Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Χριστινα αδυνατη νεαρη ηλικια μικροκαμωμενη εχω παρει. Ειχε κ το χερι δεμενο απο χτυπημα τοτε. Αν ειναι αυτη εχω αναφερθει. Γυρισα το κεφαλι αλλου γιατι μυριζε παρα πολυ ασχημα.
Το δεσιμο στο χέρι ως συνηθως ειναι επειδη εχει πριστει το χερι απο στραβοβελωνια, η πολυ χρηση φλεβας απο πρεζα... Νομιζω θα πρεπει να σοβαρευτουμε καποιοι κ να κοψουμε να προτρεπουμε αλλους να ψανουν τα πρεζακια για να γαμησουν. Χριστηνα, Ηρα δυστηχος πλεον, Μαριαννες κ αδυνατες με σκουφακια κ παει λεγοντας. Μη το πάρεις προσωπικα, απευθυνομαι σε ολους.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Το δεσιμο στο χέρι ως συνηθως ειναι επειδη εχει πριστει το χερι απο στραβοβελωνια, η πολυ χρηση φλεβας απο πρεζα... Νομιζω θα πρεπει να σοβαρευτουμε καποιοι κ να κοψουμε να προτρεπουμε αλλους να ψανουν τα πρεζακια για να γαμησουν. Χριστηνα, Ηρα δυστηχος πλεον, Μαριαννες κ αδυνατες με σκουφακια κ παει λεγοντας. Μη το πάρεις προσωπικα, απευθυνομαι σε ολους.
Ναι φιλος καταλαβαινω κ δεν το παιρνω προσωπικα. Απλα πρωτη φορα την εβλεπα κ την πηρα. Κ ενα δευτερο. Μιλαω για ναρθηκα στον αντιχειρα. Κ προσωπικα οταν βλεπω ατομα που κανουν χρηση αλλαζω δρομο.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Χριστινα αδυνατη νεαρη ηλικια μικροκαμωμενη εχω παρει. Ειχε κ το χερι δεμενο απο χτυπημα τοτε. Αν ειναι αυτη εχω αναφερθει. Γυρισα το κεφαλι αλλου γιατι μυριζε παρα πολυ ασχημα.
κ εγώ έχει αναφερθεί, ήμουν από τους πρώτους που την πήραν όταν πρωτοεμφανίστηκε και δε μύριζε ακόμα. Αυτήν ακριβός εννοώ. Πλέον έχει παρατηθεί ...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Το δεσιμο στο χέρι ως συνηθως ειναι επειδη εχει πριστει το χερι απο στραβοβελωνια, η πολυ χρηση φλεβας απο πρεζα... Νομιζω θα πρεπει να σοβαρευτουμε καποιοι κ να κοψουμε να προτρεπουμε αλλους να ψανουν τα πρεζακια για να γαμησουν. Χριστηνα, Ηρα δυστηχος πλεον, Μαριαννες κ αδυνατες με σκουφακια κ παει λεγοντας. Μη το πάρεις προσωπικα, απευθυνομαι σε ολους.
Ναι φιλος καταλαβαινω κ δεν το παιρνω προσωπικα. Απλα πρωτη φορα την εβλεπα κ την πηρα. Κ ενα δευτερο. Μιλαω για ναρθηκα στον αντιχειρα. Κ προσωπικα οταν βλεπω ατομα που κανουν χρηση αλλαζω δρομο.
Το νάρθηκα το φορούσε επειδή κάποιος μετά το πήδημα την άρπαξε και της το στραμπούληξε. Συνεπάγετε ότι της την έβρεξε και άρπαξε και τα φράγκα. Αυτά κατά τα λεγόμενα της... Προσωπικά είμαι στην εκδοχή του φίλου Illuzion...
 

Greekbladerz

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
0
Πας και την ρωτάς για περαιτέρω, απλά τα πράγματα. Το site τι το θέλεις;
Μέσω site είναι πιο βολικό πιο πρακτικό! Γιατί σου στέλνει φώτο κλπ και μέσω τσατ συζητάς άμα σου αρέσει κομπλέ! Κλείνεις!
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Το νάρθηκα το φορούσε επειδή κάποιος μετά το πήδημα την άρπαξε και της το στραμπούληξε. Συνεπάγετε ότι της την έβρεξε και άρπαξε και τα φράγκα. Αυτά κατά τα λεγόμενα της... Προσωπικά είμαι στην εκδοχή του φίλου Illuzion...
Μππρει να ειναι ετσι φιλος οπως τα λεει ο φιλος. Εγω οταν τη ρωτησα που το χτυπησε....επειδη δεν μπορουσε να βαλει προφυλακτικο....μου ειπε επεσε κ χτυπησε το δαχτυλο. Κ ειχε πει οτι δεν θελει να βγαινει αλλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Μέσω site είναι πιο βολικό πιο πρακτικό! Γιατί σου στέλνει φώτο κλπ και μέσω τσατ συζητάς άμα σου αρέσει κομπλέ! Κλείνεις!
Μεσω σαιτ ρε αρχηγε να βρεις μαυρη της πιατσας; Κ τι καλυτερο οπως λεει κ ο φιλος Σταλονε: Ομορφα κ ωραια παιρνεις το αμαξακι σου κ κανεις το τσεκαρισμα ζωντανα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Κ να πω κ κατι παιδια: Οσον αφορα για τις κοπελες που κανουν χρηση. Ναι οπως ειπα δεν θα παω μαζι τους. Απλα επειδη περα απο 5-6 που γνωριζω με τα ονοματα τους....οταν αναφερονται αλλες οπως Ηρα Μαριανθη κ.α. ρωταω γιατι δεν τις γνωριζω κ δεν ξερω αν κανουν χρηση.
 

Greekbladerz

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
0
Μεσω σαιτ ρε αρχηγε να βρεις μαυρη της πιατσας; Κ τι καλυτερο οπως λεει κ ο φιλος Σταλονε: Ομορφα κ ωραια παιρνεις το αμαξακι σου κ κανεις το τσεκαρισμα ζωντανα.
Ξεκάθαρα το καθένα έχει τα θετικά και τα αρνητικά του!
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Ξεκάθαρα το καθένα έχει τα θετικά και τα αρνητικά του!
Μιας κ μιλαμε για μαυρες της πιατσας η επιλογη ειναι να πας εκει-ζωντανα. Γιατι αν περιμενεις απο σαιτ......καταλαβαινεις.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Πολύ φοβάμαι την μέρα που κάποιο αλάνι απο εδώ μέσα θα μάθει πως ειναι να είσαι οροθετικός. Καλή φάση η πιάτσα μαγκες μου αλλά να έχετε κατα νου ότι όλες ειναι σάπιες απο εκει πέρα και δεν ειναι δύσκολο να γίνει μλκια. Αυτά απο μενα και συγγνώμη αν βάρυνα το κλίμα.
Εχει συμβει σε σενα φιλε μου;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Πολύ φοβάμαι την μέρα που κάποιο αλάνι απο εδώ μέσα θα μάθει πως ειναι να είσαι οροθετικός. Καλή φάση η πιάτσα μαγκες μου αλλά να έχετε κατα νου ότι όλες ειναι σάπιες απο εκει πέρα και δεν ειναι δύσκολο να γίνει μλκια. Αυτά απο μενα και συγγνώμη αν βάρυνα το κλίμα.
Και τωρα εσυ τη πας να μας το παιξεις ο ενημερωμενος που μας δειχνει το δρομο ακυρο τρολακι λες να μη ξερουμε τη παιζει στις πιατσες και γενικα στον αγοραιο ερωτα εσας τα χαζοτρολ χρειαζομαστε να μας τα πειτε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν το συζηταμε. Μακαρι να πανε ολα καλα.
Σοβαρα τωρα τσιμπησες με το τρολ?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Και τωρα εσυ τη πας να μας το παιξεις ο ενημερωμενος που μας δειχνει το δρομο ακυρο τρολακι λες να μη ξερουμε τη παιζει στις πιατσες και γενικα στον αγοραιο ερωτα εσας τα χαζοτρολ χρειαζομαστε να μας τα πειτε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σοβαρα τωρα τσιμπησες με το τρολ?
Βγήκε να μας πει ότι υπάρχει το aids και στην δεκαετία του 60 υπήρχε η σύφιλη... μετά θα εφευρεθεί και άλλο σεξουαλικό νόσημα... γεμίσαμε Τσιορδες
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Βγήκε να μας πει ότι υπάρχει το aids και στην δεκαετία του 60 υπήρχε η σύφιλη... μετά θα εφευρεθεί και άλλο σεξουαλικό νόσημα... γεμίσαμε Τσιορδες
Τρολ ειναι ρε συ
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Και τωρα εσυ τη πας να μας το παιξεις ο ενημερωμενος που μας δειχνει το δρομο ακυρο τρολακι λες να μη ξερουμε τη παιζει στις πιατσες και γενικα στον αγοραιο ερωτα εσας τα χαζοτρολ χρειαζομαστε να μας τα πειτε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σοβαρα τωρα τσιμπησες με το τρολ?
Δεν ξερω φιλος ετσι μου βγηκε...Ισως να χετε δικιο
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Η σύφιλη υπάρχει κ τωρα κ υπαρχει κ μια εξαρση μικρη στα τελευταία χρονια στην Ελλαδα οπως Αμερική κ Ευρώπη. Γενικα προσοχη. Τα γνωριζουμε κ μακαρι να μην τυχει σε κανεναν
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Προς Θεσσαλονικεις: Επειδη απο χθες τριγυριζει επισκεψη στην πολη....κ εννοειται κ πιατσα....γνωριζετε αν οι κοριτσαρες επεστρεψαν στις θεσεις τους; Τουλαχιστον οι περισσοτερες.... Σκεφτομαι απλα για την εμπειρια να παρω Μαρια Αλβανιδα στο σπιτι της. Κ την Σονια αν εχει χωρο κι αυτη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Πήρα ανννα την μιλφαρα την Βουλγαρα τρελα γουστα βγάζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom