Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Meraklis40

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Που ομως την βρισκουμε πανω στο δρομο η μεταωτα Κτελ?
Απέναντι από το one salonika τα βράδια. Το χειμώνα βγαίνει την μέρα κ συχνάζει κοντά στο ερειπιο(πριν τη στροφή για τα κτελ στα αριστερά)
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Meraklis40

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Ποια λες τύπε εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω, αλλά οκ. Και εσύ και ο ψηλοπούτανος ανακαλύψατε εσύ αυτήν την Κατερίνα κι αυτός μια ...Ντόρα, τέλος πάντων, δεν γαμείς:walkingpenis::takethis:
Συναγωνιστή,
Η Κατερίνα δεν είναι καινούρια εκεί. Την πρώτογνώρισα προπερσυ το καλοκαίρι. Σε όλες τις καραντίνες ήταν επίσης εκεί κ την τιμούσαν δεόντως . Τα βράδια πιατσαρει απέναντι από το one salonika κ λίγο πριν.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Συναγωνιστή,
Η Κατερίνα δεν είναι καινούρια εκεί. Την πρώτογνώρισα προπερσυ το καλοκαίρι. Σε όλες τις καραντίνες ήταν επίσης εκεί κ την τιμούσαν δεόντως . Τα βράδια πιατσαρει απέναντι από το one salonika κ λίγο πριν.
Την μανα της Σονιας λες μαλλον με τον αλβανο νταβατζη με το ασπρο σιεσεντο, τωρα εχει ενα γκρι
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
illuzion3 εμφανίστηκε πάλι το μωρό σου η Παολα στο γνωστό σημείο!?
 

Mixalis(3)

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
Μάλλον θες να πεις Στέλλα κ όχι σιλβια η οποία είναι τρανς
Κοντή ξανθιά και άκωλη..και την λένε Σύλβια και της έκανα και λίγο γλειφομούνι.Σηνηθως στην Μαναστηριου κάθεται δίπλα σε μια στάση λεωφορείου. Είναι γυναίκα όχι τρανς.Μπερδευεσαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: tonika

Mixalis(3)

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2020
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
Μάλλον θες να πεις Στέλλα κ όχι σιλβια η οποία είναι τρανς
Σύλβια και είναι κοντή ξανθιά και άκωλη...της έκανα και λίγο γλειφομούνι. Την έχω πάρει και μόνη της άλλες 2 φορές με 20 ευρώ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Σύλβια και είναι κοντή ξανθιά και άκωλη...της έκανα και λίγο γλειφομούνι. Την έχω πάρει και μόνη της άλλες 2 φορές με 20 ευρώ
Η Έλενα μαζί με την σύλβια παράξενο μου φαίνεται
Αλλά για να λες έτσι θα είναι
Συνήθως είναι μαζί με την Στέλλα πάνω στην μοναστηριού αρκετά πιο πέρα από κει πού κάθεται η σύλβια
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Σύλβια και είναι κοντή ξανθιά και άκωλη...της έκανα και λίγο γλειφομούνι. Την έχω πάρει και μόνη της άλλες 2 φορές με 20 ευρώ
Αν εγλειψες το τετοιο αυτής της Αλβανίδας θα χρειαστείς 3 μπουκαλια Listerine για να καθαρίσει το στόμα σου :confused:
 

Majen

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Η Αναστασία η ξανθιά ξανά επέστρεψε είδα. Θα την γαμησω αύριο μάλλον. Δύο που είναι μαζί μια ξανθιά ψηλή κ μια κοντή μοναστηριου πριν το ροτοντα είναι καλές ή όχι?
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Η Αναστασία η ξανθιά ξανά επέστρεψε είδα. Θα την γαμησω αύριο μάλλον. Δύο που είναι μαζί μια ξανθιά ψηλή κ μια κοντή μοναστηριου πριν το ροτοντα είναι καλές ή όχι?
Η ξανθιά είναι τρανς
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Η Αναστασία η ξανθιά ξανά επέστρεψε είδα. Θα την γαμησω αύριο μάλλον. Δύο που είναι μαζί μια ξανθιά ψηλή κ μια κοντή μοναστηριου πριν το ροτοντα είναι καλές ή όχι?
Οπως ειπε κ ο φιλος η ξανθια ειναι τρ. Αν τις παρεις προσεχε την συμφωνια που θα κανεις να ειναι ξεκαθαρη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
Παιδαι γενικα προσοχη οσοι θελουν να παρουν την ξανθια την τρανς μαζι με την αλλη. Εγω τις ειχα πει να παιξουν μεταξυ του και να τελειωσει η τρανς και οταν πηραν τα λεφτα μετα ξεκινησε να λεει για να τελειωσω θελω αλλα 20 ευρω. Λεω να παει να γαμηθει βαριεμαι τωρα να μαλωνω(μαλακια μου) τις παρατησα στην καβατζα τους και εφυγα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Παιδαι γενικα προσοχη οσοι θελουν να παρουν την ξανθια την τρανς μαζι με την αλλη. Εγω τις ειχα πει να παιξουν μεταξυ του και να τελειωσει η τρανς και οταν πηραν τα λεφτα μετα ξεκινησε να λεει για να τελειωσω θελω αλλα 20 ευρω. Λεω να παει να γαμηθει βαριεμαι τωρα να μαλωνω(μαλακια μου) τις παρατησα στην καβατζα τους και εφυγα
Εφυγες χωρις καν να κανουν κατι; Τιποτα;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Την Ελένη λεει την ξανθια οικονομου με γιαννιτσων απο την απεναντι μερια. Την κρυοκωλη
Σοβαρα; Μας την ειχε πει κιολας για το 30αρι. Ας κατσει να μασαει τσιχλα κ να παιζει συνεχεια με το κινητο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom