Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Ξανθιά Ελληνίδα με αυτά τα χαρακτηριστικά μόνο αυτή παίζει να είναι η Ελένη ίσως άλλαξε υπηρεσίες
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
161
Κριτικές
3
Like
353
Πόντοι
21
Λοιπόν ξανθιά ελληνικά όχι σπαστά τατού αρκετά γαλάζια ματια καλή πίπα αρκετό τουπε δεν θυμάμαι όνομα .
Μετα τα σελ πάνω στην διασταύρωση πριν το one Salonika
Παλιά θυμάμαι ηταν Πίο αδύνατη τωρα εβαλε λίγα κοίλα
Μαγκες δεν ξερω για πιατσα η πίπα της ήταν ακραία σε φαση πνιγόταν το προσπάθησε πολύ και τις έκανα παζάρια με 15 ευρώ λες και ηταν γκόμενα μου την πήρε πρώτη φορά τέτοια φαση στην πιάτσα
Αυτη παίζει να ειχε και αγγελία στο κανε σεξ παλιά γενικά με το τουπε που είχε δεν περίμενα τέτοια περίπτωση δεν ξερω τι φαση παίζει απλα να γουσταρε τι να πω αυτα δεν ξερω κάτι άλλο .
γενικά στην πιάτσα πολύ Σαντ τα πράγματα όμως
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Λοιπόν ξανθιά ελληνικά όχι σπαστά τατού αρκετά γαλάζια ματια καλή πίπα αρκετό τουπε δεν θυμάμαι όνομα .
Μετα τα σελ πάνω στην διασταύρωση πριν το one Salonika
Παλιά θυμάμαι ηταν Πίο αδύνατη τωρα εβαλε λίγα κοίλα
Μαγκες δεν ξερω για πιατσα η πίπα της ήταν ακραία σε φαση πνιγόταν το προσπάθησε πολύ και τις έκανα παζάρια με 15 ευρώ λες και ηταν γκόμενα μου την πήρε πρώτη φορά τέτοια φαση στην πιάτσα
Αυτη παίζει να ειχε και αγγελία στο κανε σεξ παλιά γενικά με το τουπε που είχε δεν περίμενα τέτοια περίπτωση δεν ξερω τι φαση παίζει απλα να γουσταρε τι να πω αυτα δεν ξερω κάτι άλλο .
γενικά στην πιάτσα πολύ Σαντ τα πράγματα όμως
Αυτη ειναι φιλε. Καποιος συναγωνιστης μεσα σε ολα την ειπε κ αγενη. Το διαπιστωσα κ γω προσωπικα. Αυτο το τουπε που λες να μην το πω αλλιως. Κ οταν μια κοπελα που για 10 λεπτα δεν σεβεται τον πελατη που γι αυτον μπορει να ειναι το μεροκαματο του....τοτε για μενα κοκκινη καρτα.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Στο Shell, μαζί με τη χοντρή ξανθιά την αντιπαθέστατη, είναι ένα μελαχρινό δυνατό. Ο πάτος της είναι όλα τα λεφτά. Την έχει δοκιμασει κάνεις; Τραβελος είναι;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Τελικα για Σονια ψηλη...γνωριζει κανεις αν εχει χωρο;
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Στο Shell, μαζί με τη χοντρή ξανθιά την αντιπαθέστατη, είναι ένα μελαχρινό δυνατό. Ο πάτος της είναι όλα τα λεφτά. Την έχει δοκιμασει κάνεις; Τραβελος είναι;
Με καρέ μαύρο μαλλί?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Στο Shell, μαζί με τη χοντρή ξανθιά την αντιπαθέστατη, είναι ένα μελαχρινό δυνατό. Ο πάτος της είναι όλα τα λεφτά. Την έχει δοκιμασει κάνεις; Τραβελος είναι;
τραβελος τεφαρικι αδερφε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Humax

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Στο Shell, μαζί με τη χοντρή ξανθιά την αντιπαθέστατη, είναι ένα μελαχρινό δυνατό. Ο πάτος της είναι όλα τα λεφτά. Την έχει δοκιμασει κάνεις; Τραβελος είναι;
Αν εννοεις με τον χοντρο ξανθο τραβελο(νανση) στο shell που καθεται ενας διμετρος με μαυρο καρέ μαλλί (περουκα) ναι τραβελος. Αν εννοεις μια μελαχρινή αδυνατη τσιγγανα (μαρια) μετρια πραγματα κ ψιλο ξεπέτα. Καμια φορα καθεται κ στην απεναντι γωνια με το που κατέβεις απο Αγ. Παντων
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Αν εννοεις με τον χοντρο ξανθο τραβελο(νανση) στο shell που καθεται ενας διμετρος με μαυρο καρέ μαλλί (περουκα) ναι τραβελος. Αν εννοεις μια μελαχρινή αδυνατη τσιγγανα (μαρια) μετρια πραγματα κ ψιλο ξεπέτα. Καμια φορα καθεται κ στην απεναντι γωνια με το που κατέβεις απο Αγ. Παντων
Στην Αγ. Παντων γωνια την κοντουλα (Μαρια) την εχω παρει κ εχω αναφερθει παλιοτερα. Καβλωτικο μπλα μπλα ναζι....κ ξεπετα κ μου παιξε πουστια. Κοκκινη καρτα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Αν εννοεις με τον χοντρο ξανθο τραβελο(νανση) στο shell που καθεται ενας διμετρος με μαυρο καρέ μαλλί (περουκα) ναι τραβελος. Αν εννοεις μια μελαχρινή αδυνατη τσιγγανα (μαρια) μετρια πραγματα κ ψιλο ξεπέτα. Καμια φορα καθεται κ στην απεναντι γωνια με το που κατέβεις απο Αγ. Παντων
Λίγο δύσκολο να λέει εκείνο το γομάρι η κανένα άλλο τραβελι λέει η την Μαρία την Άλβανιδα πού την έχω πετύχει κ εγώ πολλές φορές εκεί γιατί το παίζει κ προστάτης τρομάρα του ο Μόσχαρος ο μπενυ χιλ μου το έχουν πει κοπέλες
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Λίγο δύσκολο να λέει εκείνο το γομάρι η κανένα άλλο τραβελι λέει η την Μαρία την Άλβανιδα πού την έχω πετύχει κ εγώ πολλές φορές εκεί γιατί το παίζει κ προστάτης τρομάρα του ο Μόσχαρος ο μπενυ χιλ μου το έχουν πει κοπέλες
Από την φωνή δεν μου φάνηκε για τραβελι πάντως. Φοράει ένα μινι τζιν, απ ότι έχω δει 2-3 φορές που περασα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom