Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Μου φαίνεται θα κανω άλμπουμ με φωτογραφικό υλικό κ με ονόματα αλλά μπορεί να παραβιαζω κανονες.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Μου φαίνεται θα κανω άλμπουμ με φωτογραφικό υλικό κ με ονόματα αλλά μπορεί να παραβιαζω κανονες.
Και όχι δεν της έχω φίλες απλά έχω τα προφίλ από τις περισσότερες. Και όχι δεν έχω τηλέφωνο. Γιαυτο σταματήστε κάποιοι να στέλνεται πμ συνέχεια. Ξέρετε εσείς
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Ότι ναναι πραγματικά
Ναι εχεις δικιο ο γραπτος λογος μπερδευεται εγω τα γραφω νομιζοντας θα τα καταλαβεις..Αν τα λεγαμε απο κοντα δεν θα ειχαμε θεμα..Θα διεκρινιζω αλλη φορα προς αποφυγη μπερδεματων..Γιατι μετα θα γινει παρεξηγηση και δεν εχω τετοια προθεση ουτε να γεμιζουμε το νημα με σχολια ασχετα..
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Αυτή η Νταίζη πως είναι ρε παιδιά? Δεν γνωρίζω καμιά από εκεί
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Νταιζη απο δαβανοπουλο;70 ευρω απο 100ε που ηθελε σε ξενοδοχειο εκει κοντα με εγλειψε μεχρι και κωλο βαθειά γτην εηκειψα 10 λεπτα μαγκες τα ειδα ολα.εξαφανιστηκε ομως..
Νταίζη είναι η αδελφή της Σύλβιας? Εγώ αυτό ξέρω...Η Νταίζη τώρα είναι Βουλγαρία νομίζω την επόμενη εβδομάδα θα έρθει
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Μαγκα μου με εφτυσε δυο φορες την κωλλοτρυπα μου πολύ σάλιο !και εγλειψε πολύ βαθιά τα είδα όλα,
Ρε φίλος συγνώμη κιόλας αλλά τώρα για τις κολοτρυπες μας θα λέμε εδώ?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ναι εχεις δικιο ο γραπτος λογος μπερδευεται εγω τα γραφω νομιζοντας θα τα καταλαβεις..Αν τα λεγαμε απο κοντα δεν θα ειχαμε θεμα..Θα διεκρινιζω αλλη φορα προς αποφυγη μπερδεματων..Γιατι μετα θα γινει παρεξηγηση και δεν εχω τετοια προθεση ουτε να γεμιζουμε το νημα με σχολια ασχετα..
Δεν πήγε σε σένα φίλε maver. Στο πουλί πηγαινε
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Φίλε Ντιου δες αν παραβιαζω κανονες για φωτογραφικό υλικό. Κάτι θα ξέρεις. Γτ πάλι διαβαζω από 2 πουλιά πράγματα που σε λίγο θα αναλογιστω αν έχω δει η έχω γαμησει της ίδιες κατά φαντασία και όχι στην πραγματικότητα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτσε κάνε υπομονή θα διαβάσεις πολλά μαργαριτάρια
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Εσύ δεν θα έπρεπε να αναρωτιέσαι αλλά όλοι οι υπόλοιποι
Οκ αδελφέ ... τώρα με βοήθεια φίλου το ξεμπερδεψα το κουβάρι.... Λοιπόν άκου και εσύ για να μην τα μπερδεύεις... είναι η Σύλβια που έχει αδελφή την Νταίζη την πιτσιρίκα που εγώ δεν την έχω δει και υπάρχει και η Νταίζη το Γερμανοβουλγαρακι που λέμε αλλά δεν είναι το ίδιο πρόσωπο η Σύλβια δηλαδή που είπε ποίο πάνω ένας μιστης
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Φίλε Ντιου δες αν παραβιαζω κανονες για φωτογραφικό υλικό. Κάτι θα ξέρεις. Γτ πάλι διαβαζω από 2 πουλιά πράγματα που σε λίγο θα αναλογιστω αν έχω δει η έχω γαμησει της ίδιες κατά φαντασία και όχι στην πραγματικότητα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κάτσε κάνε υπομονή θα διαβάσεις πολλά μαργαριτάρια
Ελπίζω να μην εννοείς εμένα γιατί εγώ σου μιλάω όμορφα ... πουλιά και λοιποί χαρακτηρισμοί σε άλλους όχι σε εμένα...και όντως ψάξε αυτό που έγραψα ποίο πάνω και τότε τα λέμε ξανά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom