Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Τόση ώρα για την Αλβανίδα λέει και εσείς λέτε για τραβελους
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Με τέτοιο πατο και γω λέω αποκλειεται να ναι τραβελι
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Τι αλλα χαρακτηριστικα εχει;
Αδύνατη, σχετικά ψηλή με τα τακούνια, μελαχρινή στυλ λατίνα. Δεν μιλούσε σπαστά ελληνικά οπότε το πολύ καμιά Αλβανίδα τη κόβω και γω. Περνούσα προχθές Παρασκευή τυχαία από κει κατά τις 2 το βράδι, ήτανε με το χοντρό το τραβέλι και άλλο ένα που φορούσε ένα ροζ φόρεμα αν θυμάμαι καλά. Είναι σταθερά στο shell ή απέναντι, φυσιολογικός σωματότυπος με έναν πάτο που κοιτούσα καρφωμένος. Τη πρώτη φορά που πέρασα κανονικά για γύρα, με είπε από 30 και 50 σε χώρο
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Αδύνατη, σχετικά ψηλή με τα τακούνια, μελαχρινή στυλ λατίνα. Δεν μιλούσε σπαστά ελληνικά οπότε το πολύ καμιά Αλβανίδα τη κόβω και γω. Περνούσα προχθές Παρασκευή τυχαία από κει κατά τις 2 το βράδι, ήτανε με το χοντρό το τραβέλι και άλλο ένα που φορούσε ένα ροζ φόρεμα αν θυμάμαι καλά. Είναι σταθερά στο shell ή απέναντι, φυσιολογικός σωματότυπος με έναν πάτο που κοιτούσα καρφωμένος. Τη πρώτη φορά που πέρασα κανονικά για γύρα, με είπε από 30 και 50 σε χώρο
Οπως ειπαν κ τα παιδια η Μαρια η Αλβανιδα. Γιατι η αλλη η Μαρια που καθεται ακριβως στην γωνια Αγ.Παντων- Γιαννιτσων ειναι κοντουλα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Αδύνατη, σχετικά ψηλή με τα τακούνια, μελαχρινή στυλ λατίνα. Δεν μιλούσε σπαστά ελληνικά οπότε το πολύ καμιά Αλβανίδα τη κόβω και γω. Περνούσα προχθές Παρασκευή τυχαία από κει κατά τις 2 το βράδι, ήτανε με το χοντρό το τραβέλι και άλλο ένα που φορούσε ένα ροζ φόρεμα αν θυμάμαι καλά. Είναι σταθερά στο shell ή απέναντι, φυσιολογικός σωματότυπος με έναν πάτο που κοιτούσα καρφωμένος. Τη πρώτη φορά που πέρασα κανονικά για γύρα, με είπε από 30 και 50 σε χώρο
50 φανταζομαι μια πιστολια. Οχι μισαωρο κ τετοια
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.450
Πόντοι
1.720
Για τον χοντρό λένε που τον αφήνουν από την Σταυρούπολη
Ενας φιλος μου γιατρος στην ειδικοτητα που εκανε τον ειχανε Σταυρουπολη ενα διαστημα και μου ελεγε οτι οι τρελοι γαμιουνται αβερτα εκει μεσα. Ο τυπος μαθημενος στην πολυγαμια φαινεται οταν τον αφηνουν τι να κανει τον παιζει να ξελαμπικαρει
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Πέρασμα χθες γύρω στις 2-3 π.μ... Ακριβός πριν τη διχάλα η Χριστίνα, και μπαίνοντας προς Κτελ Ήρα και Μαριάννα/ Μαριάνθη.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Πέρασμα χθες γύρω στις 2-3 π.μ... Ακριβός πριν τη διχάλα η Χριστίνα, και μπαίνοντας προς Κτελ Ήρα και Μαριάννα/ Μαριάνθη.
Αυτες φιλος μονο μερα βγαινουν; Γιατι οσες φορες εχω ερθει βραδυ...εκει δεν εχω δει κοπελες. Εκτος απο μια φορα. Μια ξανθουλα καπως αδυνατη αλλα παραπατουσε λιγο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
περασμα σημερα στις 23:30 δεν ειχε ψυχη μονο κατι πολυ χαλια μονο η ντεσυ και η συλβια πιστες στο ποστο τους
 

Greekbladerz

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
0
περασμα σημερα στις 23:30 δεν ειχε ψυχη μονο κατι πολυ χαλια μονο η ντεσυ και η συλβια πιστες στο ποστο τους
Φίλε, εγώ πέρασα γύρω στης 12.30-1 και γινοταν λίγο χαμός είχε γύρω στα 12-16 κομμάτια!
Πολυ κίνηση από αυτοκίνητα για φορτώματα κλπ
Και στην Γιαννιτσών αλλά και στα ενδιάμεσα στενάκια
Καλή μου φάνηκε η ξανθιά γυφτισα πριν να στρίψεις προς τα δυτικά κάτω αλλά είχε και κάτι ωραίες μαύρες λίγο πριν την μέση της Γιαννιτσών!
Ξέρει κανείς τι παίζει με εκείνες γιατί πάνε πακέτο 3ς 3ς μαζί. Είναι νεαρούλες γύρω στα 25!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Καλή μου φάνηκε η ξανθιά γυφτισα πριν να στρίψεις προς τα δυτικά κάτω αλλά είχε και κάτι ωραίες μαύρες λίγο πριν την μέση της Γιαννιτσών!
Ξέρει κανείς τι παίζει με εκείνες γιατί πάνε πακέτο 3ς 3ς μαζί. Είναι νεαρούλες γύρω στα 25!
Διαλέγεις τη μαύρη ή μαυρες που θέλεις και πας σε καβάντζα...
Από πάντα, σχεδόν όλες οι μαύρες έχουν μέτρια απόδοση.
Μη δώσεις για σεξ ή πίπα όσα ζητήσουν..κάνε παζάρι.
Ζητάνε 20/15 (σεξ/πιπα) αλλά και με 15/10 κάνεις τη δουλειά σου.
 

Greekbladerz

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
0
Διαλέγεις τη μαύρη ή μαυρες που θέλεις και πας σε καβάντζα...
Από πάντα, σχεδόν όλες οι μαύρες έχουν μέτρια απόδοση.
Μη δώσεις για σεξ ή πίπα όσα ζητήσουν..κάνε παζάρι.
Ζητάνε 20/15 (σεξ/πιπα) αλλά και με 15/10 κάνεις τη δουλειά σου.
Ευχαριστώ συνάδελφε!
Φάση θα χε καμία τέτοια να χε αγγελία στο κανεσεξ κλπ για να την τεστάρω παραπάνω ?
 

JohnWayne88

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2021
Μηνύματα
23
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά,η Μπέμπα βγαίνει άλλο η τη χάσαμε;
Καιρό έχω να τη δω
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
Πέρασμα χθες γύρω στις 2-3 π.μ... Ακριβός πριν τη διχάλα η Χριστίνα, και μπαίνοντας προς Κτελ Ήρα και Μαριάννα/ Μαριάνθη.
περιεγραψε λίγο την Χριστίνα αν σου είναι εύκολο φιλε μου. Ευχαριστώ
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Αυτες φιλος μονο μερα βγαινουν; Γιατι οσες φορες εχω ερθει βραδυ...εκει δεν εχω δει κοπελες. Εκτος απο μια φορα. Μια ξανθουλα καπως αδυνατη αλλα παραπατουσε λιγο.
Τη ξανθιά το πρεζόνι θα εννοείς λογικά που δε μπορεί να σταυρώσει λέξη... Ήρα και Μαριάνθη συνήθως βράδυ τις πετυχαίνω, ή εκεί ή στο στενό πιο κάτω Αγίας Παρασκευής. Χριστίνα συχνάζει απέναντι από τη παιδική χαρά μεσημέρι/ βράδυ, δεν έχει στάνταρ ώρες. 3εις το πρωί όντως πολύ παράξενο όλες μαζί στο ίδιο σημείο, πιο πιθανό να πετύχεις κροκόδειλο.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
περιεγραψε λίγο την Χριστίνα αν σου είναι εύκολο φιλε μου. Ευχαριστώ
Χριστίνα ποια λες μια που έρχεται από Αθήνα ;
όχι, την πολύ αδύνατη λέω τη πιτσιρίκα, ελαφρός σκουρόχρωμη είχε και αγγελία. Αυτή από Αθήνα εννοείς τη Βουλγάρα λίγο γεμάτη; Αν ναι είχε εμφανιστεί πριν κανένα μήνα στο γνωστό σημείο Χαλκίδος.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Ευχαριστώ συνάδελφε!
Φάση θα χε καμία τέτοια να χε αγγελία στο κανεσεξ κλπ για να την τεστάρω παραπάνω ?
Πας και την ρωτάς για περαιτέρω, απλά τα πράγματα. Το site τι το θέλεις;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Τη ξανθιά το πρεζόνι θα εννοείς λογικά που δε μπορεί να σταυρώσει λέξη... Ήρα και Μαριάνθη συνήθως βράδυ τις πετυχαίνω, ή εκεί ή στο στενό πιο κάτω Αγίας Παρασκευής. Χριστίνα συχνάζει απέναντι από τη παιδική χαρά μεσημέρι/ βράδυ, δεν έχει στάνταρ ώρες. 3εις το πρωί όντως πολύ παράξενο όλες μαζί στο ίδιο σημείο, πιο πιθανό να πετύχεις κροκόδειλο.
Χριστινα αδυνατη νεαρη ηλικια μικροκαμωμενη εχω παρει. Ειχε κ το χερι δεμενο απο χτυπημα τοτε. Αν ειναι αυτη εχω αναφερθει. Γυρισα το κεφαλι αλλου γιατι μυριζε παρα πολυ ασχημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom