Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Την έχω πάρει καμία 10αρια φορές... Βουλγάρα λίγο πονηρή ,στην πίπα αν έχεις απαιτήσεις μην την πάρεις...στο σεξ όμως το χει το θέμα... στήνεται καλά και τον παίρνει χωρίς μα και μου...Το θέμα είναι ότι την παίρνω μόνο εκεί μέσα δεν την έχω δοκιμάσει σε σπίτι ή ξενοδοχείο να έχω ακριβής συμπέρασμα
Αλανια ακουω γι αυτο το σπιτι καιρο. Σε ποιο σημειο ειναι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
παιδια εκει στο shell το βενζιναδικο που καθονται τα τραβελια ακριβως απεναντι εχει μια εισοδο οικοδομης βλεπω αρκετες φορες κατι τυπισες να μπαινουν μεσα και μια φορα ειχα πετυχει και μια πολυ δυνατη μαυρουλα με ωραιο σωμα που ψαρευε εναν πελατη και τον ελεγε να πανε πανω. γνωριζει κανεις κατι?
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Την έχω πάρει καμία 10αρια φορές... Βουλγάρα λίγο πονηρή ,στην πίπα αν έχεις απαιτήσεις μην την πάρεις...στο σεξ όμως το χει το θέμα... στήνεται καλά και τον παίρνει χωρίς μα και μου...Το θέμα είναι ότι την παίρνω μόνο εκεί μέσα δεν την έχω δοκιμάσει σε σπίτι ή ξενοδοχείο να έχω ακριβής συμπέρασμα
Οκ σε ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Αλανια ακουω γι αυτο το σπιτι καιρο. Σε ποιο σημειο ειναι;
Screenshot_x3.jpg
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Πολύ ησυχία έπεσε..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Αυτη η Βουλγαρα που ειναι στο γκρεμισμενο που ειπαμε βγαινει μονο μεσημερια; Κ γιατι πονηρη;
 

monasanto

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Χθεσινοβραδινή βόλτα, μια απογοήτευση. Στο Σελλ στην αρχή της Γιαννιτσών προς κέντρο κλασσικά το τρανς με 2 φίλες του, πηγαίνοντας προς δυτικά μέχρι το One Salonica στο δεξί χέρι πολλές μαύρες και σκόρπιες κάποιες μετριότατες χοντρομπούτες. Συνεχίζουμε ευθεία, αραίωναν τα κορίτσια, σε κάθε γωνία υπήρχαν πλέον παρέες 2 και 3 κοριτσιών, είτε μαύρων αλλά και κάποιων που φατσικά έμοιαζαν με μεσήλικες νοικοκυρές της δίπλα πόρτας. Κάποιες απο αυτές, στηνα ρχή της Γιαννιτσών, περνούσαν καλά (μονες τους) καο χόρευαν και έβγαζαν σέλφι.
Αναστροφή και επιστροφή προς κέντρο, η μεριά της Γιαννιτσών προς τη μεριά της παραλίας (τη μεριά με τον γκρεμισμένο πρώην μύλο που προαναφερθήκατε) άδεια και έρημη.
Γενικά μια απογοήτευση.

Ήθελα χθες να πάρω θάρρος και να δοκιμάσω πρώτη φορά να δω κάποιο κορίτσι από εκεί και απογοητεύτηκα. Πέρυσι θυμάμαι στη δεξιά μεριά του δρόμου, λίγο πιο πέρα από την στροφή που κάνει η Γιαννιτσών (που αν θες πάς απέναντι και μπαίνεις στο στενό δρόμο που βγάζει στα ΚΤΕΛ) ήταν ενα γλυκύτατο κορίτσι, πανέμορφα μάτια και σωματάκι, αλλά δίσταζα ή ακόμα και λυπόμουν , να πάρω.

Τελοσπάντων μια απογοήτευση η χθεσινή βόλτα. Θα επαναλάβω εντος ΣΚ.
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
στο bluevision ή στο Play ή στο Λαϊκον ολα στο Βαρδαρι στη Θεσσαλονικη.

Οποιος-α θελει να παμε να με ξεφτελισει δημοσια ή ομαδικα και ειδικα στο Play να με αλυσιδοδεσει με αλυσιδες που εχει το σταυρο Χ στο υπογειο του μαστιγωνοντας με ανελεητα. Ειμαι παθητικη μαζοχα pantyhosed sissy δουλα χωρις ορια και λεξη ασφαλειας για καθε διαστροφη ανωμαλια και βασανισμο μονος-η σας ή με παρεες σας.

{ Μπορω το πρωι απο τις 9 μεχρι τις 3 το μεσημερι και ΜΟΝΟ Δευτ - Παρ οχι ΣΚ }

Αλλα και στο εγκατελημενο γκρεμι στη Γιαννιτσων να με πατε για Σ/Μ οργια ομαδικα ή οχι ειμαι στη διαθεση σας.

Φυσικα τα παντα μπορειτε να τα φωτογραφιζετε και βιντεοσκοπειτε σηκωνοντας τα παντου με το προσωπο της δουλας Ραννιας να φαινεται

574_1000.jpg


171_1000.jpg το 150εκ δερματινο με κομπους και στις εννια ουρες του μαστιγιο μου για ανελεητα πατοκορφα μαστιγωματα μπρος-πισω χωρις λεξη ασφαλειας
 

Συνημμένα

  • 027_1000.jpg
    027_1000.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 58
  • 137_1000.jpg
    137_1000.jpg
    107 KB · Εμφανίσεις: 41
  • στημενη στα τεσσερα για μαστιγωμα με το 15den γυαλιστερο tan καλσον μου της Cecillia de Rafael.jpg
    στημενη στα τεσσερα για μαστιγωμα με το 15den γυαλιστερο tan καλσον μου της Cecillia de Rafael.jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 46
  • μεταλλικο chastity cage με γυαλιστερο καλσον 3.jpg
    μεταλλικο chastity cage με γυαλιστερο καλσον 3.jpg
    289,1 KB · Εμφανίσεις: 48

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Συναγωνιστες την Σονια την ψηλη την βλεπετε στην πιατσα;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom