Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Jura194

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Σας χαιρετώ όλους. Ξέρει κανείς για μια μικρή Βουλγάρα μικροκαμωμένη που κάνει πιάτσα μοναστηριού. Την ρώτησα όνομα κι μου είπε Βάσια. Την πήρε κανένας? Καμμία πληροφορία?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Χθες που πέρασα κατά τις 1:30 είχε ντου αστυνομίας και συλλήψεις . Άγνωστο το γιατί
Έγινε ακραίο σκηνικό με τον Αλβανονταβα της ψηλής της μάνας της Σόνιας με έναν Βουλγαρογυφτο...του όρμησε και τον χτύπησε και μετά ο Βούλγαρος είχε όπλο στο αυτοκίνητο του και τον κυνηγούσε ..ο άλλος πρόλαβε να μπει στο δικό του και δεν τον πυροβόλησε και μετά άρχισε να τον κυνηγάει με το αυτοκίνητο χαμός έγινε... μετά έφυγα νόμιζα τελείωσε το πανηγύρι αλλά όπως είπες ήρθε η αστυνομία δεν το είδα...
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20
Αν ήταν στην γωνιά με αγίων πάντων απέναντί από τον Μπένυ είναι μία ξεπετά νομίζω Μαρία αν είναι κοντά στον Μπένυ το νου σας :piss: :alivedick:
Παρασκευή βράδυ την πέτυχα απέναντι απο το Shell και μου είπε 30€ στο αμάξι και 60€ ακάπωτη πίπα. Φυσικά έφυγα τρέχοντας.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Η κατσαρίδα ζει;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Παρασκευή βράδυ την πέτυχα απέναντι απο το Shell και μου είπε 30€ στο αμάξι και 60€ ακάπωτη πίπα. Φυσικά έφυγα τρέχοντας.
Αυτή πού σε είπα είναι μεγάλη ξεπετάξει άλλη φορά να περνάς από την μεριά του μπενυ πιο ασφαλής θα είσαι κ θα γλυτώσεις κ 30
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
12
Like
3.455
Πόντοι
746
Αυτή πού σε είπα είναι μεγάλη ξεπετάξει άλλη φορά να περνάς από την μεριά του μπενυ πιο ασφαλής θα είσαι κ θα γλυτώσεις κ 30
Το κανε 30 κι αυτη; Μην πω καμια κουβεντα...
 

mastropoutanos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
21
Like
126
Πόντοι
0
περασμα σημερα και η κατασταση παραμεινει τραγικοι απο επιλογες. αλλα ρε μαγκιες τι γινεται στη πιατσα. τοσο ζητηση υπαρχει και αρχισαν να ζηταν 30ρια? ποιοι αχαρακτηριστοι τα δινουν στις ξεπετες? σε λιγο θα μας 50ρικα απλα για να μας τον πιασουν.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
περασμα σημερα και η κατασταση παραμεινει τραγικοι απο επιλογες. αλλα ρε μαγκιες τι γινεται στη πιατσα. τοσο ζητηση υπαρχει και αρχισαν να ζηταν 30ρια? ποιοι αχαρακτηριστοι τα δινουν στις ξεπετες? σε λιγο θα μας 50ρικα απλα για να μας τον πιασουν.
Τι είδες κ τι ώρα πήγες
Κάτι πού να άξιζε η μόνο σαβουρια
 

Europunk

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Αν και βετεράνος/παλαίμαχος πλέον ( ενεργός πριν 16 χρόνια ) , πέρασα κατά τύχη από την περιοχή . Είχε παρά πολλές κοπέλες δεδομένης της ώρας , 20:45 - 21:30 που έκανα την βόλτα . Όλες ήταν απαράδεκτες σε εμφάνιση , εκτός από 3 που μου φάνηκαν λίγο καλύτερες . Μια πριν το Today , μελαχρινή και αρκετά περιποιημένη . Μια επι της Μοναστηριού λίγο πριν το ξενοδοχείο με την ίδια περιγραφή . Και μια πάλι επι της Μοναστηριού στην γωνία με Κωλλετη , με κάτι τατουάζ στο πόδι . Τιμές δεν ρώτησα , ούτε πολύ κοντά πήγα . Στο σύνολο ήταν σίγουρα πάνω από 15 κοπέλες αλλά πολύ τραγικά . Πάνω από 20 ευρώ είναι έγκλημα να δώσεις
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Αν και βετεράνος/παλαίμαχος πλέον ( ενεργός πριν 16 χρόνια ) , πέρασα κατά τύχη από την περιοχή . Είχε παρά πολλές κοπέλες δεδομένης της ώρας , 20:45 - 21:30 που έκανα την βόλτα . Όλες ήταν απαράδεκτες σε εμφάνιση , εκτός από 3 που μου φάνηκαν λίγο καλύτερες . Μια πριν το Today , μελαχρινή και αρκετά περιποιημένη . Μια επι της Μοναστηριού λίγο πριν το ξενοδοχείο με την ίδια περιγραφή . Και μια πάλι επι της Μοναστηριού στην γωνία με Κωλλετη , με κάτι τατουάζ στο πόδι . Τιμές δεν ρώτησα , ούτε πολύ κοντά πήγα . Στο σύνολο ήταν σίγουρα πάνω από 15 κοπέλες αλλά πολύ τραγικά . Πάνω από 20 ευρώ είναι έγκλημα να δώσεις
Η πρώτη που είπες είναι η Άννα με μαύρα εξστεσιονς δεν φοράει τώρα το καπέλο..η δεύτερη η Βάσια που είναι αματουρ εικόνα και η τρίτη η Νταίζη με μαύρα μακριά μαλλιά...και οι τρεις Βουλγάρες βεβαίως...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.208
Πόντοι
7.095
Χθεσινη βολτα....αξιες αναφορας η Μαρια η Αλβανιδα, η Ελενη και μια ψηλη ομορφουλα (Σονια?)που παλια εβγαινε προς το γκρεμισμενο...

Επισης στο today ηταν ενα ομορφο ξανθο, το οποιο κυριολεκτικα εβαλε το κεφαλι της μεσα στο παραθυρο μου και λεει (παρα τη τζανκι φαση της) "θελεις με ενα εικοσαρικακι να παμε να στα ρουφηξω ολα, να μη μεινει τιποτα?" (ομιλια καυλωτικη, παρομοια με το βιντεακι προμοσιον της φαιδρας απο τη sirina, που ελεγε "θελεις να ερθουμε να σου παρουμε μια πιπα?" κι εδειχνε βυζι)
της λεω πως σε λενε
λεει "εχει σημασια?"
εβαλα μπρος κι εφυγα και κυριολεκτικα θα την επαιρνα παραμαζωμα...

ομορφη, αλλα στανταρ τζανκι
 

Poutsa16cm

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2021
Μηνύματα
13
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα θέλω να πάω με ένα φιλαράκι δεν έχω ιδέα που πας ποσα περνούν κτλ
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Καλησπέρα θέλω να πάω με ένα φιλαράκι δεν έχω ιδέα που πας ποσα περνούν κτλ
698 σελίδες έχει το φόρουμ με ότι πληροφορίες ζητάς... πάρε τη Γιαννιτσών κατά προτίμηση μεταξύ 8-9.30, τιμές μέσω όρο στο 20αρικο (+/-10 ανάλογα τι ζητάς).
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Γνώμη για Βάσια, πετίτ στην Μοναστηρίου? Καινούριο?
ΤουρκόΓυφτοΒουλγοροΜουσουλμανάκι με φλέβα από Πακιστάν. Μη περιμένεις θαύματα ή αεροπλανικά, καυλιάρικο όμως με καλή συμμετοχή και χωρίς βιασύνες. Petite φάση- Τίμια επιλογή.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Τουρκογυφτοβουλγαροτί?? Χαχαχαχαχαχ!!!! ??? Μόνο Βουλγαρία με είπε, αλλά νταξ που να το πει όλο αυτό! Την ξέρουμε, έβγαινε και παλιά? Σε εκείνο το σημείο, λίγο πριν το ξενοδοχείο, πριν κάποιους μήνες (τώρα τελευταία) έβγαινε και κάποια άλλη καινούρια, Ελληνίδα δήλωνε, δεν ξαναφάνηκε
Βουλγαρία μεν, στο παλιό fb της όλες οι φωτό με τσεμπέρι και τούρκικες, πακιστανικές σημαίες- μουσουλμανάκι στο φουλ. Έχει κάνα 3 χρόνια που βγαίνει, αλλά τον περισσότερο καιρό είναι εξαφανισμένη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

cool-va

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
144
Like
104
Πόντοι
1
Σημερινή βόλτα... Μαρία Αλβανίδα σταθερή στο πόστο, παρακάτω Αναστασία ή αλλιώς Ελένη (ξανθιά), η μάνα της Σόνιας, Άννα βουλγάρα, Ντέζη στο ξενία απέναντι, Eurobank Σύλβια/Ντέζη, Βάσια.
Καλά που υπάρχει και το (πριν) facebook και βλέπεις πως λεγόταν τα κορίτσια πριν πάρουν ψηλά τον αμανέ στη μετά πιάτσας εποχή.Μπορεί κι εκεί να έχουν ψεύτικα ονόματα αλλά οι φωτογραφίες τουλάχιστον είναι πραγματικές.Καλά που ξεχνάνε και κανέναν κωδικό και δεν μπορούν να διαγράψουν τους παλιούς λογαριασμούς τους στο facebook. Ετσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Καλά που υπάρχει και το (πριν) facebook και βλέπεις πως λεγόταν τα κορίτσια πριν πάρουν ψηλά τον αμανέ στη μετά πιάτσας εποχή.Μπορεί κι εκεί να έχουν ψεύτικα ονόματα αλλά οι φωτογραφίες τουλάχιστον είναι πραγματικές.Καλά που ξεχνάνε και κανέναν κωδικό και δεν μπορούν να διαγράψουν τους παλιούς λογαριασμούς τους στο facebook. Ετσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.
Πχ;
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Καλά που υπάρχει και το (πριν) facebook και βλέπεις πως λεγόταν τα κορίτσια πριν πάρουν ψηλά τον αμανέ στη μετά πιάτσας εποχή.Μπορεί κι εκεί να έχουν ψεύτικα ονόματα αλλά οι φωτογραφίες τουλάχιστον είναι πραγματικές.Καλά που ξεχνάνε και κανέναν κωδικό και δεν μπορούν να διαγράψουν τους παλιούς λογαριασμούς τους στο facebook. Ετσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.
άσχετο το σχόλιο σου ως απάντηση αλλά σχετικό γενικεύοντας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom