Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ντρέπεσαι να το πεις ευθέως τυπε;
Δε ντρεπομαι τυπε, πανικο δεν θελω να σπειρω Προσπαθω να πεισω καποιους να τις κοψουν γτ πολυ απλα βαζουν σε κυνδινο κ τους υπόλοιπους Περα απο συφιλη που ειναι το στανταρ σε τετοιες κοπελες, όπου στο νοσοκομείο που εχω φιλη που εργάζεται κ επεξεργαζεται τα δειγματα απο αιματολογικες, κ υπαρχουν αρκετοι που πανε κ κανουν την εβδομαδιαια ενεση πενικιληνης (2 δοσεις ειναι μια ανα εβδομαδα) υπάρχον κ κοπελες που ειναι οροθετικες. Για την μια που αναφέραμε πρόσφατα ειναι τσεκαρισμενο. Τι άλλο να πω;; Πρεζου- αδυνατες- δεμενα χερια - φλεβες τουμπανισμενες απο την βελονα, επιδερμιδα γεματη με εξανθηματα, πρισμενα ακρα κτλπ. Μην σας κανει εντυπωση οτι καποιες χανονται κ δεν τις ξανα βλέπουμε.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Χθες βραδυ κατα τις 01 00 απεναντι απο τη διχαλα για ΚΤΕΛ στη γωνια στο στενακι
που βγαζει Μοναστηριου ηταν ενα ωραιο με μινακι,προς το μελαχρινο,ομορφουλικο..
Ποια ηταν παιδες?
Εχει μια που ειναι λιγο ψηλη με σπαστο καστανο σκουρο χρωμα μαλλί ωραιο σωματακι. Φοραει παντα σορτσακι ασπρο η μαυρο, αλλα δεν σταματαω γτ την πετυχα με τσιγαρο στο στομα ετοιμο να τη καψη γτ ειχε φαει κολημα....
Παιζει ομως να πετυχες την Άννα την βουλγαρα, φορουσε τζιν μινι εχθες
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.203
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Ψηλη δεν ηταν...
Μινι ναι,τζιν δεν θυμαμαι...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ψηλη δεν ηταν...
Μινι ναι,τζιν δεν θυμαμαι...
Αυτη η Αννα ως συνήθως κάθεται στον Παπαδατο στη στροφη για τράπεζα Πειραιώς. Αλλες φορες στην σταση στην παλιά νισσαν επι της γιαννητσων
 

John_thess79

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα . εγω λογω ωραριου και παντρεμενος γαρ δεν μπορω να βγω αργα βολτα :( συνηθως περναω κατα τις 6 το απογευμα οπως σχολαω απο την δουλεια που ειναι εκει κοντα . Τον τελευταιο καιρο τετοια ωρα δεν κινειται τιποτα πολυ ερημια . Ισως επειδη ειναι ακομα μερα ; Αν αρχισει να νυχτωνει νωρις ισως αλλαξει κατι ;
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Μια που κάθεται πριν το today Ελληνίδα και ζητάει μόνο 30 την έχει πάρει κανείς ;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Μια που κάθεται πριν το today Ελληνίδα και ζητάει μόνο 30 την έχει πάρει κανείς ;
Σουλα την λενε. Γύφτισσα απο Κρητη λεει. Την εχω παρει. Καλη πιπα. Απλα δεν στυνεται σωστα κ σαν να αποφευγει να τον παρει ολο μεσα. Σπαστικο να την στυνεις συνεχεια. Ευγενικη κ ομιλητικη
 

monasanto

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Μπορεί να κάνω λάθος, μιας που δεν την έχω πάρει αλλά και ούτε με λες έμπειρο στον χώρο, αλλά αυτές οι λεπτομέρειες θα έλεγε κάποιος πως λένε πολλά για το κατά πόσο θέλει και κάνει αυτή τη δουλειά, ή το κάνει απο ανάγκη.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Εχει μια που ειναι λιγο ψηλη με σπαστο καστανο σκουρο χρωμα μαλλί ωραιο σωματακι. Φοραει παντα σορτσακι ασπρο η μαυρο, αλλα δεν σταματαω γτ την πετυχα με τσιγαρο στο στομα ετοιμο να τη καψη γτ ειχε φαει κολημα....
Παιζει ομως να πετυχες την Άννα την βουλγαρα, φορουσε τζιν μινι εχθες
Την έχω πετύχει πολλές φορές στην αρχή νόμιζα είναι η Γιώτα μπέμπα ίδιο σώμα ίδια ηλικία ίδιο κούνημα και ήθελα να την πάρω... μετά είδα ότι είναι μαζί με εκείνες τις τελειωμένες πρεζουδες την άφησα και δεν ασχολήθηκα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Την έχω πετύχει πολλές φορές στην αρχή νόμιζα είναι η Γιώτα μπέμπα ίδιο σώμα ίδια ηλικία ίδιο κούνημα και ήθελα να την πάρω... μετά είδα ότι είναι μαζί με εκείνες τις τελειωμένες πρεζουδες την άφησα και δεν ασχολήθηκα
Εσυ μάλλον λες μια που εχει φουντοτο μαλλι, ναι ακριβως ετσι πως την περιγραφεις. Σπανια βγαίνει. Χ απο μενα κ αυτη. Αυτη που λεω ειναι νορμαλ στα κιλα καθεται ως συνηθως σε εκεινο το σημειο μετα το ταβερνάκι στην διχαλα κ περπαταει μεχρι την Δαφνης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Σουλα την λενε. Γύφτισσα απο Κρητη λεει. Την εχω παρει. Καλη πιπα. Απλα δεν στυνεται σωστα κ σαν να αποφευγει να τον παρει ολο μεσα. Σπαστικο να την στυνεις συνεχεια. Ευγενικη κ ομιλητικη
Αλλά 30 που ζητάει για πίατσα πολλά είναι
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
63
Like
7.795
Πόντοι
4.766
Εσυ μάλλον λες μια που εχει φουντοτο μαλλι, ναι ακριβως ετσι πως την περιγραφεις. Σπανια βγαίνει. Χ απο μενα κ αυτη. Αυτη που λεω ειναι νορμαλ στα κιλα καθεται ως συνηθως σε εκεινο το σημειο μετα το ταβερνάκι στην διχαλα κ περπαταει μεχρι την Δαφνης.
Για την ίδια λέμε τυπε δεν είπα για φουντοτο μαλλί για αυτή που λες εσύ λέω..που φορούσε κάτι κοντά σορτσάκια .. απλά μια μέρα την είδα με τις πρεζουδες και την άφησα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Για την ίδια λέμε τυπε δεν είπα για φουντοτο μαλλί για αυτή που λες εσύ λέω..που φορούσε κάτι κοντά σορτσάκια .. απλά μια μέρα την είδα με τις πρεζουδες και την άφησα
Απλα εδωσα περιγραφη κ γω γτ σαν το κουνημα της γιωτας κ κιλα αυτη ειναι που λεω εγω.Εγω σε αλλη αναφερομαι Βασικα τωρα που περασα εκεί είναι κ φοραει ασπρομαυρο ριγε παντελονι. Τεσπα δεν χανουμε κ τπτα. Αν μπορουσα θα εστελνα φωτο
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Απλα εδωσα περιγραφη κ γω γτ σαν το κουνημα της γιωτας κ κιλα αυτη ειναι που λεω εγω.Εγω σε αλλη αναφερομαι Βασικα τωρα που περασα εκεί είναι κ φοραει ασπρομαυρο ριγε παντελονι. Τεσπα δεν χανουμε κ τπτα. Αν μπορουσα θα εστελνα φωτο
Η Μαίρη εκεί είναι την είδες καθολου;
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μια που κάθεται πριν το today Ελληνίδα και ζητάει μόνο 30 την έχει πάρει κανείς ;
Συστήνεται Σούλα από Κρήτη . Όντως όπως είπε ο συνάδελφος από μακριά έχει τουπέ. Στο αμάξι όμως ομιλητική και χαβαλές, καμία σχέση με αυτό που δείχνει. (τουλάχιστον σε εμένα). Πίπα μέτρια προς οκ, στα του αγώνα νορμάλ πράγματα χωρίς πολλές εναλλαγές, μη περιμένεις αεροπλανικά, πάντα καθαρή. Για τα δεδομένα της πιάτσας αξίζει μια προσπάθεια αν τη παζαρέψεις. Με το χρόνο άλλες φορές ανεκτική, άλλες με υποδείξεις αν αργήσεις πολύ, ποτέ όμως σε σημείο ξεπέτας. Βαθμολογία 6,5.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Συστήνεται Σούλα από Κρήτη . Όντως όπως είπε ο συνάδελφος από μακριά έχει τουπέ. Στο αμάξι όμως ομιλητική και χαβαλές, καμία σχέση με αυτό που δείχνει. (τουλάχιστον σε εμένα). Πίπα μέτρια προς οκ, στα του αγώνα νορμάλ πράγματα χωρίς πολλές εναλλαγές, μη περιμένεις αεροπλανικά, πάντα καθαρή. Για τα δεδομένα της πιάτσας αξίζει μια προσπάθεια αν τη παζαρέψεις. Με το χρόνο άλλες φορές ανεκτική, άλλες με υποδείξεις αν αργήσεις πολύ, ποτέ όμως σε σημείο ξεπέτας. Βαθμολογία 6,5.
Την έχω παζαρεψει δεν πέφτει ποτέ κάτω από 30
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Με την Μαίρη την είχα πάρει για μια φορά σχετικά καλά ήταν με 20 δεν την λες και ξεπετα φουλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom