Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Τι
Οκ αδελφέ ... τώρα με βοήθεια φίλου το ξεμπερδεψα το κουβάρι.... Λοιπόν άκου και εσύ για να μην τα μπερδεύεις... είναι η Σύλβια που έχει αδελφή την Νταίζη την πιτσιρίκα που εγώ δεν την έχω δει και υπάρχει και η Νταίζη το Γερμανοβουλγαρακι που λέμε αλλά δεν είναι το ίδιο πρόσωπο η Σύλβια δηλαδή που είπε ποίο πάνω ένας μιστης
Τι γράφεις ρε φίλε τώρα?? Κάνε αίτημα να σου σβήσουν όλα τα μηνύματα γιατί δεν γίνεται να γράφεις τέτοιες ασυναρτησίες!
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Τι

Τι γράφεις ρε φίλε τώρα?? Κάνε αίτημα να σου σβήσουν όλα τα μηνύματα γιατί δεν γίνεται να γράφεις τέτοιες ασυναρτησίες!
Αν γράφω κάτι λάθος απλά μπορείς να με διορθώσεις.... εσύ λοιπόν που δεν γράφεις ασυναρτησίες τι μας είπες με το παραπάνω μήνυμα σου? Δηλαδή Σύλβια και Γερμανοβουλγαρακι είναι το ίδιο πρόσωπο? Άντε πες μας εσύ που είσαι μέγας
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ελπίζω να μην εννοείς εμένα γιατί εγώ σου μιλάω όμορφα ... πουλιά και λοιποί χαρακτηρισμοί σε άλλους όχι σε εμένα...και όντως ψάξε αυτό που έγραψα ποίο πάνω και τότε τα λέμε ξανά
Χαλαρωσε λιγο
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Αν γράφω κάτι λάθος απλά μπορείς να με διορθώσεις.... εσύ λοιπόν που δεν γράφεις ασυναρτησίες τι μας είπες με το παραπάνω μήνυμα σου? Δηλαδή Σύλβια και Γερμανοβουλγαρακι είναι το ίδιο πρόσωπο? Άντε πες μας εσύ που είσαι μέγας
Καταρχήν η Σύλβια που λες είναι Αλβανίδα πως θα είναι αδερφή με Βουλγάρα.. κάθομαι και απαντάω τώρα τα αυτονόητα οι φίλοι πιατσοβιοι θα κατάλαβαν.. αλλά στα συλλάβιζω μπας και ξεκολλήσεις μην γράφεις ασυναρτησίες
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Καταρχήν η Σύλβια που λες είναι Αλβανίδα πως θα είναι αδερφή με Βουλγάρα.. κάθομαι και απαντάω τώρα τα αυτονόητα οι φίλοι πιατσοβιοι θα κατάλαβαν.. αλλά στα συλλάβιζω μπας και ξεκολλήσεις μην γράφεις ασυναρτησίες
Πες τα γτ θα μας κάνει και ντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χαλαρός είμαι ..Το ίδιο θα σου προτείνω να κάνεις και εσύ ...Τα πουλιά άλλου είπαμε...Δεν μιλάς σε παιδάκια 20 χρόνα
Δεν το βλέπω
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Καταρχήν η Σύλβια που λες είναι Αλβανίδα πως θα είναι αδερφή με Βουλγάρα.. κάθομαι και απαντάω τώρα τα αυτονόητα οι φίλοι πιατσοβιοι θα κατάλαβαν.. αλλά στα συλλάβιζω μπας και ξεκολλήσεις μην γράφεις ασυναρτησίες
Οκ φίλος τότε πάσο...Μου είπε μαλακίες μάλλον ..Αν ντρέπεται για την καταγωγή της δεν φταίω εγώ ....Δεν σχολίασες όμως έναν που έγραψε ότι Σύλβια και Γερμανοβουλγαρακι είναι το ίδιο πρόσωπο... Εστιάζεις στα δικά μου μυνήματα... όλα καλά...Εσύ θα ξέρεις καλύτερα από μένα
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Πες τα γτ θα μας κάνει και ντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν το βλέπω
Ντα εγώ δεν κάνω φίλε απλά δεν μου αρέσει αυτό που κάνεις να μιλάς για πουλιά και οτιδήποτε άλλο... κόψε την ειρωνία λοιπόν αν σου είναι εύκολο ...Δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε απλά να είσαι σωστός στους χαρακτηρισμούς μου για ανθρώπους που δεν ξέρεις..καλή ξεκούραση και χαλάρωσε
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ντα εγώ δεν κάνω φίλε απλά δεν μου αρέσει αυτό που κάνεις να μιλάς για πουλιά και οτιδήποτε άλλο... κόψε την ειρωνία λοιπόν αν σου είναι εύκολο ...Δεν έχουμε κάτι να χωρίσουμε απλά να είσαι σωστός στους χαρακτηρισμούς μου για ανθρώπους που δεν ξέρεις..καλή ξεκούραση και χαλάρωσε
Είμαστε 2 άτομα που σου απαντήσαμε και άλλοι ποσοι που δεν απαντάνε η δεν απαντάνε ακόμα. Έχουν γραφτεί πολλές φορές πράγματα στην ενημέρωση και ακόμα μετά από τόσο καιρό εγώ κ αλλοι τραβάμε τα μαλλιά μας μαυτα που γράφετε την τελευταια βδομάδα κ μήνα. Σβεντα, 150αρια για γυφτισσες, jazz με γυμνές, βουλγαρες που είναι αδελφές με Αλβανίδες. Και η λίστα μεγαλώνει. Οχι είναι Κρήτη η μία όχι είναι Βουλγαρία. Οχι το τηλ αυτό είναι όχι τελειώνει σαυτο τον αριθμό. Θα μας χαζέψετς στο τέλος
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Οκ φίλος τότε πάσο...Μου είπε μαλακίες μάλλον ..Αν ντρέπεται για την καταγωγή της δεν φταίω εγώ ....Δεν σχολίασες όμως έναν που έγραψε ότι Σύλβια και Γερμανοβουλγαρακι είναι το ίδιο πρόσωπο... Εστιάζεις στα δικά μου μυνήματα... όλα καλά...Εσύ θα ξέρεις καλύτερα από μένα
Αυτός που έγραψε είναι το ίδιο πρόσωπο εννοείται τρολαρε γιατί έγραφες ασυναρτησιες..δεν υπήρχε διόρθωση σε ότι έγραψες μόνο ότι ήταν ασυναρτητα!
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Αυτός που έγραψε είναι το ίδιο πρόσωπο εννοείται τρολαρε γιατί έγραφες ασυναρτησιες..δεν υπήρχε διόρθωση σε ότι έγραψες μόνο ότι ήταν ασυναρτητα!
[/QUOTE
Είμαστε 2 άτομα που σου απαντήσαμε και άλλοι ποσοι που δεν απαντάνε η δεν απαντάνε ακόμα. Έχουν γραφτεί πολλές φορές πράγματα στην ενημέρωση και ακόμα μετά από τόσο καιρό εγώ κ αλλοι τραβάμε τα μαλλιά μας μαυτα που γράφετε την τελευταια βδομάδα κ μήνα. Σβεντα, 150αρια για γυφτισσες, jazz με γυμνές, βουλγαρες που είναι αδελφές με Αλβανίδες. Και η λίστα μεγαλώνει. Οχι είναι Κρήτη η μία όχι είναι Βουλγαρία. Οχι το τηλ αυτό είναι όχι τελειώνει σαυτο τον αριθμό. Θα μας χαζέψετς στο τέλος
Το σταματώ εδώ ...Αν μιλάς για εμένα προσωπικά μπορείς να τσεκαρεις η να ρωτήσεις την ίδια την Σβεντα αν είναι Κρήτη η όχι ...Τα υπόλοιπα στα έχω απαντήσει δεν χρειάζεται να τα επαναλάβω ...Αν κάποιες ντρέπονται για την καταγωγή τούς σίγουρα δεν φταίω εγώ για αυτό....Και είπαμε χαλάρωσε μην χαζεύεις δεν τρέχει τίποτα ..καληνύχτα...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Για να βγάλουμε μια άκρη. Συλβια ξανθιά στην eurobank η δαβανοπουλο είναι Αλβανίδα και πλασαρετε για Ρουμάνα. Μαζί της είναι η Ντεζι, μάλλον ήτανε.. βγαίνει πολύ νωρίς κατά της 6 και φεύγει 8. Δεν βγαίνει συχνά ως και καθόλου γτ εχει απέλαση για 5 χρόνια αν την πιάσουν πάλι. Αυτά όλα από το καλοκαίρι άρχισαν. Ντάιζη είναι μαύρο μαλλί πολύ μακρι και πετιτ με μέτριο ύψος. Βουλγαρα είναι και ο άντρας της με τον άντρα της Συλβια είναι αδέρφια η τέλος πάντων πολύ κοντινή συγκενεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Φιρί φιρί το πας αλλά τεσπα. Τα έκανες μαντάρα και ακόμα δεν έχεις διορθώσει τπτα. Δεν με ενδιαφέρει η Σβεντα κ που είναι. Παρακάτω γράφω μπας κ μας δώσεις καμια σωστή απαντηση
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Γερμανό βουλγαρακι καθεται απεναντι απο το κόκκινο. Είναι σκινι μαυρομαλα μικρή σε ηλικία βουλγαρα.
Κ ρωτώ τωρα
Πως την λενε ξέρει κανείς;
Μόνη της βγαίνει δεν βλέπω άλλη μαζί της εδω κ πολυ καιρό.
Ποια είπε ότι είναι η αδερφές και ποια δεν μιλάει ελληνικά καθολου;; όπως αναφέρθηκε πριν μέρες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Φιρί φιρί το πας αλλά τεσπα. Τα έκανες μαντάρα και ακόμα δεν έχεις διορθώσει τπτα. Δεν με ενδιαφέρει η Σβεντα κ που είναι. Παρακάτω γράφω μπας κ μας δώσεις καμια σωστή απαντηση
Δεν πάω φιρι φιρι...Σου λέω ότι στην μοναστηριού πριν το φορ ολ ήταν μια που είπε βουλγαρα Σύλβια μαύρο μαλλί και ότι είναι αδελφή την Νταίζης της πιτσιρικάς τώρα αν έλεγε μαλακίες δικό τής πρόβλημα... Ούτε τρελός είμαι ούτε τρέλα πουλάω.. Τέλος κουβέντας και όλα καλά δεν θα βγάλουμε άκρη έτσι και αλλιώς γιατί με πιατσοβιες Βουλγάρες αλβανίδες το ψέμμα πάει σύννεφο
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Όσο για τον mantador από χθες είναι μέλος και δεν κατάλαβα τον σκοπό του. Αν τρολαρεις όλους η τον niko00
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Δεν πάω φιρι φιρι...Σου λέω ότι στην μοναστηριού πριν το φορ ολ ήταν μια που είπε βουλγαρα Σύλβια μαύρο μαλλί και ότι είναι αδελφή την Νταίζης της πιτσιρικάς τώρα αν έλεγε μαλακίες δικό τής πρόβλημα... Ούτε τρελός είμαι ούτε τρέλα πουλάω...
Μάλλον δεν διάβασες πιο πάνω. Ξανα ρωτώ λοιπόν. Το γερμανοβουλγαρακι λέγεται Συλβια;;
Η Ντάιζη στον δαβανοπουλο είναι η αδερφή της;
Η Νταιζη είναι 30 χρόνων δεν την λες και πιτσιρικα
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Μάλλον δεν διάβασες πιο πάνω. Ξανα ρωτώ λοιπόν. Το γερμανοβουλγαρακι λέγεται Συλβια;;
Η Ντάιζη στον δαβανοπουλο είναι η αδερφή της;
Η Νταιζη είναι 30 χρόνων δεν την λες και πιτσιρικα
Η Σύλβια λοιπόν που προφανώς δεν είναι το γερμανοβουλγαρογυφτακι μου είπε ακριβώς αυτό που έγραψα παραπάνω ότι η αδελφή τής είναι η Νταίζη που τώρα λείπει Βουλγαρία και θα έρθει μάλλον την επόμενη εβδομάδα...Και μάλιστα μου λέει ότι εκείνη δεν παίρνει 20 αλλά 30... Τώρα αν είπε αλήθεια η ψέματα τι να σου πω εγώ... Ορο της αλήθειας δεν τής έβαλα... εγώ κατάλαβα από τα λεγόμενα τής ότι η Νταίζη είναι το γερμανοβουλγαρογυφτακι
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Δεν πάω φιρι φιρι...Σου λέω ότι στην μοναστηριού πριν το φορ ολ ήταν μια που είπε βουλγαρα Σύλβια μαύρο μαλλί και ότι είναι αδελφή την Νταίζης της πιτσιρικάς τώρα αν έλεγε μαλακίες δικό τής πρόβλημα... Ούτε τρελός είμαι ούτε τρέλα πουλάω.. Τέλος κουβέντας και όλα καλά δεν θα βγάλουμε άκρη έτσι και αλλιώς γιατί με πιατσοβιες Βουλγάρες αλβανίδες το ψέμμα πάει σύννεφο
Λοιπόν φιλαράκο μόλις κατάλαβα τι λες και έχεις δίκιο απλά μπερδεψες εμάς με τα ονόματα... Μόλις είπες 4all όλα ξεκαθάρισαν... λοιπόν το Βουλγαράκι το ένα λέγεται Νταίζη αδύνατο γυφτάκι και βγαίνει δίδυμο με ένα ακόμη ίδια φάση που λέγεται Σύλβια? Σε αυτό το όνομα μας μπέρδεψες γιατί Σύλβια λέγεται η Αλβανίδα το γκολουμ που βγαίνει στον Δαβανο... Ωραία λοιπόν από εμένα έχεις πλας πόιντ γιατί τόση ώρα έχεις δίκιο απλά το Σύλβια μας πήγε αλλού....
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Μάλλον δεν διάβασες πιο πάνω. Ξανα ρωτώ λοιπόν. Το γερμανοβουλγαρακι λέγεται Συλβια;;
Η Ντάιζη στον δαβανοπουλο είναι η αδερφή της;
Η Νταιζη είναι 30 χρόνων δεν την λες και πιτσιρικα
Νταίζη λέγεται το άλλο από Βουλγαρία... αυτά τα δύο που έχουν προϋπηρεσία στην Γερμανία δηλαδή... τώρα ξεκαθάρισε..δεν έλεγε ασυναρτησιες π τύπος απλά μας μπέρδεψε με τα ονόματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom