Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
117
Like
115
Πόντοι
1
Ρε μάγκες η γαμιστρωνα στην Χλοης παιζει ακόμα; Εχω παρει τρελό μάτι εκεί
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Ο γαμαθ λεθ να είναι ???:2funny::2funny::2funny:
Ο Γαμαθ δεν κάνει τέτοια ,δεν μπαίνει για μάτι σε καβατζες .
Αυτός είναι από τους γνωστούς ενοχλητικούς πουτσολαγνους που γυρνάνε στην πιάτσα ,σε ακολουθανε παντού,σου παίζουν τα φώτα και κοιτάνε σαν λυσασμενοι.
Μια φορά γαμουσα την αλβανίδα και παρκάρανε μπροστά μου 3 αυτοκίνητα στο στενό και κοιτούσαν με τέτοιο θράσος λες και κάναμε λάιβ σόου ,αυτή εννοείται απάθεια σαν να μην συμβαίνει τίποτα ( -πουστηδες είναι ας τους αφού είναι μαλακες ).
Έχει κόσμο που τους γαμανε πάντως για αυτό τέτοιο θράσος.
Ο συγκεκριμένος άμα δεις τα μυνήματα είναι από αυτούς ,παντού γράφει για μάτι και είναι και στο νήμα με τις γκέι τσόντες.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Είχα ρωτήσει και παλιότερα αλλά με είχατε αποτρέψει λόγω κρύου. Είμαι περίεργος να πάω στη πιάτσα μια φορά αλλά δεν έχω μέσο , ούτε αμάξι , ούτε μηχανή , ούτε καν ένα ταπεινό ποδήλατο. Θα έχω στα κοντά 3 μέρες κενό απο τη δουλειά οπότε λέω να περάσω απο τη πιάτσα. ΔΕ ΘΕΛΩ να γαμήσω. Είμαι απλά περίεργος.

Αντικειμενικά είναι πολύ επικύνδηνο η μπορώ χωρίς να κινδυνεύω ;
Δεν έχει κάτι να φοβάσαι εκτός από πακια εκτός άμα θες να πας να πέρνει μάτι και εσυ σαν κάποιος εδώ μέσα ! Εκεί μπορεί να γίνει και κάνας τσαμπουκας
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Επισκεψη πριν λιγο στην πολη. Μετα απο την φολα στον οικο...βολτες στην πιατσα. Αλβα κ Σια απεναντι απο 4all μαζι κ ο λεβεντης αντρας. Στα μαυρα ντυμενες κ οι δυο. Η Σια φορουσε κ την κουκουλα. Παραδιπλα η γνωστη ευσωμουλα. Ιουλια με κοκκινο μπουφαν μαζι με μια ακομη που δεν την ειχα δει ξανα. Μαρια Φιατ...Σονια Κρητικια απεναντι απο ερειπιο Ντανιελα αδελφη της στο ποστο τους. Ολες ντυμενες με τζιν. Χλοης τα γνωστα με μια αρκετα αδυνατη που οταν την ειδα μετα εξω απ το Τουντει με φως πατησα γκαζι! Μοναστηριου Γερμανο.....κι αυτο στα μαυρα ντυμενο το οποιο δεν ξαναειδα. Τελικα για πρωτη φορα πηρα Ντεζη μιλφ. Επικοινωνιακη καθαρη ευγενικη...στα του αγωνα; Γυμνη. Πιπα οπως της υποδειξεις. Καθαρη χωρις καποια οσμη. Σεξ σαν να εισαι στο κρεβατι. Χανεται ο χρονος. Καμια βιασυνη. Μπραβο της. Αυτα παιδες.
Αν μιλάς για Κυριακή λίγο δύσκολα να είδες Σονια κ κρητικια...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Αν μιλάς για Κυριακή λίγο δύσκολα να είδες Σονια κ κρητικια...
101% φιλε μου. Κ νομιζω καθοταν κατω απο μαγαζι που γραφει...ιουστινιανος; Εκτος αν στο μυαλο μου εχω εγω αυτη που ηταν μαζι για την Κρητικια. Μαλιστα καποια στιγμη χορευε η Σονια κ περνουσε απεναντι. Κ σε επομενη γυρα μου κ οι δυο περνουσαν απεναντι κ πηγαν παλι σ αυτο το μαγαζι που ανεφερα πριν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Βόλτα εχθες πολλές. Μεσημέρι, απόγευμα και βραδάκι. Αλβα, Σία, χοντρη βουλγαρα παραδίπλα. Ιουλία, στιλο, αδερφή στιλο μαζί με την αλλη χοντρη, μαμά Σονιας, Χρύσα απεναντι απο το πάρκα κι. Μαζί της για λίγο η αδύνατη μαυροφορεμενη με γυαλιά γύφτισσα πρώην ή νην πρεζου που έχει 10 χρόνια που βγαινει. Μαρία ξανθιά βουλγαρα με το πρόσωπο στην ακμή, Ανελια και Ντάνιελα. Ντεζη δεν ξέρω αλλά σε τόσες βόλτες πουθενά δεν την πέτυχα....Δυσκολα να μην την εβλεπα έστω κ μια φορά. Λαζο γερμανακι, Συλβια και Έλενα συμπεθέρα. Βάσια κ η αδυνατη που τρυγηρναει με τον άντρα της στους κάδους την ημέρα μαζί με 4 νταβαδες.
Ο λόγος είναι ότι βάλανε απέναντι από Ντάνιελα ένα μπαζο και έγινε μάλλον μανούρα. Η Βάσια μάλλον έκανε τα κόνε κ την πείρε παρέα μαζί της. Παντως Ντάνιελα κ Ανελια για κάνα μισάωρο προσπαθούσαν να βγάλουν άκρη με τους νταβαδες της καινούργιας μπαζο βουλγαρας με τους νταβαδες της Βάσιας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

101% φιλε μου. Κ νομιζω καθοταν κατω απο μαγαζι που γραφει...ιουστινιανος; Εκτος αν στο μυαλο μου εχω εγω αυτη που ηταν μαζι για την Κρητικια. Μαλιστα καποια στιγμη χορευε η Σονια κ περνουσε απεναντι. Κ σε επομενη γυρα μου κ οι δυο περνουσαν απεναντι κ πηγαν παλι σ αυτο το μαγαζι που ανεφερα πριν.
Αν αυτό έγινε μετά της 11.30 δλδη;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Βόλτα εχθες πολλές. Μεσημέρι, απόγευμα και βραδάκι. Αλβα, Σία, χοντρη βουλγαρα παραδίπλα. Ιουλία, στιλο, αδερφή στιλο μαζί με την αλλη χοντρη, μαμά Σονιας, Χρύσα απεναντι απο το πάρκα κι. Μαζί της για λίγο η αδύνατη μαυροφορεμενη με γυαλιά γύφτισσα πρώην ή νην πρεζου που έχει 10 χρόνια που βγαινει. Μαρία ξανθιά βουλγαρα με το πρόσωπο στην ακμή, Ανελια και Ντάνιελα. Ντεζη δεν ξέρω αλλά σε τόσες βόλτες πουθενά δεν την πέτυχα....Δυσκολα να μην την εβλεπα έστω κ μια φορά. Λαζο γερμανακι, Συλβια και Έλενα συμπεθέρα. Βάσια κ η αδυνατη που τρυγηρναει με τον άντρα της στους κάδους την ημέρα μαζί με 4 νταβαδες.
Ο λόγος είναι ότι βάλανε απέναντι από Ντάνιελα ένα μπαζο και έγινε μάλλον μανούρα. Η Βάσια μάλλον έκανε τα κόνε κ την πείρε παρέα μαζί της. Παντως Ντάνιελα κ Ανελια για κάνα μισάωρο προσπαθούσαν να βγάλουν άκρη με τους νταβαδες της καινούργιας μπαζο βουλγαρας με τους νταβαδες της Βάσιας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν αυτό έγινε μετά της 11.30 δλδη;
Αυτή που πάει και κάθεται απέναντι από την Ντανιέλα είναι καιρό στην κλίκα της Βάσιας .παλαιότερα καθόταν και χλόης αλλά εννοείται ότι δεν είχε πέραση με τα άλλα δύο βουλγαρακια εκει(τσιμπουκοχειλου και την άλλη ) μετά ανέβηκε προς τους κάδους απέναντι από την Ντανιέλα αλλά δεν έβγαινε πάντα τις ίδιες ώρες .
Τώρα μάλλον που ήρθε και η Αννιλια και έκλεισαν και την καβατζα απέναντι με γκαραζοπορτα τους χαλάει την δουλειά εκεί .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
414
Πόντοι
21
Είχα ρωτήσει και παλιότερα αλλά με είχατε αποτρέψει λόγω κρύου. Είμαι περίεργος να πάω στη πιάτσα μια φορά αλλά δεν έχω μέσο , ούτε αμάξι , ούτε μηχανή , ούτε καν ένα ταπεινό ποδήλατο. Θα έχω στα κοντά 3 μέρες κενό απο τη δουλειά οπότε λέω να περάσω απο τη πιάτσα. ΔΕ ΘΕΛΩ να γαμήσω. Είμαι απλά περίεργος.

Αντικειμενικά είναι πολύ επικύνδηνο η μπορώ χωρίς να κινδυνεύω ;
Δεν έχεις να φοβάσαι κάτι …Καντο κατά τις 21.30 που κλείνει και το σούπερ στο εμπορικό και μπαινοβγαίνει αρκετός κόσμος…Απλά μετά το εμπορικό μέχρι την Διχάλα περπατα προς τον δρόμο όχι στο πεζοδρόμιο αν θες και καλά να σασί πιο ασφαλής…Και εννοείται στο βενζινάδικο στρίψαμε προς Μοναστηριού μην μπεις Διχάλα…
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Βόλτα εχθες πολλές. Μεσημέρι, απόγευμα και βραδάκι. Αλβα, Σία, χοντρη βουλγαρα παραδίπλα. Ιουλία, στιλο, αδερφή στιλο μαζί με την αλλη χοντρη, μαμά Σονιας, Χρύσα απεναντι απο το πάρκα κι. Μαζί της για λίγο η αδύνατη μαυροφορεμενη με γυαλιά γύφτισσα πρώην ή νην πρεζου που έχει 10 χρόνια που βγαινει. Μαρία ξανθιά βουλγαρα με το πρόσωπο στην ακμή, Ανελια και Ντάνιελα. Ντεζη δεν ξέρω αλλά σε τόσες βόλτες πουθενά δεν την πέτυχα....Δυσκολα να μην την εβλεπα έστω κ μια φορά. Λαζο γερμανακι, Συλβια και Έλενα συμπεθέρα. Βάσια κ η αδυνατη που τρυγηρναει με τον άντρα της στους κάδους την ημέρα μαζί με 4 νταβαδες.
Ο λόγος είναι ότι βάλανε απέναντι από Ντάνιελα ένα μπαζο και έγινε μάλλον μανούρα. Η Βάσια μάλλον έκανε τα κόνε κ την πείρε παρέα μαζί της. Παντως Ντάνιελα κ Ανελια για κάνα μισάωρο προσπαθούσαν να βγάλουν άκρη με τους νταβαδες της καινούργιας μπαζο βουλγαρας με τους νταβαδες της Βάσιας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν αυτό έγινε μετά της 11.30 δλδη;
Κ νωριτερα φιλε μου. Για καποια στιγμη μετα χαθηκανε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
71
Like
242
Πόντοι
20
Καλησπέρα αλάνια. Έκανα μια βόλτα πριν λίγο και είδα την πιτσιρικά με την φρατζα που λέγατε. Μου φάνηκε ωραία αλλά δεν ρώτησα τι και πως… είναι σίγουρα πρεζού; Την έχει πάρει κανεις; Για μια πίπα θα ψηνομουν αλλά αν είναι πρεζου σκαλώνω λίγο…
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Να εχεις να μπεις καιρο και να διαβαζεις για ακαποτα απο επιδοξους συφιλοφιλους, μερη να παρεις ματι απο ματακιδες και ποσα κμ κρεατοβεργα μπορει να εχει φαει η Αλβα...τελικα ειμαστε αυτο που πρεσβευουμε...μπουρδελιαριδες..χαιρετω τα συντροφια και επανερχομαι στα καθηκοντα
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
908
Κριτικές
3
Like
2.200
Πόντοι
486
Μπορεί απλά δεν το έδινε εκείνη την ημέρα .
Τι ώρα την πέτυχες ;
Ίσως και να το έκοψε αν την ξεκωλιασανε τελευταία.
Κυριακή μεσημέρι γύρω στις 14.00
Δεν το δίνει γενικώς πάντως από ότι κατάλαβα γιατί την ρώτησα πολλές φορές.
 

mastropoutanos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
21
Like
126
Πόντοι
0
περασμα τριτη 30 γεναρη. μετα απο πολυ καιρο, περιπου 9μιση με 10μιση οι γυρες. τετοια νεκρα δε ξαναδα.
απο ανατολικα προς δυτικα στην γιαννιτσων η πρωτη που συναντησα ηταν η ιουλια στις λαμαρινες με κοκκινο μπουβαν η οποια εξαφανιστηκε στις επομενες γυρες.
οι επομενες που ειδα ηταν οι ντανιελα και ανιελα ανιλια οπως την λενε να ειναι εκει στη γνωστη γωνια τους σε ολες τις γυρες μου δεν τις επαιρνε κανεις.
στη διχαλα 2 μελαχρινα ετοιμορροπα αλλου πατουσαν αλλου βρισκονταν. το ενα με λιγο πιο κοντο μαλλι και ασπρο μπουφαν δε θυμαμαι να το εχω ξαναδει και μου φανηκε ομορφουλικο.
μονασστηριου δεν υπηρχε ψυχη.
ουτε τρανσ ουτε μαυρες τπτ. εγινε κατι νωριτερα και εφυγαν, γτ ειδα περιπολικα να γυρναν μεσα στα στενα , η απλα δεν βγηκαν οι κοπελιες σημερα? ειχε μεν το κρυο του αλλα σε σχεση με τις προηγουμενες μερες νομιζω ηταν καλυτερα. τελος παντων μαλλον κακη βραδια γτ απο οτι διαβαζω με το κρυο η κινηση ειναι ελαχιστη
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
414
Πόντοι
21
περασμα τριτη 30 γεναρη. μετα απο πολυ καιρο, περιπου 9μιση με 10μιση οι γυρες. τετοια νεκρα δε ξαναδα.
απο ανατολικα προς δυτικα στην γιαννιτσων η πρωτη που συναντησα ηταν η ιουλια στις λαμαρινες με κοκκινο μπουβαν η οποια εξαφανιστηκε στις επομενες γυρες.
οι επομενες που ειδα ηταν οι ντανιελα και ανιελα ανιλια οπως την λενε να ειναι εκει στη γνωστη γωνια τους σε ολες τις γυρες μου δεν τις επαιρνε κανεις.
στη διχαλα 2 μελαχρινα ετοιμορροπα αλλου πατουσαν αλλου βρισκονταν. το ενα με λιγο πιο κοντο μαλλι και ασπρο μπουφαν δε θυμαμαι να το εχω ξαναδει και μου φανηκε ομορφουλικο.
μονασστηριου δεν υπηρχε ψυχη.
ουτε τρανσ ουτε μαυρες τπτ. εγινε κατι νωριτερα και εφυγαν, γτ ειδα περιπολικα να γυρναν μεσα στα στενα , η απλα δεν βγηκαν οι κοπελιες σημερα? ειχε μεν το κρυο του αλλα σε σχεση με τις προηγουμενες μερες νομιζω ηταν καλυτερα. τελος παντων μαλλον κακη βραδια γτ απο οτι διαβαζω με το κρυο η κινηση ειναι ελαχιστη
Εγώ που πέρασα πάντως με την δουλειά Κάτα τις 9 με 9.30 είχε κανονικά Αλβα,Νταίζη στην Διχαλα,Σύλβια και Γερμανό στην Μοναστηριού…Μαζί με τον Γερμανό ήταν άλλη μια σκιννι μαζί που δεν ξέρω ποια είναι ….
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
ρε φιλε πρωτη φορα στη ζωή σου συναντας ματακια??
Καλύτερα να μην σε συναντήσει κανένας σε καβατζα ,πρόσεχε μην σε πάρουν χαμπάρι οι νταβαδες γιατί δεν σε βλέπω καλά .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom