Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Λοιπόν φιλαράκο μόλις κατάλαβα τι λες και έχεις δίκιο απλά μπερδεψες εμάς με τα ονόματα... Μόλις είπες 4all όλα ξεκαθάρισαν... λοιπόν το Βουλγαράκι το ένα λέγεται Νταίζη αδύνατο γυφτάκι και βγαίνει δίδυμο με ένα ακόμη ίδια φάση που λέγεται Σύλβια? Σε αυτό το όνομα μας μπέρδεψες γιατί Σύλβια λέγεται η Αλβανίδα το γκολουμ που βγαίνει στον Δαβανο... Ωραία λοιπόν από εμένα έχεις πλας πόιντ γιατί τόση ώρα έχεις δίκιο απλά το Σύλβια μας πήγε αλλού....
Δεν τρέχει τίποτα φίλος...δεν έχω λόγο να γράφω μαλακίες εδώ ... Τελικά για να καταλάβω και εγώ ..Το γερμανοβουλγαρογυφτακι πόσο χρονών είναι και πώς την λένε?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Δεν τρέχει τίποτα φίλος...δεν έχω λόγο να γράφω μαλακίες εδώ ... Τελικά για να καταλάβω και εγώ ..Το γερμανοβουλγαρογυφτακι πόσο χρονών είναι και πώς την λένε?
Μικρά είναι αυτά και τα δύο αποκλείεται να είναι πάνω 25-26 εκτιμώ
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Νταιζι βουλγαρα. Δαβανοπουλο.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240219_023248_com.facebook.katana_edit_648160866532346.jpg
    Screenshot_20240219_023248_com.facebook.katana_edit_648160866532346.jpg
    270 KB · Εμφανίσεις: 47

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Μικρά είναι αυτά και τα δύο αποκλείεται να είναι πάνω 25-26 εκτιμώ
Η Σύλβια στο 4ολ πάντως η Βουλγάρα είναι 38 έτσι μου είπε τουλάχιστον παντρεμένη με 5 παιδιά ...και Το Γερμανοβουγαρακι η αδελφή τής 24 αλλά θα έρθει την επόμενη εβδομάδα... εγώ φίλος το γερμανοβουλγαρογυφτακι έψαχνα επειδή γράφουν εδώ ότι κάνει πιάτσα στο φορολ στην μοναστηριού γι'αυτό την Ρώτησα την Σύλβια τι και πώς και επειδή δεν το έχω δει ποτέ το Γερμανοβουλγαρακι πήγαινα στα τυφλά
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Συλβια. Δαβανοπουλο η eurobank
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240219_023314_com.facebook.katana_edit_648148799005785.jpg
    Screenshot_20240219_023314_com.facebook.katana_edit_648148799005785.jpg
    309,1 KB · Εμφανίσεις: 45

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Άρα αυτή είναι το περιβόητο γερμανοβουλγαρογυφτακι? Πολύ μπέρδεμα σήμερα ....
Αυτή είναι 30+ χρόνων... αυτό που λες είναι που βγαίνει στο 4all μέχρι την στάση...και είναι νεαρό μην μας τα μπερδεύεις πάλι
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Αυτή είναι 30+ χρόνων... αυτό που λες είναι που βγαίνει στο 4all μέχρι την στάση...και είναι νεαρό μην μας τα μπερδεύεις πάλι
Χαχα... όλα καλά..Δεν έχω πρόθεση να μπερδέψω ... Αυτό το περιβόητο Γερμανοβουλγαρακι θέλω να καταλάβω ποια είναι.. Καλό ξημέρωμα από εμένα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Προσπαθώ να καταλάβω αν η Σύλβια είναι η μαυρομαλα που ανεφερα εγώ σε άλλο ποστ μερικών ημερών. Όπου φεύγει ξανα γυρίζει πολλές φορές. Που καθοταν με την Ντάνιελα μερικά βραδιά τώρα τελευταία. Η στην στάση του κόκκινου η στο πόστο της γερμανοβουλγαρας.Δεν ξέρω όνομα. 35αρα μαύρο μαλλί κανονικό σώμα με ένα τσαντάκι μικρό στην πλάτη.
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Προσπαθώ να καταλάβω αν η Σύλβια είναι η μαυρομαλα που ανεφερα εγώ σε άλλο ποστ μερικών ημερών. Όπου φεύγει ξανα γυρίζει πολλές φορές. Που καθοταν με την Ντάνιελα μερικά βραδιά τώρα τελευταία. Η στην στάση του κόκκινου η στο πόστο της γερμανοβουλγαρας.Δεν ξέρω όνομα. 35αρα μαύρο μαλλί κανονικό σώμα με ένα τσαντάκι μικρό στην πλάτη.
Αυτή νομίζω είναι που λες
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Χαχα... όλα καλά..Δεν έχω πρόθεση να μπερδέψω ... Αυτό το περιβόητο Γερμανοβουλγαρακι θέλω να καταλάβω ποια είναι.. Καλό ξημέρωμα από εμένα
Μάλλον θα μας κάνεις πλάκα ξημερώματα... εσύ δεν είπες μίλησες στο 4all με ένα Βουλγαρακι που την λέγανε Νταίζη και σου είπε έχει μια αδερφή Σύλβια και τέτοια? Έτσι λέγεται Νταίζη αλλά όχι αυτή που βγαίνει στον Δαβανο η παλιά ,αυτή που ήταν στην Γερμανία..με αυτήν μίλησες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Μάλλον θα μας κάνεις πλάκα ξημερώματα... εσύ δεν είπες μίλησες στο 4all με ένα Βουλγαρακι που την λέγανε Νταίζη και σου είπε έχει μια αδερφή Σύλβια και τέτοια? Έτσι λέγεται Νταίζη αλλά όχι αυτή που βγαίνει στον Δαβανο η παλιά ,αυτή που ήταν στην Γερμανία..με αυτήν μίλησες
Εσύ μάλλον δεν διαβάζεις σωστά... Σύλβια είναι αυτή που μίλησα που έχει αδελφή Νταίζη ... τόσες φορές το έγραψα φίλος ... Τέλος πάντων το Γερμανοβουλγαρακι λογικά είναι αυτή που έστειλε ο φίλος ποίο πάνω φωτό
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Εσύ μάλλον δεν διαβάζεις σωστά... Σύλβια είναι αυτή που μίλησα που έχει αδελφή Νταίζη ... τόσες φορές το έγραψα φίλος ... Τέλος πάντων το Γερμανοβουλγαρακι λογικά είναι αυτή που έστειλε ο φίλος ποίο πάνω φωτό
Οχι μη τα μπερδεύεις πάλι αυτή είναι η νταιζη η μεγάλη
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Οχι μη τα μπερδεύεις πάλι αυτή είναι η νταιζη η μεγάλη
Οκ ...άρα το γερμανοβουλγαρογυφτακι είναι Νταίζη που βγαίνει κοντά στ φορ ολ αλλά για να την βρεις πρέπει να στήσεις καραούλι γιατί εγώ προσωπικά δεν την έχω πετύχει ποτέ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Λοιπόν η συλβια π λες είναι μία με τσιμπούκοχειλα η οποία είναι αδερφή της Ντάιζης της μικρής το Γερμανοβουλγαρακι
Το άλλο το αδύνατο π έβγαινε το καλοκαίρι με την νταιζη γρμβλγ το είδε κανείς μικρό κ αυτό λίγο πιο αδύνατο από νταηζη γερμβουλγ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Οκ ...άρα το γερμανοβουλγαρογυφτακι είναι Νταίζη που βγαίνει κοντά στ φορ ολ αλλά για να την βρεις πρέπει να στήσεις καραούλι γιατί εγώ προσωπικά δεν την έχω πετύχει ποτέ
Αυτό τον καιρό λείπει
 

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
245
Like
730
Πόντοι
81
Λοιπόν η συλβια π λες είναι μία με τσιμπούκοχειλα η οποία είναι αδερφή της Ντάιζης της μικρής το Γερμανοβουλγαρακι
Το άλλο το αδύνατο π έβγαινε το καλοκαίρι με την νταιζη γρμβλγ το είδε κανείς μικρό κ αυτό λίγο πιο αδύνατο από νταηζη γερμβουλγ
Αυτό τον καιρό λείπει
Άρα όσα μου είπε η Σύλβια ήταν σωστά... Αυτά ακριβώς είπα και εγώ...Μου είπε ότι έχει αδελφή την Νταίζη που είναι μικρή σε ηλικία παίρνει 30 ευρώ και τώρα λείπει στην Βουλγαρία .. Τώρα το λύσαμε θέλω να πιστεύω...Καλή εβδομάδα καλά γαμησια.... Μπλέξαμε με τίς βουλγαροπιατσοβιες και δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη...
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.166
Πόντοι
201
Αν γράφω κάτι λάθος απλά μπορείς να με διορθώσεις.... εσύ λοιπόν που δεν γράφεις ασυναρτησίες τι μας είπες με το παραπάνω μήνυμα σου? Δηλαδή Σύλβια και Γερμανοβουλγαρακι είναι το ίδιο πρόσωπο? Άντε πες μας εσύ που είσαι μέγας
Φίλε, χιούμορ κάνει, με καλή διάθεση!

Η αλήθεια είναι ότι δεν γαμάμε στην πιάτσα αν δεν ξέρουμε καταγωγή, γενεαλογικό δέντρο κλπ. Από που κρατάει η σκούφια της ρε παιδί μου, να δούμε πως θα βγουν τα παιδιά.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.166
Πόντοι
201
Για να βγάλουμε μια άκρη. Συλβια ξανθιά στην eurobank η δαβανοπουλο είναι Αλβανίδα και πλασαρετε για Ρουμάνα. Μαζί της είναι η Ντεζι, μάλλον ήτανε.. βγαίνει πολύ νωρίς κατά της 6 και φεύγει 8. Δεν βγαίνει συχνά ως και καθόλου γτ εχει απέλαση για 5 χρόνια αν την πιάσουν πάλι. Αυτά όλα από το καλοκαίρι άρχισαν. Ντάιζη είναι μαύρο μαλλί πολύ μακρι και πετιτ με μέτριο ύψος. Βουλγαρα είναι και ο άντρας της με τον άντρα της Συλβια είναι αδέρφια η τέλος πάντων πολύ κοντινή συγκενεις.
Εξ´ ου και συμπεθέρες;;;;

Φίλε, εξήγησες μια φοβερή ατάκα. Νόμιζα το λέγατε επειδή κάθονταν μαζί και κάνανε παρτούζες μαζί, κουτσομπολεύανε όταν περίμεναν κλπ!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Για να βγάλουμε μια άκρη. Συλβια ξανθιά στην eurobank η δαβανοπουλο είναι Αλβανίδα και πλασαρετε για Ρουμάνα. Μαζί της είναι η Ντεζι, μάλλον ήτανε.. βγαίνει πολύ νωρίς κατά της 6 και φεύγει 8. Δεν βγαίνει συχνά ως και καθόλου γτ εχει απέλαση για 5 χρόνια αν την πιάσουν πάλι. Αυτά όλα από το καλοκαίρι άρχισαν. Ντάιζη είναι μαύρο μαλλί πολύ μακρι και πετιτ με μέτριο ύψος. Βουλγαρα είναι και ο άντρας της με τον άντρα της Συλβια είναι αδέρφια η τέλος πάντων πολύ κοντινή συγκενεις.
Να προσθέσω κ τον άντρα της Έλενας σύμφωνα φυσικά με τα λεγόμενά της κ οι 3 έχουν 3 αδέρφια με λίγα λόγια Βούλγαροι καλά παιδιά κάθονται κ περιμένον από της γυναίκες τους το προς το ζειν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom