Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
ρε φιλε οσες φορες εχει κατσει φαση οι συναγωνιστες δεν στραβωσαν καθολου..μαλλον το γουσταρανε
Άμα δεν το πιστευες αυτό που γράφεις ,δεν θα θεωρήσουν ανώμαλος.
Μπορεί να έχεις και βίτσιο να φας ξύλο.
Αλλά να ξέρεις ότι κάποια στιγμή θα βρεις μπελά.
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
117
Like
115
Πόντοι
1
Άμα δεν το πιστευες αυτό που γράφεις ,δεν θα θεωρήσουν ανώμαλος.
Μπορεί να έχεις και βίτσιο να φας ξύλο.
Αλλά να ξέρεις ότι κάποια στιγμή θα βρεις μπελά.
ρε φιλε παντα ειμαι διακριτικος..μαλακας ειμαι αλλα οχι τοοοοσο μαλακας..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
ρε φιλε παντα ειμαι διακριτικος..μαλακας ειμαι αλλα οχι τοοοοσο μαλακας..
Η πιάτσα δεν είναι Σέιχ σου,να παίρνεις μάτι ζευγαρακια .
Να ξέρεις ότι άμα σε τσακώσει κανένας δεν ξέρω πως θα βγεις από την καβατζα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Η πιάτσα δεν είναι Σέιχ σου,να παίρνεις μάτι ζευγαρακια .
Να ξέρεις ότι άμα σε τσακώσει κανένας δεν ξέρω πως θα βγεις από την καβατζα.
Θελει ένα καλό τεϊζερ να βγει από το ντουλαπάκι.....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796

mastropoutanos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
21
Like
126
Πόντοι
0
Εγώ που πέρασα πάντως με την δουλειά Κάτα τις 9 με 9.30 είχε κανονικά Αλβα,Νταίζη στην Διχαλα,Σύλβια και Γερμανό στην Μοναστηριού…Μαζί με τον Γερμανό ήταν άλλη μια σκιννι μαζί που δεν ξέρω ποια είναι …

Εγώ που πέρασα πάντως με την δουλειά Κάτα τις 9 με 9.30 είχε κανονικά Αλβα,Νταίζη στην Διχαλα,Σύλβια και Γερμανό στην Μοναστηριού…Μαζί με τον Γερμανό ήταν άλλη μια σκιννι μαζί που δεν ξέρω ποια είναι ….
νωριτερα μπορει. εγω δεν ειδα καμια φιλε μου, λιγο μετα τις 9μιση περασα το πολυ 10παρα 20 πρωτη φορα.νταιζη ισως ηταν γτ ειδα κανα 2 απεναντι απο τη διχαλα στο βενζιναδικο με αλαρμ αλλα την ιδια δεν την ειδα. για τις αλλες μαλλον θα εφυγαν γτ απο οτι ακουσα σημερα στη δουλεια εγινε μανουρα με λαθρο και χτυπησαν και καποιον. λογικα τα περιπολικα που ειδα να κοβουν βολτες μεσα στα στενα μπορει να ηταν για το περιστατικο αυτο και τα κοριτσια να λακισαν. τουλαχιστον αυτες που ειναι στη περιοχη του εμπορικου. αργοτερα που μπορει να ηρεμησαν τα πραματα να ξαναεμφανιστηκαν. εγω με τετοια νεκρα 10μιση την ειχα κοπανησει.
 

Giakoumis1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Εθεάθη κατά τις 2 το μεσημέρι στη γωνία Γιαννιτσών με μαζαρακη ένα ωραίο σκουρόχρωμο με ωραίο σωματακι και λίγο σχιστά ματιά. Μάλλον γυφτάκι. Δεν μπόρεσα να διακρίνω κάτι παραπάνω σχετικά με τζάνκι κτλ γιατί πέρασα γρήγορα με το αμάξι. Έχω την υποψία λόγω σημείου ότι είναι και τραβελι. Αν δεν είναι πάντως αξίζει σίγουρα να μάθουμε περισσότερα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Εθεάθη κατά τις 2 το μεσημέρι στη γωνία Γιαννιτσών με μαζαρακη ένα ωραίο σκουρόχρωμο με ωραίο σωματακι και λίγο σχιστά ματιά. Μάλλον γυφτάκι. Δεν μπόρεσα να διακρίνω κάτι παραπάνω σχετικά με τζάνκι κτλ γιατί πέρασα γρήγορα με το αμάξι. Έχω την υποψία λόγω σημείου ότι είναι και τραβελι. Αν δεν είναι πάντως αξίζει σίγουρα να μάθουμε περισσότερα
Μαθημενα είναι .
Συνήθως φοράει και μαύρα αλλά τελευταία όχι πάντα.
Μελαχρινή.
Δεν την λες σκουρόχρωμη.
Είναι η γνωστή Χρύσα.
 

Giakoumis1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Μαθημενα είναι .
Συνήθως φοράει και μαύρα αλλά τελευταία όχι πάντα.
Μελαχρινή.
Δεν την λες σκουρόχρωμη.
Είναι η γνωστή Χρύσα.

Να με συμπαθας συναγωνιστή, δεν τη γνώριζα. Ελάχιστες ξέρω από πιατσα μιας και δεν είμαι φανατικός του εν λόγω αθλήματος.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Να με συμπαθας συναγωνιστή, δεν τη γνώριζα. Ελάχιστες ξέρω από πιατσα μιας και δεν είμαι φανατικός του εν λόγω αθλήματος.
Το ανέφερα απλά για να μην ψάχνεται ο κόσμος για κάποια καινούρια στο σημείο .
Εσύ καλά έκανες και έγραψες τι είδες ,η Χρύσα έχει πάντα περίεργες ώρες αλλά πάνω κάτω βγαίνει τις ίδιες .
Η μεσημέρι νωρίς η ξημερώματα 3-5,όταν χρειάζεται μάλλον χρήμα βγαίνει και σε δυνατές ώρες ,10 το βράδυ παράδειγμα και εξαφανίζεται γρήγορα.
Μάλλον δεν την θέλουν οι άλλες στην πιάτσα εκείνη την ώρα γιατί φορτώνεται συνέχεια και τους χαλάει την δουλειά .είχε ακουστεί εδώ παλιά από δύο νέους που έκαναν λογαριασμό και εξαφανίστηκαν μετά ότι τους ζητούσε ακαποτο χωρίς έξτρα λεφτά με την πρόφαση ότι τους κάνει δώρο .
Εγώ προσωπικά δεν το πίστεψα και νομίζω και όσοι παλιοί την ξέρουν ,μάλλον ήθελαν απλά να κάνουν κακό .
Επίσης τον τελευταίο χρόνο είναι εμφανής ότι κάνει χρήση.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.170
Πόντοι
201
Να με συμπαθας συναγωνιστή, δεν τη γνώριζα. Ελάχιστες ξέρω από πιατσα μιας και δεν είμαι φανατικός του εν λόγω αθλήματος.
Να δοκιμάσεις συναγωνιστή. Καλό τεμάχιο.
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Να δοκιμάσεις συναγωνιστή. Καλό τεμάχιο.
Εάν δεις την τελευταία κουβέντα του Dewarss αναφέρει ότι είναι εμφανές πλέον ότι κάνει χρήση ουσιών. Εγώ προσωπικά αποφεύγω τις εξαρτημένες για πολλούς και διάφορους λόγους.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Νέο κομμάτι στην πιατσα. Στη στάση απεναντι απο το παρκακι. Ελληνιδα 20 χρόνων Μαριλενα η Μαριαλενα. Ψηλό αδύνατο με αθώο προσωπακι, μαύρο μαλλί σπαστό. Απλό ντυσιμο ετοιμο για μάθημα στο σχολείο. Νταβας της αυτός που έβγαζε την Νίνα κάποτε. Από Κατερίνη το μικρό. 20 πιπα 30 σεξ. 11.00 εθεσθη
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Νέο κομμάτι στην πιατσα. Στη στάση απεναντι απο το παρκακι. Ελληνιδα 20 χρόνων Μαριλενα η Μαριαλενα. Ψηλό αδύνατο με αθώο προσωπακι, μαύρο μαλλί σπαστό. Απλό ντυσιμο ετοιμο για μάθημα στο σχολείο. Νταβας της αυτός που έβγαζε την Νίνα κάποτε. Από Κατερίνη το μικρό. 20 πιπα 30 σεξ. 11.00 εθεσθη
ωχχχ..... χαμουλη βλεπω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom