Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Νέο κομμάτι στην πιατσα. Στη στάση απεναντι απο το παρκακι. Ελληνιδα 20 χρόνων Μαριλενα η Μαριαλενα. Ψηλό αδύνατο με αθώο προσωπακι, μαύρο μαλλί σπαστό. Απλό ντυσιμο ετοιμο για μάθημα στο σχολείο. Νταβας της αυτός που έβγαζε την Νίνα κάποτε. Από Κατερίνη το μικρό. 20 πιπα 30 σεξ. 11.00 εθεσθη
Τι με θύμησες τώρα Νίνα αστέρι Αλλά άτυχο το κορίτσι
Σταμάτησε οριστικά με είπε
Κρίμα να χάνονται τέτοια κορμιά
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Νέο κομμάτι στην πιατσα. Στη στάση απεναντι απο το παρκακι. Ελληνιδα 20 χρόνων Μαριλενα η Μαριαλενα. Ψηλό αδύνατο με αθώο προσωπακι, μαύρο μαλλί σπαστό. Απλό ντυσιμο ετοιμο για μάθημα στο σχολείο. Νταβας της αυτός που έβγαζε την Νίνα κάποτε. Από Κατερίνη το μικρό. 20 πιπα 30 σεξ. 11.00 εθεσθη
Μήπως είχε και κάμποσα σκουλαρίκια στη μάπα; Το νταβά το ξέρεις, μήπως είναι ένας ξανθός ψιλοκαραφλας με γένια;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Μήπως είχε και κάμποσα σκουλαρίκια στη μάπα; Το νταβά το ξέρεις, μήπως είναι ένας ξανθός ψιλοκαραφλας με γένια;
Ο νταβας της Νίνας είχε λίγη φαλάκρα κ είχε μόνιμα ένα τσαντάκι στον ώμο περασμένο χιαστί
Γνωρίζουμε την κοπέλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larson

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Καλησπέρα στους ΜΥΣΤΕΣ! Έχω ενημερώσεις και απορίες για αυτό ξεκινάω:
Καταρχήν πέτυχα την Ελεναρα με τα τατουαζ στην πόλη να πηγαίνει για καφεδάκι. Έχει μεινει η ίδια και είναι για σκίσιμο, όπως ήταν. Πριν λιγο μου ήρθε και ειδοποίηση στο Viber, οποτε θεωρώ πως θα ξανά κάνει ραντεβού. Η απορία μου έχει να κάνει με ένα ΤΟΥΜΠΑΝΟ που πέτυχα στην Γιαννιτσων πριν καμία ώρα περίπου. Κάναμε τσάρκα με τη παρέα πιο πολύ για χαβαλέ, αλλα ήταν ένας δυναμίτης εκεί και ηθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε λεπτομέρειες. Ψηλή κοπέλα μελαχρινή, με μια μπλε κοντή φούστα βγήκε σημερα για δουλειά. Σταματήσαμε να ρωτήσουμε τι και πως και είπε πως είναι κλεισμένη. Μου φάνηκε εξαιρετικό για εκείνη τη περιοχή. Γενικά δεν πηγαίνω εκει γιατί θεωρώ πως παίζει πολύ βρωμιά, αλλα αν γνωρίζει καποιος κατι ή κατάλαβε κει αν η κοπέλα είναι εσκορτ, ας ενημερώσει εδώ να ξέρουμε τι γίνεται γιατί εκεί κυκλοφορούν και πολύ νταβατζιδες οποτε μη φαμε καμία φόλα. Αυτα τα ολίγα.
Εσκορτ είναι περιμένει τα παιδάκια να κάνουν τσαρκα κ χαβαλε για να την πάρουν. Ασε παίζει κ πολυ βρωμια
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Μήπως είχε και κάμποσα σκουλαρίκια στη μάπα; Το νταβά το ξέρεις, μήπως είναι ένας ξανθός ψιλοκαραφλας με γένια;
Ναι. Εχει στην μύτη.
Αφού λέμε ο νταβας της Νινας. Γενιά δεν έχει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Larson

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
908
Κριτικές
3
Like
2.200
Πόντοι
486
Σβεντα σήμερα σκέτη καβλα με το λεοπαρ μίνι φόρεμα και τις ποδαρες όλες έξω.

Θέλω όσο τίποτα να την χύσω ολόκληρη ρε γμτ.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Σβεντα σήμερα σκέτη καβλα με το λεοπαρ μίνι φόρεμα και τις ποδαρες όλες έξω.

Θέλω όσο τίποτα να την χύσω ολόκληρη ρε γμτ.
Αυτη ηγκομενα ωρες ωρες με καυλωνει και μενα αλλα ρε γαμωτο πολυ βρωμαει το στομα της
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
908
Κριτικές
3
Like
2.200
Πόντοι
486
Αυτη ηγκομενα ωρες ωρες με καυλωνει και μενα αλλα ρε γαμωτο πολυ βρωμαει το στομα της
Ούτε καν το στόμα της δεν θέλω εγώ. Θέλω να τη γδυσω και απλά να την χύσω μάπα και σώμα ενώ με κοιτάει λάγνα και τρυβει το μουνι της.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Χθες ενώ ήταν ωραία βραδιά δεν είχε κρύο όλες έλειπαν κατά τις 9.30 στην χλόης 4 Βουλγάρες μαζί με την Ντάνιελα στην διχάλα 2 το ένα τζάνκι κ μοναστηριού η σιλβια με άλλη μία κ το Γερμανόπουτανακι
Προς άπαντες τους μαλάκες π πάνε στην καβάντζα κ δε λένε να σβήσουν τα φώτα η να έχουν τα μικρά
Χθες ένας μαλάκας ήρθε με τα φώτα καρφωμένα πίσω μου στα 10 μέτρα κ δεν έλεγε να τα σβήσει στην αλάνα με τα τραίνα
Μετά έφυγε πήγε αλλού πάλι τα φώτα ανάμενα
Αν είναι ματάκιας δε βλέπει τίποτε αυτό είναι σίγουρο οπότε είναι σίγουρα ΜΑΛΑΚΑΣ
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Ούτε καν το στόμα της δεν θέλω εγώ. Θέλω να τη γδυσω και απλά να την χύσω μάπα και σώμα ενώ με κοιτάει λάγνα και τρυβει το μουνι της.
Δεν βλέπω κάποια δυσκολία στο να το κάνεις. Η γκόμενα κάνει τα πάντα.
Το στόμα μάλλον από τις πολλές ψωλές βρωμάει.
Μουνάρα…
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Εχθές πέρασμα στις 22.40. Τίποτα σημαντικό, ακόμη και η Αλβα έλειπε. Μάνα Σόνιας στον αγώνα, με ένα ξανθό κοντό πράγμα απροσδιόριστου φύλου, με φουσκωμένα χείλια σαν Ντόναλντ.
Τιμήθηκε μια Βανέσσα στη διχάλα, καλό κομμάτι, φαινόταν σε καλή κατάσταση. Μόνο πίπα 20 (δεν ήθελα κάτι άλλο για να μη βγαίνω από το αυτοκίνητο). Με τα 20 έκανε και σεξ. Μοναστηρίου ουδέν.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Δεν είναι αυτή μουναρα .
Απλά πολλοί έχετε τάση να φτιάχνεστε με γύφτισσα και δεν το έχετε καταλάβει :cheesy:
Πιο γυφτάκι από την Σβεντα και την Ιουλία δεν γίνεται στην πιάτσα .
Και η ομάδα της Βάσιας βέβαια .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Χθες κατά τις 20:00 που έκανα μια βόλτα δεν είχε ακόμα πολλά πράγματα .
Στο 4all ήταν μια σγουρομαλλα με μαύρο μαλλί και άσπρο μπουφάν λίγο μπαμπατσικη .
Δεν πιστεύω να λέγατε για αυτήν προχθές καινούριο καλό κομμάτι;...
Απέναντι από την χλόης η χοντρούλα με τα μαύρα και στην χλόης η Βάσια με ένα αδύνατο γυφτοβουλγαρακι και μια ακόμη πιο γεμάτη αλλά φαινόταν γαμευσιμη.
Απέναντι από το ερείπιο είχε μίτινγκ η Σόνια και η κρητικια με την Ντανιέλα και την Αννιλια..μάλλον γιατί μπροστά στο σημείο της Ντανιελας είχε το σχολείο και είχαν τσακώσει δύο καλά παιδιά .
Μοναστηριού το γερμανοβουλγαρακι και η φίλη της δεν ήταν εκείνη την ώρα αλλά απέναντι κάποια καθόταν στην στάση ,δεν πρόλαβα να δω ποια ήταν αλλά μου φάνηκε σαν την Άννα περούκες ,ιδιο σωματότυπο τέλος πάντων.
Στην καβατζα του δαβανου ήταν η Σύλβια με την Έλενα.
Η Έλενα μάλλον επέστρεψε σαν το απολωλος πρόβατο στο κοπάδι αλλά έλειπε η άλλη συμπεθέρα η Νταίζη .
 

kostas9923

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2023
Μηνύματα
13
Like
24
Πόντοι
0
πέρασα κι εγώ μετά από επιστροφή από καφέ στην παραλία στο δρόμο για το σπίτι χωρίς σκοπό να σταματήσω.ομως όταν την είδα με το λεοπαρ σχεδόν γυμνή να με κοιτάει με τις πράσινες ματαρες της μου σηκώθηκε αμεσως.την πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη γιατί είναι η πιο καβλιαρα στο δρόμο.την ξεσκισα με μανία και αν και ήθελα να κρατηθώ παραπάνω είναι αδύνατον με τέτοια μουναρα.την επόμενη φορά θα της ζητήσω να πάμε ξενοδοχείο για να γουστάρω καλύτερα.καθαρη και περιποιημενη και οσο για το στόμα της δεν μου μύρισε ασχημα.αλλα ρε παιδιά ακόμη και τα νύχια της σε κάνουν να θέλεις να την χυσεις.
Ρε αδελφέ μου αυτήν που κανείς πιάτσα ;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Άρα για να καταλάβω, αυτή που ρώτησα μάλλον Σβεντα λέγεται έτσι;;; Οκ το εμαθα!! Γενικά στην Γιαννιτσων δεν πηγαίνω, αλλα εκείνη τη στιγμή μου άρεσε πολύ η όλη καυλα που έβγαλε και το βλέμμα να σε κοιτάει! Αν κάνει ραντεβού σε ξενοδοχείο ας μου πει καποιος να ξέρω! Έτσι να πάω στην Γιαννιτσων για να τη γαμησω δε παίζει σιχαίνομαι φουλ!
Ρε φίλε τι συχαινεσαι το αμαξι σου;; Δλδη συχαινεσαι να γαμησεις στην Γιαννιτσων τη Σβεντα η κάποια άλλη.,αλλά την ίδια δεν συχαινεσαι να την γαμησεις σε ξενοδοχείο;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Καλά ο τύπος μας δουλεύει από την μια λέει τον καυλώνει και από το βλέμμα κλπ και από την άλλη λέει σιχαίνεται και αναφέρει συν θέλει να την παρει ξενοδοχείο..ΟΚ λοιπόν το διαβάσαμε και αυτό... Καταρχάς αν είσαι μόνιμος πιατσοβιος όχι να πηγαίνεις μια φορά τις δεκα μέρες απαγορεύεται να μην έχεις πάρει έστω και μία φορά την Ζβεζα από τις πιο καυλες στην πιάτσα όλων των εποχών θα τολμήσω να πω.. Μόνο αυτό το βλέμμα με το που θα σε κοιτάξει τελειώνουν όλα... Άλλες τις βλέπεις να σαν κοιμούνται όρθιες σε αντίθεση με αυτή που σε ωθεί να την πάρεις με την μια..
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Ρε μάγκες εάν κατέβαινε βραδάκια η Σβεσνα πιστεύω θα τις είχε όλες τις άλλες ταπωμενες. Την είχα ρωτήσει και μου απάντησε αφού έχω πολύ δουλειά τέτοιες ώρες που βγαίνω, να καθήσω το αργότερο μέχρι τις 20:00 μου είχε πει και ήταν καλοκαίρι. Επίσης μου άρεσε που ήταν και ευγενική σαν την Νταίζη μιλφ, καμμία σχέση με τις άλλες.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Δεν είναι αυτή μουναρα .
Απλά πολλοί έχετε τάση να φτιάχνεστε με γύφτισσα και δεν το έχετε καταλάβει :cheesy:
Πιο γυφτάκι από την Σβεντα και την Ιουλία δεν γίνεται στην πιάτσα .
Και η ομάδα της Βάσιας βέβαια .
Γυφτο-μούναρος!
Δυστυχώς χάνω τα πράσινα ματάκια όταν της ξεσκίζω τον κώλο.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Ρε μάγκες εάν κατέβαινε βραδάκια η Σβεσνα πιστεύω θα τις είχε όλες τις άλλες ταπωμενες. Την είχα ρωτήσει και μου απάντησε αφού έχω πολύ δουλειά τέτοιες ώρες που βγαίνω, να καθήσω το αργότερο μέχρι τις 20:00 μου είχε πει και ήταν καλοκαίρι. Επίσης μου άρεσε που ήταν και ευγενική σαν την Νταίζη μιλφ, καμμία σχέση με τις άλλες.
Στο σόσιαλ δεν την φτάνει τη Νταίζη μιλφ. Ούτε στην χαλαρότητα χρόνου. Αλλά τιμάει το ευρώ που παίρνει και ιδρώνει τη φανέλα. Και βεβαίως είναι πολύ πιο όμορφη.
Μερικές φορές βέβαια, ντύνεται σαν γύφτισσα θείτσα με παντόφλα και κόκκινη μάλλινη κάλτσα με σχέδια. Μόλις βγει η κωλάρα όμως, τα ξεχνάς όλα και ορμάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom