Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
δν ειμαι απο θεσσαλονιη, μπορει καποιος να μ πει που μπορω να βρω πρεζουδες να γαμησω
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
105
Πόντοι
0
Υπάρχει πιάτσα βέβαια..όλο ευθεία θα πάρεις τη Μοναστηριού,σταματάς στο αστυνομικό Μέγαρο..αυτός που κάνει τον φρουρό στην πύλη είναι ο νταλαβερτζης..μην μασάς που φοράει στολή για ξεκαρφωμα το κάνει..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Μια χοντρούλα ξανθιά...αν την δεις από κοντά μοιάζουν κιόλας στο πρόσωπο
Αντωνιά νομίζω την λένε είχαν κ μαζί αγγελία στο κανε
το παίζει νταβατζης όχι μονό σ αυτή αλλά κ σε άλλες Βουλγάρες πού δε μιλάνε καθόλου ελληνικά είχε κ καβάντζα μάλιστα Κωλέττη με Γιαννιτσών μία καλύβα 2χ2 με ένα κρεβάτι μέσα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Αντωνιά νομίζω την λένε είχαν κ μαζί αγγελία στο κανε
το παίζει νταβατζης όχι μονό σ αυτή αλλά κ σε άλλες Βουλγάρες πού δε μιλάνε καθόλου ελληνικά είχε κ καβάντζα μάλιστα Κωλέττη με Γιαννιτσών μία καλύβα 2χ2 με ένα κρεβάτι μέσα
Βασια την λενε. Κ η γκαρσονιερα της ειναι κοντα στη κτηνιατρικη. Μετα την καβάντζα που πανε τα τραβελια. Εκτος την καλυβα που λες εχει κ ενα δωματιο σε ενα σπιτι στο στενο απεναντι απο την Μαρια την αλβανιδα. Εκει μενεν κ οι περισσότερες παλια
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
4
Like
1.461
Πόντοι
216
Screenshot_x3.jpg
Σε ποιόν όροφο?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Βασια την λενε. Κ η γκαρσονιερα της ειναι κοντα στη κτηνιατρικη. Μετα την καβάντζα που πανε τα τραβελια. Εκτος την καλυβα που λες εχει κ ενα δωματιο σε ενα σπιτι στο στενο απεναντι απο την Μαρια την αλβανιδα. Εκει μενεν κ οι περισσότερες παλια
Βάσια λένε την Βουλγάρα την σοφία πού είπε ο φίλος
εγώ λέω για την ξανθιά την γεμάτη πού είπαν πως είναι μάνα της όσο για την γκαρσονιέρα είναι το σπίτι πού έμενε η βάσια αλλά εδώ κ ένα χρόνο αγνοείτε η τύχη της
Ούτε τηλ λειτουργεί ούτε αυτή φάνηκε
 

JohnWayne88

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2021
Μηνύματα
23
Like
50
Πόντοι
0
Η μπεμπα βγαίνει ρε; 5 φορές κατέβηκα μπας και τη πετύχω αλλά την έβγαλα με άλλες,οφειλω να της ρίξω μια καταθεση πριν φυγω
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Βάσια λένε την Βουλγάρα την σοφία πού είπε ο φίλος
εγώ λέω για την ξανθιά την γεμάτη πού είπαν πως είναι μάνα της όσο για την γκαρσονιέρα είναι το σπίτι πού έμενε η βάσια αλλά εδώ κ ένα χρόνο αγνοείτε η τύχη της
Ούτε τηλ λειτουργεί

Βάσια λένε την Βουλγάρα την σοφία πού είπε ο φίλος
εγώ λέω για την ξανθιά την γεμάτη πού είπαν πως είναι μάνα της όσο για την γκαρσονιέρα είναι το σπίτι πού έμενε η βάσια αλλά εδώ κ ένα χρόνο αγνοείτε η τύχη της
Ούτε τηλ λειτουργεί ούτε αυτή φάνηκε
Καπου χαθηκες στα μνμτα. Σοφια αλλιως Galia το κανονικο της ονομα ειναι η μικρουλα με τον ωραιο πατο. Ξανθια χοντρη ειναι η Βασια οπου ειναι το πραγματικο της ονομα. Και που εχει την γκαρσονιερα Τεσπα. Δεν εχει σημασια κουβεντα γινεται. Η μικρη μαλλον δεν θα ξανα ερθει
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Δεν ειναι μανα της. Απλα σαν μικροτερη την ειχε απο κοντα κ επίσης επερνε προμηθεια οταν της εδινε κλειδια για να παει πελατη στην γκαρσονιερα της
Διαβασμένο σε βλέπω φίλε.. ωραίος!!
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Χθες πέρασμα κατά τις 22:15 από ανατολικά προς δυτικά στο τέλος της Γιαννιτσών δεξιά ένα ωραίο ψηλό κομμάτι.Ξερει κανείς κάτι?
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
οποιος ξερει π μπορω να βρω πιατσα με πρεζουδες θεσσαλονικη ας στειλει dm
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110

Jura194

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Βάσια λένε την Βουλγάρα την σοφία πού είπε ο φίλος
εγώ λέω για την ξανθιά την γεμάτη πού είπαν πως είναι μάνα της όσο για την γκαρσονιέρα είναι το σπίτι πού έμενε η βάσια αλλά εδώ κ ένα χρόνο αγνοείτε η τύχη της
Ούτε τηλ λειτουργεί ούτε αυτή φάνηκε
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Εγώ από μαύρες έχω πάρει 2-3 φορές μια μπαμπατσικη που τη λένε Ζάρα και είναι από Γκάνα. Κάνει ωραία πίπα βαθιά και υγραινεται στο γαμησι. Έτσι την πάτησα και είπα να την πάρω και στο Ρεξ μια μέρα. Μου ζήτησε 100 για μια εκτόνωση και πίπα άνευ. Εγώ πήγα να την βγάλω πιο φθηνά κ έγινε το αντίθετο. Νομίζει ότι είναι εσκορτ το βόδι αλλά πιο βόδι εγώ που τη πήρα.
Ενημερώνω για όσους πάνε με μαυρουλες κ ίσως την ξέρουν. Αυτή τη Σόνια που λένε κάποιοι δεν έτυχε να την πετύχω.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Εγώ από μαύρες έχω πάρει 2-3 φορές μια μπαμπατσικη που τη λένε Ζάρα και είναι από Γκάνα. Κάνει ωραία πίπα βαθιά και υγραινεται στο γαμησι. Έτσι την πάτησα και είπα να την πάρω και στο Ρεξ μια μέρα. Μου ζήτησε 100 για μια εκτόνωση και πίπα άνευ. Εγώ πήγα να την βγάλω πιο φθηνά κ έγινε το αντίθετο. Νομίζει ότι είναι εσκορτ το βόδι αλλά πιο βόδι εγώ που τη πήρα.
Ενημερώνω για όσους πάνε με μαυρουλες κ ίσως την ξέρουν. Αυτή τη Σόνια που λένε κάποιοι δεν έτυχε να την πετύχω.
Με την Σονια πηγα δυο φορες. Κορμακι φοβερο. Οχι μπαμπατσικη. Κωλος ολα τα λεφτα. Περασα καλα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Εγώ από μαύρες έχω πάρει 2-3 φορές μια μπαμπατσικη που τη λένε Ζάρα και είναι από Γκάνα. Κάνει ωραία πίπα βαθιά και υγραινεται στο γαμησι. Έτσι την πάτησα και είπα να την πάρω και στο Ρεξ μια μέρα. Μου ζήτησε 100 για μια εκτόνωση και πίπα άνευ. Εγώ πήγα να την βγάλω πιο φθηνά κ έγινε το αντίθετο. Νομίζει ότι είναι εσκορτ το βόδι αλλά πιο βόδι εγώ που τη πήρα.
Ενημερώνω για όσους πάνε με μαυρουλες κ ίσως την ξέρουν. Αυτή τη Σόνια που λένε κάποιοι δεν έτυχε να την πετύχω.
Απατεωνισσα είναι η Ζαρα και εγώ την είχα πατήσει τον Ιούλιο... είδα τις βυζάρες της και την πήρα και μετά την πίπα μου ζήτησε άλλα 10 ευρο για σεξ... καλύτερα να πήγαινα με 30 στην Έβελινα που έχει επίσης βυζάρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom