Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Σβεντα 150 μια φορά μια ώρα χωρίς αναλ χωρίς 69 πίπα με προφυλακτικό .... νομίζω αν αλλάξει λίγο πολιτική δηλαδή η μία φορά γίνουν δύο τουλάχιστον αυτό τότε δεν συμφέρει
Είσαι σίγουρος ότι μιλάς για την Σβέντα; Δεν κολλάει τίποτα από αυτά.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Απόψε μετά τα μεσάνυχτα...
Κοσμοϊστορικό γεγονός στην πιάτσα... έλειπε το stilo όσες φορές και αν πέρασα :cheesy:

Χαλκίδος γωνία μάνα Σόνιας και δύο μαύρες...
Λαμαρίνες η Ιουλία.
Χλόης η ξανθιά με όλο το γυφταριο μαζί,3-4 ήταν...
Τέρμα δεξιά στη Γιαννιτσών πριν τη διχάλα η Ντανιέλα
Και στο πόστο της αλβανιδας ένα χαζοκουρεμένο σαν πρεζόνι έμοιαζε που μετά πήγε απέναντι από fever.

Στη Σελλ τα γυφτοκρος και η παλιά τρανς Γιώτα σε μαύρο αμάξι...
Στον ΟΠΑΠ το Cayenne και άλλες δύο μεγάλες τρανς χαμηλά στη Μαζαράκη.
Απέναντι από το πάρκο στη γωνία είδα αυτό το κρος με τη στραβή περούκα μέσα στο ford και τρόμαξα ρε...

Απόλυτη νεκρα,ανεβοκατέβαινα άδεια τη Γιαννιτσών και όλες στη θέση τους όλη την ώρα.
Παρόμοια εικόνα και κάτω στα μπουρδέλα... είδα και μια αλεπού να χώνεται δίπλα στο δασάκι στην ερημίτη
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Είσαι σίγουρος ότι μιλάς για την Σβέντα; Δεν κολλάει τίποτα από αυτά.
Θέλεις να σου στείλω τηλέφωνο να καταλάβεις ότι μιλάω για αυτήν...δεν έχω ούτε ένα λόγο να πω ψέματα ...λέω ακριβώς αυτά που μου ειπε
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Θέλεις να σου στείλω τηλέφωνο να καταλάβεις ότι μιλάω για αυτήν...δεν έχω ούτε ένα λόγο να πω ψέματα ...λέω ακριβώς αυτά που μου ειπε
Μην με παρεξηγείς, δεν εννοούσα ότι μπορεί να λες ψέμματα. Μήπως γίνεται κάποιο λάθος ρώτησα.

Δυστυχώς το τηλ της δεν το έχω να και την έχω πάρει πολλές φορές.
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Μην με παρεξηγείς, δεν εννοούσα ότι μπορεί να λες ψέμματα. Μήπως γίνεται κάποιο λάθος ρώτησα.

Δυστυχώς το τηλ της δεν το έχω να και την έχω πάρει πολλές φορές.
Δεν παρεξηγώ φίλος ... εδώ είμαστε για να λέμε αλήθειες ...αν θές στο στέλνω σε pm τι τηλέφωνο
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
να κανω μια ερωτηση ασχετη ρε μαγκες ο alfie που ειναι?δεν τον βλεπω να σχολιαζει?εγινε κατι?
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Είσαι σίγουρος ότι μιλάς για την Σβέντα; Δεν κολλάει τίποτα από αυτά.
Εγώ μια φορά που την είχα ρωτήσει μου είχε πει 80€. Δεν αντιλέγω στα ποσά που παρέθεσες απλα μήπως και ήταν κάποια άλλη η δεν ήθελε να πάει ξενοδοχείο.
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Μην με παρεξηγείς, δεν εννοούσα ότι μπορεί να λες ψέμματα. Μήπως γίνεται κάποιο λάθος ρώτησα.

Δυστυχώς το τηλ της δεν το έχω να και την έχω πάρει πολλές φορές.
Μήπως τελιωνει το τηλέφωνο της σε 808?
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
205
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Όλο αυτό με τον Ντιου άδικο πρέπει να γυρίσει πίσω..
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Εγώ μια φορά που την είχα ρωτήσει μου είχε πει 80€. Δεν αντιλέγω στα ποσά που παρέθεσες απλα μήπως και ήταν κάποια άλλη η δεν ήθελε να πάει ξενοδοχείο.
Όχι φίλος μιλάμε για την ίδια.80 είναι η μισή ώρα ... τώρα φυσικά το 150 μια φορά για μια ώρα δεν συμφέρει ... εκτός αν κάποιος κάνει μια ώρα να χύσει τότε ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως τελιωνει το τηλέφωνο της σε 808?
Ναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Εγώ μια φορά που την είχα ρωτήσει μου είχε πει 80€. Δεν αντιλέγω στα ποσά που παρέθεσες απλα μήπως και ήταν κάποια άλλη η δεν ήθελε να πάει ξενοδοχείο.
ποια ειναι αυτη η Σβεντα ρε παιδια; εχει αγγελια;
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Όχι φίλος μιλάμε για την ίδια.80 είναι η μισή ώρα ... τώρα φυσικά το 150 μια φορά για μια ώρα δεν συμφέρει ... εκτός αν κάποιος κάνει μια ώρα να χύσει τότε ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι
Τότε αδελφέ μιλάμε για την Σβεντα ή Σβεσνα, μλκς σου είπε για να σε ξεφορτωθεί επειδή μάλλον είχε κάτι άλλο στο μυαλό της.
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Τότε αδελφέ μιλάμε για την Σβεντα ή Σβεσνα, μλκς σου είπε για να σε ξεφορτωθεί επειδή μάλλον είχε κάτι άλλο στο μυαλό της.
Και σε άλλους ακριβώς τα ίδια λέει....80 μισή ώρα μια φορά 150 μια ώρα πάλι μια φορά....ότι να ναι η τύπισσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Και σε άλλους ακριβώς τα ίδια λέει....80 μισή ώρα μια φορά 150 μια ώρα πάλι μια φορά....ότι να ναι η τύπισσα
κατα την δικια μου γνωμη για το 20αρικο ειναι και πολυ..μια βουλγαρα γυφτισσα ειναι κλαιν .. εκανε ενα καρω ακαποτα και μλκιες αν ειναι να δωσετε 150 ευρω η 80 η οτι ζηταει ψαχτειτε για εσκορτ απο γραφειο στον χωρο σας..την ξερω απο τοτε που ξεκινησε οκ καλη για πιατσα αλλα μεχρι εκει..μερικοι βλεπω την θεοποιητε λες και ειναι καμια μουναρα..πρωι την εχετε δει...βεβαια γουτσα ειναι αυτα οκ οτι αγαπατε..
 

ntines85

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά..τι εστί Σβεντα?
Ποια είναι?
Έχουμε εικόνα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Καλή η σβεντα Αλλά μόνο για 20 στα όρθια κ τα 30 πολλά είναι έκανα το λάθος της έδωσα 30 κ δε το ξανακάνω στα 5' πήρε τηλ ο Δικος της κ καλά άργησε
Σώμα Καλό Αλλά χαλαρό φατσα γυφτε μικρό βυζί αυτά
Τώρα αν κάποιοι την έχουν Θέοποιηση είναι περί ορέξεως.
Είναι μία μέτρια πιατσοβια
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Έχει 2 σελίδες με σβεζτα ασχοληστε όλοι …μαγιά σας έκανε ;οποίος θέλει 3-5 πάει ρίχνει ένα με ένα 30αρι ένα δεκάλεπτο ….τι ασχοληστε με ξενοδοχείο και φούμαρα ….το γαμησι σε δημόσιο χώρο έξω έχει άλλο γούστο ….ξενοδοχειο πάνε οι 60αρηδες και επάνω ….νεα παιδία πρέπει να τις γαματε στον αέρα ….τις πιατσοβιες….που μου θέλετε και κρεβάτια και ζεστά βούτυρα
Προβλεπεται παλι να χει κινηση στο ποστο της αλαρμ και δε συμαζευεται.τα μαθαμε .....
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Δεν συμφωνω μ αυτά που λες φίλε μου.Οι παππούδες πάνε μόνο στα ξενοδοχεια;Κανονικά η Σβεντα δεν είναι για την πιάτσα,ειναι για ξενοδοχείο γιατί είναι ανώτερη από πολλές εσκορτ και βγάζεις καλά γούστα μαζί της.Εχει ένα σώμα υπέροχο που δεν το ξεχνάς και σε κάνει να θες ξανά και ξανά.
Φιλε εχω ενα αποθηκακι αν θες φερτην εκει μα σ βγει και τσαμπα γιατι τσαμπ κρεβατι θα πλερωσεις στ χοτελ αφπυ στα ορθια θα στηθει..τα χουμε πει αυτα αλλα τον ηγετη που τα ελεγε αποφασιστηκε να τον μπαναρουν οι ξενοδοχουπαλληλοι μαλλον.....χαχαχχα
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Αποκλείεται αυτά που λες φίλε μου.Η Σβεντα δεν βγαίνει πρωινές ώρες.Απο δικιά μου πλευρά δεν είναι άσχημη η κοπέλα,είναι μουναρα.
λες να μην ξερω τι λεω..κατα αρχην το πρωι την εχετε δει που ειπα ειναι γιατι την εχω πετυχει πρωι στην γιαννιτσων δεν δουλευε εκεινη την ωρα ηταν με τα παιδια της (και οτι αβαφη δεν ειναι οπως δειχνει)..δευτερον κυριακες καποιες φορες βγαινει και κατα της 12 το πρωι αλλα συνηθως και 3 η ωρα αλλα αναλογα παλια προ κορονοιου εβγαινε βραδυ..το θεμα ειναι οτι εισαι σιγουρος πολυ και μου λες αποκλειεται..εχω χρονια που κατεβαινω γιαννιτσων ξερω τι παιζει ακριβως..αν σ αρεσει οκ δεκτο γουστα ειναι αυτα δεν λέω πουθενα οτι ειναι ασχημη για δεδομενα πιατσας καλη ειναι απλα εχει κλασης ανωτερα μουνια να παρει καποιος με 80 η 150 ευρω σε ξενοδοχειο..για 20 αρικο καλα ειναι..βεβαια τα ακαποτα που εκανε μιας και μου τα προτεινε δεν πηγα μαζι της και ουτε προκειται..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Φίλε μαβερ ξέρω τη Σβεντα λίγο καιρό,σίγουρα λιγοτερο από σένα,αλλά έχω πάει κάποιες φορές μαζί της και στην καβατζα και σε ξενοδοχειο και εχω μιλήσει μαζί της αρκετά.Δεν την εχω δει πρωι, άβαφη,φυσικά αλλα νομίζω ότι κάθε γυναίκα είναι διαφορετικη όταν τη δεις πρωί πρωί.Εκτος αν εσύ σκεφτεσαι να την παντρευτείς και σε ενδιαφέρει το πως είναι το πρωί.Εμεις νομιζω ψωνίζουμε το ποσό όμορφη μπορεί να γίνει,όχι το τι είναι πραγματικα.Αλλωστε και την Αλβανιδα που την έχω δει στην καθημερινότητα της δεν μου άρεσε και δυσκολεύτηκα να την αναγνωρίσω.Οσο για τα παιδιά που αναφέρεις απ ότι μου έχει πει έχει ένα μόνο παιδί.Μηπως την μπέρδεψες με καμμια άλλη από τις κοπέλες που έχουν πολλά παιδια;Σχετικά με τα ακαποτα που αναφέρεις αυτά είναι παρελθον και γίνονταν περισσότερο λόγω άγνοιας.Τωρα που την εχουν ενημερωσει για τους κινδύνους δεν το κάνει πια.Αλλωστε κι εγώ ζήτησα πιπα ακαποτη αλλα μου αρνήθηκε.Δε με χάλασε όμως πολύ αυτό γιατί όταν βλέπεις αυτά τα υπέροχα πράσινα μάτια να σου ρουφάνε τον πουτσο τα ξεχνάς ολα.Τελος όσον αφορά τα μουνια ανώτερης κλασης που αναφέρεις δεν νομίζω ότι υπάρχει στην πιάτσα καμμια καλύτερη απ τη Σβεντα και στην εμφάνιση και στις υπηρεσίες.Αν εσύ έχεις άλλη ιδέα περιμένω να μου προτείνεις κάποιες καλύτερες έστω και σε pm αν δεν θέλεις να μιλήσεις δημοσίως.Απο την άλλη αν μιλάς για εσκορτ θα σου πω ότι λογω και καποιας οικονομικης ανεσης μεχρι τώρα κυρίως είχα ασχοληθεί μ αυτόν τον τομεα και εχω αρκετά μεγάλη εμπειρία με εσκορτ,μεγαλύτερη απ αυτήν που έχω στην πιάτσα.Ε λοιπόν η Σβεντα ειναι ανώτερη από τις περισσότερες απ αυτές και το λέω αυτο με πλήρη επίγνωση των λεγομενων μου.Παντα φιλικά ολ αυτά.
Μήπως σε είπε κ ότι δεν είναι Βουλγάρα
2 παιδιά έχει μεγάλε όχι ότι μας νοιάζει Αλλά την υπερασπίζεσαι τόσο λες κ είσαι ο νέος της γκόμενος γιατί ο πρώην της την παράτησε κ πήρε κ το ένα η κ τα 2 παιδιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom