Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Τις προάλες πέτυχα μια μελαχρινη, αδυνατη, σχετικα ψηλη με τατουαζ αλλα μου ειπε 30 ευρω η πιπα και δεν την φορτωσα. Ηταν ομως δυνατο κοματι τη ρωτησα απο που ειναι και ειπε Κολομβια. Δεν την πετυχα στα κλασσικα αλλα φευγοντας στη Μοναστηριου κοντα στον ΟΣΕ. Τη έχει παρει κανεις?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Τις προάλες πέτυχα μια μελαχρινη, αδυνατη, σχετικα ψηλη με τατουαζ αλλα μου ειπε 30 ευρω η πιπα και δεν την φορτωσα. Ηταν ομως δυνατο κοματι τη ρωτησα απο που ειναι και ειπε Κολομβια. Δεν την πετυχα στα κλασσικα αλλα φευγοντας στη Μοναστηριου κοντα στον ΟΣΕ. Τη έχει παρει κανεις?
Τραβελι... Κ κλεφτρονι...Την πατησε γνωστος
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Τραβελι... Κ κλεφτρονι...Την πατησε γνωστος
Δεν έμοιαζε τραβελι. Για το κλεφτρονι δεν ξέρω αλλά αν ισχύει ενημερώνεις άμεσα. Είναι πολύ σημαντικό να προσέχουμε τέτοιες περιπτώσεις και όχι να τα λέμε εκ των υστέρων.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Θα ξερω την επομενη φορα οτι εχω βάρδια ανταποκριτη κ ρεπορτάζ απο την πιατσα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Μεγάλη ησυχία στην πιάτσα απ ότι έμαθα
Κάποιος φίλος πού πήγε να το επιβεβαίωσή
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Περασιά γύρω στις 10 από ανατολικά προς κτελ
μεγάλη νέκρα μόνο ο μπενυ στη θέση του κάνα 2/3 τραβελια εκεί γύρω
ούτε μία μαύρη
η κόρη της ξανθιάς η ψηλή πηγαίνοερχοταν ξέχασα πως την λένε μεγάλος άνθρωπος βλέπεις
στο τέλος η Ντάνιελα νομίζω την λένε κ από μοναστηριού μόνο η νταιζη κ τίποτε άλλο ούτε πόλεμος να γινόταν
2/3 βόλτες μόνο κ μπουλο σκέτη απογοήτευση η πιάτσα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Περασμα κ απο την πιατσα σημερα. Νωρις γυρω στις 20:00. Μαρια Αλβ. με τζιν σορτσακι πλεξουδες τα μαλλια. Οικονομου-Γιαννιτσων τα γνωστα προσωπα. Ονοματα δεν γνωριζω. Η Ελενα με την τσιχλα απεναντι. Προς κτελ σ ενα στενο δεν ειδα οδο(στου Παπαδατου δεξια) μια κυρια με κοντο ξανθο μαλλι μεσα σ ενα αυτοκινητο σκουρο μπλε. Εψαχνα την Σονια....την βρηκα. Χαμογελαστη προσχαρη κουβεντιαζει. Πιπα με γρηγορο ρυθμο. Την εκοψα λιγο κ συνεχισε πιο αργα. Στησιμο στα 4. Καλη αισθηση. Δεν δυσανασχετισε ουτε σε πιο γρηγορο ρυθμο ουτε με τον χρονο. Αυτα αλανια.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Καλλίγραμμη και εκφυλη milf στημένη λίγα μέτρα πριν το todaylicious ανάμεσα στα δέντρα την ξέρει κανείς ?
Τραβελοφερνει και λίγο αλλά από όλη τη σαβούρα που υπάρχει σε εκείνο το κομμάτι σίγουρα ξεχωρίζει
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Καλλίγραμμη και εκφυλη milf στημένη λίγα μέτρα πριν το todaylicious ανάμεσα στα δέντρα την ξέρει κανείς ?
Τραβελοφερνει και λίγο αλλά από όλη τη σαβούρα που υπάρχει σε εκείνο το κομμάτι σίγουρα ξεχωρίζει
Κράτα μόνο το τραβελο... χωρίς το φέρνει..κι εγώ στην αρχή ξεγελαστηκα αλλά μετά το κατάλαβα.. μετά από 2"..
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Καλλίγραμμη και εκφυλη milf στημένη λίγα μέτρα πριν το todaylicious ανάμεσα στα δέντρα την ξέρει κανείς ?
Τραβελοφερνει και λίγο αλλά από όλη τη σαβούρα που υπάρχει σε εκείνο το κομμάτι σίγουρα ξεχωρίζει
Την είδα κι εγώ έχει άγριο πρόσωπο δεν ξέρω αν είναι γυναίκα.Το πρόσωπο δείχνει πιο πολύ τραβεστί
 

PerfectStranger

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2021
Μηνύματα
26
Like
66
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς για μια ψηλή με σορτσάκι και μακρύ μαύρο μαλλί στη Μοναστηρίου στη στάση στη Eurobank μετά τις 21:00;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλημέρα σε βόλτα που έκανα εχθές στην γιαννητσων μπροστά στο fever πέτυχα μια πιτσιρίκα Βουλγάρα μάλλον με άλλες 2 μεγάλες σε ηλικία μαυρομαλα ομορφούλα....ξέρουμε τίποτα
 

mastropoutanos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
21
Like
126
Πόντοι
0
συναγωνιστεσ περασμα 5/10. παλιος στη πιατσα με καταθεσεις σε πολλες κοπελεσ. ειχα κανα μηνα να κατεβω λεω θα κανω μια βολτα σημερα. το απολυτο τιποτα. απο τις 9ως τις 12 περασματα. μαυριλα και σκοτινια.τραβελοπιατσα και εξαιρεσεις η γνωστη ελενα κλασικα κινητο τσιχλα. η μαιρη πουρχεται σπανια απεναντι απο το σελ η συλβια κτλ κτλ οι κλασικεσ παλιεσ καραβανεσ δηλαδη . το απολυτο τιποτα ομως ηρθε σταματωντας στις και καλα εμφανσιμεσ της πιατσας. ολες την ιδια ατακα 30Ε. ρε παμε καλα? τι 30Ε στη πιατσα και μαλιστα στους ορισμους τις ξεπετας? 20 τις λεω τοσες φορες εχουμε παει οχι 30 ακατεβατα σημερα. τι εγινε ρε παιδια ηρθε η αναπτυξη? μοιρασε λεφτα ο κουλης και μονο γω δεν κραταγα τσουβαλι? 3 ωρες παντως εκτος απο την συλβια ολες οι αλλες ζητημα να πηραν εναν, στις ιδιες θεσεις κουβεντουλα κινητο κανα χελ στο χερι και αγιος ο θεος. πολυ χαλι καθε περσυ και καλυτερα. για να μη σχολιασω που οι περισσοτερες ντυμενες λες και πανε στη λαικη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Την είδα κι εγώ έχει άγριο πρόσωπο δεν ξέρω αν είναι γυναίκα.Το πρόσωπο δείχνει πιο πολύ τραβεστί
Της μίλησα πριν λίγα βράδια... 20 ευρώ στο αμάξι μου είπε,πολύ ευγενική και περιποιημενη από κοντά όπως στάθηκε δίπλα στο αμάξι...
Δυσκολευτηκα πολύ να καταλάβω αν πρόκειται για μια μιλφ γυναίκα ή τρανς
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Χθες βράδυ κατά τις 00:30 εκεί κοντά που βγαίνει η γνωστή αλβανίδα ένα κοντό μελαχρινό ωραίο με τον μισό κώλο έξω ποια ήταν?την είδε κανείς?
 

monasanto

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες βράδυ ~23:30 .
Τα γνωστά παρακμιακά της γειτονιάς. Μια τριάδα μαύρων μπροστά στα κινεζομάγαζα, πιο πέρα πηγαίνοντας προς Μοναστηρίου προς τη διχάλα που βγάζει στα κτελ, 2 3 χοντρές μεγάλης ηλικίας. Αναστροφή και επιστροφή προς το Shell, άλλη μια 80κιλη και στη στροφή μπροστά στη Κτηνιατρική είχε ένα ωραίο μελαχρινό, αδύνατο, ανοιχτόχρωμο με κόκκινο φόρεμα (;) . Το μόνο που μου κίνησε το ενδιαφέρον. Βέβαια πιο κάτω στην ευθεία είχε ενα πρεζάκι-τραβέλι ζήτημα 40 κιλά, κάθε φορά που περνούσε ενα αμάξι λύγιζε το σώμα του/της σχεδόν 90 μοίρες. Ντυμένος/η στα μαύρα, αδύνατη και άσχημη , σωσίας του Μέριλυν Μάνσον. Ανατρίχιασα και γκάζωσα προς παραλιακή και άντε γειά.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Cecell

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Χθες βράδυ κατά τις 00:30 εκεί κοντά που βγαίνει η γνωστή αλβανίδα ένα κοντό μελαχρινό ωραίο με τον μισό κώλο έξω ποια ήταν?την είδε κανείς?
Η Ελενη που βγαινει με τον τρανς φιλο της
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Η Ελενη που βγαινει με τον τρανς φιλο της
Γιαννιτσών πλεον κ οχι μοναστηριου. Ενα στενο πριν την Κωλέττη κ παρα διπλα απο τα today. Καμια φορα βγαινει κ καθημερινές απογευμα.
 

mastropoutanos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
21
Like
126
Πόντοι
0
η πιατσα απο καθε περσυ και καλυτερα εχει παει στο καθε χτες και καλυτερα. εχουμε μεινει με τις διαφημιζομενες του bodyline μαυρες-ασπρες (το πριν φυσικα), κατι συνταξιουχες και τραβελους. περασμα παλι μεσα σε κοντινο χρονικο διαστημα, σαββατο βραδυ. 2 στροφες και το δρομο της επιστροφης να γλιτωσουμε την βενζινη. χρειαζεται μια ανανεωση η πιατσα. περα ομως απο τις επιλογες σαν πολυ αρχιζουν και σηκωνουν τον αμανε οι ''καλες'' επιλογες που εχουν μεινει. πεταν και σε κατι καινουριους κατι 30ρια 40ρια και εχει τυπους που τα δινουν στις ξεπετες. απο εποχες που εβλεπες σε γιαννιτσων, μοναστηριου,26 οκτωβριου μπροστα απο το παρκιν του τοτε city gate στα γυρω στενα και εβρισκες οτι εψαχνες μπαμ μπαμ σε εποχες που δε φτανει ενα τεποριτο να γυρνας γυρω γυρω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom