Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Δηλαδη μου λες ότι δεν ξέρω τι μου γίνεται.Ξαπλωσα μαζί της στο κρεβάτι,κάναμε σεξ χωρίς αύριο κι όλα αυτά ήταν ιδέα μου;τΤα φανταστηκα όλα ενώ εκείνη περίμενε όρθια και σκυφτη ακουμπώντας στον τοιχο;Επειδη έχω σωας τας φρενας και ξέρω πολυ καλα τι μου γινεται σε διαβεβαιω ότι κάναμε ένα υπέροχο σεξ στο κρεβάτι γιατί η κοπέλα και συνεργασιμη είναι και το πνευματικό της επίπεδο είναι ανώτερο απ αυτό της μέσης πουτανας και ξέρει οτι πρεπει να ικανοποιήσει τον πελάτη.Τωρα αν εσύ επιμένεις χωρίς να έχεις δοκιμάσει εσύ χάνεις.
Συμφωνω με οτι πεις..θελω να συνεχισω να μπορω να γραφω στο συγκεκριμενο section
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Φίλε μαβερ ξέρω τη Σβεντα λίγο καιρό,σίγουρα λιγοτερο από σένα,αλλά έχω πάει κάποιες φορές μαζί της και στην καβατζα και σε ξενοδοχειο και εχω μιλήσει μαζί της αρκετά.Δεν την εχω δει πρωι, άβαφη,φυσικά αλλα νομίζω ότι κάθε γυναίκα είναι διαφορετικη όταν τη δεις πρωί πρωί.Εκτος αν εσύ σκεφτεσαι να την παντρευτείς και σε ενδιαφέρει το πως είναι το πρωί.Εμεις νομιζω ψωνίζουμε το ποσό όμορφη μπορεί να γίνει,όχι το τι είναι πραγματικα.Αλλωστε και την Αλβανιδα που την έχω δει στην καθημερινότητα της δεν μου άρεσε και δυσκολεύτηκα να την αναγνωρίσω.Οσο για τα παιδιά που αναφέρεις απ ότι μου έχει πει έχει ένα μόνο παιδί.Μηπως την μπέρδεψες με καμμια άλλη από τις κοπέλες που έχουν πολλά παιδια;Σχετικά με τα ακαποτα που αναφέρεις αυτά είναι παρελθον και γίνονταν περισσότερο λόγω άγνοιας.Τωρα που την εχουν ενημερωσει για τους κινδύνους δεν το κάνει πια.Αλλωστε κι εγώ ζήτησα πιπα ακαποτη αλλα μου αρνήθηκε.Δε με χάλασε όμως πολύ αυτό γιατί όταν βλέπεις αυτά τα υπέροχα πράσινα μάτια να σου ρουφάνε τον πουτσο τα ξεχνάς ολα.Τελος όσον αφορά τα μουνια ανώτερης κλασης που αναφέρεις δεν νομίζω ότι υπάρχει στην πιάτσα καμμια καλύτερη απ τη Σβεντα και στην εμφάνιση και στις υπηρεσίες.Αν εσύ έχεις άλλη ιδέα περιμένω να μου προτείνεις κάποιες καλύτερες έστω και σε pm αν δεν θέλεις να μιλήσεις δημοσίως.Απο την άλλη αν μιλάς για εσκορτ θα σου πω ότι λογω και καποιας οικονομικης ανεσης μεχρι τώρα κυρίως είχα ασχοληθεί μ αυτόν τον τομεα και εχω αρκετά μεγάλη εμπειρία με εσκορτ,μεγαλύτερη απ αυτήν που έχω στην πιάτσα.Ε λοιπόν η Σβεντα ειναι ανώτερη από τις περισσότερες απ αυτές και το λέω αυτο με πλήρη επίγνωση των λεγομενων μου.Παντα φιλικά ολ αυτά.
Oχι δεν την μπερδεψα..ξερω ποια ειναι..ναι η αλβανιδα ειναι εντέλως διαφορετικη πρωι αν την δεις συμφωνω Μαλλον εσυ θα την παντρευτεις με τα λεγομενα σου την γουσταρεις πολυ...σε εσκορτ σιγουρα εχει καλυτερες..της πιατσας γκομενα να εχει τοσο καλη αποδοση ιδιος βουλγαρα(οι βουλγαρες ειναι οι ξεπετες του αιωνα που πας να της γαμησεις κ κοιτανε το κινητο η μιλανε με τον νταβα τους και σε ξεπετανε στο λεπτο ) σε ξενοδοχειο δεν το πιστευω μονο αν παω μαζι της πραμα αδυνατο διοτι εχει φαει ακυρο απο εμενα με τις μλκιες που εκανε..τεσπα δεν ασχοληθω αλλο με την κοπελα πολυ διαφημιση επεσε ασχοληθηκαμε 5 σελιδες για αυτην..παμε παρακατω..στην πιατσα τα πραματα ειναι συγκεκριμενα δοκιμαζεις και βλεπεις εχουν γραφει απειρα σχολια ψαχνεις τις σελιδες βλεπεις τι αξιζει και τι οχι ολα ειναι γραμμενα για ολες..δεν θα ασχοληθω αλλο..ας γεμισει με ενημερωση το φορουμ..καλη συνεχεια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Geko2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
110
Like
228
Πόντοι
21
Είσαι σίγουρος ότι μιλάς για την Σβέντα; Δεν κολλάει τίποτα από αυτά.
Ρε μάγκες πια στο καλό είναι αυτή η Σβεντα, όσες φορές έχω περάσει δεν την έχω πετύχει!
Υπάρχει περίπτωση να είναι μια μαυρομαλα κοντά 1.70 με κορμαρα?
Όσο για το επίκαιρο θέμα τα λόγια είναι περιττά!
Κάποιοι θα έπρεπε να ντρέπονται!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Πήγε κανείς αυτές τις μέρες πιάτσα να ενημέρωσή άντε γιατί πολύ πρήξιμο φάγαμε με την Βούλγαρογυφτισα
Πάμε παρακάτω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Ρε μάγκες πια στο καλό είναι αυτή η Σβεντα, όσες φορές έχω περάσει δεν την έχω πετύχει!
Υπάρχει περίπτωση να είναι μια μαυρομαλα κοντά 1.70 με κορμαρα?
Όσο για το επίκαιρο θέμα τα λόγια είναι περιττά!
Κάποιοι θα έπρεπε να ντρέπονται!
Αυτή π λες είναι η Αλβανίδα άλλη ξεπετα κ αυτή
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Πήγε κανείς αυτές τις μέρες πιάτσα να ενημέρωσή άντε γιατί πολύ πρήξιμο φάγαμε με την Βούλγαρογυφτισα
Πάμε παρακάτω
Θα απογοητευτείς γενικά από το νήμα από δω κ πέρα.......
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Μεταφερόμαστε εδώ τα τσουτσεκια μπορούν να παραμείνουν
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
DEWARSS says

[IMG alt="DEWARSS"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/179/179108.jpg?1696107915[/IMG]

DEWARSS

Μέγας​

Απέναντι από το σελ η αλβανίδα με κόκκινη μίνι φούστα και ο νταβας απέναντι.φορτωμα συνεχόμενο.
Πολύ κίνηση στο εμπορικό οπότε τίποτα άλλο μέχρι το φανάρι .
Στις λαμαρίνες η Ιουλία με μαύρο μίνι μαύρο μπουφάν περιποιημένη αλλά έβαλε αρκετά κιλά στα μπούτια .
Ακριβώς δίπλα η τρανς με το καγιέν άκρως εντυπωσιακή.
Απέναντι η Μαρία στιλο η οποία ήταν και αυτή στο φόρτωμα .
Χλόης η Βάσια με την χοντρή και το βουλγαρακι που χορεύει ασταμάτητα, Σοφία νομίζω με κολάν μαύρο .
Απέναντι η χοντρή αδερφή της στιλο.
Απέναντι από το ερείπιο η Σόνια με την κρητικια και η μάνα της Σόνιας ακριβώς κολλητά η γυφτομαυριδερη πρεζου με την ξανθιά πρεζου και μέσα στο στενό Πειραιώς η θεία με το σεβρολετ.εχει γίνει πολύ μαστ το σημείο δεύτερη διχάλα .
Ντανιέλα και Αννιλια με φούστα και οι δύο και μπότα μέχρι το γόνατο και το βουλγαρακι που υιοθέτησαν μέσα στα μαύρα από μακριά φαίνεται γαμευσιμο.
Στην διχάλα όμορφη νεοπρεζου με μαύρο μαλλιά μαύρο παλτό ,ένας με μηχανάκι την είχε μια ώρα στα παζάρια .
Νταίζη μιλφ πουθενά ,μάλλον πάλι στο Ρεξ την γαμουσε ο Γιάννης.
Μοναστηριου το γερμανοβουλγαρακι με μαύρο μίνι και μποτάκια φουλ στο φόρτωμα και στο κωλοχανιο καβατζα η Έλενα συμπεθέρα με κολάν σορτσάκι και τα μπούτια έξω .
Αυτα μέχρι αυτήν την ώρα ,πολύ πράμα για όποιον θέλει να γαμησει αλλά και πολύ φόρτωμα
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Μήπως σε είπε κ ότι δεν είναι Βουλγάρα
2 παιδιά έχει μεγάλε όχι ότι μας νοιάζει Αλλά την υπερασπίζεσαι τόσο λες κ είσαι ο νέος της γκόμενος γιατί ο πρώην της την παράτησε κ πήρε κ το ένα η κ τα 2 παιδιά
Εμένα μου είχε πει οπτι δεν έχει παιδιά. Ό,τι να ναι…
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Καλησπέρα και απο εμένα. Βόλτα σήμερα απο 20:30 μέχρι 21:30.
Πρώτη πρώτη η Άλβα με τζιν σορτζάκι φορτωνόταν αβέρτα μόνο μία φορά την είδα, απέναντι της 2 βουλγαράκια, πιο κάτω χαλκίδος με γιαννιτσών η κυρία της διπλανής πόρτας περίπου 40 χρ. όχι αδύνατη, Ιούλία την οποία είδα μόνο μία φορά, Porsche Cayenne, stilo με τις λοξές ματιές, χλόης το ξανθό γυφτάκι και ακόμα μία με μώβ κολάν που είδα μόνο απο πίσω 2 φορές, απέναντι τους οι δύο χοντρές, πρίν το στενό της Πειραιώς Μαμά Σόνιας, ένα κροσάκι με μακριά καστανά μαλλιά αδύνατο, λίγο πιο κάτω Ιωάννα ψηλή ξανθιά, κλασσικά Ντανιέλα που είδα μόνο μία φορά μαζί με ένα γυφτάκι ακόμα ομορφούλικο, Νταίζη , γυρνώντας απο μοναστηρίου είδα 3 φορες το λαζοβοθλγαράκι και τέλος Σύλβια στον Δαβανόπουλο. Αρκετά κορίτσια σήμερα αλλά και αρκετή πελατεία.
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
DEWARSS says

[IMG alt="DEWARSS"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/179/179108.jpg?1696107915[/IMG]

DEWARSS

Μέγας​

Απέναντι από το σελ η αλβανίδα με κόκκινη μίνι φούστα και ο νταβας απέναντι.φορτωμα συνεχόμενο.
Πολύ κίνηση στο εμπορικό οπότε τίποτα άλλο μέχρι το φανάρι .
Στις λαμαρίνες η Ιουλία με μαύρο μίνι μαύρο μπουφάν περιποιημένη αλλά έβαλε αρκετά κιλά στα μπούτια .
Ακριβώς δίπλα η τρανς με το καγιέν άκρως εντυπωσιακή.
Απέναντι η Μαρία στιλο η οποία ήταν και αυτή στο φόρτωμα .
Χλόης η Βάσια με την χοντρή και το βουλγαρακι που χορεύει ασταμάτητα, Σοφία νομίζω με κολάν μαύρο .
Απέναντι η χοντρή αδερφή της στιλο.
Απέναντι από το ερείπιο η Σόνια με την κρητικια και η μάνα της Σόνιας ακριβώς κολλητά η γυφτομαυριδερη πρεζου με την ξανθιά πρεζου και μέσα στο στενό Πειραιώς η θεία με το σεβρολετ.εχει γίνει πολύ μαστ το σημείο δεύτερη διχάλα .
Ντανιέλα και Αννιλια με φούστα και οι δύο και μπότα μέχρι το γόνατο και το βουλγαρακι που υιοθέτησαν μέσα στα μαύρα από μακριά φαίνεται γαμευσιμο.
Στην διχάλα όμορφη νεοπρεζου με μαύρο μαλλιά μαύρο παλτό ,ένας με μηχανάκι την είχε μια ώρα στα παζάρια .
Νταίζη μιλφ πουθενά ,μάλλον πάλι στο Ρεξ την γαμουσε ο Γιάννης.
Μοναστηριου το γερμανοβουλγαρακι με μαύρο μίνι και μποτάκια φουλ στο φόρτωμα και στο κωλοχανιο καβατζα η Έλενα συμπεθέρα με κολάν σορτσάκι και τα μπούτια έξω .
Αυτα μέχρι αυτήν την ώρα ,πολύ πράμα για όποιον θέλει να γαμησει αλλά και πολύ φόρτωμα
Αφελφέ πέρασα και την πήρα καβάτζα για διαστημική πίπα! ήθελα ξενοδοχείο να σου πώ την αλήθεια αλλά είχε περάσει η ώρα και το πήγα χαλαρά!
 

kefalismos

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2024
Μηνύματα
7
Like
56
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους. πρώτο ποστ εδώ αν και χρόνια στο κουρμπέτι.

σήμερα έφτασα κατά τις 20 και έφυγα κατά τις 23, με αρκετές γύρες ανά διαστήματα. περιληπτικά αναφέρω τι είδα .

άλβα πρώτη πρώτη, και ως το φανάρι τίποτα έως τις 21+. 9μιση βγήκε η μαύρη μετά στο four all , και μαμά σόνιας μετά τις 23 κλασικό σημείο μετά τη μαύρη στο σκαλάκι.

Ιουλία λαμαρίνες απο τις 9 παράκαι την είδα πολλές φορές. δε την φόρτωναν σσήμερα.βαρεθηκε και καθησε κάτω. έχει χοντρίνει κ ολας , δεν είναι το στυλάκι που ήταν πέρσι.

Μαρία στίλο απο τις 9+ , απεναντι η τρανς με το καγιέν , μια χοντρη μετά τη Μαρία.

Χλόης η χοντροβουλγαροτσατσά με άλλες 3 από νωρις , οι οποιες σπάσανε . το μικρό έμεινε με την τσατσά, απέναντι στη στάση πήγε μια χοντρή και λίγο πιο μπροστά πλευρά τσατσάς άλλη βουλγαροχοντρή. αυτές βαρέθηκα να τις βλέπω, δε φορτωνε κανένας τίποτα. σε κάποια φάση οι χοντρές τέλος, πρέπει να έφυγαν, έμεινε το μικρό με την τσατσά. φορούσε και ένα κραγιόν μια αηδία, θρίλερ ήταν.

γωνία δάφνης αρχικά στις 8 δυο χοντρες ασχημες , μετα φύγανε και ήρθε το τρανς με το Ford. στα καπάκια μετά θειά ψιλή ξανθιά κοντό μαλλί 45+ ψιλοπρεζου, η οποία έπαιζε μπάλα και μοναστηρίου έως τις 22 που σηκώθηκε κ έφυγε.

Μετά μαμα σονιας πριν παει στο φορ ολ, μαζι με μια άλλη γεματούλα γαμεύσιμη . Όσο έκανε πιάτσα αυτή, η μαμά Σοφίας καθόταν μέσα στο παλιό bmw του νταβα και κοιτούσε τι πουλιά θα πιάσει η άλλη .

1 φορά πέτυχα και κριτικιά στο ίδιο σημείο μόνον.
πριν τη διχάλα ντανιέλα από νωρίς με μια άλλη που δε την ξέρω, καλούλα. σε κάποια φάση έφυγε αυτή, και πήγε η Σίλβια μαζί της .

Διχάλα ειχε 3 ελληνίδες , οι 2 πρεζουδες , με τους γκομενους τους παρέα να στέκονται πεζοί και όλο άλλαζαν πεζοδρόμιο με σπάσανε τα νεύρα για να πλευρισω με το αμάξι 5 γύρες έκανα.
Η 1 ήταν καλή αλλά ήταν αυτή που δεν ηθελε να δουλεψει , σαν να εκλεγε και καθόταν στο πεζούλι με το γκομενο δε ξέρω, πηγενε να την εμψυχώσει ο άλλος δε κατάλαβα ποτέ. αυτές όλες 9μιση ώρα είχαν πάρει πόδι , δε πρέπει να φόρτωσε κανένας βλέποντας και τους μαντραχαλους από δίπλα.

αριστερά της διχαλας νέα θειά, δε κατάλαβα αν ήταν πρεζου αν και την είδα από κοντά, έκανε 2 3 γυροβολιες έφυγε και αυτή έως τις 10. δε πρέπει να ήταν η νταίζη μιλφ, αυτή ήταν λεπτή.

Μοναστηριού και περίπου ύψος πυροσβεστικής, αδερφή σίλβιας. κατεύθυνση για δυτικά. 1 φορά την είδα και αυτό γιατί μου την έδειξε η σίλβια που είχα ήδη μες το αμάξι. ωραίο, 22 ετών από ότι με είπε και δε μιλάει γρι ελληνικά. 30 ακατέβατο με είπε η σίλβια ότι ζητάει η αδερφή της και μόνο πιπα σεξ καποτάτο, τίποτα άλλο.



και κάτι αστείο. κατά τις 11μιση, πήγα μίλησα μαμά σόνιας που είχε μεταφερθεί στη χαλκίδος, και της λέω ψάχνω μια σονια την ξέρεις. και τι μου λέει. ναι ναι είναι φίλη μου . μετά μου λέει ότι ήταν φίλη της , γιατί μαλώσανε. και ότι βγαίνει 7 με 10 , μετά την μαζεύει ο γκομενος της ! της λέω έχετε καμία συγγένεια έτσι ψιλές που είστε. όχι όχι λέει τίποτα.
πάλευα να κρατήσω τα γέλια μου .
ευχαρίστησα ευχήθηκα καλές δουλειές και σηκώθηκα και έφυγα....
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
καλησπέρα σε όλους. πρώτο ποστ εδώ αν και χρόνια στο κουρμπέτι.

σήμερα έφτασα κατά τις 20 και έφυγα κατά τις 23, με αρκετές γύρες ανά διαστήματα. περιληπτικά αναφέρω τι είδα .

άλβα πρώτη πρώτη, και ως το φανάρι τίποτα έως τις 21+. 9μιση βγήκε η μαύρη μετά στο four all , και μαμά σόνιας μετά τις 23 κλασικό σημείο μετά τη μαύρη στο σκαλάκι.

Ιουλία λαμαρίνες απο τις 9 παράκαι την είδα πολλές φορές. δε την φόρτωναν σσήμερα.βαρεθηκε και καθησε κάτω. έχει χοντρίνει κ ολας , δεν είναι το στυλάκι που ήταν πέρσι.

Μαρία στίλο απο τις 9+ , απεναντι η τρανς με το καγιέν , μια χοντρη μετά τη Μαρία.

Χλόης η χοντροβουλγαροτσατσά με άλλες 3 από νωρις , οι οποιες σπάσανε . το μικρό έμεινε με την τσατσά, απέναντι στη στάση πήγε μια χοντρή και λίγο πιο μπροστά πλευρά τσατσάς άλλη βουλγαροχοντρή. αυτές βαρέθηκα να τις βλέπω, δε φορτωνε κανένας τίποτα. σε κάποια φάση οι χοντρές τέλος, πρέπει να έφυγαν, έμεινε το μικρό με την τσατσά. φορούσε και ένα κραγιόν μια αηδία, θρίλερ ήταν.

γωνία δάφνης αρχικά στις 8 δυο χοντρες ασχημες , μετα φύγανε και ήρθε το τρανς με το Ford. στα καπάκια μετά θειά ψιλή ξανθιά κοντό μαλλί 45+ ψιλοπρεζου, η οποία έπαιζε μπάλα και μοναστηρίου έως τις 22 που σηκώθηκε κ έφυγε.

Μετά μαμα σονιας πριν παει στο φορ ολ, μαζι με μια άλλη γεματούλα γαμεύσιμη . Όσο έκανε πιάτσα αυτή, η μαμά Σοφίας καθόταν μέσα στο παλιό bmw του νταβα και κοιτούσε τι πουλιά θα πιάσει η άλλη .

1 φορά πέτυχα και κριτικιά στο ίδιο σημείο μόνον.
πριν τη διχάλα ντανιέλα από νωρίς με μια άλλη που δε την ξέρω, καλούλα. σε κάποια φάση έφυγε αυτή, και πήγε η Σίλβια μαζί της .

Διχάλα ειχε 3 ελληνίδες , οι 2 πρεζουδες , με τους γκομενους τους παρέα να στέκονται πεζοί και όλο άλλαζαν πεζοδρόμιο με σπάσανε τα νεύρα για να πλευρισω με το αμάξι 5 γύρες έκανα.
Η 1 ήταν καλή αλλά ήταν αυτή που δεν ηθελε να δουλεψει , σαν να εκλεγε και καθόταν στο πεζούλι με το γκομενο δε ξέρω, πηγενε να την εμψυχώσει ο άλλος δε κατάλαβα ποτέ. αυτές όλες 9μιση ώρα είχαν πάρει πόδι , δε πρέπει να φόρτωσε κανένας βλέποντας και τους μαντραχαλους από δίπλα.

αριστερά της διχαλας νέα θειά, δε κατάλαβα αν ήταν πρεζου αν και την είδα από κοντά, έκανε 2 3 γυροβολιες έφυγε και αυτή έως τις 10. δε πρέπει να ήταν η νταίζη μιλφ, αυτή ήταν λεπτή.

Μοναστηριού και περίπου ύψος πυροσβεστικής, αδερφή σίλβιας. κατεύθυνση για δυτικά. 1 φορά την είδα και αυτό γιατί μου την έδειξε η σίλβια που είχα ήδη μες το αμάξι. ωραίο, 22 ετών από ότι με είπε και δε μιλάει γρι ελληνικά. 30 ακατέβατο με είπε η σίλβια ότι ζητάει η αδερφή της και μόνο πιπα σεξ καποτάτο, τίποτα άλλο.



και κάτι αστείο. κατά τις 11μιση, πήγα μίλησα μαμά σόνιας που είχε μεταφερθεί στη χαλκίδος, και της λέω ψάχνω μια σονια την ξέρεις. και τι μου λέει. ναι ναι είναι φίλη μου . μετά μου λέει ότι ήταν φίλη της , γιατί μαλώσανε. και ότι βγαίνει 7 με 10 , μετά την μαζεύει ο γκομενος της ! της λέω έχετε καμία συγγένεια έτσι ψιλές που είστε. όχι όχι λέει τίποτα.
πάλευα να κρατήσω τα γέλια μου .
ευχαρίστησα ευχήθηκα καλές δουλειές και σηκώθηκα και έφυγα....
Καλώς ήρθες kefalidmos, ευπρόσδεκτες όλες οι ενημερώσεις που μπορείς να δίνεις. Ενημερωτικά χθες η Νταίζη φορουσε φούστα.
 

giorgos2002

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2023
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχει λίγες μέρες που πηρα την Μαρία την κρητικιά πέρασα καλά αλλά δεν μου έδωσε τόσο ευχαρίστηση .. κατά την γνώμη σας ποια είναι η καλύτερη να δοκιμάσω ; Επισεις ψάχνω για την καλύτερη πιπα στην πιάτσα ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ρε guys σε λιγο εγώ κ οι άλλοι 40+ συναγωνιστές θα κοιτάμε καθρέφτη και θα βλέπουμε τον Μαμρα από θαντερκατς.
Η gilf με κοντό ξανθο μαλλι και μαύρο μπουφάν μακρι, που κάθεται μοναστηριου στάση Πειραιώς, μοναστηριου στάση κόκκινου σχολείου, η Γιαννιτσών γωνία απεναντι απο το πάρκακι, είναι 70 χρονων!!
Αίσθηση ηλικίας με εμφάνιση έχουν λίγο θέματα κάποιοι.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Επίσης Μάρια Κρητικια;;

Συλβια που καθεται με Ντανιελα;;

Αδερφή Συλβιας που ζητάει 30 και δεν μιλάει αγγλικά;;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Επίσης για το κους κους
Ξύλο έφαγε η Ντανιελα από την Μαρία την κακοβαμμενη ξανθια βουλγαρα με έντονο κραγιόν κόκκινο και πρόσωπο σπασμένο από ακμή. Βγαινει από νωρίς, από σημείο Ντάνιελας ως το στενό της Πειραιώς και ερείπιο. Που κ που αραιά στην χλόης. Με παλούκι την χτύπησε στο κεφάλι κ ο νταβας της την έριχνε κλωτσιές ενώ ήταν πεσμένη κάτω.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Επίσης για το κους κους
Ξύλο έφαγε η Ντανιελα από την Μαρία την κακοβαμμενη ξανθια βουλγαρα με έντονο κραγιόν κόκκινο και πρόσωπο σπασμένο από ακμή. Βγαινει από νωρίς, από σημείο Ντάνιελας ως το στενό της Πειραιώς και ερείπιο. Που κ που αραιά στην χλόης. Με παλούκι την χτύπησε στο κεφάλι κ ο νταβας της την έριχνε κλωτσιές ενώ ήταν πεσμένη κάτω.
δλδ εφαγε ασχημες μαπες η ντανιελα την σακατεψε η ξανθια με τον νταβα της ..καλα ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom