Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Αυτά αδερφέ στα 2 ξεφτέρια του νήματος σας να τα πεις. Εγώ έτσι και αλλιώς πιατσοβιος δεν είμαι, ούτε θα γίνω. Πληροφορίες μπήκα να πάρω. Άλλοι μου απάντησαν όμορφα και μιλήσαμε και προσωπικά και αυτοί οι 2 ορμηξαν σαν τις πουτανες που πάνε και γαμανε στα στενά και η μία συμπληρώνει την άλλη. Από τη μια έχουμε τον παπαρα Ταυλανδο που θα ετοιμάσει και μπαρ και όπου καθίσει όπου σταθεί αυτό λέει όταν μαλωνει και από την άλλη τον σκληρό γαμια της ζούγκλας που νομίζει θα πεταχτεί ο Ταρζαν όταν γαμαει. Δε θα μου βγουν και από πάνω 2 τυχαίοι. Τα Βιάγκρα να μη ξεχνάνε μόνο πριν πάνε να γαμησουν και δε τους σηκώνεται το χαρβαδοκουτι.
Σε ολους το λεω..χαλαρα..οκ ειπες ειπανε..τελειωνετε..βριζεις μανες δλδ τo πιο ιερο πραμα..θα ηθελες να σου βριζουν την μανα.εμενα οχι..καπου ελεος μας λες μπαρμπαδες που ειμαστε πανω απο 40 δλδ εσυ ποσο εισαι 20- 25 ξερω εγω και τι εγινε εμεις δεν ημασταν 25 εσυ δεν θα γινεις 40 και...λες εισαι 1,92 110 κιλα ε και?δεν ειδα εγω κανεναν απο αυτους να σε βριζει η να σου πει τετοια πραματα..δεν σεβεσαι τιποτα απο αυτο εχασες οτι δικιο και να ειχες..
 
Τελευταία τροποποίηση:

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Βρε είσαι σίγουρος ότι δεν θα είναι η μάνα σου;; Ξανά ρωτάω.
Καλύτερα να μην πιάνεις μάνες στο στόμα σου! Θα σε πρότεινα να φύγεις από το συγκεκριμένο νήμα και να μην μπαίνεις ούτε σαν άγνωστος μετά από αυτό που είπες διότι δεν σέβεσαι τίποτα!
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Ειρήνη ημίν αγαπητοί φίλοι. Εδώ είμαστε για να ενημερωθούμε, να ενημερώσουμε και γενικά να περνάμε καλά με το αγαπημένο μας σπορ.
Εκφράσεις του τύπου να πάθω καρκίνο, η μάνα μου έκανε παρτούζες με πακιστανούς, τα παιδιά μου ρουφάνε ψωλές στην πιάτσα και ούτω καθεξής είναι παπάρια μαντόλες όταν είσαι πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Πραγματικά απορώ πως ασχολείστε. Φίλοι σταθερές δυνάμεις του νήματος σας παρακαλώ πάρα πολύ σταματήστε να απαντάτε. Κι εσύ φίλε που περιέγραψες την ιστορία σου, καλώς το έκανες, φτάνει όμως.
Να σημειώσω εδω οτι το cuckolding, το να παίρνεις λεφτά για να πηδάνε την γκόμενα σου, το dogging, και 1002 άλλα, είναι αναγνωρισμένα φετίχ με πολλούς θιασώτες και δεν μπορούμε να μηδενίζουμε την αξία τους, για όποιον καυλώνει με κάτι τέτοιο. Σαφώς βέβαια, περί ορέξεως…
Επίσης, να μην μηδενίζουμε το αγαπημένο μου swinging, όπου αγαπημένα ζευγάρια, παντρεμενα και με παιδιά, βγάζουν τα μάτια τους με άλλα αγαπημένα ή όχι τόσο αγαπημένα ζευγάρια και περνάνε θαυμάσια χωρίς να υπάρχουν ζήλιες και μαλακίες. Αγάπη, εμπιστοσύνη και ανοιχτό μυαλό θέλει και περνάνε όλοι καλύτερα.
Ζητώ συγνώμη για την άσχετη συζήτηση με την πιάτσα, ας επανέλθουμε στην τάξη!
Η Σβέντα βεβαίως και τα κάνει όλα στην πιάτσα, τα κάνει και καλά, αλλά είναι τρελή ξεπέτα. Μακάρι να πηγαίνει σε ξενοδοχείο ή σε σπίτι και να είναι όπως λέει ο φίλος, δεν έχω κάποιο λόγο να το αμφισβητήσω και θα προσπαθήσω και εγώ!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Βρε είσαι σίγουρος ότι δεν θα είναι η μάνα σου;; Ξανά ρωτάω.
Έκανα κάτι που δεν το κάνω ποτέ όσο και να λογομαχησω .
Καλό ταξίδι λοιπόν Κώστα και ας μας διαβάζεις πλέον ως επισκέπτης.
Οταν χρειάζεσαι λεφτά φέρε την κοπέλα στην πιάτσα να την δώσουμε κανένα 20ρικο ,αν θες βγες και εσύ έχει πολλούς που θα σε περιποιηθούν χωρίς να σε κοιτάνε στα μάτια και θα πληρωθείς όπως συνηθίζεις
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Ωχου...
Κοφτε το ρε, μπουληδες είστε; Δεν καταλαβαίνετε ότι κουράζετε με τις χαζές αντιπαραθέσεις σας;
Μου είπε, του είπα, είχες πει, σου είχα πει, έλεος κάπου!
Βγείτε στην Τατιάνα και τσακωθείτε με την ησυχία σας.
Ζημιά κάνετε, θα βγει κανένας να μάθει πέντε πράγματα και θα του πείτε να διαβάσει τα προηγούμενα.
Ποια προηγούμενα; που το 80+% είναι σπαμ;
Ηρεμήστε λίγο για όνομα.
Αν δεν κάνω εγώ και κάποιοι μετρημένοι στα δάχτυλα την ενημέρωση,δεν υπάρχει νήμα.
Καλό είναι να εστιάζετε στους καρκίνους του νήματος να φεύγουν από εδώ και όχι να παίρνετε ουδέτερη θέση
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Φίλε μου έχεις δίκιο, αλλα όταν έχεις χρονο πήγαινε να δεις τι όμορφα προσέγγισα το νήμα και πως μίλησα. Και άρχισαν μετά οι 2 έξυπνοι να μας το παίζουν καπετάνιοι και ότι όλοι οι άλλοι είναι τα ναυτάκια εδώ μέσα. Ο Ταυλανδος και ο Ταρζάν. Που τους ρωτάς κατι και σε ειρωνεύονται. Και λίγα τους ειπα. Σορρυ σε όλους για το σπαμ. Σε αυτούς τους 2 δεν παίρνω τίποτα πίσω. Να μάθουν να μιλάνε.
Τώρα είναι αργά μικρέ έφαγες την αναφορά όπως θα πράξουν και τα υπόλοιπα μέλη πιστεύω για καρκίνους σαν εσένα .
Μάθε πρώτα να μιλάς και δεν σου την έπεσα εγώ εσύ την έπεσες στον illuzion και εγώ σου απάντησα .
Όλοι οι άλλοι ξέρουν στο 100%ποιος είμαι και πως τους απαντάω και εδώ και σε πμ σε προσωπικό επίπεδο,δεν έχω αφήσει ποτέ κανέναν παραπονεμένο σε θέματα πιάτσας για πληροφορίες,αρκεί να ξέρουν να μιλάνε ,όχι να μας θεωρούν πεταμενους, βρωμιαρηδες και να ζητάνε λαβράκι για να γαμησουν σε ξενοδοχείο σε τιμή πιάτσας
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Στα δικά μας τώρα.
Όσο αναφορά μια που πείρε υπό την προστασία της η Βάσια, μην κάνετε τον κόπο. Μια ασχημούλα με λιγοστά δόντια κ κιλακια. Τρόμαξα στο φανάρι του One όταν περνούσαν από δίπλα μου...
Μιλφ Ντάιζη βγαίνει από τις 7.30 βλέπω, κατεβάζει τα σκουπίδια της και πάει για το καφεδάκι της. Πιστη στην ρουτίνα της σαν καλη στρατιωτίνα της Γιαννιτσών.
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Σβεντα 150 μια φορά μια ώρα χωρίς αναλ χωρίς 69 πίπα με προφυλακτικό .... νομίζω αν αλλάξει λίγο πολιτική δηλαδή η μία φορά γίνουν δύο τουλάχιστον αυτό τότε δεν συμφέρει
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Φίλε δεν ξέρω αν αυτό που γράφεις είναι από ερώτηση που έκανες ή αν δέχτηκες κιόλας ,πάντως σε έφαγε .
Όχι φίλος δεν πήγα ...η αλήθεια είναι το σκεφτόμουν αν ήταν τουλάχιστον για δύο φορές την ώρα αλλά έτσι όχι....θα την πετύχω στην πιάτσα και καλά είναι και στο αμάξι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Όχι φίλος δεν πήγα ...η αλήθεια είναι το σκεφτόμουν αν ήταν τουλάχιστον για δύο φορές την ώρα αλλά έτσι όχι....θα την πετύχω στην πιάτσα και καλά είναι και στο αμάξι
Δεν αξίζουν αυτά τα λεφτά ούτε για δύο φορές .
Άσε που μάλλον ήθελε να σε αποφυγει ,δεν ήθελε χοτελ.
Τον έτρωγε και ακαποτα στον κωλο για 30 ευρώ ,στην πίπα θα κολλήσει;
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Δεν αξίζουν αυτά τα λεφτά ούτε για δύο φορές .
Άσε που μάλλον ήθελε να σε αποφυγει ,δεν ήθελε χοτελ.
Τον έτρωγε και ακαποτα στον κωλο για 30 ευρώ ,στην πίπα θα κολλήσει;
Τώρα μάλλον πέσανε πολλοί μνηστήρες και ανέβασε τον πήχη.. κανονικά πρέπει να φάει άκυρο από άλλους για να αλλάξει τροπάρια.... δηλαδή υπηρεσίες πιάτσας που νομίζω 20 Ρίκο παίρνει δεν έχω πάει ακόμα γιατί δεν πάω συχνά στην πιάτσα και αυτή βγαίνει 3, με 5 το απόγευμα νομίζω και ζητάει 150 για μια πιστόλια που μπορεί να τελειώσεις στο 5 λεπτό...και μετά τι ?55 λεπτά θα μιλάμε? παιδιά μην τίς κάνετε τα χατίρια γιατί στο τέλος θα μας χρεώνουν και τον διάλογο μαζί τούς
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Και τι μου δείχνεις τώρα ακριβώς;;; Αυτό το θεωρεις κατι σπουδαίο;; Θέλεις να σου στείλω κανα προσωπικό μήνυμα να καυλωσεις στα αληθεια από την κωλαρα που γαμαω το τελευταίο δίμηνο;; Να χαζέψεις τελείως;; Με ημερομηνία σημερινή;; Και μετά θα μου δείξεις εσυ ΑΝ έχεις κατι. Που σίγουρα δεν έχεις. Πιτσιρίκο.
Φίλε αλήθεια τώρα ... πολλοί από εδώ έχουν γαμισει κολαρες και χωρίς πληρωμή ..δεν υπάρχει λόγος να το κάνουμε και διαφήμιση είναι πολύ παιδικό όλο αυτό...και φιλικά στο λέω γιατί ούτε σε ξέρω ούτε έχουμε να χωρίσουμε κάτι αλλά σταματήστε το εδώ φτάνει ρε παιδιά...και στους άλλους δύο το λέω βάλτε στοπ ρε παιδιά
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Εγώ δεν τους απαντάω άλλο τελείωσα. Αν θέλει καποιος σε προσωπικό μήνυμα ας έρθει. Εγώ για την Σβεντα ρώτησα και για αυτήν παρακολουθώ το νήμα καθώς σκέφτομαι να την πάρω και προσπαθώ να βγάλω συμπέρασμα το τι να κάνω και το ποτε, καθώς η γκομενα αν είναι αυτή που είδα, μου άρεσε αρκετά.
Πάρε πρώτα μια φορά στο αμάξι γιατί από ότι λένε καθαρή είναι... πήγαινε κατά της 3 να εισαι ο πρώτος της ημέρας αν κολλας
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kwst26

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Να ενημερώσω πως ο φίλος κ συνάδελφος dewars έφαγε
Ban. Ένα άτομο που ενημερώνει κανονικά καθημερινά το συγκεκριμένο νημα τουλάχιστον τα τελευταία 2 χρονια. Από τι βλέπω προτιμάτε τα τσογλάνια που μπαίνουν κ βριζουν μάνες και κάνουν μπουρδελο το νήμα με άσχετες ερωτήσεις και παπαριες. Προφανώς και δεν κατάλαβε ότι ειρωνευτικαμε στο πρώτο ποστ του και επίσης για άλλη ελεγε και σε άλλη κατέληξε και ξανά μάνα στην άλλη ξανα κατέληξε. Οχι Αλβανίδα όχι Σβετα.
Νάσται καλά. Καλη ενημερώσει να έχεται απο τον Kwst26 θα έχετε τέλειες ενημερώσεις και απόψεις
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Εκ μέρους του DEWARSS

Έφαγε μαζικό Μπαν απο κάποια άτομα και έχει περιοριστεί η πρόσβαση να μην μπορει να γράψει στο νήμα .
Δεν θα ασχοληθει ούτε με τους έξυπνους που κάνανε την μαζική αναφορά ,ούτε με ποιο είναι το δίκαιο να συνεχίσει να γράφει το τρολ.
Περιμένει να λυθεί το πρόβλημα από αυτόν που το αποφάσισε .
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Αν έγινε όντως το παραπάνω μπαν που αναφέρει ο συνάδελφος illuzion ένα σάιτ που λέγεται μπουρδέλα κινήθηκε με εντελώς φλωρικο τρόπο.. διαφωνώ κάθετα με ότι έγινε.. καταρχήν δεν είναι θέμα ενημέρωσης έτσι κι αλλιώς οι ίδιες και οι ίδιες είναι τις ξέρουμε από έξω όλες... Αλλά έτσι σπάει μια παρέα που κάναμε τον χαβαλε μας συν και τις απόψεις που ανταλλάσαμε για τον συγκεκριμένο τομέα.. ελπίζω να επιλυθεί αμέσως αυτό το πρόβλημα να αποδοθεί κάτι πιο δίκαιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Πάντως αν δεν ανακληθεί αυτή η απόφαση ...Από εμένα τίθεται θέμα αξιοπιστίας του site δεν γίνεται να τρώει Μπαν ένα μέλος σαν τον @DEWARSS με τόσο μεγάλη προσφορά ...επειδή κάποιες πουτανες και ένα συγκεκριμένο ΚΩΛΟΠΑΙΔΙ είναι σε διαφωνία η έχουν κόντρα μαζί του...
Νιώθω ειλικρινά ταπεινωμένος από μια τέτοια συμπεριφορά απέναντι στον Ντιου...Και νιώθω ντροπή που τα υπόλοιπα μέλη που συνεισφέρουν στο νήμα δεν αντιδρανε... Πόσο μάλλον όταν οι περισσότεροι έχουν πάρει και έχουν ζητήσει βοήθεια από το Ντιου...
Παρακαλώ τον οποίο διαχειριστή να επιληφθεί του θέματος και να λυθεί άμεσα ....
ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΆ
#ΜΕΤΟΝDEWARSS#ΜΕΤΟΝDEWARSS
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Αχχχχ κακό που μας βρήκε. Ναι βέβαια μονο αυτός ενημερώνει. Όλοι οι υπόλοιποι μπαίνουμε εδώ μέσα για να μαλώνουμε και να βρίζουμε. Την επόμενη φορά να μάθει να μιλάει και να είναι ευγενικός όταν καποιος ρωτάει κατι εν άγνοια του. Είναι τυχαίο που μάλωσα μαζί του; Αν ήταν να μαλώσω, θα μάλωνα με όλους. Ίσα ίσα, που όλους τους αλλους τους ευχαρίστησα για την γνώση τους χωρίς ειρωνείες και λοιπά. Και αυτήν την καραμέλα με τις μανες κάπου ελεος. Να μην έπιανε στο στόμα του την αραββωνιαστικια μου για να μην τα άκουγε. Και η λέξη αραββωνιαστικια ιερή είναι. Δεν σε είδα εκει να παιρνεις θέση Ταυλανδε. Πες του να μη στεναχωριέται και να μη το πηρε κατάκαρδα. Θα μαζέψουμε υπογραφές να του ξανά ανοίξουμε τον λογαριασμό. Τέτοιες εξυπνάδες που έλεγε, είναι κρίμα να χαθούν από το νήμα.
Ban ban ban. Χτυπάνε οι καμπάνες, Ban ban ban
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom