Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Μετά από καιρό βρέθηκα ξανά για λίγο στη θεσσαλονίκη. Έκανα μια βόλτα στη πιάτσα και πήρα μια ξανθιά αδύνατη Σύλβια μου είπε.
Την πέτυχα στη μοναστηρίου. 15 ευρώ ζήτησε για πίπα, της είπα 10 αλλά δε δέχτηκε. Καλό κορμί αλλά πολύ βιαστική.
Έβαζε και πολύ χέρι στην πίπα οπότε ξενέρωσα λίγο. Υπήρχαν κι άλλες κοπέλες τριγύρω αλλά δεν ξέρω ονόματα για να σας πω. Βέβαια με τη βροχή εχθές δεν ξέρω αν
έμεινε καμία εκεί ή έφυγαν όλες!
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
972
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Πέρασμα πριν λίγο από Γιαννιτσών . Πέτυχα στα δεξιά αρκετά πριν το todays και με κατεύθυνση προς λιμάνι ένα μανάρι σχετικά ψηλό μελαχρινό νομίζω με ένα φόρεμα κολλητό μπλε θαλασσσι κάπως. Ξέρουμε ποια είναι ? Την έχει πάρει κανεί? Πρώτη φορά πέρασα πιάτσα τόσο νωρίς κ δεν σταμάτησα να τη ρωτήσω .
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Έκανα γύρα τις προάλλες, στάμπαρα ένα ελαφρώς μπαμπάτσικο, μελαχρινή. Ελληνίδα, όνομα Νίνα μου είπε. Γιαννιτσών, στην από πάνω μεριά του δρόμου στο ρεύμα προς κτελ δλδ, μετά την Κωλέττη. Ικανοποιημένος κατά κάποιο τρόπο, και το λέω έτσι γιατί είναι πολλά τα 30 για πιάτσα. Εν τω μεταξύ για άλλη πήγαινα, είχα σταμπάρει ένα ξανθό αδύνατο ξέκωλο. Δεν ρώτησα όνομα. Χλόης - δεμέστιχα είναι το σημείο της στο το ρεύμα προς one salonica. Φοράει κάτι πολύ στενά. Όταν την είχα πετύχει είχε περίοδο και έκανε μόνο πίπα και δεν την πήρα. Γι αυτήν έχουμε καμιά πληροφορία;
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Εν τω μεταξύ για άλλη πήγαινα, είχα σταμπάρει ένα ξανθό αδύνατο ξέκωλο. Δεν ρώτησα όνομα. Χλόης - δεμέστιχα είναι το σημείο της στο το ρεύμα προς one salonica. Φοράει κάτι πολύ στενά. Όταν την είχα πετύχει είχε περίοδο και έκανε μόνο πίπα και δεν την πήρα. Γι αυτήν έχουμε καμιά πληροφορία;
Απο την περιγραφή φαντάζομαι ότι ηταν η Γιώτα μπέμπα που έχουν γραφτεί απειρες κακες κριτικές στο παρελθόν.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Έκανα γύρα τις προάλλες, στάμπαρα ένα ελαφρώς μπαμπάτσικο, μελαχρινή. Ελληνίδα, όνομα Νίνα μου είπε. Γιαννιτσών, στην από πάνω μεριά του δρόμου στο ρεύμα προς κτελ δλδ, μετά την Κωλέττη. Ικανοποιημένος κατά κάποιο τρόπο, και το λέω έτσι γιατί είναι πολλά τα 30 για πιάτσα. Εν τω μεταξύ για άλλη πήγαινα, είχα σταμπάρει ένα ξανθό αδύνατο ξέκωλο. Δεν ρώτησα όνομα. Χλόης - δεμέστιχα είναι το σημείο της στο το ρεύμα προς one salonica. Φοράει κάτι πολύ στενά. Όταν την είχα πετύχει είχε περίοδο και έκανε μόνο πίπα και δεν την πήρα. Γι αυτήν έχουμε καμιά πληροφορία;
Γιώτα μπέμπα η Τζένη μακριά μόνιμα περίοδο έχει αλλά κ να μη έχει πάλι δε θα μπορέσεις να την πηδήξεις την σπασαρχιδο
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
ετυχε να περναω με τα ποδια βραδυ απο εκει (μλκια ξερω, δεν ηξερα).
πετυχα αρκετες, με ρωταγανε αν θελω παρεα, εφευγα εννοειται.
εντυπωση με εκανε μια τουμπαναρα μαυρισμενη ξανθια (κομμενο τζιν, ολος ο κωλος εξω),
γιαννιτσων τερμα δεξια, λιγο πριν τη διασταυρωση που περνας απενταντι στο σταθμο τρενου.
20ευρω με ειπε, 50 σε δικο της χωρο. τπτ δε εκανα φυσικα, απλα ηταν τουμπανο σε εμφανιση :D:
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Περασμα κ για την αγαπημενη βολτα απο την πιατσα. Ηθελα Σονια ψηλη. Την πετυχαινω λιγο πριν το ταβερνακι στη διχαλα. Ως που να κανω αναστροφη φορτωθηκε. Συνεχεια με βολτες. Ουτε Αλβανιδα ουτε Μαρινα αποψε ουτε τιποτα. Μια με ωραιο κορμακι κοντουλα φορουσε ενα παντελονι με σχεδιο σαν λουλουδια απεναντι απ το κτηριο της Νισσαν. Σταματαω...ειναι μουδιασμενη. Βλεπω της λειπουν κ δοντια μπροστα. Βλεπει το τσαντακι που εχω κ μου λεει μπααα δεν δουλευω. Βολτες πολλη ωρα πετυχαινω την Σονια. Λεω οκ. Ως που να γυρισω εχει χαθει παλι. Δεν την ξαναπετυχα. Δεν ηθελα καποια αλλη κ ετσι επιστροφη στη βαση. Υ.Γ. Φιλε Σταλονε σορρυ για το σεντονι αλλα την πατησαμε αποψε!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Περασμα κ για την αγαπημενη βολτα απο την πιατσα. Ηθελα Σονια ψηλη. Την πετυχαινω λιγο πριν το ταβερνακι στη διχαλα. Ως που να κανω αναστροφη φορτωθηκε. Συνεχεια με βολτες. Ουτε Αλβανιδα ουτε Μαρινα αποψε ουτε τιποτα. Μια με ωραιο κορμακι κοντουλα φορουσε ενα παντελονι με σχεδιο σαν λουλουδια απεναντι απ το κτηριο της Νισσαν. Σταματαω...ειναι μουδιασμενη. Βλεπω της λειπουν κ δοντια μπροστα. Βλεπει το τσαντακι που εχω κ μου λεει μπααα δεν δουλευω. Βολτες πολλη ωρα πετυχαινω την Σονια. Λεω οκ. Ως που να γυρισω εχει χαθει παλι. Δεν την ξαναπετυχα. Δεν ηθελα καποια αλλη κ ετσι επιστροφη στη βαση. Υ.Γ. Φιλε Σταλονε σορρυ για το σεντονι αλλα την πατησαμε αποψε!!!
Την Μαρίνα για να την βρεις ,πρέπει να κάνεις βόλτα στα σπιτάκια!:sunglasses:
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Πέρασμα από πιάτσα αργά και έπεφτε ξύλο με τις μαύρες μεταξύ τους αυτά φανταστικές στιγμές
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
2
Like
5.951
Πόντοι
1.056
Πέρασμα από πιάτσα, φουλ στην μαυρίλα και στα τραβελια
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Έχετε δει και σεις τον ανώμαλο που τον παιζει
στο δρόμο τι φάση αυτός γιατι δεν τον μαζεύουν ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom