Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μέσω site είναι πιο βολικό πιο πρακτικό! Γιατί σου στέλνει φώτο κλπ και μέσω τσατ συζητάς άμα σου αρέσει κομπλέ! Κλείνεις!
Ξέρουμε κάτι "λίγα" πως είναι μέσω site, ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Προς Θεσσαλονικεις: Επειδη απο χθες τριγυριζει επισκεψη στην πολη....κ εννοειται κ πιατσα....γνωριζετε αν οι κοριτσαρες επεστρεψαν στις θεσεις τους; Τουλαχιστον οι περισσοτερες.... Σκεφτομαι απλα για την εμπειρια να παρω Μαρια Αλβανιδα στο σπιτι της. Κ την Σονια αν εχει χωρο κι αυτη
Τις κοριτσαρες που τις είδες ρε τυπε?
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Μππρει να ειναι ετσι φιλος οπως τα λεει ο φιλος. Εγω οταν τη ρωτησα που το χτυπησε....επειδη δεν μπορουσε να βαλει προφυλακτικο....μου ειπε επεσε κ χτυπησε το δαχτυλο. Κ ειχε πει οτι δεν θελει να βγαινει αλλο.
Για να μας έβγαλε διαφορετικές ιστορίες, μάλλον είναι όπως τα έγραψε ο φίλος
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Τις κοριτσαρες που τις είδες ρε τυπε?
Χαριτολογωντας φιλε μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για να μας έβγαλε διαφορετικές ιστορίες, μάλλον είναι όπως τα έγραψε ο φίλος
Οπως τα ειπε θα ναι.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Ωραια. Εκτος απ το κλασσικο στησιμο στα ορθια κανει κ αλλες στασεις; Με τον χρονο ενταξει ειναι;
Με τον χρόνο μια χαρά είναι στάσεις τώρα για έξω μόνο όρθιο δεν ξέρω αν μπορείς να βολευτεις αλλιώς σε ξενοδοχείο παίρνει 50
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Με τον χρόνο μια χαρά είναι στάσεις τώρα για έξω μόνο όρθιο δεν ξέρω αν μπορείς να βολευτεις αλλιώς σε ξενοδοχείο παίρνει 50
Αυτο ηθελα να ρωτησω. 50 μισαωρο η χυσιμο κ τελος;
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Like
266
Πόντοι
21
Ετυχε να ειμαι θεσ/κη πριν 5 μερες λογω δουλειας και δεν εχασα την ευκαιρια. Βραδυ τριτης και τις 2 το βραδυ βολτα στη Γιαννιτσων και πετυχαινω μια τυπισα με κατι βυζαρες στα κυβικα (χωρις υπερβολη) της Τζουλιας Λαουρα απο Κνιδου και Εξηκιου πιο μετα. Αλβανιδα αλλα τετοια ΦΟΛΑ δεν νομιζω να υπαρχει. 30 ευρο πεταμενα. Μου προτεινε και για το σπιτι της αλλα τετοια κασκαντεριλικια καλο ειναι ν αποφευγωνται για ...διαφορους λογους. Μη σας ξεγελασουν οι βυζαρες οπως εμενα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Ετυχε να ειμαι θεσ/κη πριν 5 μερες λογω δουλειας και δεν εχασα την ευκαιρια. Βραδυ τριτης και τις 2 το βραδυ βολτα στη Γιαννιτσων και πετυχαινω μια τυπισα με κατι βυζαρες στα κυβικα (χωρις υπερβολη) της Τζουλιας Λαουρα απο Κνιδου και Εξηκιου πιο μετα. Αλβανιδα αλλα τετοια ΦΟΛΑ δεν νομιζω να υπαρχει. 30 ευρο πεταμενα. Μου προτεινε και για το σπιτι της αλλα τετοια κασκαντεριλικια καλο ειναι ν αποφευγωνται για ...διαφορους λογους. Μη σας ξεγελασουν οι βυζαρες οπως εμενα.
Ονομα θυμασαι;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
30 ευρω για την χοντρη με το αγορε μαλλί αλβανιδα;; για το κητος;;; Μαλιστα....
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
972
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Mαυρο χάλι η φάση χτες. Γυρες κανα μισάωρο απο τις 01.30-2.00 περιπου κ μονο μαύρες και τρανς.
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Όντως μετά τις 2 δεν είναι να περνάς
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
972
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Καλύτερες ώρες 22.00-01.00 ε?
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Γεια σ όλους σ αυτό το νήμα δεν έχω εμπειρεις να γράψω αλλά διαβάζω σχόλια σας!!μεσημεριανες ώρες στο γκρεμισμένο σπίτι/οικοδομή τι ήταν δεν ξέρω βλέπω κάθε φορά μια μελαχρινή με πράσινο φορέματακι συνήθως!!για κάποιο λόγο κολάω να σταματήσω!!γνωριζεις κάποιος τίποτα για την συγκεκριμένη;;αξίζει τίποτα;;;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Γεια σ όλους σ αυτό το νήμα δεν έχω εμπειρεις να γράψω αλλά διαβάζω σχόλια σας!!μεσημεριανες ώρες στο γκρεμισμένο σπίτι/οικοδομή τι ήταν δεν ξέρω βλέπω κάθε φορά μια μελαχρινή με πράσινο φορέματακι συνήθως!!για κάποιο λόγο κολάω να σταματήσω!!γνωριζεις κάποιος τίποτα για την συγκεκριμένη;;αξίζει τίποτα;;;
Την έχω πάρει καμία 10αρια φορές... Βουλγάρα λίγο πονηρή ,στην πίπα αν έχεις απαιτήσεις μην την πάρεις...στο σεξ όμως το χει το θέμα... στήνεται καλά και τον παίρνει χωρίς μα και μου...Το θέμα είναι ότι την παίρνω μόνο εκεί μέσα δεν την έχω δοκιμάσει σε σπίτι ή ξενοδοχείο να έχω ακριβής συμπέρασμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom