Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Αυτή μπουρδελιαρη μου αποτελεί παρελθόν πλέον και την πήρα παρτουζα επειδή το γούσταρα. Εγώ την εμπειρία αυτή την έζησα όχι στο τζάμπα μόνο, αλλα πληρώθηκα κιόλας. Ενώ εσυ πρέπει να πληρώσεις για να τη ζήσεις αυτή τη φάση. Κατάλαβες τώρα ποια είναι η διαφορα μας ή να στο πω συλλαβιστα;
Μετά την κοιτούσες και εσύ στα μάτια γονατιστός;
Κάπως έτσι πάνε οι πληρωμένες εμπειρίες..

Κοίτα να δεις που πέσαμε σε ζιγκολό ..
 

Συνημμένα

  • arsenikos_zigkolo_oraios_kai_eyropaios_2005.jpg
    arsenikos_zigkolo_oraios_kai_eyropaios_2005.jpg
    204,2 KB · Εμφανίσεις: 19

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Τι ακριβώς θέλεις να πεις με αυτό;; Την φάση cuckold που έκανα με την πρώην μου;; Εσυ προφανώς, εκτός από το ότι δε μπορείς να γαμησεις χωρίς να πληρωσεις( αυτό καταλαβαίνω τουλάχιστον). Επειδή μάλλον δεν ξέρεις τι σου γίνεται και νομίζεις ότι όλοι είναι πιατσοβιοι και γαμάνε μέσα στη βρωμια, ΑΝ ποτε βρεις γκομενα και προχωρήσεις να κανεις κατι τέτοιο, θα καταλάβεις ότι το μπάνιο και η καθαριότητα είναι το παν. Και επίσης το ζιγκολο που θα έρθει είναι πλήρως πιστοποιημένο με εξετάσεις και ότι είναι όλα κομπλέ. Επειδή όμως δεν βλέπω να βρίσκεις γκομενα, πήγαινε στην Γιαννιτσων να γαμας κοπέλες που τις γαμουσε ένα πάκι πριν μεσα στα σκατα και μετά ελα να μιλησεις σε εμένα και να κανεις τον έξυπνο. Γιατί εγώ έχω κάνει εμπειριες που ούτε στον ύπνο σου δε θα τις κανεις.
Πιτσιρίκο προφανώς δεν έχεις ιδέα για την ερωτική σεξουαλικη προσωπική ζωή μου... Δεν θα την αναλησω σε σένα. Ουτε θα ξανα λεω αυτά που έχω πει εδώ. Scripta mane όπως λεγαναι κ οι αρχαίοι Ρωμαίοι. Στην ηλικία σου πάντως τέτοιες παπαριες δε λέγαμε και κάναμε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή μπουρδελιαρη μου αποτελεί παρελθόν πλέον και την πήρα παρτουζα επειδή το γούσταρα. Εγώ την εμπειρία αυτή την έζησα όχι στο τζάμπα μόνο, αλλα πληρώθηκα κιόλας. Ενώ εσυ πρέπει να πληρώσεις για να τη ζήσεις αυτή τη φάση. Κατάλαβες τώρα ποια είναι η διαφορα μας ή να στο πω συλλαβιστα;
Καλα αφου την αρραβωνιαστικες κιόλας γτ λες μαλακιες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή μπουρδελιαρη μου αποτελεί παρελθόν πλέον και την πήρα παρτουζα επειδή το γούσταρα. Εγώ την εμπειρία αυτή την έζησα όχι στο τζάμπα μόνο, αλλα πληρώθηκα κιόλας. Ενώ εσυ πρέπει να πληρώσεις για να τη ζήσεις αυτή τη φάση. Κατάλαβες τώρα ποια είναι η διαφορα μας ή να στο πω συλλαβιστα;
Καλα αφου την αρραβωνιαστικες κιόλας γτ λες μαλακιες
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Τι ακριβώς θέλεις να πεις με αυτό;; Την φάση cuckold που έκανα με την πρώην μου;; Εσυ προφανώς, εκτός από το ότι δε μπορείς να γαμησεις χωρίς να πληρωσεις( αυτό καταλαβαίνω τουλάχιστον). Επειδή μάλλον δεν ξέρεις τι σου γίνεται και νομίζεις ότι όλοι είναι πιατσοβιοι και γαμάνε μέσα στη βρωμια, ΑΝ ποτε βρεις γκομενα και προχωρήσεις να κανεις κατι τέτοιο, θα καταλάβεις ότι το μπάνιο και η καθαριότητα είναι το παν. Και επίσης το ζιγκολο που θα έρθει είναι πλήρως πιστοποιημένο με εξετάσεις και ότι είναι όλα κομπλέ. Επειδή όμως δεν βλέπω να βρίσκεις γκομενα, πήγαινε στην Γιαννιτσων να γαμας κοπέλες που τις γαμουσε ένα πάκι πριν μεσα στα σκατα και μετά ελα να μιλησεις σε εμένα και να κανεις τον έξυπνο. Γιατί εγώ έχω κάνει εμπειριες που ούτε στον ύπνο σου δε θα τις κανεις.
Πιτσιρίκο η Ταυλανδη σου λέει κάτι;; Δούλευα κ ζούσα εκεί. Και σε beer bar με hostesses. Στην χώρα της πουτανιάς. Είμαιι 2 φορες τον χρόνο εκεί Αν καταλαβαίνεις αυτά που λέω..... Που δεν νομίζω. Τον Μάρτιο ανοίγω sports bar με έναν συναιτερο. Αν θελεις ελα να σε δείξω εμπειρίες που δεν έχω κάνει και που ξέρεις και έχεις κάνει εσύ. Όλα κερασμένα εκτός από τις πουτανες.
Πραγματικά καλύτερα να μασάς πάρα να μιλας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι είναι αυτή η γνωστή ψιλοπρεζου που παεικαι ιχαλα και δάφνης γωνία. Εμενα τα Χριστούγεννα μου ζητησς 20 +κατι παραπανω για ακαποτη πιπα. Εννοείται δεν πήγα.

Ωραίος
Κ εσύ ότι ναναι ώρες ώρες λες.... Πραγματικά ότι ναναι.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Αυτή μπουρδελιαρη μου αποτελεί παρελθόν πλέον και την πήρα παρτουζα επειδή το γούσταρα. Εγώ την εμπειρία αυτή την έζησα όχι στο τζάμπα μόνο, αλλα πληρώθηκα κιόλας. Ενώ εσυ πρέπει να πληρώσεις για να τη ζήσεις αυτή τη φάση. Κατάλαβες τώρα ποια είναι η διαφορα μας ή να στο πω συλλαβιστα;
Εδώ πέρα αγαπητέ μου είμαστε πιατσοβιοι όχι μπουρδελιαρηδες... Οποίος δεν είναι γνήσιος πιατσοβιος δεν μπορεί να καταλάβει πως σκεφτόμαστε εμείς.. τζάμπα μας κοντραρουν είτε μπουρδελιαρηδες είτε εσκορτακιδες είτε ραντεβουδακηδες είμαστε άλλο είδος πιο ακραίο... πρέπει να είσαι για να το καταλάβεις
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Κανεις δεν κοντράρει κανένας αδερφέ. Εμένα απλά οποίος με κοντράρει μια, εγώ τον κόντραρω 10. Οποίος πάει να μου κάνει τον έξυπνο σε ένα μπουρδελοσαιτ, απλά δε θα του περνάει. Τώρα όσον αφορά την πιάτσα είναι σεβαστό που σου αρέσει και μπράβο σου. Το ότι εμένα δε μου αρέσει δε σημαίνει ότι δε πρέπει να το σεβαστώ. Στους αλλους δυο πιο πάνω προσπαθήσω να το μεταλαμπαδεύσω αλλα μάλλον είναι ακατοίκητο και δεν καταλαβαίνουν. Εδώ ο άλλος μου λέει που θα ανοίξει στην Ταϋλάνδη μπαρ λες και τον ρώτησα. Και εγώ το καλοκαίρι ήμουν Μύκονο και γαμησα 2 μιλφαρες πρέπει να βγω να το παίξω γαμιας; Μερικοί είναι ότι να ναι εδώ μέσα. Δε βαριέσαι, peace.
Καλά κάνεις και βγάζεις γούστα νέος είσαι αν δεν το κάνεις τώρα πότε θα τα κάνεις.. Αλλά εδώ είναι το νήμα για τις πιάτσες..δεν το παίζω φασίστας αλλά πρώτο λόγο έχουμε εμείς που γράφουμε για χρόνια και αναλύουμε κάθε γεγονός και κάθε εκδιδόμενη...το να γράφεις συνέχεια κάποια πράγματα που δεν συνάδουν με την πιάτσα μην γράφεις καθόλου.. είπες ότι δεν γουστάρεις την πιάτσα λόγω βρωμιάς .. δεκτό και αυτό προσπερνάς και δεν γράφεις τίποτα ούτε καν περνάς από Γιαννιτσών για να ψάξεις και είμαστε όλοι καλά και κάνουμε αυτό που μας αρέσει εμάς και αυτό που αρέσει και εσένα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Κανεις δεν κοντράρει κανένας αδερφέ. Εμένα απλά οποίος με κοντράρει μια, εγώ τον κόντραρω 10. Οποίος πάει να μου κάνει τον έξυπνο σε ένα μπουρδελοσαιτ, απλά δε θα του περνάει. Τώρα όσον αφορά την πιάτσα είναι σεβαστό που σου αρέσει και μπράβο σου. Το ότι εμένα δε μου αρέσει δε σημαίνει ότι δε πρέπει να το σεβαστώ. Στους αλλους δυο πιο πάνω προσπαθήσω να το μεταλαμπαδεύσω αλλα μάλλον είναι ακατοίκητο και δεν καταλαβαίνουν. Εδώ ο άλλος μου λέει που θα ανοίξει στην Ταϋλάνδη μπαρ λες και τον ρώτησα. Και εγώ το καλοκαίρι ήμουν Μύκονο και γαμησα 2 μιλφαρες πρέπει να βγω να το παίξω γαμιας; Μερικοί είναι ότι να ναι εδώ μέσα. Δε βαριέσαι, peace.
Βρε μυξιαρη αφού πας να μας το παιξεις και καλα τώρα. Κ εγώ σου απαντάω. Πρώτον και πιατσοβιος είμαι και εσκορτακιας που κ που και μπουρδελιαρης. Για την Ταυλανδη βρε βλήμα στα είπα για να καταλάβεις σε πιο επίπεδο βρισκόμαστε σε οτι αφορα εμπειρίες. Ξερουμε τι λέμε και τι γράφουμε και δεν εννοώ σε σένα τον μπαγλαμά αλλά γενικά στα νήματα. Δεν παραπληροφορουμε δεν λέμε ψέματα και ο λόγος μου ειναι εγγύηση. Και έχω δώσει πληροφορίες προσωπικές και σε άλλους για κοπέλες με πμ.
Γιαυτο κόψε λίγο και κάνα τον έξυπνο με τα μικρά που βολταρεις στο αμαξι μαζι στην Γιαννιτσων
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Κανεις δεν κοντράρει κανένας αδερφέ. Εμένα απλά οποίος με κοντράρει μια, εγώ τον κόντραρω 10. Οποίος πάει να μου κάνει τον έξυπνο σε ένα μπουρδελοσαιτ, απλά δε θα του περνάει. Τώρα όσον αφορά την πιάτσα είναι σεβαστό που σου αρέσει και μπράβο σου. Το ότι εμένα δε μου αρέσει δε σημαίνει ότι δε πρέπει να το σεβαστώ. Στους αλλους δυο πιο πάνω προσπαθήσω να το μεταλαμπαδεύσω αλλα μάλλον είναι ακατοίκητο και δεν καταλαβαίνουν. Εδώ ο άλλος μου λέει που θα ανοίξει στην Ταϋλάνδη μπαρ λες και τον ρώτησα. Και εγώ το καλοκαίρι ήμουν Μύκονο και γαμησα 2 μιλφαρες πρέπει να βγω να το παίξω γαμιας; Μερικοί είναι ότι να ναι εδώ μέσα. Δε βαριέσαι, peace.
Από τους 2 με το ακατοίκητο βγαίνει το 1/3 του νήματος το χρόνο .
Αλλά δεν βαριέσαι όπως λες,εσύ κάνεις το κομμάτι σου και περιμένεις να σε πάρουμε στα σοβαρά ,για εσκορτ υπηρεσίες από πιατσοβιες γιατί θες να την βγάλεις τζάμπα .
Δεν θέλω να το παίξω Rocco Siffredi αλλά γάμησα δύο μιλφ στην Μύκονο και με πληρώνουν κιόλας για τις παρτούζες .
Καταρχάς το ότι πληρώθηκες για να σου γαμανε την γκόμενα σε κάνει προαγωγό και όχι περπατημενο.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Κανεις δεν κοντράρει κανένας αδερφέ. Εμένα απλά οποίος με κοντράρει μια, εγώ τον κόντραρω 10. Οποίος πάει να μου κάνει τον έξυπνο σε ένα μπουρδελοσαιτ, απλά δε θα του περνάει. Τώρα όσον αφορά την πιάτσα είναι σεβαστό που σου αρέσει και μπράβο σου. Το ότι εμένα δε μου αρέσει δε σημαίνει ότι δε πρέπει να το σεβαστώ. Στους αλλους δυο πιο πάνω προσπαθήσω να το μεταλαμπαδεύσω αλλα μάλλον είναι ακατοίκητο και δεν καταλαβαίνουν. Εδώ ο άλλος μου λέει που θα ανοίξει στην Ταϋλάνδη μπαρ λες και τον ρώτησα. Και εγώ το καλοκαίρι ήμουν Μύκονο και γαμησα 2 μιλφαρες πρέπει να βγω να το παίξω γαμιας; Μερικοί είναι ότι να ναι εδώ μέσα. Δε βαριέσαι, peace.
Ποια Μύκονο βρε θύμα ε θύμα. Δεν έχουμε ανάγκη να το παίξουμε γαμιαδες βρε θύμα. Να ανοίξουμε τα μάτια σε κάποιους θέλουμε να σιγασουμε φωνές ανυπαρκτον και ψευτηκων τύπων που γράφουν αρλούμπες εδώ.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Σεβαστό το ότι είναι σάιτ για πιάτσα, αλλα δικαίωμα για ερώτηση και απορίες έχουμε όλοι για αυτό και τις έκανα. Τώρα αν βγει καποιος( όπως οι άλλοι δυο) και το παίζει ο γαμαω και δέρνω εδώ μέσα, σορρυ αλλα δεν θα τον γράψω μόνο στα αρχιδια μου αλλα θα του την πω κιόλας. Ο καθένας τα συμπεράσματα του. Δεν θα κάθομαι να βρίζομαι με 2 τυπάκια όλη μέρα για το ποιος την έχει μεγαλύτερη. Δεν βγαζει ακρη. Δόξα το Θεό έχω κάνει πολλά για την ηλικία μου και όσο αντέχει ακόμη η εμφάνιση και οι αντοχές μου θα κανω περισσότερα. Ευχαριστώ για τις πληροφοριες φίλε.
Καλά κάνεις ..δεν σου είπε κανένας μην τα κάνεις, αλλά από την αρχή ήσουν λάθος και μην τα παίρνεις που σε κράζουν οι άλλοι δύο που δικαίως το κάνουν απλά εγώ βαριέμαι να ρίχνω μπινελικια από το ίντερνετ..Στο λέμε σαν νεότερο που είσαι θέλει άλλη διαχείριση μια τέτοιου είδους συζήτηση χωρίς επιθετικότητα που έχεις
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Γε
Και εν τέλη με αυτα και με αυτα μάλλον την Αλβα Μαρια είδα και όχι την Σβεντα. Γιατι μάλλον εκεί καταλήγω. Θα μου πεις αν μαλώνουν σε ένα σάιτ σαν τις γυναικούλες 10 νοματαίοι αντε βγάλε ακρη. Τεσπα.
Γελάνε και οι πέτρες στο φεγγαρι. Εμ μετά φταίμε εμεις. Αντε αγόρι μου πάνε στο νημα με τις φώτο από γυναίκες και γκονενες που μυραζει ο ένας στο άλλον και σας τρέχουν τα σάλια.
Ασε εμάς τις γυναικούλες, με το ακατοίκητο και οι γαμιαδες να λέμε τα δικα μας. Φταίμε ναι φταίμε κ για το μπέρδεμα σου
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Πιτσιρίκο η Ταυλανδη σου λέει κάτι;; Δούλευα κ ζούσα εκεί. Και σε beer bar με hostesses. Στην χώρα της πουτανιάς. Είμαιι 2 φορες τον χρόνο εκεί Αν καταλαβαίνεις αυτά που λέω..... Που δεν νομίζω. Τον Μάρτιο ανοίγω sports bar με έναν συναιτερο. Αν θελεις ελα να σε δείξω εμπειρίες που δεν έχω κάνει και που ξέρεις και έχεις κάνει εσύ. Όλα κερασμένα εκτός από τις πουτανες.
Πραγματικά καλύτερα να μασάς πάρα να μιλας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κ εσύ ότι ναναι ώρες ώρες λες.... Πραγματικά ότι ναναι.
Είμαι υποχρεωμένος να σου απαντήσω;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Είμαι υποχρεωμένος να σου απαντήσω;
Οχι θα απαντήσω εγώ. Κάνεις δεν μίλησε για πρεζου. Ουτε είπα κάτι τέτοιο ούτε όταν αναφέρθηκα για την συγκεκριμένη να έδωσε τέτοια περιγραφή. Δεν έχει καμία σχέση με διχάλα. Είπαμε καινούργιο τεμάχιο. Και δεν ξέρω αν ξανα βγήκε η βγαίνει γτ από εκείνη την ημέρα δεν ξανα περασα ούτε έγραψε και κάνεις κάτι. Οχι ότι γράφουν αλλά λέμε τώρα. Μπερδεύεις κοπελες
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Οχι θα απαντήσω εγώ. Κάνεις δεν μίλησε για πρεζου. Ουτε είπα κάτι τέτοιο ούτε όταν αναφέρθηκα για την συγκεκριμένη να έδωσε τέτοια περιγραφή. Δεν έχει καμία σχέση με διχάλα. Είπαμε καινούργιο τεμάχιο. Και δεν ξέρω αν ξανα βγήκε η βγαίνει γτ από εκείνη την ημέρα δεν ξανα περασα ούτε έγραψε και κάνεις κάτι. Οχι ότι γράφουν αλλά λέμε τώρα. Μπερδεύεις κοπελες
Ok
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Πρόσεχε μη σε δείρει, δε σηκώνει πολλά πολλά αυτός. Πρέπει να έχεις τα ίδια γούστα και την ίδια άποψη αλλιώς θα ξεκινήσει τις απειλές. Α, θα πεταχτεί και ο φίλος του μετά για υπεράσπιση. Το νου σου.
Όσο για τον συναδελφο larson βλέπεις ότι ανταλλάξαμε δύο μνμτα και καταλήξαμε σε ενα misunderstanding της στιγμής. Γιατί ξέρω ότι θα γράψει και 30 πράγματα της προκοπής. Ασε τις συμβουλές και τα σαλιαριαματα
 
Τελευταία τροποποίηση:

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
908
Κριτικές
3
Like
2.198
Πόντοι
486
Γράφετε εσείς εδώ άσχετα και στην πιάτσα σήμερα ρεσιτάλ μετά από πολύ πολύ καιρό

1. Σόνια ξανθιά γλυκιά ευγενεστετατη ψηλή μουναρα
2. Γερμανοκαβλακι στη Μοναστηριού στην τρίχα λίγο μετά το 4all
3. Αλβα καφτο μαύρο φόρεμα σχηστο ανοιχτό στο πλάι να φαίνεται ξεβρακωτη και κόκκινες ψηλές μποτες
4. Δύο ξανθά μουνάκια από την Αλβα απέναντι στην τρίχα και αυτά μακρύ μαλλί
5. Ακόμα και μια τρανς ψηλή που είχε στο στενάκι πριν τις λαμαρίνες ψηλή λεπτή καμαρωτη με ποδαρες και ένα σούπερ μίνι φόρεμα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Τι μήνυμα να στείλω για να κλείσω ρε μπουρδελιαρη της κακιάς ώρας μαζί σου; Για να σε κάνω μπαούλο; Λιγο τα μηνύματα σου είδα και παραθέτω και ένα σκρινσοτ για να δούνε όλοι ότι με όλους μαλώνεις εδώ μέσα. Μας ζάλισες με την Ταυλανδη σου. Σε όλους τα ίδια λες ρε μπάρμπα; Καλά σου λέει και ο άλλος. Την μάνα σου στείλε μου να με κοιτάει στα μάτια αν θες. Τσομπανο του ενός προβάτου.
Εχεις ξεφύγει μεγάλε μαζέψου λίγο
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Τι μήνυμα να στείλω για να κλείσω ρε μπουρδελιαρη της κακιάς ώρας μαζί σου; Για να σε κάνω μπαούλο; Λιγο τα μηνύματα σου είδα και παραθέτω και ένα σκρινσοτ για να δούνε όλοι ότι με όλους μαλώνεις εδώ μέσα. Μας ζάλισες με την Ταυλανδη σου. Σε όλους τα ίδια λες ρε μπάρμπα; Καλά σου λέει και ο άλλος. Την μάνα σου στείλε μου να με κοιτάει στα μάτια αν θες. Τσομπανο του ενός προβάτου.
Και ένας ακόμα που χάθηκε πολύ γρήγορα από το σαϊτ ο συγκεκριμένος και πολλά φρουτα αλλά. Δεν με θυγεις φιλε ούτε τρελαίνομαι που έκανες το σκρινσοτ. Θα το λεω και πάντα θα το λέω για την αγαπημένη μου δεύτερη χώρα για τις εμπειρίες που μου έδωσε και πολλά άλλα που ακόμα μου δίνει για να ζω άνετα.
Ναι μπάρμπας στα 44 είμαι τι να κάνουμε. Οπως και οι περισσότεροι συνάδελφοι εδώ στο νημα και στο σαϊτ.

Νομίζεις ότι εγώ τώρα θα γίνω τούρμπο που έβρισες την μανα μου ε; Ε ρε γλέντια που θα έχουμε.Απλα πρόσεχε αν ζουν οι γονείς κάποιου η οχι. Ξέρεις οι κατάρες δεν είναι ψέμα. Κοιτα να ξερεις αργά ή γρήγορα ο ένας μαθαίνει τον άλλον φατσικα με πολλούς τρόπους.... Απλα δεν θα θέλω να μάθω ποιος είσαι στην κοινωνια.
Τα jizz (χυσια δλδη γτ μαλλον δε το πιάνεις) μου όλα ξερεις πολύ καλά που... όνειρα γλυκα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γράφετε εσείς εδώ άσχετα και στην πιάτσα σήμερα ρεσιτάλ μετά από πολύ πολύ καιρό

1. Σόνια ξανθιά γλυκιά ευγενεστετατη ψηλή μουναρα
2. Γερμανοκαβλακι στη Μοναστηριού στην τρίχα λίγο μετά το 4all
3. Αλβα καφτο μαύρο φόρεμα σχηστο ανοιχτό στο πλάι να φαίνεται ξεβρακωτη και κόκκινες ψηλές μποτες
4. Δύο ξανθά μουνάκια από την Αλβα απέναντι στην τρίχα και αυτά μακρύ μαλλί
5. Ακόμα και μια τρανς ψηλή που είχε στο στενάκι πριν τις λαμαρίνες ψηλή λεπτή καμαρωτη με ποδαρες και ένα σούπερ μίνι φόρεμα.
Ας μην γράψουμε κ εμείς οι γραφικοί πάντα τα ίδια. Καλα εκανες κ έδωσες ρεπορτάζ.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Τι μήνυμα να στείλω για να κλείσω ρε μπουρδελιαρη της κακιάς ώρας μαζί σου; Για να σε κάνω μπαούλο; Λιγο τα μηνύματα σου είδα και παραθέτω και ένα σκρινσοτ για να δούνε όλοι ότι με όλους μαλώνεις εδώ μέσα. Μας ζάλισες με την Ταυλανδη σου. Σε όλους τα ίδια λες ρε μπάρμπα; Καλά σου λέει και ο άλλος. Την μάνα σου στείλε μου να με κοιτάει στα μάτια αν θες. Τσομπανο του ενός προβάτου.
Φτάνει ρε ροζ Χαλκ με τις μαλακίες ,ότι μαλακία φαντασία έχεις για τον εαυτό σου σήμερα θα μας την γράψεις .
Ο ψηλός, γεροδεμένος ζιγκολό ,με τις 7 πολεμικές τέχνες που του γαμανε την γκόμενα και τον κοιτάει στα μάτια γιατί είναι από έρωτα .
Άνοιξε ένα νήμα "εγώ ο Καλιγούλας" και γραψ τα εκεί .
Έχουμε και ποιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούμε εδώ .
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Φτάνει ρε ροζ Χαλκ με τις μαλακίες ,ότι μαλακία φαντασία έχεις για τον εαυτό σου σήμερα θα μας την γράψεις .
Ο ψηλός, γεροδεμένος ζιγκολό ,με τις 7 πολεμικές τέχνες που του γαμανε την γκόμενα και τον κοιτάει στα μάτια γιατί είναι από έρωτα .
Άνοιξε ένα νήμα "εγώ ο Καλιγούλας" και γραψ τα εκεί .
Έχουμε και ποιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούμε εδώ .
Ειναι που μαλώνω όλη μέρα εδώ μέσα. Και όχι ότι έχω αναφερθεί σε καινούργια κομμάτια πολλές φορές η αναφορά για μιλφ Ντάιζη που ξαφνικά τώρα την μάθανε ολοι η για την Σβεντα παλιότερα, η την Αλεξάνδρα την 35αρα, ακόμα και για την Ρουμπι την Αγγλίδα που έκανε πιατσα κ στούντιο.. Αν κάτσω και σκεφτώ πόσες έχω πρώτο δει η αναφέρει γενικά.. Αστο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Ειναι που μαλώνω όλη μέρα εδώ μέσα. Και όχι ότι έχω αναφερθεί σε καινούργια κομμάτια πολλές φορές η αναφορά για μιλφ Ντάιζη που ξαφνικά τώρα την μάθανε ολοι η για την Σβεντα παλιότερα, η την Αλεξάνδρα την 35αρα, ακόμα και για την Ρουμπι την Αγγλίδα που έκανε πιατσα κ στούντιο.. Αν κάτσω και σκεφτώ πόσες έχω πρώτο δει η αναφέρει γενικά.. Αστο
Μην ασχολείσαι με τον μαλακα που χρειάζεται gps για να βρει την Γιαννιτσών.
Το πολύ να έχει φτάσει με την παρέα του μέχρι τα McDonald's.
Γράφει και νομίζει ότι παίζει PlayStation ,είναι 1,92 παλαιστής μπικίνι τύπου Borat και μαλακίες και κάθεσαι και τον απαντάς .
Άσε τον βλάκα να λέει τα δικά του .
Θέλουν και εσκορτ από πιάτσα οι κάβουρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom