Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
Ρε guys σε λιγο εγώ κ οι άλλοι 40+ συναγωνιστές θα κοιτάμε καθρέφτη και θα βλέπουμε τον Μαμρα από θαντερκατς.
Η gilf με κοντό ξανθο μαλλι και μαύρο μπουφάν μακρι, που κάθεται μοναστηριου στάση Πειραιώς, μοναστηριου στάση κόκκινου σχολείου, η Γιαννιτσών γωνία απεναντι απο το πάρκακι, είναι 70 χρονων!!
Αίσθηση ηλικίας με εμφάνιση έχουν λίγο θέματα κάποιοι.
Εμένα πάλι μου θυμίζει την άσχημη αδερφή της Μαρίας Ιωαννίδου.
Όπως έχω πει πριν δέκα και παραπάνω χρόνια της είχα δώσει πίπα σε μια στιγμή αδυναμίας.
Τίποτα το.ιδιαιτερο.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Εμένα πάλι μου θυμίζει την άσχημη αδερφή της Μαρίας Ιωαννίδου.
Όπως έχω πει πριν δέκα και παραπάνω χρόνια της είχα δώσει πίπα σε μια στιγμή αδυναμίας.
Τίποτα το.ιδιαιτερο.
Δεν λέει την γριετζο με το αυτοκίνητο στο στενό..μια άλλη γριετζο που είναι πεζή στην Μοναστηρίου..και είναι όντως 60+ ... προσωπικά δεν έχω δει ποτέ κάποιον να την παίρνει μόνο να γυρνάει πέρα δώθε ή να κάθεται στην στάση
 

giorgos2002

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2023
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Επίσης Μάρια Κρητικια;;

Συλβια που καθεται με Ντανιελα;;

Αδερφή Συλβιας που ζητάει 30 και δεν μιλάει αγγλικά;;
Μαρία από την Κρήτη μου συστήθηκε μαύρα μαλλιά 30€ συνήθως πάει πολύ νωρίς πιάτσα
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
77
Like
221
Πόντοι
20
Δεν λέει την γριετζο με το αυτοκίνητο στο στενό..μια άλλη γριετζο που είναι πεζή στην Μοναστηρίου..και είναι όντως 60+ ... προσωπικά δεν έχω δει ποτέ κάποιον να την παίρνει μόνο να γυρνάει πέρα δώθε ή να κάθεται στην στάση
Την συγκεκριμένη πέρσι την είχα ρωτήσει πόσα θέλει για μια πίπα και με είπε 50€ .άρχισα να κλαίω απ' τα γέλια κι έφυγα .
Η Ντανιέλα ήταν σήμερα στο σημείο της αν και φαινόταν κάπως , ίσως από τις φαπες που ειπώθηκε ότι πέσανε .
Σταθερά η Νταίζη μιλφ φορτώνονταν συνέχεια από τις 20:30 με 21:30 που έκανα μια γύρα.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Δηλαδη μου λες ότι δεν ξέρω τι μου γίνεται.Ξαπλωσα μαζί της στο κρεβάτι,κάναμε σεξ χωρίς αύριο κι όλα αυτά ήταν ιδέα μου;τΤα φανταστηκα όλα ενώ εκείνη περίμενε όρθια και σκυφτη ακουμπώντας στον τοιχο;Επειδη έχω σωας τας φρενας και ξέρω πολυ καλα τι μου γινεται σε διαβεβαιω ότι κάναμε ένα υπέροχο σεξ στο κρεβάτι γιατί η κοπέλα και συνεργασιμη είναι και το πνευματικό της επίπεδο είναι ανώτερο απ αυτό της μέσης πουτανας και ξέρει οτι πρεπει να ικανοποιήσει τον πελάτη.Τωρα αν εσύ επιμένεις χωρίς να έχεις δοκιμάσει εσύ χάνεις.
2 παιδιά έχει την βλέπω κάθε μέρα..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Περασμα 7.30 με 11.30 με διακοπές ενδιάμεσα αρκετές.
Εν ταχει
Αλβανίδα, Βάσια με Τεμη (αδελφή Σοφίας) και έναν ιπποπόταμο όλες μαζί στο ίδιο σημείο. Μαμά Σονιας πιο κάτω κ διπλά της η κλασσική μαύρη με άλλο μπουφάν κ οχι το κόκκινο φουσκοτο.
Gilf 70αρα κοντά στο ερείπιο. Σονια και Κρητικια παρών. Ντάνιελα επίσης. Ντεζη μιλφ παρών. Μοναστηριου Συλβια κλασσικά και συμπεθέρα Έλενα πιο κάτω στο νέο πόστο της.
Ιουλία, Στιλο, άπων.
Διχαλα το κοριτσάκι με την βαμμενη φράντζα. Θα το λεω πάντα.... Κριμα το κοριτση πραγματικά. Διχάλα μια ξανθιά με μαζεμένα μαλλιά, και Μαρινα. Αυτη που εβγαινε με το καυτό τζιν σορτσάκι το καλοκαίρι. Και οι τρεις τα νιου εντρι από το καλοκαίρι μέχρι τώρα της διχαλας. Amy whinehouse επίσης. Κάνω αναφορά στα πρεζόνια για το ρεπορτο.
Τραβελια τπτα. Μόνο Κελυ κ μια πολύ ψηλή με κάστανο σπαστό μαλλί σκούφο μάλλινο κόκκινο. Απεναντι απο λαμαρίνες.
Μάλλον οι υπόλοιποι κρος έβλεπαν παοκ.....
Ααα. Κ κατά της 11 απεναντι απο λαμαρίνες η Ελληνίδα με το ξανθο γλειμενω προς τα πίσω μαλλί. Εμφανίζονταν και παλιοτερα που κ που. Κάνει guest εμφανίσεις κ αυτη. Διαφεύγει το ονομα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Επίσης αυτή που καθεται με Ντάνιελα τώρα τελευταία είναι μια πολύ παλιά βουλγαρα που κατέβαινει ανά διαστήματα.Δεν είναι καινούργιο. Μσρο μαλλί μέτριο ύψος καλό δωματιάκι. Πόστο της κανονικά απεναντι απο το γερνσνο βουλγαρακι.
Πέρσι καθοταν στο σημείο αυτό, ντυμένη στα μαυρα (μαύρο δερμάτινο παντελόνι) και ηταν έγκυος. Ξεγέννησε κ ξαναγυρισε
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Πέρασμα γύρω στις 23.15, λίγα πράγματα. Απέναντι απο shell μια θείτσα που παίζει να κάνει πιάτσα 20 χρόνια τώρα και πάντα απορούσα ποιος την γαμάει, Στη θέση της Άλβα ένα μπάζο, παρακάτω μια μαυρούλα. Όχι Ιουλία, όχι Στίλο, όχι τρανς, όχι καμία παρακάτω, όχι τζάνκια στη διχάλα, μόνο Ντέζη μιλφ στη διχάλα φορτωνόταν όπως φαίνεται συνεχώς. Μοναστηρίου μηδέν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μηπως εννοεις Σουλα Κρητικια; απεναντι απο το ερείπιο; Μάλλον αυτή λες.
Εμένα Μαρία από Κρήτη μου συστήνεται. Μιλάμε για την γυφτοκρητικιά.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Πέρασμα γύρω στις 23.15, λίγα πράγματα. Απέναντι απο shell μια θείτσα που παίζει να κάνει πιάτσα 20 χρόνια τώρα και πάντα απορούσα ποιος την γαμάει, Στη θέση της Άλβα ένα μπάζο, παρακάτω μια μαυρούλα. Όχι Ιουλία, όχι Στίλο, όχι τρανς, όχι καμία παρακάτω, όχι τζάνκια στη διχάλα, μόνο Ντέζη μιλφ στη διχάλα φορτωνόταν όπως φαίνεται συνεχώς. Μοναστηρίου μηδέν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εμένα Μαρία από Κρήτη μου συστήνεται. Μιλάμε για την γυφτοκρητικιά.
Ετσι συστηνεται σουλα απο κρητη οχι μαρια τωρα αν λεει αλλα ονοματα παιζει το σεναριο αυτο στο ερειπιο απεναντι..ειναι απο το ρεθυμνο του δενδροποταμου:grin::grin::grin::grin:
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Επίσης αυτή που καθεται με Ντάνιελα τώρα τελευταία είναι μια πολύ παλιά βουλγαρα που κατέβαινει ανά διαστήματα.Δεν είναι καινούργιο. Μσρο μαλλί μέτριο ύψος καλό δωματιάκι. Πόστο της κανονικά απεναντι απο το γερνσνο βουλγαρακι.
Πέρσι καθοταν στο σημείο αυτό, ντυμένη στα μαυρα (μαύρο δερμάτινο παντελόνι) και ηταν έγκυος. Ξεγέννησε κ ξαναγυρισε
Για ποια λες ακριβώς μύστη ;
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Καλώς ήρθες kefalidmos, ευπρόσδεκτες όλες οι ενημερώσεις που μπορείς να δίνεις. Ενημερωτικά χθες η Νταίζη φορουσε φούστα.
Κλαιω...ξεε και τη ντουλαπα της ακομα χαχαχχα
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
θέλω να ρωτήσω είδε κάποιος αυτές τις μέρες τη Σβεντα; Που χάθηκε η καβλιαρα με τις πράσινες ματαρες;
Πήγε Βουλγαρία στον άντρα της κ στα παιδιά της κ θα ρθει το καλοκαίρι ξανά
Δε σε έδωσε το τηλ της
 

kefalismos

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2024
Μηνύματα
7
Like
56
Πόντοι
0
καλησπέρα στην παρέα. βόλτα σήμερα 22 με 23 . συνοπτικά και μαζεμένα γράφω τι είδα στις γυροβολιες .

Άλβα πρώτη, μετά το φορ όλ η μαύρη, καπάκι μαμά σονιας στο σκαλάκι και καπάκι στην επόμενη γωνία άλλη που δε την ξέρω. ψιλή, λεπτή, άσπρη με φουλαρι στα μαλλιά. 35 σίγουρα .

Στο φαναρι πανω ψιλη μάλλον τρανς 40άρα , Ιουλία λαμαρίνες βαριόταν που ζούσε καθισμένη κατω, Μαρία στίλο, απεναντι από το πάρκο μια θεία καμία 60 λεπτή κοντή. Καπάκια μετά χοντρή κοντή 50+ που δε ξέρω πως λέγεται, που μιλάει ψελίζοντας και νευριάζει μόνη της . δε τη φορτώνει ποτέ κανείς.

γωνία δάφνης κριτικιά με σόνια κλασικά να χορεύει σαν χαζοχαρουμενο μόνη της , ντανιέλα παρακάτω στη θέση της ( έμαθα και που μένει σήμερα) και διχάλα 2 ελληνίδες η μία πρεζου αλλά καλή 35 ετών λεπτή , Θεανώ νομίζω με είπε, και μια ακόμα κοντή 1.55 και καμια 20 ετών.

μοναστηρίου τιποτα


ερώτηση. Η συμπεθέρα πως είναι? μπας κ είναι αυτή που έγραψα μετά το παρκάκι που ψελλίζει? 50+ ? που κόβει βόλτες από μετά διχάλα ως το φανάρι?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
ερώτηση. Η συμπεθέρα πως είναι? μπας κ είναι αυτή που έγραψα μετά το παρκάκι που ψελλίζει? 50+ ? που κόβει βόλτες από μετά διχάλα ως το φανάρι?
Η συμπεθέρα είναι 1.60 κανονική σε κιλά μελαχρινή μαλλί ως τον ώμο κ στέκεται π πυροσβεστών
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom