει σε λίγο θα πηγαίνει και σπίτι να τρώνε όλοι μαζί με τον νταβα και τα παιδιά για μεσημέρι.
Μα όταν σχολάει η Ντάιζη, ψωνίζει από το βενζινάδικο πατατάκια κ χυμούς για να δουν ταινία χαχαχα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Μα όταν σχολάσει η Ντάιζη, ψωνίζει από το βενζινάδικο πατατάκια κ χυμούς για να δουν ταινία χαχαχα
Ποια πατατάκια;;
Βραστές πατάτες και κόκα κόλα!
Καλά Βουλγαρία δεν έχετε κάνει;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Μαγκες σημερα θα κατηφορισω προς το δρομο της ακολασιας...θα δω αν εχει περασει ΚΤΕΟ το φιατ...ε θα τη πιασω κουβεντα σημερα δε γινεται......θελω να μαθω το οικογενειακο της δεντρο...ρε Ντιου αυτης την αδερφη τσιμπουκωσα?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Μαγκες σημερα θα κατηφορισω προς το δρομο της ακολασιας...θα δω αν εχει περασει ΚΤΕΟ το φιατ...ε θα τη πιασω κουβεντα σημερα δε γινεται......θελω να μαθω το οικογενειακο της δεντρο...ρε Ντιου αυτης την αδερφη τσιμπουκωσα?
Από την περιγραφή ναι μάλλον την αδερφή της .
Και τι θα πεις ρε φίλε ,αυτή που τσιμπουκωσα είναι αδερφή σου ;
Πάρε και αυτήν τουλάχιστον αφού έχεις τέτοια γούστα να συμπληρώσεις το άλμπουμ
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Εκτός αν πήρες τον ιπποπόταμο που καθεται με την Βασια στην Χλοης
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Πρέπει να έρθει η redbull μια βόλτα από γιαννιτσων να χορηγήσει γαμησια extreme games!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Μαζί με το φορτηγάκι που μοιράζει καποτες και τεστακια
Καποτες redbull, banner σε κάθε γωνιά. Και βαθμολογία σε κάθε στενό από το 10 ως το 100. Ανάλογα το κασκαντεριλικη. Κερκιδα στο παρκακι σαν την φόρμουλα 1
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Καποτες redbull, banner σε κάθε γωνιά. Και βαθμολογία σε κάθε στενό από το 10 ως το 100. Ανάλογα το κασκαντεριλικη. Κερκιδα στο παρκακι σαν την φόρμουλα 1
Θα ντύσουμε και ταύρο τον Γαμαθ
Polish_20231029_034105187 (1).png
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Εκτός αν πήρες τον ιπποπόταμο που καθεται με την Βασια στην Χλοης
Oxi oxi δεν ηταν Χλοης εκεινη δεν την εδινα πιπα...Χλοης απο τοτε που λειπει η Τζανικα δεν παταω καν
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Περίεργη κατάσταση σήμερα από τις 22:00 μέχρι τώρα .
Για παρασκευή αρκετές ελλείψεις ,αστυνομία ,κίνηση ,τα πάντα.
Στις 22:00 είχε μια περιεργη ερημιά,2 μαύρες μετά το 4all και στο 4all η χοντρούλα με το σγουρό μαλλί .
Απέναντι δύο αδιάφορες βουλγαρογυφτισες.
Μετά το φανάρι η Μαρία Φίατ από νωρίς στο πόστο της και απέναντι η τρανς με το καγιέν .
Λίγα μέτρα πιο πέρα έστησαν μπλόκο οι Δίας.
Στην Πειραιώς η Σόνια να μιλάει για ώρα σε συνέδριο και πιο κάτω η μάνα της στην στροφή .μέσα στο στενό της Πειραιώς η κυρία με το σεβρολετ.
Στο καφέ η Ντανιέλα με την άλλη Βουλγάρα ,που αναφέρθηκε ως Σύλβια .
Διχάλα η Έμμυ του δεντροποταμου και η Νταίζη μιλφ .
Πέρασα τόσες φορές και ήταν περίπου μία ώρα αφορτωτη,αυτά είναι τα αποτελέσματα άμα σηκώνεις αμανέ και γίνεσαι ξαφνικά περιζήτητη από ουρές ..εγώ προσωπικά όπως και πολλοί άλλοι της πιάτσας απλά προσπερνάμε.
Μπαίνω μοναστηριού και πετυχαίνω την θεία πάλι στην στάση .
Λίγο πιο κάτω απέναντι από τα 4all ήταν το γερμανοβουλγαρακι με μαύρο μίνι ,το οποίο σήμερα τιμήθηκε γιατί είχα να το δω καιρό ,σταθερό ωραίο μουνακι χωρίς βρωμιες και μυρωδιές.
Στο δαβανο ήταν η Σύλβια η αλβανίδα με ξανθό μαλλί και άσπρο μίνι .
Μετά τις 22:30 άρχισαν λίγο να κινούνται παραπάνω τα πράγματα.
Στην κτηνιατρική κοντό ξανθό κρος .
Μετά στην στροφή για Μεταμορφώσεως το κρος με το μπλε πεζό.
Κάνω στροφή ξανά μπαίνω Γιαννιτσών και είναι η αλβανίδα με μπότες μέχρι το γόνατο και σορτσάκι με τα κωλομερια έξω ολόκληρη μέσα στα στρας .
Ακριβως απέναντι στο πόστο της Σιας ήταν η Πόντια τρανς που ήθελε να πάει ασορτι με την Άλβα και έβαλε και αυτός φόρεμα με στρας .προσοχή με το μπουγατσομαχαιρο.
Στο φανάρι του τουντει η τρανς με το καπέλο .
Πίσω στην Χαλκίδος η αδιάφορη γεματουλα να τρώει γαριδάκια και η Σόνια που κατηφόρισε,σήμερα ήταν μόνη με κόκκινο ολόσωμο μίνι και χόρευε σε όποιον περνούσε. . ποιος ξέρει τι πήρε....
Στις λαμαρίνες σήμερα τίποτα η Ιουλία μάλλον θα βγει ξημερώματα.
Στην χλόης καινούριο βουλγαρακι ,20 ευρώ μου είπε αλλά δεν μου άρεσε ..πολύ γυφτάκι με κλασικό μαύρο ντύσιμο ,μαύρο παντελόνι,μπλούζα ,μαύρο μπουφάν και μαύρο μαλλί .
Απέναντι το ξανθό γυφτοκρος με το μακρύ μαλλί .
Έκανα αρκετές γυρες αλλά δεν εμφανίστηκε τίποτα άλλο μέχρι τις 23:30 .
Αν έχει κάποιος να συμπληρώσει κάτι αναμένουμε για ενημέρωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom