Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Κάθε μέρα γιατί? Πρέπει νωρίς να πήγαινεις κατά τις 10 αν ψάχνεις μετά μεσάνυχτα δύσκολα να την βρεις
Ευχαριστω φιλος. Επειδη δεν μενω Θεσ/νικη.....επειδη ειναι κοπελα που θελω να την παρω...κ επειδη ακουω οτι ολες εχουν ψιλοχαθει λεω μηπως την εκανε κι αυτη κ τζαμπα το πηγαινε ελα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Πέρασμά πριν λίγο από την πιάτσα
Μόνο μαύρες ο μπενυ κλασικά με το γομάρι το τραβελι η Μαρία Αλβανίδα η γιώτα μπέμπα η σονια η ψηλή με την μάνα της κ κάνα 2/3 σαβούρια
Μεγάλη φτώχεια έπεσε
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Πέρασμά πριν λίγο από την πιάτσα
Μόνο μαύρες ο μπενυ κλασικά με το γομάρι το τραβελι η Μαρία Αλβανίδα η γιώτα μπέμπα η σονια η ψηλή με την μάνα της κ κάνα 2/3 σαβούρια
Μεγάλη φτώχεια έπεσε
Η Σονια με την μανα της;;;
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Η Σονια με την μανα της;;;
Οπως τα λέει ο Humax.
Ναι φίλε η Σονια με την μάνα της, οπως βγαίναν μέχρι πριν λίγο καιρό η Στελιτσα με την μάνα της.
Η πιάτσα είναι οικογενειακή υπόθεση..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Οπως τα λέει ο Humax.
Ναι φίλε η Σονια με την μάνα της, οπως βγαίναν μέχρι πριν λίγο καιρό η Στελιτσα με την μάνα της.
Η πιάτσα είναι οικογενειακή υπόθεση..
Πρωτη φορα τ ακουω. Για τις συγκεκριμενες εννοω. Μαλιστα.
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Πέρασμα χθες από πιάτσα. Πολλές μαύρες στο τετράγωνο της Κωλέττη. Στον ΟΠΑΠ Βικτώρια και δύο άλλες τρανς που δεν τις γνωρίζω. Στα τελειώματα της Γιαννιτσών αριστερά στην διχάλα τελικά βρήκα μια ξανθούλα ψηλή όνομα Μαριάνθη. Δέκα πίπα είκοσι γαμησι σε Καβαντζα αρκετά απόμερη. Ωραίο απαλό κορμί χωρίς βιασυνες. Τίμιο πακέτο για την έλλειψη επιλογών που υπάρχει πλέον κάτω. Η βόλτα έγινε κατά τις 2.30
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Οπως τα λέει ο Humax.
Ναι φίλε η Σονια με την μάνα της, οπως βγαίναν μέχρι πριν λίγο καιρό η Στελιτσα με την μάνα της.
Η πιάτσα είναι οικογενειακή υπόθεση..
Μπορει να κανουμε πλακα αλλα αν το καλοσκεφτουμε ειναι πραγματικα τραγικες και δραματικες καταστασεις.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Μια αρκετά εμφάνισημη που βγαίνει τώρα εκεί στο shell την έχει πάρει κανείς;
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Μελαχρινή καλο κωλαρακι δεν λέω για την αλβανίδα αυτήν αυτές τις μέρες την βλέπω συχνά που αναφέρω
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Μελαχρινή καλο κωλαρακι δεν λέω για την αλβανίδα αυτήν αυτές τις μέρες την βλέπω συχνά που αναφέρω
Κοντουλα; Καθεται κ στην γωνια απεναντι απ το βενζιναδικο;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Μελαχρινή καλο κωλαρακι δεν λέω για την αλβανίδα αυτήν αυτές τις μέρες την βλέπω συχνά που αναφέρω
Μαρια τσιγγανα. ξεπετα. Πιπα 1 λεπτου κ στήσιμο κατευθείαν. Αν αργησεις δευτερόλεπτα αρχιζει λιγο μουρμουρα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Περασμα κ απο την πιατσα μιας κ ηρθα. Βλεπω την Σονια απεναντι απο το γκρεμισμενο να καθεται. Επιτελους λεω. Ως που να γυρισω εχει χαθει. Δεν την ξαναδα. Πολλες βολτες. Τιποτα σχεδον. Εμφανιζεται η Μαρια η Αλβανιδα. Μεσα σε μιση ωρα πηρε 4-5. Λεω για την εμπειρια θα της πω για 20 κ αν δεχτει οκ. Φορουσε κ ενα ροζ φορεμα μινι....Δεχτηκε προς εκπληξη μου επειδη λεει της το ειπα ομορφα!!!!! Απο κει κ περα τα γνωστα. Πιπα 30 δευτ. κ στο 5λεπτο ελα μωρο μου...χυσε μωρο μου...και αλλα. Λιγο ακομη κ τελος. Φοβερος κωλος παντως. Τα σεβη μου.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Περασμα κ απο την πιατσα μιας κ ηρθα. Βλεπω την Σονια απεναντι απο το γκρεμισμενο να καθεται. Επιτελους λεω. Ως που να γυρισω εχει χαθει. Δεν την ξαναδα. Πολλες βολτες. Τιποτα σχεδον. Εμφανιζεται η Μαρια η Αλβανιδα. Μεσα σε μιση ωρα πηρε 4-5. Λεω για την εμπειρια θα της πω για 20 κ αν δεχτει οκ. Φορουσε κ ενα ροζ φορεμα μινι....Δεχτηκε προς εκπληξη μου επειδη λεει της το ειπα ομορφα!!!!! Απο κει κ περα τα γνωστα. Πιπα 30 δευτ. κ στο 5λεπτο ελα μωρο μου...χυσε μωρο μου...και αλλα. Λιγο ακομη κ τελος. Φοβερος κωλος παντως. Τα σεβη μου.
Πάντα πάει με 20...καμία έκπληξη.
Είτε της δώσεις 20, είτε 30 το ίδιο ξεπέτα είναι.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Πάντα πάει με 20...καμία έκπληξη.
Είτε της δώσεις 20, είτε 30 το ίδιο ξεπέτα είναι.
Περιμενα οτι δεν θα δεχτει.... Το οτι ειναι ξεπετα ναι. Εις γνωση μου την πηρα απλα για την εμπειρια.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Περασμα κ απο την πιατσα μιας κ ηρθα. Βλεπω την Σονια απεναντι απο το γκρεμισμενο να καθεται. Επιτελους λεω. Ως που να γυρισω εχει χαθει. Δεν την ξαναδα. Πολλες βολτες. Τιποτα σχεδον. Εμφανιζεται η Μαρια η Αλβανιδα. Μεσα σε μιση ωρα πηρε 4-5. Λεω για την εμπειρια θα της πω για 20 κ αν δεχτει οκ. Φορουσε κ ενα ροζ φορεμα μινι....Δεχτηκε προς εκπληξη μου επειδη λεει της το ειπα ομορφα!!!!! Απο κει κ περα τα γνωστα. Πιπα 30 δευτ. κ στο 5λεπτο ελα μωρο μου...χυσε μωρο μου...και αλλα. Λιγο ακομη κ τελος. Φοβερος κωλος παντως. Τα σεβη μου.
Τι ώρα πήγες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom