Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Περίπου 25 με 28. Χαθηκε όμως η μουναρα που με το βλεμμα της φωτιζε ολη τη γιαννιτσων. Την περίμενα πάρα πολλές φορές αλλά δεν εμφανίστηκε. Μήπως άλλαξε τις ώρες που βγαινει; Αν ξέρει κάποιος οτιδήποτε ας ενημερωσει.
Οχι ρε 18 είναι λάθος κάνεις
μήπως λες άλλη
Η σβεντα είναι 35αρα κ άλλαξε σημείο με είπε βγαίνει μοναστηριού κοντά στο lidl 11 με 2 το μεσημέρι
Την ρώτησα για να δώσω τηλ κ με είπε όχι
Χθες πέρασα από Γιαννιτσών κ κόντεψα να σκοτωθώ π σκοτείνιασε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
@DEWARSS
Says

2ωρες πάνω κάτω σήμερα στην πιάτσα με πεσμένη κίνηση από τα κορίτσια.
Άμα περιμένω να με ξεμπλοκαρουν από το άλλο καηκαμε.
Οι νέοι και οι επισκέπτες τα κουνάβια μια χαρά ποατσαρουν και στήνονται σαν τους μαλακες στα στάνταρ σημεία για Νταίζη μιλφ και γερμανοβουλγαρακι αλλά να γράψουν μια ενημέρωση στα παπάρια τους.

Αλβανίδα με κόκκινο μίνι στην θέση από νωρίς ,ξανά γύρισε πριν μισή ώρα στην πιάτσα .
Απέναντι ήταν η Σία με καινούργια εξτενσιον ξανθά μέχρι τον κώλο μέσα στα μαύρα .
Ακριβώς μετά το 4αλ μεταφέρθηκε η μάνα της Σόνιας και πιο δίπλα η Άννα περούκες .
Κτηνιατρική Κρος ξανθος και ένας αδύνατος .
Στο σελ νταλικερης κρος .
Τρανς με το καπελάκι στο φανάρι του τουντει .
Λαμαρίνες η Ιουλία στα μαύρα που όλη νύχτα έφαγε μόνο ένα παπαρι.
Απέναντι Μαρία Φίατ.
Η χλόης τελείως άδεια όλη την νύχτα και απέναντι οι δύο χοντρές .
Στο ερείπιο η Σόνια με την κρητικια και πιο κάτω η Ντανιέλα μόνη της .
Στην διχάλα η Νταίζη που μόνο με κυάλια την προλαβαίνεις πλέον.
Στροφή για μοναστηριού και η θεία με το κοντό ξανθό μαλλί λίγο πιο κάτω από την στάση .
Όλη η μοναστηριού σήμερα άδεια και είχα όρεξη για γερμανοβουλγαρακι η κάτι στα ίδια κυβικά αλλά δεν ήταν η μερα μου .
Κάποια στιγμή εμφανίστηκε το πετιτ που κάθεται τελευταία με την Ντανιέλα και κάποιες φορές με το γερμανοβουλγαρακι, προσπαθούσα να το πιάσω αλλά πήγαινε όλη την μοναστηριού ζικ Ζακ σαν τους λαγούς που τους χτυπάς με τα μεγάλα φώτα ,τελικά δεν πρόλαβα να το σταματήσω να μάθω τι ρόλο βαράει .
Τώρα αρχίζουν να κάνουν εμφάνιση και οι μαύρες και από πιο νωρίς είναι και η τρανς με την πόρσε μετά τις λαμαρίνες .
Μουνάκια γράφετε και τίποτα στο άλλο νήμα το έχετε βγάλει πλειστηριασμό πλέον .
Όλο μαλακίες μια ενημέρωση δεν είδαμε .
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Καλησπερα ρε παιδιά.
Τηλεφώνησα χθες στη Σβεντα,ζήτησα ξενοδοχειο αλλά μου αρνηθηκε σκληρά.
Δε μου φάνηκε απ την αρχή σκληρή,δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που με αποφεύγει ενώ έχω χρήματα να δώσω.
Δε μπορω να ξεχασω αυτη τη μουναρα.
Αν κάποιος ξέρει κάτι ή αν έχει αλλάξει τις ώρες της ας με ενημερώσει σε pm.
Σημερα θα προσπαθήσω να κάνω κάτι παραπάνω για να την πάρω.
Νομιζω είναι εκτός Θεσσαλονίκης θα γυρίσει την επόμενη εβδομάδα από Κρήτη... Αλλά δεν είμαι σίγουρος για αυτό που λέω γιατί μπορεί να λέει και ψέματα
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Ρε μαλακες ενα ταξιδι στην Σερβια πηγα. Γνωρισα γυναικα απο κοντα γιατι μιλουσαμε ονλαιν καιρο, ερωτευτηκα, περασαμε μια βδομαδα σουπερ και την φερνω Ελλαδα οποτε το σαιτ θα ειναι πλεον ετσι μια αναμνηση αλητικη γεματη εμπειριες. Μπαινω χθες μπαινω σημερα. Ο Dew μπαναρισμενος στο πιο βασικο και ενημερο τοπικ απο ολες τις κατηγοριες που παρακολουθω. Σχεδον σε ολα τα τοπικ απλα συνεχιζει το μαλωμα λες και μια μυγα τσετσε βαραει αλυπητα σε σημειο να λες τι να μπω να κανω να διαβαζω 10 και τα 8 να ειναι καβγαδες.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Καλησπερα ρε παιδιά.
Τηλεφώνησα χθες στη Σβεντα,ζήτησα ξενοδοχειο αλλά μου αρνηθηκε σκληρά.
Δε μου φάνηκε απ την αρχή σκληρή,δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που με αποφεύγει ενώ έχω χρήματα να δώσω.
Δε μπορω να ξεχασω αυτη τη μουναρα.
Αν κάποιος ξέρει κάτι ή αν έχει αλλάξει τις ώρες της ας με ενημερώσει σε pm.
Σημερα θα προσπαθήσω να κάνω κάτι παραπάνω για να την πάρω.
Μας Kουρασες σκληρα με την σβεντα(χαλας το νημα 5 σελιδες με αυτην)..σε τι να σε βοηθησουμε εμεις να την παρουμε τηλεφωνο δλδ ελεος να την ρωτησουμε γιατι σε αποφευγει..σαν 15 χρονων κανεις παραπονα..βρες καμια αλλη να κανεις την δουλεια σου..
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Οχι ρε 18 είναι λάθος κάνεις
μήπως λες άλλη
Η σβεντα είναι 35αρα κ άλλαξε σημείο με είπε βγαίνει μοναστηριού κοντά στο lidl 11 με 2 το μεσημέρι
Την ρώτησα για να δώσω τηλ κ με είπε όχι
Χθες πέρασα από Γιαννιτσών κ κόντεψα να σκοτωθώ π σκοτείνιασε
Ενδιαφέρον. Έχει στο lidl πουτάνες;
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Καλησπερα ρε παιδιά.
Τηλεφώνησα χθες στη Σβεντα,ζήτησα ξενοδοχειο αλλά μου αρνηθηκε σκληρά.
Δε μου φάνηκε απ την αρχή σκληρή,δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που με αποφεύγει ενώ έχω χρήματα να δώσω.
Δε μπορω να ξεχασω αυτη τη μουναρα.
Αν κάποιος ξέρει κάτι ή αν έχει αλλάξει τις ώρες της ας με ενημερώσει σε pm.
Σημερα θα προσπαθήσω να κάνω κάτι παραπάνω για να την πάρω.
Πάνε της λουλούδια.
 

JohnGiak

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
80
Πόντοι
0
Καλημέρα επειδή περνάω συνήθως σκ είπα να κάνω μια ενημέρωση για σήμερα.
Πέρασμα στις 1.30-2 από σελ προς δυτικά στην αρχή ένα σκιάχτρο σε ένα αμάξι μέσα,λίγο πιο κάτω στο ύψος του 4all μια ξανθιά τρανς,μετά μαύρες μέχρι τις λαμαρίνες,η Μαρία στο πόστο και απέναντι αυτός με την στραβή περουκα,στην Πειραιώς σονια και μάνα της,στο καφέ μια μικρούλα τρανς σαν κορίτσι μου έμοιαζε και μόλις μίλησα κατάλαβα τι είναι και μετά 2-3 πρεζόνια τελειωμένα. Ψόφια πράγματα από κίνηση και κορίτσια μόνο αυτή η τρανς κάτι μου έβγαλε μπήκα σε σκέψεις αλλά μετά σκέφτηκα το παλαμάρι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Καταρχην εγω δε σε έβρισα.
Στο σχολείο μόνο αυτό έμαθες μάλλον αν κρίνω κι απ τον τρόπο που γράφεις.
Αν σε ενοχλεί το ενδιαφέρον μου για τη Σβεντα μπορείς να προσπεράσεις όπως κάνουν οι περισσότεροι.
Αλλα εσύ όταν γράφεις το κάνεις μόνο για να απαντήσεις σε μένα.
Αλλα ενδιαφέροντα δεν εχεις;
Εγω έγραψα ποια μου αρεσει .
Για σένα το μόνο που ξέρουμε είναι ότι δε γουστάρεις τη Σβεντα.
Σα να έχεις προσωπικά μαζί της.
Ποιες γουσταρεις ομως δε λες.
Εγω αυτό το βλέμμα της δε μπορώ να το ξεχάσω και θα κάνω τα πάντα για να την κερδίσω.
Ακομα κι αν χρειαστεί να προσπαθήσω να αποκτήσω πιο προσωπική σχέση μαζί της και να τη βοηθήσω να ξεφύγει απ τη ζωή που κάνει.
Εχω την οικονομική δυνατοτητα να το καταφερω.
Επισης δε με απασχολεί η γνώμη σου,αλλά και μερικών άλλων για το ενδιαφέρον μου για τα μάτια της Σβεντας.
Σε παρακαλώ η απάντηση σου να είναι χωρίς βρισιές και ουγκ.
Παιδεψε λίγο το μυαλουδακι σου να γράψεις ένα καλό κείμενο.
Με μαθηματική ακρίβεια πας για φούντο σε γκρεμό. Το σχόλιο μου ειναι σοβαρο και όχι ειρωνικό. Με απλά λόγια. Καμια πουτανα δεν θέλει να ξεφύγει από αυτή την ζωή. Ακόμα πιο απλά. Πες μια πουτανα να αφήσει τα λεφτα που βγάζει σε μια μέρα, επί 7 μέρες, επί 1 μήνα (είτε πιατσα είτε μπουρδελα, εσκορτ) και να πάει να δουλέψει 8ωρο για 25 με 30 ευρω την ημέρα.....
NOT A CHANCE.
Έχεις φράγκα λες. Κράτα τα κ απολαυσετα για πάρτι σου και όχι σε μια γύφτισσα ξεσκισμενη με παιδιά η οποιαδήποτε γυναίκα αυτής της δουλειας. Το βελάκι θα πάει κατευθείαν στην καρτέλα ΧΡΕΩΚΟΠΕΙΑ στον τροχό της τύχης. Και σίγουρα θα την γυρεύουν κάποιοι... Νάσαι σίγουρος όπου κ να την πας από μόνη της θα τους δώσει καθοδήγηση το που είναι.... FACTS.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Έκανα την υπέρβαση και άφησα τον εαυτό μου ελεύθερο. Δλδη, πειρα Σία μετά από πολλά χρόνια. Διότι τότε δεν μου έκανα κ κάτι ιδιαίτερο σαν πουτανα αλλά κ γενικα το στιλ της με ξενερώνει. Εννοώ το ύφος της. Αλλα δεν γαμεις.
Ευγενική, υπομονή, και θέληση. Πεντακάθαρη. Ωραια λευκή επιδερμιδα κ απαλό ξυρισμένο γιαλαντζι μουνακι. Ωραιος κωλος αχλάδι..πίπα μετρια αλλά το μποτοξ βεντουζαρι καλά στην πουτσα. Χωρίς χέρια πιπα με ρυθμό σχετικά γρήγορο. Οσο έπρεπε. Στήθηκε η κωλαρα της κ τον πειρα χωρίς μα κ μου και βιασυνες. Τελείωμα ωραίο χωρίς να τινάχτειι η να τραβηχτει. Άφησε τους σπασμούς της πουτσας να ηρεμήσουν μεχρι την τελευταία σταγόνα. Βγάλσιμο καποτα από αυτήν και σκούπισμα. Σωπα λέω, τι έγινε λέω από μέσα μου. Ένα μπράβο από μένα. Δεν το περίμενα.
Ναι 30 έδωσα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Έκανα την υπέρβαση και άφησα τον εαυτό μου ελεύθερο. Δλδη, πειρα Σία μετά από πολλά χρόνια. Διότι τότε δεν μου έκανα κ κάτι ιδιαίτερο σαν πουτανα αλλά κ γενικα το στιλ της με ξενερώνει. Εννοώ το ύφος της. Αλλα δεν γαμεις.
Ευγενική, υπομονή, και θέληση. Πεντακάθαρη. Ωραια λευκή επιδερμιδα κ απαλό ξυρισμένο γιαλαντζι μουνακι. Ωραιος κωλος αχλάδι..πίπα μετρια αλλά το μποτοξ βεντουζαρι καλά στην πουτσα. Χωρίς χέρια πιπα με ρυθμό σχετικά γρήγορο. Οσο έπρεπε. Στήθηκε η κωλαρα της κ τον πειρα χωρίς μα κ μου και βιασυνες. Τελείωμα ωραίο χωρίς να τινάχτειι η να τραβηχτει. Άφησε τους σπασμούς της πουτσας να ηρεμήσουν μεχρι την τελευταία σταγόνα. Βγάλσιμο καποτα από αυτήν και σκούπισμα. Σωπα λέω, τι έγινε λέω από μέσα μου. Ένα μπράβο από μένα. Δεν το περίμενα.
Ναι 30 έδωσα
Απέναντί από το fever είναι η καβαντζα της?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Απέναντί από το fever είναι η καβαντζα της?
Ντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαλακια καβαντζα αλλά ήταν αργά κ δεν υπήρχε θέμα αμαξιών, πιατσοβιον Ειχε κ μια νταλίκα να καλύπτει τον χορο
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Έκανα την υπέρβαση και άφησα τον εαυτό μου ελεύθερο. Δλδη, πειρα Σία μετά από πολλά χρόνια. Διότι τότε δεν μου έκανα κ κάτι ιδιαίτερο σαν πουτανα αλλά κ γενικα το στιλ της με ξενερώνει. Εννοώ το ύφος της. Αλλα δεν γαμεις.
Ευγενική, υπομονή, και θέληση. Πεντακάθαρη. Ωραια λευκή επιδερμιδα κ απαλό ξυρισμένο γιαλαντζι μουνακι. Ωραιος κωλος αχλάδι..πίπα μετρια αλλά το μποτοξ βεντουζαρι καλά στην πουτσα. Χωρίς χέρια πιπα με ρυθμό σχετικά γρήγορο. Οσο έπρεπε. Στήθηκε η κωλαρα της κ τον πειρα χωρίς μα κ μου και βιασυνες. Τελείωμα ωραίο χωρίς να τινάχτειι η να τραβηχτει. Άφησε τους σπασμούς της πουτσας να ηρεμήσουν μεχρι την τελευταία σταγόνα. Βγάλσιμο καποτα από αυτήν και σκούπισμα. Σωπα λέω, τι έγινε λέω από μέσα μου. Ένα μπράβο από μένα. Δεν το περίμενα.
Ναι 30 έδωσα
Ετσι πως τα λες η σια ειναι τουλαχιστον που την εχω παρει 5 με 6 φορες τα τελευταια 4 χρονια ωραιο μουνι καθαρη..Σε ξενερωνει με το βλεμμα της το στυλ γενικως..Εγω 20αρικο οταν δεχοταν την επαιρνα οταν μου λεγε 30 εφευγα η 25 τις μλκιες της δλδ..Ειναι αναλογα ποσο δουλεια εχει οταν πεφτει πεινα δεχονται..Το βασικο στην σια αμα σε μαθει μιλησεις μαζι της ειναι ενταξει παιδι που λεμε θα βγαλεις την ακρη αρκει να σε μαθει..Για αυτο λεω οτι λεει και ο dewarss μην της καλομαθαινετε με 30 και 40 ευρω δεν αξιζει στα ορθια για 5 λεπτα..Χαλατε την πιατσα η αλβανιδα οκ φελος ειναι αλλα αν μιλησεις μαζι της και σε μαθει 20αρικο θα σε παρει δεν θα σε πει μλκιες..Μιλαω για το θεμα χρηματων ολοι ξερουμε οτι ειναι ξεπετες ολες αυτες σια αλβανιδα που ειναι ωραια μουνια (γαματε υπευθυνη σας που λενε ξερετε τι ειναι)..Απλα οτι φταιχνουμε μερικα ατομα με τον τιμοκαταλογο το χαλατε..Θα μου πειτε εμφανιστηκες ξαφνικα παπαρα και μας τα λες..Τα λεω για τα ξερω καλα τα πραματα γιατι ασχολουμαι πολλα χρονια ασχετως αν δεν γραφω δεν ειναι του στυλ μου..Απλα εχει ξεφυγει η κατασταση πρεπει να αρχισουμε να μιλαμε οι παλιοι και οσοι ξερουν καλα το θεμα..Δεν θα κουρασω αλλο με το θεμα αυτο τα εχουμε πει απλα μερικοι σοβαρευτειτε
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ετσι πως τα λες η σια ειναι τουλαχιστον που την εχω παρει 5 με 6 φορες τα τελευταια 4 χρονια ωραιο μουνι καθαρη..Σε ξενερωνει με το βλεμμα της το στυλ γενικως..Εγω 20αρικο οταν δεχοταν την επαιρνα οταν μου λεγε 30 εφευγα η 25 τις μλκιες της δλδ..Ειναι αναλογα ποσο δουλεια εχει οταν πεφτει πεινα δεχονται..Το βασικο στην σια αμα σε μαθει μιλησεις μαζι της ειναι ενταξει παιδι που λεμε θα βγαλεις την ακρη αρκει να σε μαθει..Για αυτο λεω οτι λεει και ο dewarss μην της καλομαθαινετε με 30 και 40 ευρω δεν αξιζει στα ορθια για 5 λεπτα..Χαλατε την πιατσα η αλβανιδα οκ φελος ειναι αλλα αν μιλησεις μαζι της και σε μαθει 20αρικο θα σε παρει δεν θα σε πει μλκιες..Μιλαω για το θεμα χρηματων ολοι ξερουμε οτι ειναι ξεπετες ολες αυτες σια αλβανιδα που ειναι ωραια μουνια (γαματε υπευθυνη σας που λενε ξερετε τι ειναι)..Απλα οτι φταιχνουμε μερικα ατομα με τον τιμοκαταλογο το χαλατε..Θα μου πειτε εμφανιστηκες ξαφνικα παπαρα και μας τα λες..Τα λεω για τα ξερω καλα τα πραματα γιατι ασχολουμαι πολλα χρονια ασχετως αν δεν γραφω δεν ειναι του στυλ μου..Απλα εχει ξεφυγει η κατασταση πρεπει να αρχισουμε να μιλαμε οι παλιοι και οσοι ξερουν καλα το θεμα..Δεν θα κουρασω αλλο με το θεμα αυτο τα εχουμε πει απλα μερικοι σοβαρευτειτε
Βασικα με όλο το συμοαθειο,και με καλό ύφος, αυτά μην τα λες σε μενα για τις τιμές κ την καλόμαθηση.Ουτε περί χρόνια στο άθλημα κτλπ κτλπ. Είναι η 2η φορά στην πορνοκαριερα της που την παίρνω. Κ γιαυτο που έγραψα αλλά κ για την τιμή.Και για όλες τις κριτικές για Σία. Εξάλλου δεν παζαρέβω στην πιατσα για τον λόγο ότι παζαρι=ακόμα πιο χάλια υπηρεσία. Η ξερά θα το πω η καθόλου. Η δεν θα μπω καν στον κόπο να σταματήσω. Δλδη.. έχω 20 πάμε; ανάλογα με το μουντ και από καταθέσεις απόψεων που έχουν γράψει για κάποια κοπέλα κ τι ζητάει. Παράδειγμα γερμανοβουλγαρακι, είπα 20 χωρίς να ρωτήσω τι κ πως, πόσο, που κτλπ

1 ωρα το βραδυ ήταν και για γρήγορα χύσιμο. Εξάλλου ψυχή δεν υπήρχε έξω. Για παζάρια κ κουβέντες δεν ήμουνα και καμιά όρεξη για σταβομουτσουνιες
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Βασικα με όλο το συμοαθειο,και με καλό ύφος, αυτά μην τα λες σε μενα για τις τιμές κ την καλόμαθηση.Ουτε περί χρόνια στο άθλημα κτλπ κτλπ. Είναι η 2η φορά στην πορνοκαριερα της που την παίρνω. Κ γιαυτο που έγραψα αλλά κ για την τιμή.Και για όλες τις κριτικές για Σία. Εξάλλου δεν παζαρέβω στην πιατσα για τον λόγο ότι παζαρι=ακόμα πιο χάλια υπηρεσία. Η ξερά θα το πω η καθόλου. Η δεν θα μπω καν στον κόπο να σταματήσω. Δλδη.. έχω 20 πάμε; ανάλογα με το μουντ και από καταθέσεις απόψεων που έχουν γράψει για κάποια κοπέλα κ τι ζητάει. Παράδειγμα γερμανοβουλγαρακι, είπα 20 χωρίς να ρωτήσω τι κ πως, πόσο, που κτλπ

1 ωρα το βραδυ ήταν και για γρήγορα χύσιμο. Εξάλλου ψυχή δεν υπήρχε έξω. Για παζάρια κ κουβέντες δεν ήμουνα και καμιά όρεξη για σταβομουτσουνιες
Δεν τα ειπα σε σενα με σενα συμφωνησα στα περι κοπελας..Το αλλο κομματι του μηνυματος μου πηγαινε σε αυτους που δημιουργουν καθημερινα το προβλημα με τα λεφτα οι που πεφτουν σαν να μην εχουν γαμησει ξανα στην γιαννιτσων και δινουν οτι τους ζητησουν οι δημιουργουν θεματα 10 ατομα να περιμενουν
..Τεσπα καντε οτι θελετε δικια σας τσεπη ειναι εγω την γνωμη μου ειπα δεν θα ασχοληθω αλλο με το να προστατευσω την τσεπη κανενος..ορματε καλα χωσιματα
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Δεν τα ειπα σε σενα με σενα συμφωνησα στα περι κοπελας..Το αλλο κομματι του μηνυματος μου πηγαινε σε αυτους που δημιουργουν καθημερινα το προβλημα με τα λεφτα οι που πεφτουν σαν να μην εχουν γαμησει ξανα στην γιαννιτσων και δινουν οτι τους ζητησουν οι δημιουργουν θεματα 10 ατομα να περιμενουν
..Τεσπα καντε οτι θελετε δικια σας τσεπη ειναι εγω την γνωμη μου ειπα δεν θα ασχοληθω αλλο με το να προστατευσω την τσεπη κανενος..ορματε καλα χωσιματα
Απλά το παραθέσες χωρίς διευκρίνιση σε απάντηση στο ποστ μου. . Οπως και το τελευταίο κομμάτι του ποστ σου αυτό. Όλα καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom