Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0
Οπως τα λέει ο Humax.
Ναι φίλε η Σονια με την μάνα της, οπως βγαίναν μέχρι πριν λίγο καιρό η Στελιτσα με την μάνα της.
Η πιάτσα είναι οικογενειακή υπόθεση..

Και πως τις αναγνωρίζεις;;;; Και.. Περίπου ώρες που βγαίνου....
Ένας φίλος ρωτάει ....:rolleyes::rolleyes::cheesy:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Και πως τις αναγνωρίζεις;;;; Και.. Περίπου ώρες που βγαίνου....
Ένας φίλος ρωτάει ....:rolleyes::rolleyes::cheesy:
Η μάνα ξανθιά 50αρα κ η κόρη ψηλή αδύνατη με κοντό μαλλί κ σορτσάκι πάντα
Εγώ τις βλέπω από τις 9 μέχρι τις 11 για μετά δε ξέρω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Εχει πάει κανείς αυτές τις μέρες με την έκθεσή έχει τίποτε της προκοπής κάτω εκτός από τις μαύρες κ τα τραβελια
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Τα ίδια και τα ίδια Humax! Η Μαίρη στο Σελ απέναντι, η Αλβανίδα λίγο παρακάτω,κάτι τσουβαλάκια πιο μετά, μαύρες, η μαμά της Σόνιας, αυτή η θεοπάλαβη η ντεμέκ Κρητικιά που λέμε παραπάνω, πιο κάτω κάτι άλλες γιούφτσες και άλλες πρεζούδες, η Μαρία στην γνωστή γωνία της (αυτή που φοράει σχεδόν πάντα σκουρόχρωμα φορέματα, με μεγάλα βυζγιά κι ένα κόκκινο αμάξι), παρακάτω κανά δυο Ρουμάνες - μία χοντρή και η άλλη η Άννα, που επίσης γράφτηκαν παραπίσω, κάτι άλλα τσουβαλάκια και πρεζούδες και αριστερά στην διχάλα αρκετά αργά βγαίνει μία ξανθιά, Ελληνίδα νομίζω, δεν λέει κάτι για μένα. Επίσης, από την πάνω μεριά, στη Μοναστηρίου στη Γιούρομπανκ στη στάση, σταθερά η Σίλβια, με κόκκινα (ροζ;) μαλλιά πλέον, και κάπου κάπου κι η άλλη η μαυρομάλλα. Πιο παραπέρα έχει μία που ούτε να περάσεις δεν αξίζει, φύγε γρήγορα! :tooth::tooth::tooth::tooth:
Αυτη η Μαρια με το κοκκινο το αμαξι τι ιστορια ειναι φιλος; Απο περιεργεια.....
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Δεν ξέρω ρε μάγκες με την πιάτσα με έχει πιάσει φοβία. Αν και που και που θα γούσταρα να φορτώσω να ξεκωλιάσω κανένα πουτανάκι έτσι για το διαφορετικό αλλά αυτά που αναφέρονται πιο πάνω φοβάμαι. (οροθετικές πρεζούδες κλπ) Γι αυτό έχω χρόνια να πάω. Θα μου πεις οι άλλες που πας είναι καλύτερες!? Από τα σκατά είναι τα καλύτερα σκατά οι άλλες.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Δεν την έχω φορτώσει δεν ξέρω τύπε! Η Ίνα κάποια στιγμή με είχε πει για αυτήν ότι είναι καυλιάρα, κάνει ωραίες φίφες, και η καβάντζα της είναι στο ίδιο μέρος, και η μία ακούει την άλλη "επί τω έργω" όταν συναντιούνται!
Ουτε την Ινα γνωριζω φιλε μου??? αλλα αν με πιασει η περιεργεια θα την κανω την κινηση!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Τα ίδια και τα ίδια Humax! Η Μαίρη στο Σελ απέναντι, η Αλβανίδα λίγο παρακάτω,κάτι τσουβαλάκια πιο μετά, μαύρες, η μαμά της Σόνιας, αυτή η θεοπάλαβη η ντεμέκ Κρητικιά που λέμε παραπάνω, πιο κάτω κάτι άλλες γιούφτσες και άλλες πρεζούδες, η Μαρία στην γνωστή γωνία της (αυτή που φοράει σχεδόν πάντα σκουρόχρωμα φορέματα, με μεγάλα βυζγιά κι ένα κόκκινο αμάξι), παρακάτω κανά δυο Ρουμάνες - μία χοντρή και η άλλη η Άννα, που επίσης γράφτηκαν παραπίσω, κάτι άλλα τσουβαλάκια και πρεζούδες και αριστερά στην διχάλα αρκετά αργά βγαίνει μία ξανθιά, Ελληνίδα νομίζω, δεν λέει κάτι για μένα. Επίσης, από την πάνω μεριά, στη Μοναστηρίου στη Γιούρομπανκ στη στάση, σταθερά η Σίλβια, με κόκκινα (ροζ;) μαλλιά πλέον, και κάπου κάπου κι η άλλη η μαυρομάλλα. Πιο παραπέρα έχει μία που ούτε να περάσεις δεν αξίζει, φύγε γρήγορα! :tooth::tooth::tooth::tooth:
Αψογος ..... μία από τα ιδία λοιπόν
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Η Ίνα το παίζει φοιτήτρια αλλά ούτε καν! Για μένα είναι 40άρα ξέρω γω! Δεν βγαίνει συνέχεια και συνήθως την πετυχαίνω αργά... Τελευταίες φορές έλεγε κι αυτή η απίθανη κάτι 40άρια και 30άρια πάντως:jerking:
Μια κοντη μαυρο μαλλι χοντρη ειναι αυτή; παραδιπλα απο αυτη με το κόκκινο αμαξι καθεται;
 

Jojicthessaloniki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση χυστες
Πριν το σχολείο (κόκκινο ) Κοντούλα ψανθια με τατου στο πόδι Σταύρο θέλω να μάθω τιμές και γενικά τι παίζει
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Όχι, αυτή συνήθως κάνω πως δεν την βλέπω :2funny:
Μία λεπτή είναι η Ίνα, ωραίο κορμάκι, κινείται από τη διχάλα ως και τα today, δηλώνει Αθηναία. Ξανθιά, καστανόξανθη, σχετικά σπαστά μαλλιά, κοντά στο 1.70 ύψος θα επιχειρήσω να υπολογίσω!
Αυτή νομίζω κάνει κ βαριές ουσίες! Έτσι δεν είναι??
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Ερώτηση χυστες
Πριν το σχολείο (κόκκινο ) Κοντούλα ψανθια με τατου στο πόδι Σταύρο θέλω να μάθω τιμές και γενικά τι παίζει
Αφού την είδες γιατί δε σταμάτησες να ρωτήσεις όνομά κ τιμές τότε θα ήταν πιο εύκολο να μάθεις κ τα υπόλοιπα από δω
 

Jojicthessaloniki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αφού την είδες γιατί δε σταμάτησες να ρωτήσεις όνομά κ τιμές τότε θα ήταν πιο εύκολο να μάθεις κ τα υπόλοιπα από δω
Δεν μπορούσα εκείνη την στιγμή αλλιώς φυσικά θα το έκανα
 

Jura194

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα. Ξέρει κανένας για το βουλγαρικό που έκανε πιάτσα Οικονόμου με Γιαννιτσών αν θα έρθει. Σοφία το καλλιτεχνικό της!!!
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Καλημέρα. Ξέρει κανένας για το βουλγαρικό που έκανε πιάτσα Οικονόμου με Γιαννιτσών αν θα έρθει. Σοφία το καλλιτεχνικό της!!!
Την μάνα της πάντως την είδα πολλές φορές να βγαίνει και εκεί στην γωνία και πιο πίσω προς δυτικά...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Μια χοντρούλα ξανθιά...αν την δεις από κοντά μοιάζουν κιόλας στο πρόσωπο
Δεν ειναι μανα της. Απλα σαν μικροτερη την ειχε απο κοντα κ επίσης επερνε προμηθεια οταν της εδινε κλειδια για να παει πελατη στην γκαρσονιερα της
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Δεν ειναι μανα της. Απλα σαν μικροτερη την ειχε απο κοντα κ επίσης επερνε προμηθεια οταν της εδινε κλειδια για να παει πελατη στην γκαρσονιερα της
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση...και εγώ δεν το ήξερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom